Villa Kaktüs
  • Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu
  • Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu
  • Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu
  • Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu
  • Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu

Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu

8 GECE 10 GÜN (21-30 Ocak 2018)

Uzakdoğu turları uzmanından Vizesiz Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu. Emirates Hava Yolları ile ana uçuşlar, 8 gece konaklamalı. Eşi benzeri yok. 2099 Eurodan başlayan cazip fiyatlarla

€ 2.099’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu
 
01.Gün  İSTANBUL – DUBAİ
SömestrPhuket Singapur Maldivler Turu için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 13.00’de buluşma ve sonra Emirates Havayolları EK 124 sefer sayılı uçuş ile saat 16.30’da Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 21.45’de varış. Emirates Havayollarının EK 396 sefer sayılı uçağı ile 23.00’de Phuket’e hareket. Geceleme uçakta.
 
02.Gün  DUBAİ – PHUKET
Yerel saat ile 08.00’de Phuket’e varış otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Fil Safarisi’’turuna katılabilirler. (35 Euro). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. (65 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
 
03.Gün   PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’turuna katılabilirler (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
 
04.Gün         PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. (70 Euro). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ”Simon Cabaret Show” turuna katilabilirler(30 Euro).Tayland’in Lido tarzi bu en güzel kabare show’undadeğişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Show sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor.  Geceleme otelinizde.
 
05.Gün  PHUKET  –  SİNGAPUR
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Ardından havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur’a hareket. Singapura varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler (95 Euro). Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
06.Gün  SİNGAPUR
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler. (85 Euro). Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler. (65 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
07.Gün              SİNGAPUR –  MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman ve Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Maldivler’e uçuş ve varışa istinaden otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
08.Gün              MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.   
 
09.Gün  MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde. 
 
10.Gün            MALDİVLER – DUBAİ – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 657 sefer sayılı uçuşu ile 09.15’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 12.25 de Dubai’ye varış. Öğleden sonra Emirates Havayolları’nın EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’de İstanbul’a varış ve Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu sonu. 
 
EKSTRA TURLAR PAKETİ
Avantajlı Paket Ekstra Geziler :400 Euro yerine 350 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir.)
(Gece Safarisi, Universal Stüdyoları , PhuketFantasea, James Bond Adası, PhiPhi Adası, Fil Safarisi)
 
Not: Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu programımız Uzakdoğu turları konusunda deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmştır. Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar ve uzakdoğu turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Sömestr Phuket Singapur Maldivler Turu uzmanıdır.
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.099 Ek yatak€ 2.099 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.599 Çocuk fiyatı€ 1.849
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.199 Ek yatak€ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.699 Çocuk fiyatı€ 1.849
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.299 Ek yatak€ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.799 Çocuk fiyatı€ 1.999
Ödeme seçenekleri

:: İstanbul – Dubai – Phuket  / Male – Dubai – İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
:: Phuket – Singapur parkurunda yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
:: Singapur – Maldivler  parkurunda yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
:: Phuket (3) & Singapur (2) & Maldivler (3)  toplam 8 gece konaklama
:: Maldivler’de seçilen otellere göre yemekler
:: Maldivler alan – otel – alan transferleri,
:: Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
:: Panoramik Singapur şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)
:: Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri
:: İngilizce veya Türkçe lokal rehberlik hizmeti
:: Havalimanı vergileri
:: Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı
:: TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

:: Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
:: Yurt dışı çıkış harcı bedeli
:: Seyahat sağlık sigortası (15 euro)
:: Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
:: Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

Tayland Singapur ve Maldivler, Türk Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu tura katılım için tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 

ÖNEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 14 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 14 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından DEEPNATURE sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
 
VİZE
***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.
*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan DEEPNATURE sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive