BALİ TURLARI

Bali Turu € 1.999 ’dan itibaren
Bali Turu

5 GECE 7 GÜN (Hergün Hareketli)

Bali Turları Hakkında

Egzotik adalar ve balayı turları uzmanı ekibimizden, 18 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Bali turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan her gün hareketle kişiye özel Bali turları sizi bekliyor. Endonezya'nın mercan kayalıklarıyla çevrili popüler adası Bali, denizi, güzel tesisleri, sakinliği ile Türk gezginler için her daim çok rağbet gören bir destinasyondur. Hem otel hem villa konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bali turu için planlama yaparken bize ulaşın, en kısa sürede beklentileriniz doğrultusunda size özel bir program ve teklif tarafımızdan beğeninize sunulur. Bali turları için doğru adrestesiniz.

Bali Turu Fiyatları

Bali turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 1300-2500 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 5 gece 7 günlük Bali turu programlarımız için verilmiştir. Bali turu programlarımız kişiye özel olarak organize edilmekte olup istediğiniz konaklama tesisi seçeneğine göre program oluşturulabilmektedir. Bali turu için uçuş müsaitliklerine bağlı olarak her gün hareket mümkündür, erken planlama yapılırsa daha uygun fiyatlandırma oluşma ihtimali artacaktır.

Bali Turu İçin En Uygun Zaman?

Kasım-Mart arası yağışlar dolayısıyla ıslak mevsim olarak adlandırılır. Mayıs-Ekim arasının ise, adayı ziyaret etmek için en uygun zamandır. Türkiye’den Bali’ye gitmek için kış mevsimi de tercih edilebilir. Baliye gitmek için hava durumuna göz attığımızda sıcaklık 25°-30° arasında seyretmektedir.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive