Villa Kaktüs
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

3 GECE 4 GÜN (6-9 Haziran 2019)

Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu. Güneydoğu'nun üç popüler noktası bir arada, bu turda. DEEPNATURE farkı ile Adıyaman, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Harran, Mardin, Midyat ve Hasankeyf'i içeren keyifli program. En fazla 25 kişilik butik tur. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.229’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

1. GÜN / 6 HAZİRAN 2019    ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI
Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Adıyaman tarifeli uçuşu 12:35 kalkış-14:10 varış.
İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 35 dk. sonra Adıyaman Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi 14:15'te Adıyaman Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Kahta'ya hareket ediyoruz. Kahta üzerinden unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS HOTEL (4*)

2. GÜN / 7 HAZİRAN 2019     ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret edip bilgi alıyoruz. Sonrasında mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'ya hareket ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi program ardından otele yerleşme. Akşam arzu eden konuklarımız “Sıra Gecesi” ne katılabilir. (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)

3. GÜN / 8 HAZİRAN 2019   MARDİN - DEYR-ÜL ZEFERAN MANASTIRI
Sabah erken hareketle Mardin'e hareket. Yaklaşık iki buçuk saat yolculuğun ardından Mardin'e ulaşarak Mardin gezimize başlıyoruz. İlk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ve Kasımiye Medresesini ziyaret ediyoruz. Ardından eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşmak üzere öğle yemeği arası veriyoruz. Yemek sonrası şehir merkezindeki gezimizi Sabancı Mardin Kent Müzesi, Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar, Mardin PTT Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapılar oluşturuyor. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme. Akşam yemeği anlaşmalı restoranda yöresel kaburga dolması set menü şeklinde.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL

AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ
Yöresel Çorba
Salata
Irok (kızarmış içli köfte) ve İkbeybet (haşlanmış içli köfte)
Yöresel Ana yemek (Kaburga Dolması)
Yöresel Tatlı
 
4. GÜN / 9 HAZİRAN 2019    MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF - DİYARBAKIR
Sabah kahvaltısı sonrasında Midyat'a doğru yola çıkıyoruz. Midyat gezimiz, dizi çekimlerine sıkça ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi ve Midyat'ın geleneksel tarihi taş evlerini görebileceğimiz sokakları kapsıyor.  Midyat'ta Telkariciler Çarşısında alışveriş için serbest zamanın ardından Deyrul Umur Manastırına gidiyoruz. Tarihi manastırı gezdikten sonra Midyat'ta öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Hasankeyf'e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Hasankeyf gezisinin ardından Diyarbakır'a hareket ediyoruz. Diyarbakır'da araçla panoramik şehir turu ardından19:30 itibarıyla konuklarımızı Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
Dönüş Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferi ile 20:30 kalkışlı uçuşla İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına.
 
UÇUŞ DETAYLARI
Gidiş (6 Haziran 2019 Perşembe)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI  İstanbul Sabiha Gökçen H. - Adıyaman Havaalanı 12:35 kalkış - 14:10 varış
Dönüş (9 Haziran 2019 Pazar)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI  Diyarbakır - İstanbul Sabiha Gökçen H. 20:30 kalkış - 22:25 varış
 
not: Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.229 Ek yatak₺ 2.229 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.579 Çocuk fiyatı₺ 1.929
Ödeme seçenekleri

:: Anadolu Jet Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Adıyaman uçak bileti
:: Anadolu Jet Hava Yolları ile Diyarbakır-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias Otel'de konaklama
:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama
:: 1 gece Mardin Azd House Hotel'de konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı
:: Zorunlu seyahat sigortası

 

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Sıra Gecesi

:: Kişisel harcamalar

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

 


BU TURUN FARKI


* DEEPNATURE Urfa Mardin Nemrut turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.


* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.  
 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz. 
 

* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
  

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.   

 

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 

REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Mardin Nemrut turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.


KONTENJAN HAKKINDA

Urfa Mardin Nemrut turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 110 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive