• Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

3 GECE 4 GÜN (13-16 Mayıs 2021)

Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu. Güneydoğu'nun üç popüler noktası bir arada, bu turda. DEEPNATURE farkı ile Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Halfeti, Mardin ve Midyat'ı içeren keyifli program. İstanbul'dan uçakla ulaşım dahil. En fazla 25 kişilik butik tur. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.799’den itibaren ₺ 344 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
 
1.GÜN (13 MAYIS 2021) MARDİN - MİDYAT
Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu için İstanbul'dan Mardin'e uçuyoruz.
(İstanbul Havaalanından uçuş tercih eden misafirlerimiz için; Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Havaalanı'ndan Mardin'e uçuş. 06:55 kalkış / 08:40 varış)
(İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından uçuş tercih eden misafirlerimiz için; Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Mardin'e uçuş. 06:20 kalkış / 08:10 varış)
Rehberimiz misafirlerimizi 09:00'da Mardin Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra ilk gün gezi programımıza başlıyoruz. Bugün erken kalktık ama Mardin ve çevresinin güzelliği size enerji verecektir. 
Turumuzda ilk durağımız Midyat. Yaklaşık 1,5 saat yolculuk yaparak Midyat'a ulaşacağız. Midyat gezimizi yakın zamanda dizi ve film çekimlerine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi gibi yapıları görebileceğimiz şekilde, Midyat sokaklarında yürüyerek gerçekleştiriyoruz. Sonrasında çarşıda kısa bir mola veriyoruz. Dilerseniz gümüş telkari el sanatının güzel örneklerinden alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Mardin merkeze hareket ediyoruz. Mardin'de ilk olarak öğle yemeği molası vererek eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Arzu ederseniz yörenin meşhur yemeği kaburga dolmasını tadabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğle yemeklerini meşhur Cerçiş Murat Konağında yiyebilirler (önceden rezervasyon gerekir) Öğle yemeğinin ardından yöreye has mırralarımızı da içtikten sonra Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan ve şu sıralar Metropolitlik statüsündeki  Deyr-ül Zeferan Manastırını ve takiben etkileyici hikayeleri ve tarihçesi ile bilinen Kasimiye Medresesi'nin geziyoruz. Bu iki gezi noktasının ardından tarihi Mardin sokaklarını keşfetme vakti. Tarihi Mardin'i yürüyerek gezeceğiz, abbaralı sokaklardan geçerek yapacağımız bu gezi programı esnasında Kırklar Kilisesi, Ulucami, Ptt Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları görülecek olup Mardin'in geleneksel mimarisinden, tarihinden, efsanelerinden ve ünlülerinden bahsedeceğiz.
Gezi programının tamamlanması ardından Mardin'de konaklayacağımız otele yerleşme. Akşam yemeği otelde.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
2. GÜN (14 MAYIS 2021) DARA - NEMRUT DAĞI - ADIYAMAN 
Kahvaltı sonrası hareketle bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent kalıntıları ve köyü gezdikten sonra Adıyaman'a doğru yola koyuluyoruz. İstikamet Kahta. Yaklaşık 4,5 saatlik yolculukla öğle saatlerinde Kahta'ya ulaşıyoruz. Kahta'da öğle yemeği molası ardından Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek  unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: ADIYAMAN BOZDOĞAN HOTEL (4*)
 
3. GÜN (15 MAYIS 2021) HALFETİ - BİRECİK - ŞANLIURFA
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Adıyaman'dan Halfeti'ye geçiyoruz. Siyah gülü ve dizilere evsahipliği yapmasıyla meşhur Halfeti'de isteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Birecik Köprüsü üzerinden Şanlıurfa'ya ulaşıyoruz. 
Şanlıurfa'ya varışta ilk olarak, lezzetli Urfa kebaplarından tadabileceğiniz üzere öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur. Yemek molası sonrası tarihi Urfa'yı yürüyerek geziyoruz. 
Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının ardından tarihi Gümrük Han'da soluklanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yöresel menengüç kahvesini deneyebilirler. 
Programın tamamlanması ardıdan Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelde.
Arzu eden misafirlerimiz Urfa'daki konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
4. GÜN (16 MAYIS 2021) GÖBEKLİTEPE - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılarak yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından programımızı tamamlayarak Şanlıurfa Havaalanı'na geçiyoruz. 
Sabiha Gökçen'e uçacak misafirlerimizi 15:00 itibarIa Şanlıurfa Havaalanına bırakarak uğurluyoruz.
İstanbul Havaalanına uçacak misafirlerimize Urfa Çarşısında serbest zaman verdikten sonra 19:30 itibarIa Şanlıurfa Havaalanına bırakarak uğurluyoruz.
 
(İstanbul Havaalanına uçuş tercih eden misafirlerimiz için; Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Şanlıurfa'dan İstanbul Havaalanı'na uçuş. 16:10 kalkış / 18:00 varış)
(İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına uçuş tercih eden misafirlerimiz için; Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle Şanlıurfa'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş. 20:45 kalkış / 22:30 varış)
 
 
UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
İSTANBUL HAVAALANINDAN;
 
Gidiş (13.5.2021 Perşembe)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı - Mardin Havaalanı 06:55 kalkış - 08:40 varış
 
Dönüş (16.5.2021 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI Şanlıurfa - İstanbul Havaalanı 16:10 kalkış - 18:00 varış

Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN;
 
Gidiş (13.5.2021 Perşembe)
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin Havaalanı 06:20 kalkış - 08:10 varış
 
Dönüş (16.5.2021 Pazar)
PEGASUS HAVA YOLLARI Şanlıurfa - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 20:45 kalkış - 22:30 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
not: Rehber grubu Mardin Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul'daki havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
COVID-19 TEDBIRLERİ
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.799 Ek yatak₺ 2.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.199 Çocuk fiyatı₺ 2.399

:: İstanbul  - Mardin uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Şanlıurfa-İstanbul  uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece Mardin'de 5* Ramada Plaza by Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece Adıyaman'da 4* Bozdoğan Hotel'de konaklama

:: 1 gece Şanlıurfa'da  5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: 3 sabah kahvaltısı

:: 3 akşam yemeği (otellerde set menü)

:: Nemrut Dağı minibüs ücreti

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı)
:: Halfeti'de tekne turu (isteğe bağlı)
:: Kişisel harcamalar
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri / online check in ücretleri

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

 

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir. 

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.
 
* Turumuz 20 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.
 
 
TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 13-16 Mayıs tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 31 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 10 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 21 derece, en düşük sıcaklık ise 12 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 3. Hava çoğunlukla güneşli
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 119 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler.
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Çok memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

Havale/EFT ile ödeme:
2.799 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.799 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
722,84 TL2.891,37 TL
587,23 TL2.936,15 TL
496,82 TL2.980,94 TL
433,05 TL3.031,32 TL
384,16 TL3.073,30 TL
345,52 TL3.109,69 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.399,50 TL2.799,00 TL
933,00 TL2.799,00 TL
720,74 TL2.882,97 TL
584,99 TL2.924,96 TL
494,49 TL2.966,94 TL
429,85 TL3.008,93 TL
381,36 TL3.050,91 TL
343,66 TL3.092,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive