• Kuzey Kutbu Grönland Turu
  • Kuzey Kutbu Grönland Turu
  • Kuzey Kutbu Grönland Turu
  • Kuzey Kutbu Grönland Turu
  • Kuzey Kutbu Grönland Turu

Kuzey Kutbu Grönland Turu

15 GECE 17 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Kuzey Kutbu Grönland Turu, Kuzey kutup bölgesini yakından görmek isteyenlere, Norveç’in özerk adalar ülkesi Svalbard’ın en büyük adası olan Spitsbergen’den başlayarak gemiyle, Danimarka’nın otonom bölgesi olan Grönland ve İzlanda’ya uzanan kaçırılmayacak bir seyahat. Zodiac botlarla yapılacak kısa gezilerle yalnızca denizden değil karadan da bölgeye hakim olacaksınız. Yol boyunca birbirinden farklı balina ailelerine rastlamamızın dışında, Grönland’da Ulusal Park ve Fiyord gezileriyle kutup bölgesini yakından tanıma fırsatına erişeceksiniz. Kuzey Kutbu Grönland Turu, farklı kültürü ve eşsiz vahşi yaşamıyla ateş ve buz ülkesi İzlanda’da sona erecek. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. FİYATLAR UÇAK BİLETİ FİYATLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

€ 11.199’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Kuzey Kutbu Grönland Turu
 
1. GÜN İstanbul / Longyearbyen
 
İstanbul'dan Longyearbyen'e uçuş

SAS HAVA YOLLARI  İST HAVAALANI-OSLO 07:45-10:30
SAS HAVA YOLLARI  OSLO-LONGYEARBYEN 15:30-18:25
(Oslo'da 5 saat aktarma beklemesi)
 
Longyearbyen'e varış ve otele yerleşme.
 
2. Gün: Longyearbyen, Spitsbergen, Norveç
Gemimize yerleştikten sonra akşam demir alıyoruz. 
Yemek: 1 akşam yemeği
 
3. 4. 5. ve 6. Gün: Spitsbergen Batı Kıyıları
Doğası ve yeryüzü şekilleriyle dünyada eşine az rastlanabilecek bir yer Svalbard Adaları. Kuzey Kutbu Grönland Turunda önümüzdeki 2 gün boyunca fiyordları ve buzulları gezerek ilginç fotoğraf kareleri yakalayabilirisiniz. Örneğin otlayan ren geyikleri veya avını yakalayan bir kutup ayısı… 
Yemek: 4 kahvaltı, 4 öğle yemeği, 4 akşam yemeği
 
7. – 8. Gün: Grönland Denizi
2 gün boyunca; Orka, Minke ve Kambur balinaları ve ak burunlu yunusları görebilirsiniz. 5.günde karaya ayak basıyor ve keşfe devam ediyoruz. 
Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği
 
9. 10 . 11. 12 ve 13. Gün: Kuzey Doğu Grönland Ulusal Parkı / Scorsbysund
Kuzey Kutbu Grönland Turunda rotamızı güneye çeviriyoruz ve Grönland’ın doğu kıyılarına doğru dalgaları aşıyoruz. Dünyanın en güzel fiyordlarının bulunduğu bölgeye geçiyoruz. Buzulları, körfezleri ve koylarıyla dünyanın en büyük Ulusal Parkını gezeceğiz. Morslara, foklara, narvallara, kutup ayılarına, misk sığırlarına, kurtlara, tilkilere ve çeşitli göçmen kuşlara ev sahipliği yapan bu coğrafyada her an kameranıza biri yakalanabilir. Tundrada yapacağımız doğa yürüyüşü ve kuş gözlemi için zodiac botlarla kıyıya yaklaşıyoruz. 
Yemek: 5 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 5 akşam yemeği
 
14. ve 15. Gün: Danimarka Boğazı
İzlanda’ya doğru yolumuza devam ederken, uzman ekibimizin verdiği bilgi toplantıları sayesinde bölgeyi daha iyi tanırken, aynı zamanda balinaların izinden giderek eşsiz görüntüler elde ediyorsunuz. Bu manzaraya ara ara kuşlarda ortak oluyor. Termal kaynaklardan çıkan buharları takip ederek Reykjavik’e yaklaştığımızı anlayabiliyoruz. 
Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği
 
16. Gün: Reykjavik, İzlanda
Sabah tekneden ayrılıyoruz ve Kuzey Kutbu Grönland Turunun sonuna geliyoruz. Reykjavik'te otele yerleşme ve uçak saatine kadar istirahat.
 
17. Gün:
İstanbul'a uçuş
 
ICELAND AIR HAVA YOLLARI REYKJAVIK-STOCKHOLM 11:05-16:00
TÜRK HAVA YOLLARI STOCKHOLM-iSTANBUL  HAVAALANI 18:10-22:35
(Stockholm'de 2 saat 10 dk aktarma beklemesi)

 
HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.
 

Not: Kuzey Kutbu Grönland turu programımızda tur hareket tarihinden altı ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda üç nakit taksitle ödeme imkanı mevcuttur. Son taksit ödemesi tur hareketinden üç ay öncesidir.  Kuzey Kutbu Grönland turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış Kuzey Kutbu Grönland turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tüm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar. Kuzey Kutbu Grönland turu için doğru adrestesiniz.
 

BENZER TURLAR
Grönland İzlanda Faroe Adaları Turu

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 11.199

:: İstanbul - Longyearbyen uçak bileti

:: Reykjavik - İstanbul uçak bileti

:: Gemi seyahati boyunca tüm yemekler

:: Oteldeki kahvaltılar

:: 14 gece M/S Expedition gemisinde konaklama

:: Geliş ve gidiş günlerinde ekstra Longyearbyen 1 gece konukevinde ve Reykjavik’te 1 gece 4* otelde oda kahvaltı konaklama

:: Zodiac gezileri ve ekspedisyon ekibiyle kıyı ziyaretleri

:: Kutuplar, doğa ve canlılar hakkında bilgilendirme toplantısı ve dersler

:: Yöre yerleşimlerine yapılacak geziler

:: Longyearbyen Havaalanı - Otel tek yön transfer

:: Su geçirmez botlar; erkekler için US 8 – 14 ve kadınlar için US 3 – 9 numaraları arasında

:: 2 – 3 – 4 kişilik ve suit kamaralar ( tüm kamaralarda banyo ve dışarıya bakan pencere bulunmaktadır)

:: Otobüs, M/S Expedition gemisi ve zodiac transferleri

:: Deneyimli ekspedisyon lideri ve rehberler (Her 10 misafire 1 personel) (İngilizce)
:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

 

Not: Afişe fiyatlar gemide Categori 3 Twin kamarada konaklamalı olarak verilmiş olup, müsaitliğe bağlı olarak rezervasyon teyidlenebilir. Kamara fotoğraflarını, kategori farklılıklarını, fiyatlarını ve güncel müsaitliklerini mail yoluyla paylaşıyoruz. Daha düşük ve yüksek fiyatlı kamaralar da mevcuttur, fiyat farklarını sorunuz.

Gemide kamaralar ortalama 6 ay önce dolmaktadır, erken rezervasyon öneririz.

 

:: Yurtdışı çıkış harcı 
:: Seyahat sigortası (30 Euro)
:: Sağlık sigortası
:: Schengen vizesi ve hizmet bedeli (165 Euro)
:: Grönland vizesi
:: Programda belirtilmeyen transferler
:: Programda belirtilmeyen tüm yemekler
:: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler
:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

BU TURA KATILIM İÇİN SCHENGEN VE GRÖNLAND VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

 

(Grönland Vizesi , Türkiye'de Danimarka Konsolosluğuna başvurarak alınabilmektedir)

TUR HAKKINDA

 

● Bu tur, normal kondisyon seviyesinde, çok zorlayıcı olmayan, hafif doğa yürüyüşü ve trekking performansı içeren bir turdur.

 

● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.

● Seyahat tarzı küçük gemi seyahatidir. Kuzey ve güney kutup bölgelerinin donmuş güzelliğini bir ekspedisyon gemisi ile keşfediyoruz.
 

● Verilen fiyat  belirtilen kabin içindir. Diğer kabin seçenekleri ve kabin uygunluk durumları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
(Category 1 : en düşük standart kabin)
(Category 5 : en yüksek standart kabin)
 

● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!

 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.

 

Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

 

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

 

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 

 

%100 Garanti Depar

 

—————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok

 

—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi

 

—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

7/24 Hizmet Garantisi

 

———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

 

Seçme Hakkı

 

———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

 

 

 

Küresel Ağ

 

———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.

 

 

XVAHNXKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.