• Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu

Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu

2 GECE 3 GÜN (14-16 Mayıs 2021)

Ramazan Bayramı tatilinde 2 gece 3 günlük eşsiz bir programla Uçakla Kemaliye Turu... En fazla 25 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi... TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.599’den itibaren ₺ 319 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Uçakla Butik Kemaliye Turu
 
1.GÜN / 14 MAYIS 2021   KEMALİYE- MANİLİ YOL - SIRAPINAR KÖYÜ - APÇAĞA KÖYÜ - TA TU TA EKOLOJİK ÇİFTLİK
Ramazan Bayramı  Uçakla Butik Kemaliye Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen - Elazığ seferi. 07:30 kalkış / 09:15 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Elazığ Havaalanında karşılıyor ve ardından ilk olarak Sırakonak Köyü’ne giderek burada yürüyüşe başlıyoruz. Vadi manzarası eşliğinde yürüyerek Kültür Bakanlığı tarafından, tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelebildiği için ödüle layık görülen Apçağa Köyü’ne varıyoruz. Öğle yemeği için “Ta Tu Ta” (Tarım, Turizm, Takas) Projesi üyesi olan ekolojik tarım çiftliklerinden birine gidiyoruz. “Ta Tu Ta”, Buğday Derneği tarafından yürütülen “Ekolojik Çiftliklerde Tarım Turizmi ve Gönüllü Bilgi, Tecrübe Takası” projesinin kısa adı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan bu çiftliklerde isterseniz gidip gönüllü olarak çalışabiliyorsunuz. Çalışma karşılığında gönüllünün konaklama ve yemek ihtiyaçları çiftlik tarafından karşılanıyor. Ya da ben çalışamam ama oradaki hayatı görmek istiyorum diyorsunuz ve ücretli olarak konaklıyorsunuz. Öğle yemeğinden sonra Kemaliye’ye geçerek, Kemaliye'yi gezmeye başlıyoruz. Hemen her konuda türküsü bulunan eski ismiyle Eğin, yeni ismiyle Kemaliye doğası, kültürü ve evleriyle ilgi çekici güzellikleri barındırır. Taş işçiliğinin benzersiz örnekleri, mühendislik harikası köprüler, pınarlardan akan suların hayat verdiği vadiler manzumesi Kemaliye, kuruluşundan bu yana, çeşitli kültürlerin yaşandığı bir yer olma özelliğini taşır.Yürüyerek Kemaliye şehir merkezinde tarihi hamam, değirmen, Taşdibi Mahallesi, Zincirli Kaya'yı içeren gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Manili Yol’a çıkıyor, tüm o hasret ve sevda dolu manileri okuduktan sonra her bir kapı tokmağı seyirlik olan evlerin arasından aşağı doğru iniyor, arada dut ve pekmezin dövülerek yapıldığı lök (dövmeç) ile dut, beşateş, oricik, pekmez ve bal gibi şifalı ürünlerin satışının yapıldığı Lökhane’de mola veriyoruz. Daha sonra Kemaliye merkezindeki programımızı tamamlayarak Kemaliye'de konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Set menü akşam yemeği.
Konaklama: Kemaliye Eğin Konağı
 
2.GÜN / 15 MAYIS 2021   KARANLIK KANYON - TAŞ YOL - ONAR KÖYÜ - YEŞİLYURT KÖYÜ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dünya’ nın ikinci büyük kanyonu olan 12 km uzunluğundaki  Karanlık Kanyon’ da önce tepeden manzara seyri ardından tekne gezisi yapıyoruz (tekne gezisi isteğe bağlıdır-ekstra)
Öğle yemeği molası ardından yapımı tam 132 yıl süren Dünya’ nın en keskin yolllarından birisi olan ve 8 km uzunluğunda Kemaliye’ yi Divriği’ ye bağlayan “Taş Yol” u görüyoruz. Ardından öğle yemeği molası verdikten sonra Onar Köyü’ ne hareket ediyoruz. Burada bulunan Göktürkçe yazılı mezar taşları ve tarihte bilinen en eski Cem Evi’ ni geziyoruz. Günün sonunda eşsiz manzarası ve dokusu muhafaza edilmiş Eğin evleriyle öne çıkan Yeşilyurt Köyü’ nü ziyaret ediyor ve ardından programımızı tamamlayarak Kemaliye’ ye dönüyoruz. Akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Kemaliye Eğin Konağı
 
3.GÜN / 16 MAYIS 2021   OCAK KÖYÜ - KEBAN BARAJI - ÇIRÇIR ŞELALESİ - ELAZIĞ - HARPUT - MALATYA
Kahvaltı sonrası Hıdır Abdal Sultan tarafından kurulan ve günümüze kadar 700 yıllık geçmişi ile tarihi ve turistik değerlere sahip, dik bir yamaçta, bahçeler arasında havası ve suyunun temizliği ile dikkat çeken Ocak Köyü’ ne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin ilk ve tek müzesi olan Ali Gürer Müzesi’ ni gezebilirler. Ardından seyir terasından Keban Barajını görerek muhteşem bir manzaraya sahip Çırçır Şelalesinde öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Elazığ'a hareket ediyoruz. Harput Kalesi, Ulu Cami, Arap Baba Türbesi ve Kurşunlu Camii'ni içeren Harput gezisi ardından Malatya'ya geçiyoruz Araçla panoramik Malatya turu ve akşam yemeği molası ardından 20:30 itibarıyla misafirlerimizi Malatya Havaalanına bırakarak uğurluyoruz. Dönüş 21:55 kalkışlı Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na. 23:40 İstanbul'a varış.
 
Not: Programdaki yerlerin gezi sıralaması şartlara göre rehber tarafından tekrar düzenlenebilir.
 
Not: Rehber grubu Elazığ Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
Not:  Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyonda, ofiste ödemede ve mail order ile ödemede uygulanabilmektedir. Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Ramazan Bayramı Butik Kemaliye Turu için doğru adrestesiniz.  
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.

 

Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.499 Çocuk fiyatı₺ 2.299

:: Pegasus Hava Yolları İstanbul S.Gökçen - Elazığ uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Pegasus Hava Yolları ile Malatya - İstanbul S. Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: 2 gece Kemaliye'de Eğin Konağı'nda konaklama

:: 2 kahvaltı

:: 2 set menü akşam yemeği

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Türsab zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Tüm müze ve ören yeri girişleri
:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti
:: Kanyonda Tekne turu
:: Kişisel harcamalar

HATIRLATMA

Yanınızda yürüyüş ayakkabısı, rahat pantalon, şapka, güneş gözlüğü ve yağmurluk bulundurunuz.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 11 yorum var.

Öncelikle tur rehberimiz ve servis şoförümüzden memnuniyetimizi belirtmek isteriz. Zor yollarda içimiz rahat gezdik, bol bol bilgilendik. Rehber tercihiniz icin tebrik ederim. Rehberinizi bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti anlamındaki çabaları olağanüstü. Ayrıca programa uyulması ve tur öncesi bilgilendirme ve alakanız da memnuniyet verici idi. Tekrar yeni bir tur organizasyonunda başka bölgelere katılım sağlamayı düşünmekteyim.
Kerim & Melek

Deep Nature ismi doğayı çağrıştırıyor o nedenle daha fazla doğa ile iç içe mekanlar olması beklentisi vardı. Doğada vakit geçirdik ama bir tık daha fazla olabilirdi. Oteller ve yemekler güzeldi, yani bölge şartlarında daha iyisini beklemedik. Tur rehberimizden hepimiz çok memnun kaldık, turun en güzel taraflarından biri de rehberiydi.
Alihan

Tunceli Ovacık Kemaliye turunda herşeyden çok memnun kaldık, herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.
Umut

Turumuz genel olarak sıcak ve güzel geçti. Tur rehberimiz elinden geldiğince gayet iyi bir şekilde turumuzu organize etti. Genel olarak memnun bir şekilde ayrılıyorum. Hem Tunceli hem de Kemaliye görmek istediğim yerlerdi, güzel bir programla gezmiş görmüş olduk. Teşekkür ederim
Metin

Açıkçası ilk günümüz biraz yorucuydu. Fakat bunda uçak saatinin erken olması ve bizlerinde çok erken saatlerden beri yollarda olmamızın payı çok büyük. Rehberimiz ve şoförümüzden çok memnunuz. Öncelikle doğu hakkında önyargılı olduğumu fark ettim. Ne güzel manzaralar ve hoşluklar saklıydı gezdiğimiz coğrafyada. Gezdiğimiz yerleri beğendim. Otellerden memnun kaldık. Rehberimiz bizler ne talep ettik ise sabırla karşıladı ve bizimle çok güzel ilgilendi. Her şey için teşekkürler.
Aynur

İlk karşılıklı tanışma ve yöreyi öğrenme deneyiminden sonra gelişen sıcak dostlukla beraber rehberimiz eşliğinde mutlu bir şekilde gezdik. Fakat ilk gün kalınan Tuncelideki otelinin hafta sonu müzik sesi sorunu rahatsız etti. Tur kapsamında olmadığı halde ricamız üzerine bizi kırmayıp onaylanan köy gezisi beni ve arkadaşlarımı mutlu etti. Diğer turları da bu vesile ile bize düşündürttü.
...

Tur içeriği ve Rehberimizin yörenin tarihiyle ilgili çok bilgili oluşu bizi ziyadesiyle memnun etti. Sorunsuz bir turdu. (Kemaliye'deki Otelin kahvaltısı ve yemeği daha iyi olabilirdi. Ama odalar otantikti)
Süleyman

Otellerin hijyeni daha iyi olabilirdi. Rehberimizden memnun kaldık, bilgili ve ilgiliydi. Gidişte sabah kahvaltısı verilse daha iyi olur. Program çok başarılı. Deepnature kalitesinde bir tur oldu, teşekkür ederiz.
Aslı

Farklı ve güzel bir tur olsun, hem dolu dolu geçsin hem de konfor ve kaliteden ödün vermeyelim istiyorduk, bu açıdan beklentilerimizi kesinlikle karşıladığınız için teşekkür ederiz. Hava koşulları ve tur programının yoğunluğu zaman sorunu oluştursa da bazen, genel olarak çok memnun kaldık. Rehberimiz çok profesyonel ve çok nazik bir yaklaşımla son derece keyifli bir tur geçirmemizi sağladı kendisinden çok memnun kaldık.
Hande

Tur rehberimiz ve şoförümüzün katkısıyla turumuz oldukça keyifliydi. Yorucu fakat bir o kadarda keyifli tatil geçirdik. Doğa bize harika sürprizler sundu, gördüğümüz manzaralar tek kelime ile enfesti. Oteller son derece güzeldi akşam yemekler harikaydı. Üçüncü gün öğle yemeği yenilen yemekler kötüydü tesis pis ve düzensizdi.
İlkay

Çok güzel, keyifli ve güvenli bir geziydi. Teşekkürler
Neval

Havale/EFT ile ödeme:
2.599 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.599 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
671,19 TL2.684,77 TL
545,27 TL2.726,35 TL
461,32 TL2.767,94 TL
402,10 TL2.814,72 TL
356,71 TL2.853,70 TL
320,83 TL2.887,49 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive