• Koh Samui Turu
  • Koh Samui Turu
  • Koh Samui Turu
  • Koh Samui Turu
  • Koh Samui Turu

Koh Samui Turu

5 GECE 7 GÜN (Hergün Hareketli)

Uzmanından Koh Samui turu. Her gün hareketle Koh Samui turları. Balayı ve egzotik turlar uzmanından en ilgi çekici destinasyonlara keyifli turlar uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleriyle... Balayı ve Egzotik Adalar Turları whatsapp rezervasyon hattı: 05322948112

€ 1.999’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Koh Samui Turu
 
Tur kalkış tarihleri: Haftanın 4 günü hareket
Uçak saatleri: Gidiş : İstanbul – Singapur 13.30 – 05.00 | Dönüş: Singapur – İstanbul 01.50 – 07.45

1. Gün – İstanbul – Singapur
Koh Samui Turu için İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuş saatinden 2 saat önce bulunma. Check in işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Koh Samui Turu için Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün – Singapur – Koh Samui
Singapur Havalimanına erken varışı takiben yapılacak aktarmanın ardından Koh Samui’ye hareket. Koh Samui Havalimanı varış. Havalimanında karşılanıp, otelinize transfer. Tam gün serbest zaman. Geceleme Koh Samui Otelde.

3. Gün – Koh Samui
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Koh Samui Ada Turuna katılabilirler. Yarım günlük tur esnasında, Samui adasının popüler bölgeleri olan; Chaweng Kumsalı manzara noktası, Lamai Kumsalının Grandma – Grandpa kayaları, mumyalanmış Budist rahip, Namnuang Şelalesi ve büyük altın buda görülecek yerler arasındadır. Ayrıca alışveriş için Nathon bölgesinde serbest zaman imkânı olacaktır. Tur bitimi Otele dönüş. Geceleme Koh Samui Otelde.

4. Gün – Koh Samui
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen öğle yemekli Samui Adventure Turuna katılabilirler. 4WD jipler ile hareket edilen turda, 30 dakikalık seyahat ile adanın güney kısmında bulunan Fil Kampına ulaşılıyor. Burada yeşillikler ile bezenmiş doğal ortamlarında devasa büyüklükteki filleri, günlük yaşantılarını gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca Hindistan cevizi ağaçlarında çalışan maymunları da izleyebilirsiniz. Show izlendikten sonra ormanın içine doğru devam eden fil safarisine katılıp, akabininde vahşi ortamlarında timsahları görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Turun devamında dağın tepesine gidilerek, muhteşem Tarn Nim Şelalesini göreceksiniz ve Saudi adasının muhteşem manzarasına şahit olacaksınız. Öğle yemeği kumsalda yerel bir restoranda alınacaktır. Tur bitimi Otele dönüş. Geceleme Koh Samui Otelde.

5. Gün – Koh Samui
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme Koh Samui Otelde.

6. Gün – Koh Samui
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme Koh Samui Otelde.

7. Gün – Koh Samui – Singapur
Sabah kahvaltısının ardından Havalimanına transfer. Singapur Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Singapur’a hareket. Singapur Havalimanı varış ve tam gün serbest zaman. Misafirlerimiz isterlerse Singapur şehir içinde vakit geçirebilirler. Gece 00.35’de Singapur Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile İstanbul’a hareket. Sabah 06.30’da İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve Koh Samui turu sonu.…
 
Not: Koh Samui Turu programımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Koh Samui Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Koh Samui turu uzmanıdır.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.999 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.699 Çocuk fiyatı€ 1.799

: Singapur Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

: 5 yıldızlı Silavadee Pool Spa Resort Otelde(vb) çift kişilik jacuzzi deluxe oda tipinde 5 gece kahvaltı dahil konaklama

: Koh Samui Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri (Kişiye özel)

: Seyahat sağlık sigortası

: Havalimanı vergileri

 

: Yurtdışı çıkış fonu - 50 TL
: Öğle ve akşam yemekleri

: Ekstra turlar
: kişisel harcamalar

 

Tayland Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu turumuza katılmak için vize gerekmemektedir. Seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

5 GECE KONAKLAMA TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.
5 yıldızlı Silavadee Pool Spa Resort Otelde(vb) çift kişilik jacuzzi deluxe oda tipinde 5 gece kahvaltı dahil konaklama


İSTANBUL-SINGAPUR-İSTANBUL UÇUŞ BİLGİSİ

SINGAPUR HAVA YOLLARI

GİDİŞ :  İstanbul Atatürk 13:30 > Singapur 05:00 (ertesi gün)
DÖNÜŞ : Singapur 01:50 > İstanbul Atatürk 07:45

Uçuş saatleri prensip saatler olup, uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak, uçak kalkış saatinizi teyit ediniz. Uçuş saatinden en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.


Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.