• Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu
  • Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu
  • Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu
  • Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu
  • Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu

Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu

7 GECE 8 GÜN (15-22 Temmuz 2021)

Uzman rehber Yeliz Yener ile Bambaşka Likya Turu. Türkiye'nin en iyi yürüyüş parkurunun batı rotasında 3 günlük Likya Yolu Yürüyüşü dahil eşsiz içerik. Kontenjan sadece 18 kişi! UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 3.799’den itibaren ₺ 466 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

YELİZ YENER İLE BAMBAŞKA LİKYA TURU
(3 GÜN LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞLÜ EŞSİZ PROGRAM)

TUR KONSEPTİ
BUTİK
(18 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı rehber, az kişiyle özel tur programı)
 
BU TURDA NE VAR?
:: Türkiye'nin en iyi yürüyüş parkurunda üç günlük program
:: Likya Medeniyeti'nin toprakları
:: İnanılmaz güzellikteki koylar
:: Antik kentler ve yollar arasında orta seviyeli yürüyüşler
:: Doğa ve tarih bir arada
:: Deniz, kum, güneş
 
PROGRAM
 
1. Gün (15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE) DALAMAN, KAYAKÖY, FETHİYE 
Dalaman Havalimanı’nda saat 08:30'daki buluşmanın ardından Kayaköy’e (Karmylasoss) gidiyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yolları'nın 07:00 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş)
Işık ülkesi Likya bölgesi'nin izlerini ve güzelliklerini takip edeceğimiz bu turumuzda ilk noktamız Fethiye'yi en geniş açıyla görüp, fotoğraflayabileceğiniz Aşıklar Tepesi olacak. Ardından, kahvaltımızı alacağımız ve sonrasında gezi noktamız olan Kayaköy'e varıyoruz. 1922 yılındaki mübadeleye kadar Rum’ların ikamet ettiği yerleşime o tarihten sonra yerleşenler buranın yaşam tarzlarına uygun olmaması sebebi ile daha sonra ter etmişlerdir.  Bu nedenle, zamanla bakımsızlıktan evlerin çatıları ve dayanıksız bölümleri çökmüş fakat evler ayakta kalmıştır. Ve şimdi bir çeşit açık hava müzesi ve SİT alanı olan Kayaköy'de bölgenin yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz, bahçeden istediğiniz sebzeleri toplayıp yiyebileceğiniz keyifli kahvaltımızın ardından (tur ücretine dahil) küçük ve herkesin katılabileceği Likya Yolu'nu takiben Kayaköy'ü keşfe çıkıyoruz. Ticaret ve sosyal hayatın her dönem gelişmiş olduğu bu kent, köyden çok bir kent edasıyla sizi karşılayacak ve her döneminde terkedilmişliğin hikayelerini rehberimizden dinleyeceksiniz. Gezimizin bitiminde, aracımızla buluşup, Fethiye'nin sembollerinden ve en güzellerinden sadece biri olan Belcekız (Ölüdeniz) koyuna ulaşıyoruz. Serbest yüzme molamızın ardından, günbatımı sonrası Faralya'daki otelimize yerleşiyoruz.
Konaklama: Montenegro Hotel  / Faralya (Bungalow)
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
2. Gün (16 TEMMUZ 2021 CUMA) OVACIK, BABADAĞ, FARALYA (LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ 1. GÜN)
Kahvaltının ardından kısa bir transferle Ovacık mevkiine geliyoruz. (ilk gün bıraktığımız yer diyelim). 15 km’lik yürüyüşümüz Antik Roma yolunu takiben muazzam Ölüdeniz ve Babadağ manzarasıyla süslü. Özellikle patikanın Ölüdeniz Koyunu gördüğü kısımları "Bastığım yere mi bakayım yoksa manzaraya mı?" diye düşüneceğiniz güzellikte. Patikada su kaynağı çok az bu nedenle yanınızda bol miktarda su bulundurun. Ovacık’tan başlayıp Babadağ’ın eteklerine oradan da Kelebekler Vadisi’nin üstünde yer alan Faralya Köyü’ne iniyoruz.
Yürüyüş mesafesi: 15 km / Yürüyüş Süresi: 5 saat
Konaklama: Montenegro Hotel  / Faralya (Bungalow)
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
3. Gün (17 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ) KABAK KOYU (LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ 2. GÜN) - KELEBEKLER VADİSİ
Kahvaltının ardından Kabak Koyu’na doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Fethiye’nin en güzel koylarından olan Kabak Koyu’na yapacağımız yürüyüş yine enfes doğa manzaralarıyla süslü.
Aynı zamanda köy hayatından izler de göreceğimiz yürüyüşümüz 2,5 saatte son buluyor ve bir süre koyun tadını çıkarıyoruz. Kızılçam ormanları içinde, 800 metre yüksekliğinde sarp yamaçlarla çevrili kanyon biçimindeki vadinin küçük çakıllı plajına indiğimizde, büyüleneceksiniz. Öğleden sonra sırada doğa harikası Kelebekler Vadisi var! Belcekız koyu'ndan bineceğimiz, taksi tekne ile (grubumuza özel değil- genel katılımlı tekne) Kelebekler Vadisi'ne gidiyoruz. Tekne turlarında ilk durak noktası olan, tadı hep damakta kalan ya da doyulamayan vadiye bizler öğleden sonra gidiyoruz. Günün bu saatlerinde tüm gezi tekneleri vadiyi terketmiş oluyor. Denizin ve vadi içi yürüyüşün en güzel zamanında; sakin ama aynı zamanda unutamayacağınız bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Müthiş günbatımını Kelebekler Vadisi'nde izliyoruz. Ve de sonrasında bize ait teknemizle karaya ve ardından otelimize dönüyoruz.  
Yürüyüş mesafesi: 10 km / Yürüyüş Süresi: 2,5 saat
Konaklama: Montenegro Hotel  / Faralya (Bungalow)
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
4. Gün (18 TEMMUZ 2021 PAZAR) ALINCA KÖYÜ, GEY KÖYÜ (LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ 3. GÜN)
Kahvaltının ardından otelden ayrılıp oldukça dik bir tırmanışla 650 metrede yer alan Alınca Köyü’ne doğru yola çıkıyoruz. 8 km’lik ilk etap en sevdiğimiz rotalardandır. Biraz sert ama bir o kadar da güzeldir. Alınca’ya varınca kısa bir mola verip kısa da bir araç transferiyle yürüyüşün 2. kısmı olan Gey Köyü’ne doğru yola koyuluyoruz.
6 km’lik bu parkur sürekli sağımızda kalan akdeniz manzarası, koyları ve turizmden uzak köy hayatıyla müthiş güzelliktedir.
Yürüyüşün ardından deniz keyfi var. 
Yürüyüş mesafesi: 14  km / Yürüyüş Süresi: 5 saat
Konaklama: Montenegro Hotel  / Faralya (Bungalow)
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
5.GÜN (19 TEMMUZ 2021 PAZARTESİ) YÖRÜK PAZARI - YEŞİL VADİ - KARAOT PLAJI
Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından keyifli bir gün sizi bekliyor olacak. Bir yandan unutulmuş, diğer yandan da günümüzde devam eden ritüelleri ile yörük kültürünü tanımak üzere gezimiz başlayacak.İlk durak noktamız Fethiye-Kargı mahallesi. Akdeniz, Teke yöresi ve Fethiye'nin köyleri dolaşılıp kurulan Yörük Müzesi'nde, hem sahipleri olan yörüklerden hem de rehberimizden dinleyeceğiniz hikayeler sizi geçmişe götürecek. Fethiye'nin bilinmeyen gezi noktalarına devam edeceğimiz bugünde, ikinci saklı cennetimiz Yeşil Vadi olacak. Narenciye bahçeleri, Günlük ağaçları arasından devam eden güzergahımızda Yanıklar Köyü'nü görerek ulaşacağımız vadide; Yanıklar çayı'nın çıktığı noktada,kendinizi buz gibi sulara bırakabilir, kano ile gezebilir, yürüyüş yapabilirsiniz. Burada geçireceğimiz keyifli zamanın ardından günü sonlandırmak üzere,yöre halkının tercihi olan, Karaot plajına gidip, bu defa da başka bir açıdan Fethiyeyi tanıyor ve doya doya yüzüyoruz.
(Akşam isteyen misafirlerimiz Şarap turumuza katılabilir.Kayaköy'de rum müzikleri eşliğinde dans ederek, gecenizi keyiflendirebilirsiniz)
Konaklama: Remer Hotel  / Fethiye
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
6.GÜN (20 TEMMUZ 2021 SALI) TEKNE TURU
Likya turlarında bir ilki yaşamak üzere Fethiye Marina'dan grubumuza özel teknemize biniyoruz. 10.30'da hareket ederek, koylar turumuza başlıyoruz. Teknemiz sadece grubumuza özel olup, balık tutmak isteyen misafirlerimizi de düşünerek, her türlü donanıma sahiptir. Dalyan koyu, kristal maviliğinde olan Akvaryum Koyu, Turunç koyu, Samanlık Koyu ve Tavşan adası'nda vereceğimiz yüzme ve aktivite molalarında, bu özel gezinin güzelliklerini ve keyfini yaşayacaksınız.
Konaklama: Remer Hotel  / Fethiye
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
7.GÜN (21 TEMMUZ 2021 ÇARŞAMBA) XANTOS ANTİK KENTİ - PATARA 
Antik çağlarda Likya bölgesine başkentlik yapmış, Eşen Çayı kenarına kurulmuş bir antik kent olan XANTHOS’a varıyoruz. Burada Xanthos tarihi hakkında bilgi alıp günümüze kadar iyi koruna gelmiş Tiyatro Binasını, Harpyler Anıtını, Likya tipi mezarlarını, Agora'sını  görüyoruz. Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası, 16 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir Antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Apollon'un doğum yeri, Patara'ya gidiyoruz. Antik kentte Liman hamamı, bazilika, Leto hurmalığı gezilecek. Likya Yolu’nun da rotası olan ve pek çok filme ev sahipliği yapmış, kum tepelerine çıkıyor ve ardından Türkiye’nin en uzun kumsalını fotoğraflayıp yüzme molası veriyoruz.
Konaklama: Remer Hotel  / Fethiye
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
8.GÜN (22 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE) SAKLIKENT - TLOS ANTİK KENTİ - YAKAPARK
Gezimizin bugününe yine alışılanın dışında olan Gizlikent ile başlıyoruz. Saklıkent Kanyonu yolu üzerinde, Muğla'nın Seydikemer ilçesine bağlı, bakir alanlardan biri olan Şelale'ye yürüyerek ulaşacağız. 300 metre kadar akarsuyun içerisinden yürüyeceğimiz parkur sonunda şelaleye ulaşıp keyfini süreceğiz. Ardından Likya Bölgesi'nin parlayan yıldızı, spor kenti, bir dönem psikoposluk merkezi olan, Tlos şehrini rehberimizin anlatımlarıyla gezip, Yaka mahallesi sınırları içinde bulunan bu şehirde Pegasus'un hikayesini dinleyeceğiz. Öğle yemeği, soğuk suların keyfi, balık terapisi ve tava dondurma keyfi için günümüz Yakapark'ta devam edecek. Öğleden sonra programımızı tamamlayarak
Dalaman Havaalanı'na hareket ediyoruz. Misafirlerimizi 19:30 itibarıyla Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yolları 20:50 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş. 22:00 İstanbul'a varış)
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
 
Not: Ekstra gece turları en az 15 kişilik katılımla gerçekleşir.
 
YELİZ YENER HAKKINDA


 
1981 yılında Almanya’da doğan Yeliz Yener, Üniversite yıllarında başladığı gezilere, 2004 yılı itibariyle Profesyonel Turist Rehberi olarak devam etmektedir. Deepnature ailesinin yaklaşık 15 yıldır içinde. Ülkenin dört bir köşesinde pek çok keyifli turumuzu gerçekleştirdi. Bolca müdavimi var. Türkiye’nin hemen hemen her noktasına kültür turları yapmaktadır. Fethiye’de yaşayan rehberimiz, Likya Bölgesi’nde hem kültür hem de doğa turları yapmaktadır. Likya Bölgesi Yeliz Yener ile bir başka gezilir.
 
KONAKLAMA
1. Gün: Montenegro Hotel  / Faralya (bungalowda konaklama)
2. Gün: Montenegro Hotel  / Faralya (bungalowda konaklama)
3. Gün: Montenegro Hotel  / Faralya (bungalowda konaklama)
4. Gün: Montenegro Hotel  / Faralya (bungalowda konaklama)
5. Gün: Remer Hotel  / Çalış Plajı-Fethiye (otel odasında konaklama)
6. Gün: Remer Hotel  / Çalış Plajı-Fethiye (otel odasında konaklama)
7. Gün: Remer Hotel  / Çalış Plajı-Fethiye (otel odasında konaklama)
 
HATIRLATMALAR
:: Bayram yoğunluğuna ve planlamaya bağlı olarak programların günü değişebilir ancak programda eksilme olmaz.
:: Uçak bileti hariç paket satın alacaksanız, lütfen bizden uçununuzun uygunluğu konusunda teyid almadan uçak bileti almayınız. 
:: Rehber grubu Dalaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında check in barkosuna ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
 
 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.799 Ek yatak₺ 3.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.899 Çocuk fiyatı₺ 2.999
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.599 Ek yatak₺ 4.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 5.699 Çocuk fiyatı₺ 3.799

:: İstanbul Sabiha Gökçen-Dalaman gidiş dönüş uçak bileti ( uçak bileti dahil pakette)

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 4 gece Faralya Montenegro Hotel'de bungalowda konaklama

:: 3 gece Fethiye Remer Hotel'de konaklama

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: İlk gün köy kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 7 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 7 akşam yemeği

:: Tüm geziler

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Milli park giriş ücretleri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 18 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri

:: Son gün akşam yemeği

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg üzeri bagaj ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

Yürüyüş botu

25-30 lt sırt çantası

Panço yada yağmurluk

Maske veya buff türü malzeme

Güneş koruyucu

Mayo ve havlu

Güneş gözlüğü

Terlik

Powerbank (mümkünse) 

Kişisel ilkyardım seti (mümkünse)

Tozluk ve baton (tavsiye)

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 9 yorum var.

Sevgili Deepnature, Öncelikle çok keyifli bir tur geçirdim. Bunun için teşekkürler. Her anlamda dolu dolu geçti. Hem bilgi hem de eğlence yoğun bir gezi idi benim için, motivasyon kısmı da cabası tabi. Açıkçası bu zamana kadar katıldığım turların içinde bu kadar uyum içerisinde davranan bir grup yaşantım olmamıştı. Rehberimiz yeliz'in fethiyeli olması ve bölgeye hakimiyeti, ayrıca pozitif enerjisi bizi çok mutlu etti. Tur programı güzel yazılmış, ne zor ne hafif. Hem yürüdük hem yüzdük. Dengesi iyiydi kesinlikle. Faralya'yı sevdik. Konaklanan Montenegro otel iyi bir seçim. Sadece, otel sanıyorum sezon nedeni ile kalabalıktı. Bunun getirdiği sıkışıklık biraz sorun yarattı. Bir de turun bir gününe köy yaşantısı hakkında sohbet, köy evi ziyareti gibi değişik bir aktivite eklenirse iyi olur diye düşünüyorum. Güney köylerinde yaşamı hepimiz merak ediyoruz. Sanırım bundan sonra deepnature'ın diğer turlarında da yer almaktan büyük zevk alacağım, haberdar ederseniz sevinirim, web sayfanızdan da takip ediyoruz zaten... Sevgiler
Özge

Merhaba, geçen hafta likya turunuza katıldık. Turumuz neşeli, keyifli geçti. Keşke bir iki gün daha uzun olsaydı. Geçen sene 29 ekimde urfa mardin ve sonrada kars doğu ekspresi turlarınıza katılmış memnun kalmıştık. Rehber seçimlerinizi çok başarılı buluyorum. Turların katılımcı sayısının az tutulması da yerinde bir karar. Bilgisinin yanında turda samimi ve neşeli ortam sağlayarak bizi mutlu eden rehberimiz Yeliz'e de ayrıca teşekkür ederiz.
Ayla

Likya yolunda yürümek! Ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu turun ilk gününde anladım. Karşılama, Yeliz'in sürprizi, montenegro oteldeki akşam muhabbetleri, ahh o rotanın güzelliği. Yeliz'in manzara bulma uzmanlığı. Turun her günü, grubumuz ve sevgili rehberimiz Yeliz ile birlikte geçirdiğimiz her dakika iyi ki Likya yürüyüşüne katılmışım ve sizi tercih etmişim diye düşündüm. Yol yapımı gördük, çöp atan saygısızların artıklarını gördük, bazen sıcaktan alev aldık ama yine de büyük keyif aldık. Sevgili tur arkadaşlarım harikaydınız, rehberimiz süper. Deepnature kesinlikle takdiri hakediyorsunuz. Her şey için çok teşekkür ediyorum.
Derya

Arzum Hanım merhabalar, Likya yürüyüş turuna arkadaşlarımla beraber katıldım ve çok güzel dört gün geçirdim. Bizlere rehberlik yapan Yeliz Hanım'a ve şoförümüz Mehmet Bey'e sizin aracılığınızla da tekrar teşekkur ederim. Gerçekten cok keyifli bir geziydi. Görüşmek üzere
Buğçe

Merhaba, Ani bir kararla katılmaya karar verdiğim likya yürüyüşü turunuzla ilgili görüşlerimi bildirmek istiyorum. Telefonda görüştüğüm Arzum hanım, turun içeriği hakkında insanı tam anlamı ile bilgi ile donatan ayrıntılı konuşmasını yaptı. Düşünmek için telefonu kapattığımda Deepnature hakkında ilk çok olumlu düşüncelere sahip olmuştum. Çok gezen bir çiftiz. Bundan çok daha uzun süreli, daha pahalı bir çok seyahatte bile bu kadar ilgiyi görmediğimizi düşündüm. Eşimle birlikte kararımızı verip, kayıt için tekrar şirketi aradığımda aynı profesyonel yaklaşımla işlemlerimiz tamamlandı. Likya gezisi başlayıncaya kadar yürütülen tüm işlemler, gerçek anlamda mesleğine, kendi işyerine ve müşterisine gösterilen özeni ve saygıyı yansıtıyordu. Gezimiz gerçekten çok güzel geçti. Rehberimiz Yeliz Yener'i bu güne kadar katıldığım gezilerde karşılaştığım en iyi iki rehberden birisi olarak tanımlayabilirim. Varlığı ile her an Deepnature’ın bizimle, sıcak, sevecen bir o kadar da gözeten gücünü hissettik. Grubun temposunu, motivasyonunu cok iyi kontrol etti. Bizi sürekli yüksek moda çıkarttı. Katılımcıların çok kısa sürede birbiriyle kaynaşması, yolculuk boyunca saygılı ve sıcak ilişkilerin sürdürülmesi, konakladığımız montenegro otelde bize gösterilen ilginin sıcaklığı tamamıyla şirketinizin ve rehberimizin eseridir. Her şey için sonsuz teşekkür ederim Bu arada çok ufak bir not düşmek isterim: istanbul'dan havaalanı servisi hizmeti sunmanızı öneririm. bir de turda kısa bir tekne turu organizasyonu yapılabilir.
Nazan

Merhaba Gökhan, Biz 11 kişi grup olarak likya turu programında sen ve firmandan çok memnun kaldık… Enerjin ve anlattığın anılarınla turu keyiflendirdin. Herşey icin teşekkür ederiz… Eylül ayında ya da ekim de doğu likya projemiz var…. tekrar görüşeceğiz.
Çağatay

Adınızı duyuyordum ama ilk defa Deep Nature ile tura katıldım ve oldukça keyifli bir gezi geçirdim. Rehberinizin ilgisi ve sıcaklığı için teşekkürler. Seçiminizden dolayı tebrik ederim.
Muzaffer

Good route, guide Yeliz and all team is perfect. Thanks for information in our mother language before the tour.
Sergey

Sıcak dışında genel olarak memnun edici bir turdu. Sanırım nisan yada kasımda likya turu daha uygun olurdu bana göre.
Aslı

Havale/EFT ile ödeme:
4.599 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
4.599 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.187,69 TL4.750,77 TL
964,87 TL4.824,35 TL
816,32 TL4.897,94 TL
711,53 TL4.980,72 TL
631,21 TL5.049,70 TL
567,72 TL5.109,49 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.299,50 TL4.599,00 TL
1.533,00 TL4.599,00 TL
1.184,24 TL4.736,97 TL
961,19 TL4.805,96 TL
812,49 TL4.874,94 TL
706,28 TL4.943,93 TL
626,61 TL5.012,91 TL
564,66 TL5.081,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive