Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Kuzey Kutbu Turu
  • Kuzey Kutbu Turu
  • Kuzey Kutbu Turu
  • Kuzey Kutbu Turu
  • Kuzey Kutbu Turu

Kuzey Kutbu Turu

8 GECE 9 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Kuzey Kutbu Turu.... Kuzey Kutbu çoğumuzun görmek isteyeceği bir yer. İşinin uzmanı, deneyimli bir ekip ve özel donanımlı bir gemi ile gitmeniz yaşayacağınız deneyim için çok önemli. Özel donanımlı gemimiz ile sizleri kuzey kutup bölgesinde unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya çağırıyoruz. Svalbard takım adalarının (Norveç) etrafında gemi ile dolaşarak, vahşi yaşam ve doğa harikası buzullarla sizleri buluşturuyoruz. Yalnızca denizden görmekle yetinmeyip, zodiac botlarla kıyıya da çıkıyoruz. Tundra doğa yürüyüşü yapacak, kutup ayılarını ve kutuplarda yaşayan kuş türlerinin yuvalarını yakından görebileceksiniz. Batmayan güneşi ve kutuplarda yaşamı görmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir deneyim. Kuzey Kutbu Gemi Turu unutulmaz hatıralar ile sizleri bekliyor. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. FİYATLAR UÇAK BİLETİ FİYATLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

€ 6.199’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Kuzey Kutbu Turu

1. GÜN İstanbul / Oslo
İstanbul'dan Oslo aktarmalı olarak Longyearbyen'e uçuş ve Kuzey Kutbu Turu başlıyor.
 
SAS SK3412
Çalıştıran Türk Hava Yolları
14:05 IST İstanbul 3 sa 55 dk
17:00 OSL Oslo Gardermoen
 
17:00'de Oslo'ya varış. Uzun uçuş bağlantı süresi nedeniyle 1 gece Oslo'da konaklıyoruz. Havaalanından otele transfer.
 
2. GÜN Oslo / Longyearbyen, Spitsbergen, Norveç
Sabah otelden havaalanına transfer ve 10:10'da Longyearbyen'e uçuş.
 
SAS SK4490
10:10   OSL Oslo Gardermoen 2 sa 55 dk
13:05 LYR Longyearbyen
 
13:05'te Longyearbyen'e varış ve gemiye transfer. Öncesinde kısa bir şehir turu yapacak vakit olacak.
Gemimize yerleştikten sonra akşam demir alıp Kuzey Kutbu Gemi Turuna başlıyoruz.
(Yemek: 1 akşam yemeği)
 
3. – 8. Günler: Svalbard Takım Adaları / Spitsbergen
Kuzey Kutbu Gemi Turunda önümüzdeki 6 gün boyunca buzla kaplı fiyordları, dağları ve buzulları keşfe çıkıyoruz. İnce buz tabakasının üstünde fok avlayan kutup ayılarına, kutup tilkilerine ve Svalbard’a özgü ren geyiği türüne doğal ortamında rastlayabilirsiniz. Mevsimine göre ana karadan kopmuş buz kütlelerinin seyahatini fotoğraflama imkanımız da olacaktır. Her sahilin başka bir türe ev sahipliği yaptığı adada, mevsime göre farklı programlar bulunmaktadır. Balinaların göç mevsiminde adanın güneyine veya mevsim sonlarında adanın az bilinen Nordaustlandet ve Kvitoya bölgelerine gidiyoruz. 
(Yemek: 6 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 6 akşam yemeği)
 
9. Gün: Longyearbyen
Sabah gemiden ayrılıyoruz ve Kuzey Kutbu Gemi Turunun sonuna geliyoruz. 13:50 uçuşuyla Oslo aktarmalı olarak İstanbul'a uçuş.
(Yemek: 1 kahvaltı)
 
SAS SK4491
13:50 LYR Longyearbyen 2 sa 55 dk
16:45 OSL Oslo Gardermoen
 
Havalimanı bağlantısı 1 sa 15 dk
 
SAS SK3413
Çalıştıran Türk Hava Yolları
18:00 OSL Oslo Gardermoen 3 sa 55 dk
22:55 IST İstanbul 
 
22:55'te İstanbul'a varış.
 
 
HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.
 
Not: Bu turda Kuzey Kutbuna gidilmemektedir. Kuzey Kutup Bölgesi ziyaret edilmektedir.

Not:  Kuzey Kutbu turu programımızda, tur hareket tarihinden altı ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda üç nakit taksitle ödeme imkanı mevcuttur. Son taksit ödemesi tur hareketinden üç ay öncesidir. Kuzey Kutbu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış  Kuzey Kutbu turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tüm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar.  Kuzey Kutbu turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 6.199

:: SAS ve Türk Hava Yolları uçuşları ile Oslo aktarmalı İstanbul-Longyearbyen gidiş dönüş uçak bileti

:: Havalimanı vergileri

:: Gidişte Oslo'da Havaalanı - Otel tek yön transfer

:: Oslo'da 1 gece 4* otelde konaklama

:: Longyearbyen havaalanı transferleri

:: 7 gece gemide konaklama

:: Gemi seyahati boyunca tüm yemekler

:: Zodiac gezileri ve ekspedisyon ekibiyle kıyı ziyaretleri

:: Kutuplar, doğa ve canlılar hakkında bilgilendirme toplantısı ve dersler

:: Yöre yerleşimlerine yapılacak geziler

:: Su geçirmez botlar; erkekler için US 8 – 14 ve kadınlar için US 3 – 9 numaraları arasında

:: Otobüs, gemi ve zodiac transferleri

:: Deneyimli ekspedisyon lideri ve rehberler (İngilizce)

:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

 

Not: Not: Afişe fiyatlar gemide Categori 3 Twin kamarada konaklamalı olarak verilmiş olup, müsaitliğe bağlı olarak rezervasyon teyidlenebilir. Kamara fotoğraflarını, kategori farklılıklarını, fiyatlarını ve güncel müsaitliklerini mail yoluyla paylaşıyoruz. Daha düşük ve yüksek fiyatlı kamaralar da mevcuttur, fiyat farklarını sorunuz.

Gemide kamaralar ortalama 6 ay önce dolmaktadır, erken rezervasyon öneririz.

:: Yurtdışı çıkış harcı

:: Seyahat sigortası (15 Euro)

:: Sağlık sigortası

:: Schengen vizesi ve hizmet bedeli (165 Euro)

:: Programda belirtilmeyen transferler

:: Programda belirtilmeyen tüm yemekler

:: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler

:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

BU TURA KATILIM İÇİN SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

BULUNDURMANIZ GEREKEN EKİPMANLAR

 

● Günlük Kıyafet

● Su geçirmez ceket (Goretex veya muadili)

● Su geçirmez pantalon (Goretex veya muadili).

● Kaz Tüyü Mont

● Polar Şapka / Bere

● Polar Ceket

● Eldiven (Polar Windstopper veya Muadili)

 

 

TUR HAKKINDA


Kuzey Kutbu çoğumuzun görmek isteyeceği bir yer. İşinin uzmanı, deneyimli bir ekip ve özel donanımlı bir gemi ile gitmeniz yaşayacağınız deneyim için çok önemli. Özel donanımlı gemimiz ile sizleri kuzey kutup bölgesinde unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya çağırıyoruz. Svalbard takım adalarının (Norveç) etrafında gemi ile dolaşarak, vahşi yaşam ve doğa harikası buzullarla sizleri buluşturuyoruz. Yalnızca denizden görmekle yetinmeyip, zodiac botlarla kıyıya da çıkıyoruz. Tundra doğa yürüyüşü yapacak, kutup ayılarını ve kutuplarda yaşayan kuş türlerinin yuvalarını yakından görebileceksiniz. Batmayan güneşi ve kutuplarda yaşamı görmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir deneyim. Kuzey Kutbu Gemi Turu unutulmaz hatıralar ile sizleri bekliyor.
 

● Bu tur, normal kondisyon seviyesinde, çok zorlayıcı olmayan, hafif doğa yürüyüşü ve trekking performansı içeren bir turdur.

 

● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.

 

● Seyahat tarzı küçük gemi seyahatidir. Kuzey ve güney kutup bölgelerinin donmuş güzelliğini bir ekspedisyon gemisi ile keşfediyoruz.

 

● Verilen fiyat  belirtilen kategoride kabin içindir. Diğer kabin seçenekleri ve kabin uygunluk durumları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
(Category 1 : en düşük standart kabin)
(Category 5 : en yüksek standart kabin)

 

● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!

 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.

 

Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

 

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 

 

%100 Garanti Depar

—————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok

—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi

—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?

Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

 

7/24 Hizmet Garantisi

———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

 

Seçme Hakkı

———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

 

 

 

Küresel Ağ

———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.

 

XVRPNXKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.