Villa Kaktüs
  • Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu
  • Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu
  • Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu
  • Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu
  • Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu

Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu

7 GECE 9 GÜN (1-9 Haziran 2019)

$ 1.869’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Kuala Lumpur Bali Singapur Jakarta Turu

Alan Buluşması : 31 Mayıs  2019 Cuma saat 22:30
 
1. GÜN: İSTANBUL – KUALA LUMPUR //  01 Haziran 2019 Cumartesi
31 Mayıs 2019 Cuma Saat 22.30’da İstanbul 3. Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, check-in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 01.15’de Türk Havayolları’na ait TK60 sefer sayılı uçak ile Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 16.55’te Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize geçiyoruz. Check-in sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için akşam etkinliği olarak düzenleyeceğimiz Yemekli Malay Dans Show'u ile Gece Kuala Lumpur etkinliğine katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi, Çin Mahallesi, gezilecek yerler arasındadır.
Akşam Etkinliği: Yemekli Malay Dans Show'u ile Gece Kuala Lumpur : 60 USD

2.GÜN: KUALA LUMPUR //  02 Haziran 2019 Pazar
Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Batu mağraları & Ateş böceği turuna katılabilirler .
Batu Mağraları & Ateş böceği turu: 75 USD
 
3.GÜN: KUALA LUMPUR - SİNGAPUR // 03 Haziran 2019 Pazartesi
Kahvaltının ardından  otelimizden check-out ile birlikte Singapur'a özel aracımız ile transferimiz, yaklaşık 6 saat sürecek olup yolculuğumuz sonrası Singapur’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur'un simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize check-in ve sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur akşam turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 
Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam Turu : 75 USD

4.GÜN: SİNGAPUR // 04 Haziran 2019 Salı
Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sentosa Adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapurlular'ın haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa Park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 
Sentosa adası turu : 75 USD

5.GÜN: SİNGAPUR – BALİ // 05 Haziran 2019 Çarşamba
Kahvaltının ardından  otelimizden check-out ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat  50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize check-in ve odalarımıza yerleşme ve geceleme otelimizde. 

6. GÜN: BALİ // 06 Haziran 2019 Perşembe
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra tam günlük Bali Adası gezisine katılabilirler. Bu turumuzda adanın en güzel tapınaklarını gezeceğiz, en güzel manzaralarında fotoğraflar çekeceğiz, pirinç teraslarında dolaşacağız, muhteşem dağ ve göl manzarasına karşı öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tropikal meyveleri tadabilecek bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek, adaya ait souvenirler alabilecek ve gün batımında Tanah Lot Tapınağı'nı görebileceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Tegalalang pirinç terasları (dileyenler burada sonsuzluk salıncağına binebilir.) Tirta Empul (Kutsal su) Tapınağı, Goah Goah Gajah ( Fil Mağrası)tapınağı, Batur Dağı, Tanah Lot Tapınağı,(gün batımında) var. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz. 
Bali Adası Turu öğle yemekli : 100 USD  

7.GÜN: BALİ- CAKARTA   // 07 Haziran 2019 Cuma
Kahvaltının ardından adada serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak sabahleyin yarım gün Ubud turuna katılabilirler. Ubud turu sırasında adanın en güzel bölgesini gezeceğiz. Julia Roberts’ın oynadığı “Eat, pray and love” filminin adada çekilen birçok sahnesi Ubud’da geçmiştir. Ubud’a 1 saatlik bir yolculuk sonrası varacağız ve hemen Saraswati tapınağını gezeceğiz. Tapınağın içinde bulunan Starbucks’ta oturup lotus çiçeklerini seyredeceğiz. Akabinde adanın en güzel çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların oturduğu yer olan Ubud’da çok güzel hediyelik eşyalara rastlamak mümkün. Daha sonra Maymun Tapınağı'nın da içinde bulunduğu parka gireceğiz ve çevremizdeki maymunları seyrederek kısa bir yürüyüş yapacağız. Akabinde otele geri dönüş. Öğleden sonra otelden ayrılacağız ve alana gideceğiz.  Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Cakarta uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check-in ve bagaj işlemleri sonrası Cakarta’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek yolculuğumu sonrası Cakarta’ya varıyoruz. Otele transfer ve geceleme otelimizde.
Ubud Turu : 50 USD

8.GÜN: CAKARTA – İSTANBUL   // 08 Haziran 2019 Cumartesi
Jakarta’da sabahleyin panoramik olarak şehri dolaşacağız ve ulusal anıtı, istiklal camiini ve Jakarta Katedrali'ni gezeceğiz. Öğlen saatlerine doğru turumuz otelde bitecek. Dileyen misafirlerimizle birlikte öğleden sonra Eski şehir turunu yapacağız. Önce öğle yemeğimizi ekstra olarak alacağımız Menteng Bölgesi'ne gideceğiz. Buradaki yerel mimariyle yapılmış lüks evleri göreceğiz. Çok özel bir tarihi binada alacağımız yemek sonrası Kota Tua bölgesine geçeceğiz (Yemek seçimi ve ödemesini herkes kendi yapıyor).  Kolonyal binalar içinde yer alan Kukla Müzesi'ni ve Tarih Müzesi'ni gezeceğiz. Ara sokaklarda dolaşıp son souvenir alışverişlerini yapacağız. Akabinde turumuzu bitirip havaalanına doğru yola çıkacağız.Havalimanına transferimizin ardından İstanbul uçuşumuz için check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. Saat TK 057 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 21:30 da istanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta. 
City Heritage Tour : 25 USD

9. GÜN: İSTANBUL // 09 Haziran 2019 Pazar
Yerel saat ile 05:00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****
 
OTELLER
Kuala Lumpur : Novotel KLCC 4* vb. & Sunway Putra 4* vb.
Singapur: Grand Pasific 4* vb. & Orchid Hotel 4* vb.
Bali : Aston Kuta Hotel, H. Inn Express Hotel 4* v.b.
Jakarta : Mercure Sabang 4* vb. & BW Premier Hotel 4* vb.
 
EKSTRA TUR PAKETİ
NAKİT 350 $ Yerine 320 $
Singapur -Sentosa Adası $   75,00
Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam Turu  $   75,00
Kuala Lumpur - Batu Caves Gezisi $  75,00
Bali - Bali Adası Turu-Öğle Yemekli $ 100,00
Cakarta -  City Heritage Tour $   25,00

Önemli Not: Opsiyonel tur indirimleri tura gitmeden satın alımlarda geçerlidir. Tur sırasında alınan opsiyonel turlarda herhangi bir indirim yapılmamaktadır.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 1.869 Ek yatak$ 1.869 Single konaklamalı tur ücreti$ 2.559 Çocuk fiyatı$ 1.819
Ödeme seçenekleri

Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş – Cakarta – İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Kuala Lumpur  4* 2 Gece, Bali’de 4* Otelde 2 Gece Singapur 4* Otelde 2 Gece, Cakarta’da 4* otelde 1 Gece oda + kahvaltı konaklama
Kuala Lumpur, Denpasar, Singapur ve Cakarta şehir turları
Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar
Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler
Türkçe rehberlik hizmeti 
Zorunlu seyahat sigortası

Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
Vize Ücreti ( 55$ )
Ekstra turlar
Tüm öğle ve akşam yemekleri
Seyahat sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Ek bagaj ücretleri

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri Endonezya’da kapı vizesine tabidir.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sağlık
Kuala Lumpur, Sinapur ve Endonezya’ya girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

Vize Bilgileri
Umuma Mahsus Pasaport hamilleri Endonezya’da kapı vizesine tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

Uçuş Süreleri
İstanbul – Kuala Lumpur arası : 10 saat 35 dakika, Cakarta– İstanbul: 12 saat

Para Birimi
Singapur’un para birimi SGD Singapur Doları, Malezya’nın para birimi MYR Ringgit, Endonezya’nın ise IDR Endonezya Rupiahı dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza EURO ve Dolar cinsinden ufak birimlerini almanızı öneririz.

Saat Dilimi
Gideceğimiz Lokasyon olan Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında kış tarifesinde 5 Yaz tarifesinde 4 Saatlik  saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Kuala Lumpur’da  17:00 dır

Telefon Kullanımı
Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise Turkcell ve Avea hatlar Küba’da kullanılmaktadır. Ancak konuşma ücreti oldukça pahalı (1 dakika = 8 TL).

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar
Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

Yemek Kültürü
Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır ancak tur boyunca aldığımız yemeklerin damak lezzetinize uygun olduğunu hissedeceksiniz.

Elektrik
Bahsedilen ülkelerin hepsinde elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/t... ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

Alışveriş
Bahsedilen ülkelerden hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür. Ayrıca Elektronik eşya vb. gibi şeyler de temin edebilirsiniz. Ancak Elektronik eşyaların ülkemize getirilmesi ile ilgili kısıtlama mevcuttur. Bunun üzerindeki sayılara gümrükte el koyuluyor.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive