• Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu
  • Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu
  • Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu
  • Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu
  • Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu

Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu

2 GECE 3 GÜN (12-15 Mayıs 2021)

Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu. Deneyimli rehber eşliğinde Isparta, Burdur, Sagalassos, Salda Gölü, Yazılı Kanyon, Eğirdir Gölü, Kovada Gölü gezileri. Isparta'da Gül Hasadı. 4 yıldızlı Ramada Isparta Hotel'de 2 gece konaklama

₺ 1.259’den itibaren ₺ 155 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu
 
TUR KONSEPTİ
EKO
(45 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı rehber, butik turlarımıza göre daha uygun fiyat)
 
PROGRAM
 
1.GÜN (12 MAYIS 2021)
Ramazan Bayramı Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Turu için İstanbul'dan hareket.
22.00 - İncirli E-5 Dilek Pastanesi Önü
22.30 - Mecidiyeköy Mado Önü
23.00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yan Tarafı (Ziverbey istikameti)
23.20 - E-5 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
 
2.GÜN (13 MAYIS 2021) Salda Gölü - Laodikya - Sagalassos
Sabah saatlerinde Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü'ne varış. Salda Gölü, Göller Bölgesi içinde, ormanla kaplı tepeler, kayalık araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu karstik bir    göldür. 184 metreye varan derinliği ile Türkiye'nin üçüncü en derin gölü olup Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da olduğu için buraya Mars yüzeyli göl denmekte. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyunun bazı cilt hastalıklarına karşı   tedavi edici etkisi vardır. Suyunun temiz ve berrak oluşu ve turkuaz rengi, güneybatı ve güneydoğu kıyılarında yer alan küçük kumsalların, okyanus adalarını andırmalarına neden olmakta. Burada göl kıyısında serbest zaman ve kahvaltı molası veriyoruz. Sonrasında Laodikya'ya hareket ediyoruz. M.Ö. 1. yüzyılda Anadolu'nun en önemli kentleri arasında olan Laodikeia, hristiyanlık döneminde de 7 önemli kiliseden biri olmuş. Son yıllarda yapılan kazı  ve restorasyon çalışmaları sayesinde yeniden doğan bu görkemli antik kent, bütün dünyadan gelen ziyaretçilerle dolup taşmakta. Sabah saatlerinin sakinliğinden faydalanarak harabelerde rahat bir keşif gezisinden sonra Sagalassos Antik Kenti gezisi için hareket ediyoruz. 1706 da Fransız gezgin Paul Lucas tarafından keşfedilen bu antik kentteki kazı çalışmaları 1990 yılından beri Belçika Leuven Üniversitesi ekibi tarafından yürütülmekte. Antik kentin keşfi: Dünyanın en yüksek rakımlı antik tiyatrosu; Marcellum (gıda pazarı); Meclis Binası; Antoninler Çeşmesi; Agora; Odeon; Roma Hamamı; Eski çağlardan beri suları akan hellenistik çeşme; Neon Kütüphanesi; Çömlekçiler Mahallesi ve diğer yapıtlar... Bu harika antik kenti keşfettikten sonra Isparta'ya hareket ediyor ve konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
Konaklama: Ramada Isparta Hotel (4*)
 
3.GÜN (14 MAYIS 2021) Isparta - Eğirdir Gölü - Kovada Gölü - Yazılı Kanyon 
Sabah kahvaltıdan sonra Isparta şehir merkezini gezerek tarihi konakları görüyoruz. Ardından Eğirdir Gölü'ne hareket ediyoruz. Eğirdir, Göller Bölgesi'nin merkezi sayılır ve gelirken de göreceğiniz devasa elma bahçeleriyle tanınır. Göl üzerinde bulunan Yeşil Ada'da gezerek bu çok güzel göl ve dağ manzaralarını seyredebilirsiniz. Göl kıyısındaki bir yerel lokantada öğle yemeği molası veriyoruz. Gölün meşhur kerevitlerinden ve sazan dolmasından tadabilirsiniz. Öğle yemeği molası sonrası Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan, aradaki dar bölgenin alüvyonlarla dolması sonucu ayrı bir göl halini alan Kovada Gölü Milli Parkı’na geçiyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yaparak bir sonraki durağımız olan Yazılı Kanyon'a doğru yol alıyoruz. Az bilinen bir doğa harikası bir milli park; Yazılı Kanyon adını  ise, ünlü şair Epiktetos'un buradaki kayaları oyarak yazdığı ünlü Hür İnsan Üzerine Şiirinden almakta. Harika manzaraları izlemek için yapılacak bir yürüyüşün ardından bugünkü programımızı tamamlıyoruz. Isparta'ya dönüş ve otelde akşam yemeği.
Konaklama: Ramada Isparta Hotel (4*)
 
4.GÜN (15 MAYIS 2021) Isparta, Gül Hasadı
Bugün erken saatlerde uyanmayı göze alan misafirlerimizle birlikte gül hasadına gidiyoruz. Isparta'da güller 10-15 mayıs gibi açıyor ve haziran ortasına kadar toplanıyor. Güllerin şafaktan önce saat 05:00 gibi toplanmaya başlanması ve işlemin 11:00 civarlarında tamamlanması gerekiyor. O nedenle sabah çok erken saatlerde rehber eşliğinde gül hasadının yapılacağı köye hareket ediyoruz. Burada gül toplayan kadınlara eşlik edip gül topluyoruz. Ardından eski usülde imbik ile gül suyu çıkarılmasınını görerek, gülün gül suyu ve kozmetik ürünlerine dönüşmesine doğru yolculuğunun ilk aşamalarına şahitlik ediyoruz.
Gül hasadı ve gül ürünlerinden alışveriş sonrasında öğle yemeği molası verip İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Hava ve yol şartlarının durumuna bağlı olarak gece 22:00 civarlarında İstanbul'a ulaşarak sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki turumuzda buluşmak temennisi ile vedalaşıyoruz.
 
HATIRLATMA
Gül Hasadı Ne Zaman?
Isparta'da gül hasadı Mayıs-Haziran aylarında yapılmaktadır. Tur tarihlerinde gül hasadının başlamış olması beklenmektedir. Ancak mevsimsel koşullar nedeniyle zaman zaman güller geç açmakta ve ilk hasatlar mayısın ortasında başlayabilmektedir. Tur tarihinde gül hasadı başlamamış olması halinde gül bahçeleri ziyaret edilecek ancak hasat yapılamayacaktır. 
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
 

 

Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.259 Ek yatak₺ 1.259 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.489 Çocuk fiyatı₺ 1.059

:: Ulaşım

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece Isparta'da 4* Ramada Isparta Hotel'de konaklama

:: Otelde 2 sabah kahvaltısı

:: Otelde set menü 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri (Isparta, Yazılı Kanyon, Sagalassos, Laodikia, Eğirdir Gölü, Kovada Gölü, Salda Gölü)

:: Gül hasadı gezisi

:: Zorunlu seyahat sigortası

(En az 10 kişilik gruplara kişi başı 60 TL indirim)
 

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Müze, milli park ve ören yeri giriş ücretleri

:: Yoldaki yemekler

:: Otel ekstraları

(Müzekartınız varsa yanınızda bulundurmayı unutmayınız)

TUR KONTENJANI
10-45 kişi arası

ULAŞIM
İstanbul-Isparta 610 km. 
(yaklaşık 8 saat)

Katılımcı sayısına bağlı olarak;
17 kişilik Sprinter yada Crafter
27 kişilik Turkuaz, Sultan yada Novo
46 kişilik Mercedes, Safir yada Man

araçlardan biriyle ulaşım hizmeti sağlanır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 8 yorum var.

Deep Nature ile ikinci gezimiz. Geçen sene katıldığımız Kars turundan çok memnun kalmıştık. Bu sene de Pamukkale-Salda- Eğirdir Sagalassos turu yaptık. Her dakikasından büyük keyif aldık. Otel seçimleri, yemek ve konaklama mekanları, planlama ve organizasyon dört dörtlüktü. Özellikle rehberimizin bilgi ve tecrübesini, güler yüzünü çok takdir ettik. Bundan sonraki gezilerimizde tereddütsüz Deep Nature ile gezmek isteriz.
Tunç

Deepnature ile geçtiğimiz yıl Kars, bu yıl Pamukkale, Sagalassos, Salda Gölü gezisi yaptık. Her ikisinden de güzel anılarla Istanbul’a döndük. Gerek organizasyon, gerek ise rehberimiz çok iyiydi. Açıkcası kendisinden her iki bölgeye yönelik de çok farklı yeni bilgiler öğrendim. Isparta’da kaldığımız Ramada Oteli kusursuzdu. Bir güzellik de ara transferlerimizi yaptığımız otobüslerde her koltukta şarj için priz bulunması oldu. Hiç şarj sıkıntısı yaşamadık. Istanbul’da arkadaşlarıma 4 günde gittiğimiz yerleri anlattığımda inanamıyorlar. Bu kadar çok yeri, bu kadar kısa sürede görebilmek ancak iyi bir organizasyon ve iyi bir rehberlik hizmeti ile olur. Deepnature ile seyahat etmeyi düşünen herkese firmayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Cem

20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Denizli, Burdur ve Isparta illerini içine alan kültür ve doğa turu sırasında, gerek tur şirketinin özeni, gerek rehberin bilgilendirmesi, gerek kaldığımız oteller ve gerekse transfer sırasında kullandığımız otobüsün konforu sayesinde, böylesine keyifli bir yolculuk beklemiyordum. Tur şirketinin WEB sayfasında yazılı tüm taahhütleri, mutlaka gerçekleşiyor. Bu tur şirketini, kaliteyi arayan ve kaliteyi hak ettiğine inanan, herkese öneririm.
Ruhi

20-23 nisan tarihinde gerçekleştirdiğimiz Pamukkale,Sagalassos, Salda Gölü gezimizden, deepnature firmasının son derece güzel organizasyonu ve rehberimizin şahane yönetimiyle unutulmaz anılarla döndük. Deep Nature seyahate ve rehberimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başka turlarda görüşmek umuduyla. Selma-Serdar
Serdar

Sevgili Deepnature çalışanları... Daha önce başka şirketlerle, başka turlara gitmiştim. Ama Deepnature ile katıldığım tur bir harikaydı. Hem şirketiniz görevlileri hem de geziye katılanlar sayesinde İstanbul'un ve iş hayatının sıkıntılarından uzakta, eşsiz bir gezi geçirdim. Sadece ben değil, birlikte gittiğim arkadaşlarımda çok eğlendi ve ziyadesiyle bilgilendi. Yeni geziler için zaman ayırabilmeyi dört gözle bekliyorum. Sevgiyle kalın.
Celal

Tüm Deep Nature ailesine selamlar! Tatilde aslında ne kadar da eğlendiğimizi döndükten sonra farkettik....Hatta resimlere bakmaya o kadar daldık ki, size ancak yazabiliyoruz. Bu güzel organizasyon için tekrar hepinize içten teşekkürler. Şimdiye kadar, 'Türkiye'de asla bir tura katılınmaz' kuralını bozan tek tur olma özelliğinizden dolayı da, ayrıca tebrikler.
İlgen

Bayram tatilinde ilk defa katıldığım deepnature'in hazırladığı tur organizasyonunda gerçekten çok memnun kaldık. Programa uygun ve beklediğimizin üzerinde unutamayacağımız bir tatil yaşadık. Gerçekten organizasyon düzenleyenlere teşekkürler
Münevver

23 Nisan denizli ve ısparta şehirlerini kaysayan gezimiz çok eğlenceli, neşeli dolu bir tatil oldu. Rehberimizin yakın ilgisi herhangi bir sorun yaşanmasına engel oldu. Salda'ya hayran kaldık. Bana göre tur bütün olarak düşünüldüğünde çok güzeldi. Herşey için teşekkürler.
Esin

Havale/EFT ile ödeme:
1.259 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
1.259 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
325,14 TL1.300,55 TL
264,14 TL1.320,69 TL
223,47 TL1.340,84 TL
194,79 TL1.363,50 TL
172,80 TL1.382,38 TL
155,42 TL1.398,75 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
629,50 TL1.259,00 TL
419,67 TL1.259,00 TL
324,19 TL1.296,77 TL
263,13 TL1.315,66 TL
222,42 TL1.334,54 TL
193,35 TL1.353,43 TL
171,54 TL1.372,31 TL
154,58 TL1.391,20 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive