Villa Kaktüs
  • _Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu
  • _Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu
  • _Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu
  • _Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu
  • _Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu

_Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu

7 GECE 10 GÜN (9-18 Mayıs 2018)

1699 Euro'ya Promosyon Arjantin Brezilya Turu. Vize yok! KLM ve Air France ile uçuşlar, 7 gece 10 günlük program. Deneyimli rehber eşliğinde. AFİŞE FİYATLAR İLK KAYITLARA ÖZEL PROMOSYON FİYATTIR!

€ 1.699’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ultra Promosyon Arjantin Brezilya Turu

1.GÜN   İSTANBUL- BUENOS AİRES ( ARJANTİN )              17:00   05:45+1 
Sabah saat  15:00’da İstanbul Atatürk Havalimanında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra KLM Hava Yolları ile  Amsterdam aktarmalı olarak Buenos Aires tarifeli uçağında uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta olacak.

2.GÜN  BUENOS AİRES    
Sabah erken saatlerde, 06:45 de  Buenos Aires şehrine ulaşıyoruz. Havalimanında  çıkışında bizleri bekleyen özel otobüs ile  şehir merkezindeki otelimize  transferimiz yapılıyor. Otele varışımızda  eğer odalarımız hazır ise , eşyalarımızı odalarımıza  bırakıyoruz, değilse,  eşyalarımızı Otel emanet odasına yerleştirip , ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında ,  La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası Otelimize  dönüyoruz ve Serbest saatlerimiz başlıyor. Geceleme Otelimizde.
OTELİMİZ :  Dazzler Hotel 4*

3.GÜN  BUENOS AİRES
Kahvaltı sonrası  dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan 3 saatlik Eksta Tigre Deltası turuna katılabilirler. ( 65 € ) Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı (delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır..  Geceleme otelimizde…

TANGO GECESİ- AKŞAM YEMEKLİ PROGRAM
Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AKŞAM YEMEKLİ Tango  Show gezisine katılabilirler  ( 95 € )*
(İçki Dahil ve Özel ET menüsü  ile) Bu Show öncesi Tango hocaları dileyen misafirlere ücretsiz 1 saatlik Tango Dans eğitimi vermektedirler.
Katılmak için Show saatinden biraz daha erken salona  geçilmesi gerekmektedir.

4.GÜN  URUGUAY TURU – HIZLI FERiBOT ile            [extra tur]
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Buralara kadar gelmişken , Körfezin hemen karşısında yer alan küçük ,sakin,  Latin Ülkesi URUGUAY ı görmek ister misiniz  -165€
Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak tam gün ÖĞLE YEMEKLİ - Colonia ( Uruguay ) turumuz yapılacaktır. Hareket saati , 06:30 , tur bitiş  saati  18:30 .Turumuzda Colonia  şehirine hızlı FERİBOT ile  gidip  dönüyoruz. 
( NOT :Bu geziye katılmak isteyen misafirleriz Tura kayıtları esnasında Lütfen belirtsinler , zira   feribot  biletleri ve fiyatları aniden Çok fazla yükselmekte ve ön rezervasyon kabul etmemektedir-İlgili misafirlerimizin dikkatine)
 
5.GÜN   BUENOS AİRES-IGUASSU ŞELALELERİ                [uçak saati : 09:30   11:45]
Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Ulaşacağımız  nokta, Iguassu Şelalesinin ARJANTİN tarafıdır. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bu gün Öğle saatlerinde , havalimanına varışımızı  takiben,Brezilya  tarafına  sınır  geçiş işlemlerimizi  gerçekleştireceğiz. IGUASSU ŞELALESİ BREZİLYA  MİLLİ  PARKINA ulaştıktan sonra , bu muhteşem doğa harikası parkı ve şelaleyi YÜRÜYÜŞ yaparak gezmeye başlayacağız. Turumuzun sonunda  otelimize  geçiyoruz.
Otelimiz:GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL 4*

Bu akşam çok Özel bir Extra Gece Show ve ÖZEL IZGARA açık Büfe ET, menülü restorana gidebiliriz. Rafain international Show Center, saat 19:00 itibarı ile otelimizden ayrılarak , özel Otobüs ile ulaşımı sağlıyor, önce Akşam yemeğimizi alıyor, aynı mekanda , Brezilya, Arjantin, Paraguay, Meksika yörelerine ait danslardan seçmeler izliyoruz, Gösteri ve yemek sonrası otelimize otobüs ile dönüyoruz.80€

6.GÜN
IGUASSU –RIO DE JANEIRO    11:30  13:20
Kahvaltı sonrası  havalimanına geçiyoruz  ve  Rio De Janeiro ‘ya  yolculuğumuz  başlıyor. Varışta alanda karşılanma  ve otelimize  geçiyoruz. Rio şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Copacabana, Ipanema, Arpoador, Leblon bölgesi, Sambadromme, Maracana Stadı göreceğimiz yerler arasındadır. Rio de Janeiro’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını  görüyoruz. Geceleme otelimizde.
Otelimiz:WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*
Rio de Janeiro , Guanabara Körfezi, Avrupalılarca 1 Ocak 1502 tarihinde keşfedildi. 1555 yılında, Fransızlar bu körfezdeki adaların birine 500 kişilik koloni kurdu. Portekizliler, 1565 yılında São Sebastião do Rio de Janeiro adıyla şehri kurdu. 2 yıl içerisinde, Fransız kolonisi yok edildi. 17. yy'de Minas Gerais'te altın bulununca, Rio de Janeiro limanlarının önemi arttı. 1763'te, Portekizlilerin koloni başkenti oldu. Bağımsızlık ilan edildikten sonra, şehir başkent olarak durmaya devam etti. 21 Nisan 1960 tarihine kadar başkent olarak kaldı. Bu tarihte, başkent Brasília oldu.

7.GÜN  RIO DE JANEIRO
Sabah kahvaltı sonrasında  serbest saatlerimiz olacak,  Arzu eden misafirlerimiz içinardından rehberimiz  eşliğinde EXTRA  Turumuz olacak.

SUGAR LOAF   VE İSA TEPESİ (CORCOVADO )  TAM GÜN TURU-  YEMEKLİ   150€
Rio denilince akla ilk gelen harika mimari eser İSA TEPESİNİ  ziyaret  edeceğiz.  Corcovado denilen bu tepe görenleri hayrete  düşürmektedir. Tepeye çıkışımızı yine aynı müze tarafından işletilen , bir  raylı sistem kullanarak yapacağız. Tepeye çıkarken Yağmur Ormanlarının içinden geçeceğiz. Corcovado tepesinde ziyaretimizi  tamamladıktan sonra Öğle Yemeği  molamızda  Meşhur  Brezilya  IZGARA ET- menüsünden alacağız. Yemekten sonra Yine RIO şehrinin ŞEKER TEPESİ  olarak  bilinen Şeker Çuvalını andıran Dev Granit tepesini ni ziyarete  gideceğiz, zirveye TELEFERİK ile çıkıyoruz. Bugün turumuzun sonunda, Otelimize  dönüyoruz.

8.GÜN   RIO DE JANEIRO
Sabah kahvaltı sonrasında  serbest saatlerimiz olacak,  Arzu eden misafirlerimiz içinardından rehberimiz  eşliğinde EXTRA  Turumuz olacak.

TROPİK ADALAR  TAM GÜN TURU-  YEMEKLİ  110€
Rio de Janeiro her ne kadar deniz kıyısında olsada , Bu bölgede en yakın Tropik adacıklar şehre yaklaşık 2,5 saat mesafede yer almaktadır. Tropik adalar ve sahillerinde  -tekneli bir turu da  barındıran , gün bizi  bekliyor. Öğle Yemeğimizi de turumuzda  alacağız. Yerel müzisyenler yolculuğun belli yerlerinde  bizlere eşlik  ediyor.

9.GÜN   RIO DE JANEIRO –ISTANBUL     UÇAK SAATİ. 17:35
Bugün Güney Amerika ‘da son günümüz. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimizde, şehirde  son kez  yürüyüşe çıkabiliyoruz. Otel lobisinden hareket saatimiz 14:00. Havalimanında işlemlerimizi tamamladıktan sonra,  Air France tarifeli uçuşu ile PARİS aktarmalı olarak İstanbul dönüş yolculuğumuz  başlıyor. Geceleme uçakta.


10.GÜN   ISTANBUL-VARIŞ 
Varış saatimiz 23:55 İstanbul Atatürk Havalimanı. Turumuzun sona ermesi.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.699 Ek yatak€ 1.699 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.079 Çocuk fiyatı€ 1.219
Ödeme seçenekleri

*İstanbul-BUENOS AIRES  /Rio De Janeiro  -Istanbul arasında KLM/AIR FRANCE Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj hakkı.
*Buenos Aires- Iguazu -Rio De Janeiro - arası yapılacak uçuşların Biletleri
* 3 GECE BUENOS AIRES  1 GECE IGUASSU  3 GECE RIODE JANEIRO TOPLAM 7 GECE 4* OTELLERDE  KONAKLAMA
*Klimalı araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri
*BUENOS AIRES ŞEHİR TURU
*IGUASSU (BR) MİLLİ PARKI TURU
*RIO DE JANEIRO ŞEHİ TURU
*Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları
*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ
*Bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti
*Zorunlu seyahat sigortası

*Kişisel harcamalar 
*Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
*Öğle ve akşam yemekleri
*Ekstra turlar
*Tüm yerel servis tipleri (Tüm yerel rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri Türk Tur lideri, restoranlardaki garsonlar içindir.) 70€ kişi başı alanda toplanılacaktır.

Arjantin ve Brezilya Türk Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu tura katılım için tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 

EXTRA TURLAR


Tigre Deltası 65€
Tango Gecesi Yemekli Show (Ücretsiz dans  kurslu) -95€
Uruguay Turu -Tam gün Yemekli – 165€
IGUASSU  GECE TURU(YEMEK+  SHOW ) – 80€
Sugar Loaf+ Corcovado (isa Tepesi /Tam Gün  Yemekli )- 150€
TROPİK ADALAR TURU-TAM GÜN YEMEKLİ -110€

 

Toplam :665€    -           

TAM  PAKET İNDİRİMLİ  :  630€

 

 

ET

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive