Villa Kaktüs
  • Sömestr Baştan Başa Tunus Turu
  • Sömestr Baştan Başa Tunus Turu
  • Sömestr Baştan Başa Tunus Turu
  • Sömestr Baştan Başa Tunus Turu
  • Sömestr Baştan Başa Tunus Turu

Sömestr Baştan Başa Tunus Turu

7 GECE 8 GÜN (21-28 Ocak / 28 Ocak-04 Şubat 2017)

2017 Sömestr Baştan Başa Tunus Turu ... Türkiye'de ilk!

€ 825’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Sömestr Baştan Başa Tunus Turu

1.GÜN  İSTANBUL-TUNUS
Tunus Hava Yolları TU215 tarifeli seferi ile saat 12:55’te Tunus’a hareket. Saat 13:45’te Tunus’a varış ve havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. ( Magic Life Africana 5* vb… ) Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.GÜN  TUNUS
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Antik (eski) şehir Tunus ziyareti. Ardından öğle yemeğimizi LA GOULETTE de alacağız.Öğleden sonra ünlü SIDI BOUSAID bölgesinde serbest zaman.Tur sonu otelimize geri dönüş, geceleme otelimizde.

3.GÜN  TUNUS- TOZEUR
Kahvaltımızın ardından Tozeur’a gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz.  Tozeur’a varışımıza istinaden havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer, check-in işlemleri. ( Hotel Ras El Ain 4* vb… ) Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4.GÜN  TOZEUR/ OASIS DE MONTAGNES/ OUNK JMEL
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından CHOTT EL GHARSAA ve L'OUED SADGOUG'u geçerek GENERAL ROMELENİN VADİSİ’ni  ve LA GROTTE DE BERGER'e kadar olağanüstü panoramik görüntü izleyeceğiz. Ardından İstikamet MIDES, Mides; Cezayir sınırında inanılmaz terk edilmiş bir köy gezimizin ardından TAMERZA VAHA'sına devam ediyoruz. Yerel restoranda öğle yemeği.Yemeğimizin ardından muhteşem yıkık ve harap haldeki köyü gezerek 4 metrelik OUED EL HORCHANE'i (küçük bir şelale) görüyoruz. Sonrasında CHEBIKA VAHASI'na geçiyoruz , Chebika Vahası su kaynaklarının olduğu mesire yeri dağın tepesinde küçük bir köy. NEFLAYET ve ONK JEMAL saharalarında  deveye binecek ve kumullardan gün batımını izleyeceğiz. Son olarak Ünlü Star Wars filminin çekildiği bölgenin ziyaret edecek ve otelimize geri döneceğiz. Dileyen misafirlerimiz için akşam antik (eski) şehrin ziyareti ve CHAKWAK parkı. Geceleme otelimizde.
 
5.GÜN  TOZEUR/ DOUZ / KSAR GHILANE
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Tozeur’dan Chott El Jerid’e gitmek için otelimizden ayrılıyoruz. 
Serap görülebilmesinin kuvvetle muhtemel olduğu bir çölde kocaman bir göl ziyaretimizin ardından KEBİLİ’ye varıyoruz ve antik şehri geziyoruz.  Ardından DOUZ’a gitmek için yola koyuluyoruz. Öğleden sonra, çölü  geçip en iyi vaha KSAR GHILANE'ye varıyoruz. İsteğe gore ZAAFRANE’de deveye binebilirsiniz. Otele transfer ve check-in işlemleri ogle yemeği ve geceleme otelimizde. ( Hotel El Mouradi Douz 4* vb… )

6.GÜN  KSAR GHILANE/ TATAOUINE / DJERBA/ TUNUS
Kum tepelerinin üzerinde güneşin  doğuşunu yakalama ve kahvaltımızın ardından Güney Tunus’un en değişik şehirlerinden biri olan Totoouine’ye doğru yola çıkıyoruz.  Bugün Ksarhdada, Ouled Soltane ve Chenini’yi göreceğiz.
Diar El Barbar Hotel’de öğle yemeği ve MEDENINE üzerinden Djerba'ya devam ediyoruz. Djerba şehir turundan sonra havalimanına transfer, Tunus’a geri dönüş, otelimize transfer.  Geceleme otelimizde. ( Hotel Diplomat 4* vb… )
 

7.GÜN  TUNUS
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Tunus antik şehrini göreceğiz. La GOULETTE’de öğle yemeğimizi yiyecek ve ardından meihur SIDI BOUSAID bölgesinde serbest zaman vereceğiz. Geceleme otelimizde.

8.GÜN  TUNUS- İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, odaları boşaltma ve check-out. Ardından havalimanına transfer. Tunus Havayollarının TU216 nolu tarifeli  seferi ile 17:00’da hareket ve 21:35’te İstanbul’a varış ve Tunus turu sonu.


OTELLER

Magic Life Africana 5*
Hotel Ras El Ain 4*
Hotel El Mouradi Douz 4*
Hotel Diplomat 4* vb…

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 825 Ek yatak€ 825 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.065 Çocuk fiyatı€ 675
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 825 Ek yatak€ 825 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.065 Çocuk fiyatı€ 675
Ödeme seçenekleri

:: Tunus Havayolları ile İstanbul-Tunus / Tunus-İstanbul arası gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Alan vergileri
:: Tunus-Tozeur arası iç hat uçak bileti
:: 7 gece 4*-5* otellerde oda kahvaltı bazında konaklama
:: Tüm transferler
:: Programda belirtilen tüm turlar
:: Programda belirtilen tüm öğle ve akşam yemekleri
:: Türkçe rehberlik Hizmeti

:: Seyahat Sağlık Sigortası 15 €
:: Yurt dışı çıkış harcı 15 TL
:: Otel ekstraları
:: Kişisel harcamalar

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive