Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Paris Disneyland Brugge Turu
  • Paris Disneyland Brugge Turu
  • Paris Disneyland Brugge Turu
  • Paris Disneyland Brugge Turu
  • Paris Disneyland Brugge Turu

Paris Disneyland Brugge Turu

5 GECE 6 GÜN (25-30 Ağustos / 3-8 Eylül / 10-15 Eylül / 1-6 Ekim 2024)

Paris Disneyland Brugge Turu. Türk Hava Yolları ile İstanbul Havaalanı kalkışlı 5 gece 6 günlük Paris Disneyland Brugge turları. Aşıklar şehri Paris , romantik ortaçağ şehri Brugge ve eğlence merkezi Disneyland sizleri bekliyor. Fransa turlarında deneyimli ekibimiz ve operatörlerimiz ile Paris'i bizimle gezin.

€ 1.047’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Paris Disneyland Brugge Turu

 
TUR PROGRAMI
 
1. Gün İstanbul - Paris 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Varışımızın ardından karşılanma ve bizi bekleyen özel otobüsümüzle gerçekleştirilecek panoramik Paris gezisi için hareket ediyoruz. Panoramik gezimiz esnasında Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Millet Meclisi Binası, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, Chaillot Sarayı, Vendome ve Trocadero Meydanları görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştirilecek Seine Nehri Tekne Gezisi ve Paris Rüyası Gezisi [Paris İkonları & Ressamlar Tepesi] (80 Euro) için hareket ediyoruz. Tekne gezimizi gerçekleştirirken Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Tekne gezimizin bitimiyle şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve fotoğraf için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından Paris İkonları gezisi ile şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Verilecek fotoğraf molasında arzu eden misafirlerimiz -vaktin durumuna göre- kuleye bilet alarak çıkabilir. Gezimizin bitimiyle birlikte otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.
 
Uçuş No: TK1821 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Saat: 07:00 - Varış: Paris - Saat: 09:40
 
2. Gün Paris 
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Normandiya Gezisi (100 Euro) için hareket ediyoruz. Normandiya bölgesinde ilk durağımız kendimizi orta çağdaymış gibi hissedeceğimiz Rouen olacak. Kendine has oldukça güzel evleri ve sokakları olan Rouen’de kısa bir gezintinin ardından yolumuza devam ediyoruz ve Seine Nehri’nin İngiliz Kanalı’na döküldüğü Honfleur’a varıyoruz. Limanda birçok balıkçı teknelerinin gökkuşağını boyadığı bu sahil kasabasında kısa bir yürüyüş gerçekleştirdikten sonra Deauville Kasabası ve sahilini ziyaret ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde kısa bir fotoğraf molası. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.
 
3. Gün Paris - Brugge - Paris 
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından opsiyonel olarak düzenlenecek Brugge Gezisi (85 Euro) için hareket ediyoruz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçika’nın Venedik’i” olarak anılan ve II. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı, orta çağ mimarisi günümüze kadar bütünlüğünü koruyabilmiştir. Şehir meydanında karşımıza çıkan ve tek katlı, adeta pastayı andıran renkli çatılı evleri, kiliseler, heykeller ve taşlı orta çağ kent yolları bizi adeta bir masalın içine çekecek. Bu keyifli turumuzun ardından tekrar Paris’e dönüyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.
 
4. Gün Paris (Disneyland) 
Sabah kahvaltısının ardından Disneyland yakınındaki otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı gerçekleştirdikten sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak Disneyland Park Bileti (1 Gün / 1 Park Bileti 110 Euro) (1 Gün / 2 Park Bileti 130 Euro) satın alarak günü Disneyland’ın eğlence dolu dünyasında geçirebilirler. Paris’in doğusunda Marne-la-Vallée kentinde bulunan Disney temalı dünyaca ünlü bu park, aynı zamanda Avrupa’nın en çok ziyaret edilen tema parkıdır. Çılgın Maden Treni, Indiana Jones, Karayip Korsanları Mağarası, Robinson’un Evi, Mark Twain’in Gemisi, Uzaya Yolculuk ve Yıldızlar Turu gibi her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri destansı bir dünyaya götürecek. Walt Disney Film Stüdyoları Parkı içerisinde ise adrenalini son dozunda yaşayacağınız Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni, Armageddon ve Stüdyo Tramvay turu gibi eğlenceli aktiviteler sizleri bekliyor. Konaklama Paris’teki (Disneyland) otelimizde.
 
5. Gün Paris (Disneyland) 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak Disneyland Park Bileti (1 Gün / 1 Park Bileti 110 Euro) (1 Gün / 2 Park Bileti 130 Euro) satın alarak günü Disneyland’ın eğlence dolu dünyasında geçirebilirler. Konaklama Paris’teki (Disneyland) otelimizde.
 
6. Gün Paris (Disneyland) - İstanbul 
Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından otelden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.
 
Uçuş No: TK1828 (Türk Havayolları) - Kalkış: Paris - Saat: 19:55 - Varış: Istanbul - Saat: 00:20 (varış ertesi gün)
 
 
UÇUŞ BİLGİSİ
TK1821 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Saat: 07:00 - Varış: Paris - Saat: 09:40
TK1828 (Türk Havayolları) - Kalkış: Paris - Saat: 19:55 - Varış: Istanbul - Saat: 00:20 (varış ertesi gün)
 
OTEL BİLGİSİ
 
PARİS
4**** Novotel Paris Nord Expo Aulnay
3*** Ibis Paris la Defense Esplanade
 
PARİS DİSNEYLAND
3*** Moxy Paris Val d’Europe
4**** Grand Magic Hotel
 
EKSTRA TURLAR & ETKİNLİKLER
Seine Nehri Tekne Gezisi & Paris Rüyası Gezisi [Paris İkonları & Ressamlar Tepesi] 80 Euro
Normandiya Gezisi 100 Euro
Brugge Gezisi 85 Euro
Disneyland Park Bileti (1 Gün / 1 Park Bileti) 110 Euro
Disneyland Park Bileti (1 Gün / 2 Park Bileti) 130 Euro
 
ÖNEMLİ NOT!
Rezervasyon esnasında Disneyland Park Bileti talebiniz varsa bildirmeniz gerekmektedir.
 
Not: Özel promosyon fiyatlı tur olduğundan bu turumuzda çocuk indirimi mevcut değildir.
Paris Disneyland Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Paris Disneyland Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Paris Disneyland Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.147 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.474 Çocuk fiyatı€ 1.147
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.297 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.625 Çocuk fiyatı€ 1.297
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.497 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.824 Çocuk fiyatı€ 1.497
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.047 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.374 Çocuk fiyatı€ 1.047

     :: Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Paris (CDG) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti

     :: Havalimanı vergileri

     :: 3 & 4 yıldızlı otellerde 5 gece oda-kahvaltı konaklama

     :: Alan-otel-alan transferleri

     :: Panoramik Paris şehir gezisi

     :: Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

     :: Otel ve turist şehir vergileri

     :: TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

     :: Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)

:: Vize ücreti, servis bedeli

:: Yurt dışı çıkış harcı bedeli

:: Öğle ve akşam yemekleri

:: Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

:: Opsiyonel geziler/etkinlikler

:: Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri

:: Şoför Tipleri (Avrupa’da şoför tipleri günlük kişi başı 3 Euro ve zorunludur)

BU TURA KATILIM İÇİN SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

 

Umumi Pasaport : Vize gerekli

Yeşil Pasaport : Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu : Vize gerekli değil

 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR & ÖNEMLİ BİLGİLER

 

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. 

 

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

 

UÇUŞ SÜRELERİ

İstanbul-Paris 3 sa 45 dk

 

PARA BİRİMİ

Avrupa para birimi Euro (EUR)’dur.

Yanınızda Euro (EUR) bulundurmanızda fayda vardır.

 

SAAT DİLİMİ

Fransa Türkiye’den yaz saat diliminde 1, kış saat diliminde 2 saat geridedir.

Örneğin, yazın Türkiye’de saat 18:30 iken Almanya’da 17:30’dur.

 

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

 

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

 

YEMEK KÜLTÜRÜ

Dünya mutfağının birçok seçkin örneklerini bulabilirsiniz. 

 

 

BKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.