Villa Kaktüs
  • Yılbaşı Barcelona Turu
  • Yılbaşı Barcelona Turu
  • Yılbaşı Barcelona Turu
  • Yılbaşı Barcelona Turu
  • Yılbaşı Barcelona Turu

Yılbaşı Barcelona Turu

3 GECE 4 GÜN (29 Aralık 2017-1 Ocak 2018)

Türk Hava Yolları ile 3 gece 4 günlük Yılbaşı Barcelona Turu. Dahi mimar Gaudi ve dünyaca ünlü FC Barcelona futbol takımının şehri Barcelona'da 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklamalı program.

€ 749’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Yılbaşı Barcelona Turu

1.Gün : İstanbul – Barselona // 29 Aralık 2017 Cuma
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 08:00'de buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1835 sayılı seferi ile 10:55’da Barselona’ya hareket. 12:45’de Barselona’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından panoramik şehir turu için havalimanından hereket. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır. Panoramik turun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve check-in işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Flamenco Gecesi’ne” katılma imkanı(60 €). Geceleme otelimizde.
Flamenco Gecesi (1 içki dahil) : 60 €uro (Kişi Başı)

2.Gün : Barselona // 30 Aralık 2017 Cumartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilir(65€). Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Gerona & Figueras (Dali Müzesi) Turu :  65 €uro (Kişi Başı)

3.Gün : Barselona // 31 Aralık 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Andorra Turu’na katılma imkanı(60 €). Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Andorra Turu : 60€uro (Kişi Başı)

4.Gün Barselona – Istanbul // 1 Ocak 2018 Pazartesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Barselona Havalimanı’na transfer ve THY’nın TK 1836 sayılı seferi ile 13:40’da Barselona’dan hareket ve 19:05’de  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.

****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****

Not: Yılbaşı Barcelona Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Yılbaşı Barcelona Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Yılbaşı Barcelona Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Yılbaşı Barcelona Turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 749 Ek yatak€ 749 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.049 Çocuk fiyatı€ 729
Ödeme seçenekleri

:: THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul (Sabiha Gökçen) – Barselona  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
:: Havalimanı vergileri
:: Barselona’da 4*  otelde 3 gece konaklamalar
:: Sabah kahvaltıları
:: Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
:: Panoramik Barselona şehir turu
:: Türkçe rehberlik hizmeti
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Yurtdışı Çıkış Harç Pulu  (15 TL)  
:: Vize ücreti (140 €)  
:: Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve  programda belirtilmeyen yemekler
:: Seyahat sağlık sigortası

İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ

ŞEHİR ANKARA İZMİR ADANA KIBRIS
FİYAT 100€ 100€ 125€ 140€

 

İspanya, Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. (Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmıyor)

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive