Villa Kaktüs
  • Yılbaşı Paris Turu
  • Yılbaşı Paris Turu
  • Yılbaşı Paris Turu
  • Yılbaşı Paris Turu
  • Yılbaşı Paris Turu

Yılbaşı Paris Turu

3 GECE 4 GÜN (29 Aralık 2017-1 Ocak 2018 / 30 Aralık 2017-2 Ocak 2018)

Türk Hava Yolları ile Yılbaşı Paris Turu. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan 3 gece 4 günlük programla aşıklar şehri Paris sizleri bekliyor. Fransa turlarında deneyimli ekibimiz ve operatörlerimiz ile farkımızı siz de yaşayın.

€ 529’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Yılbaşı Paris Turu

1.Gün : Saw – Paris 
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 08:20’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1819 sayılı seferi ile 11:20’de Paris’e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saatle 13:15’de Paris’e varış ve karşılanmanın ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla panoramik Paris şehir turu için hareket ediyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Opera Meydanı, Chaillot Meydanı, Madeleine Meydanı, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme Paris’teki otelimizde.

2.Gün :  Paris
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Tepesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Paris’in sembolü haline gelmiş olan Eiffel Kulesi’ne çıkıp Paris’i çıplak gözle veya  teleskopla  bir başka açıdan izleyebilme, Paris’e hayat veren Seine Nehri üzerinde çıkacağımız yaklaşık 1 saatlik tekne turunda bölgenin en güzel yapılarını fotoğraflama ve günümüzde bohem yaşamın, sanatın kalbinin attığı dünyaca ünlü ressamlar tepesinde Paris’in bir başka yüzünü görme imkanımız olacak. Paris’in en önemli ve simgesel özelliklerini yakından tanımaya imkan veren bu turumuzdan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü Lido Kabare Show turuna  katılma imkanı.  Geceleme otelimizde. 
Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu : 90 € (Kişi Başı)
Lido Kabare Show : 130 € (Kişi Başı)

3.Gün :  Paris 
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılma imkanı. Çocukları olduğu kadar yetişkinleri de büyüleyen Disneyland’da; Karayip Korsanları’ndan uzay gemilerine, Amerikan kasabalarından maden ocaklarına kadar hayal gücünün erişebileceği her türlü macerayı oyun şeklinde deneyimleme imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Disneyland Turu : 100 € (Kişi Başı)

4.Gün :  Paris – Saw 
Otelde alacağımız kahvaltının ardından  serbest zaman.  Rehberimizin havalimanı transferi için belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Paris Havalimanı’na transfer ve  THY’nın TK1820 sefer nolu 14:10’da kalkışlı uçağıyla İstanbul’a hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek bir yolculuğun sonunda saat 19:45’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.
 
Not: Yılbaşı Paris Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Yılbaşı Paris Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Yılbaşı Paris Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Yılbaşı Paris Turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 579 Ek yatak€ 579 Single konaklamalı tur ücreti€ 779 Çocuk fiyatı€ 539
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 529 Ek yatak€ 529 Single konaklamalı tur ücreti€ 729 Çocuk fiyatı€ 489

:: Türk  Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul (SAW) - Paris  gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Havalimanı vergileri
:: Paris’te  4*  otelde  3 gece konaklamalar
:: Sabah Kahvaltıları
:: Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler
:: Panoramik Paris şehir turu
:: Türkçe rehberlik hizmeti
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )

:: Vize Ücreti (140 Eur)
:: Ekstra turlar
:: Seyahat sağlık sigortası
:: Kişisel harcamalar, Öğle ve akşam yemekleri, içecekler

 

BU TURA KATILIM İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT VE SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive