Villa Kaktüs
  • Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2
  • Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2
  • Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2
  • Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2
  • Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2

Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2

3 GECE 4 GÜN (6-9 Haziran 2019)

DEEPNATURE farkıyla Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Gaziantep, Şanlıurfa ve Nemrut Dağı'nı kapsayan dolu dolu program. Konforlu otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi... Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Güneydoğu turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEPNATURE'ın farkını siz de yaşayın.

₺ 2.199’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Butik Nemrut Urfa Antep Turu 2
 
1. GÜN (6 HAZİRAN 2019)   ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI
Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Adıyaman tarifeli uçuşu 12:35 kalkış-14:10 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 35 dakika sonra Adıyaman Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Adıyaman Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Kahta'ya hareket ediyoruz ve Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsünü görerek unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
(Bugün öğle yemeği molası verilemeyecektir, atıştırma imkanı olacaktır)
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS YADA BOZDOĞAN HOTEL (4*)
 
2. GÜN (7 HAZİRAN 2019)   ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - BİRECİK - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Atatürk Barajı'nı gördükten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Fırat kıyısında öğle yemeği molası ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelde. Dileyen misafirlerimiz  ekstra sıra gecesi programına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3. GÜN (8 HAZİRAN 2019)   ŞANLIURFA -GÖBEKLİTEPE - GAZİANTEP
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Göbeklitepe. Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'yı gezmeye başlıyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında serbest öğle yemeği molası. Urfa lezzetleri bizi bekler. Öğleden sonra Urfa gezi programımızı tamamlıyoruz ve Urfa çarşılarında alışveriş için serbest zaman. Gümrük Han'da soluklanıp menengiç kahvesi yada mırra da içebilirsiniz. Sonrasında buluşarak Gaziantep'e hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)
 
4. GÜN (9 HAZİRAN 2019)  GAZİANTEP
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak ilk olarak Gaziantep'in yöresel lezzetlerinden katmeri tatmak üzere, en lezzetlisinin yapıldığı pastaneye gidiyoruz. Sonrasında panoramik şehir turu yaptıktan sonra eşsiz Zeugma mozaiklerinin sergilendiği Gaziantep Mozaik Müzesini geziyoruz. Ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından çarşıda serbest alışveriş molası sonrası Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayarak Gaziantep gezimizi tamamlıyoruz. Serbest akşam yemeği molasının ardından buluşarak Gaziantep Havaalanına doğru hareket ediyoruz. 21:00 itibarıyla misafirlerimizi Havaalanına bırakıyoruz ve bir başka turda tekrar buluşmak üzere konuklarımıza veda ediyoruz. Dönüş Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına (22:10 kalkış- 23:50 varış)
 
UÇUŞ DETAYLARI
Gidiş (06.06.2019 Perşembe)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Adıyaman Havaalanı 12:35 kalkış - 14:10 varış
Dönüş (09.06.2019 Pazar)
PEGASUS HAVA YOLLARI  Gaziantep - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 22:10 kalkış - 23:50 varış
 
Not: Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.549 Çocuk fiyatı₺ 1.899
Ödeme seçenekleri

:: Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Adıyaman uçak bileti
:: Pegasus Hava Yolları Gaziantep - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias yada Bozdoğan Hotel'de konaklama
:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama
:: 1 gece 4* Gaziantep Dedeman Park Hotel'de konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı)
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: Kişisel harcamalar


* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

 

 

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir. 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.

* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.

 

REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 

KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive