GÜNEY AFRİKA TURLARI

Güney Afrika Turu $ 1.399 ’dan itibaren FIRSAT
Güney Afrika Turu

7 GECE 9 GÜN (26 Temmuz-3 Ağustos / 22-30 Ağustos / 28 Kasım-6 Aralık 2020)

Güney Afrika ve Kruger Safari Turu $ 1.979 ’dan itibaren İNDİRİMLİ Turumuz
Dolmuştur
Güney Afrika ve Kruger Safari Turu

7 GECE 9 GÜN (4 Nisan 2020 Hareketle)

Güney Afrika Zambiya Zimbabwe Bostwana Turu $ 2.499 ’dan itibaren
Güney Afrika Zambiya Zimbabwe Bostwana Turu

9 GECE 11 GÜN (24 Ocak, 21 Şubat, 7 Mart, 18 Nisan, 25 Nisan, 9 Mayıs 2021 hareketle)

Güney Afrika Turları Hakkında

18 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Güney Afrika turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Güney Afrika turları sizi bekliyor. Güney Afrika gerek iklimi, gerek safari olanakları gerekse de Türk vatandaşlarına vizesiz olması sebebiyle çok rağbet gören yurtdışı destinasyonlarımızdan biridir. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Güney Afrika Turu esnasında Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayabiliyoruz. Güney Afrika turları uygun fiyat ve anlaşmalı kartlara vade farksız 5 taksit ödeme fırsatıyla. Güney Afrika turları için doğru adrestesiniz.

Güney Afrika Turu Fiyatları

Güney Afrika  turu fiyatları tur tarihine göre 1600-2200 USD arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 7 gece 9 günlük bir Güney Afrika turu için verilmiştir. Ayrıca Güney Afrika turu programlarımızda zaman zaman 200 USD'ye varan erken rezervasyon indirimleri de uygulanmaktadır. Güney Afrika turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir güney afrika turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Güney Afrika Turu İçin En Uygun Zaman?

Güney Afrika turu için her mevsim uygundur.  Yağmurun daha az görüldüğü Kasım- Şubat ayları arası pek çok turistin tercihidir. Ancak diğer aylar da seyahat için uygundur.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive