Villa Kaktüs
  • Ramazan Bayramı Butik Gap Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Gap Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Gap Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Gap Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Gap Turu

Ramazan Bayramı Butik Gap Turu

4 GECE 5 GÜN (5-9 Haziran 2019)

Kurban Bayramı 4 gece 5 gün Butik Gap Turu. Uzman rehber eşliğinde Mardin, Hasankeyf, Urfa, Nemrut ve Antep gezileri. 18 yıllık deneyimimizle hazırlanmış en fazla 25 kişilik butik tur. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.699’den itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Kurban Bayramı Butik Gap Turu
 
1.GÜN / 5 HAZİRAN 2019  HASANKEYF - DEYRUL UMUR MANASTIRI - MİDYAT - MARDİN
Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havaalanı – Batman uçuşu (05:40 kalkış / 07:50 varış)
Buluşma noktamız ve saatimiz Batman Havaalanı 08:00'dir. Rehberimiz sizi Batman Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra Dicle nehri kenarındaki tarihi kent Hasankeyf'e yol alıyoruz. Hasankeyf'i gezdikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Midyat'ta ilk olarak Deyrul Umur Manastırını gezdikten sonra Midyat sokakları ve taş mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Devlet Konuk Evi'ni görebileceğimiz Midyat gezisini gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği molası ardından gümüş işçiliği ile meşhur Midyat'ta alış veriş imkânı. Serbest zaman sonrası Mardin'e hareket ve konaklayacağımız otele yerleşme. Akşam yemeği mahalli restoranda yöresel kaburga dolması menüsü olarak servis edilecektir.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL
 
AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ
Yöresel Çorba
Salata
Irok (kızarmış içli köfte) ve İkbeybet (haşlanmış içli köfte)
Yöresel Ana yemek (Kaburga Dolması)
Yöresel Tatlı
 
2.GÜN / 6 HAZİRAN 2019  DARA - DEYRUL ZAFARAN MANASTIRI - MARDİN
Kahvaltı sonrası yola koyuluyoruz ve gün içersinde ilk olarak bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent gezisi sonrasında bir sonraki durağımız Mardin ilinin 5 km doğusunda bulunan 639 yıl boyunca dünya Süryanilerinin patriklik merkezliğini yapmış olan Deyr-ul Zafaran Manastırı oluyor. Sonrasında Mardin merkeze dönerek yöresel tatları bulabileceğimiz restoranımızda öğle yemeğimizi yiyor ve gezimize devam ediyoruz. Kırklar Kilisesi ile başlayan Mardin gezimizde bir yandan da bu büyüleyici şehrin ilgi çekici dar sokaklarıyla tanışıyoruz. Ardından sırasıyla Ulu Camii, Bakırcılar Çarşısı ve Şehidiye Camiini görüyoruz. Sonrasında Sabancı ailesi tarafından müze haline getirilen eski Hükümet Konağı şimdi ise Mardin Müzesi haline getirilen bu eşsiz mekânı geziyoruz. Ardından bir süre serbest zaman veriyor ve Kasımiye Medresesi'ni gezerek programımızı tamamlayıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği mahalli restoranda yöresel saç kavurma menüsü olarak servis edilecektir.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL
 
AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ
Yöresel Çorba
Salata
Sembusek
Yöresel Ana yemek (Saç Kavurma)
Yöresel Tatlı
 
3.GÜN / 7 HAZİRAN 2019    GÖBEKLİTEPE - HARRAN - ŞANLIURFA
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası Urfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk durağımız dünyanın en eski tapınağının bulunduğu Göbeklitepe. Ardından bir sonraki durağımız Harran. Harran'da Harran Antik Kenti, Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli tarihi Harran evleri, Harran Kalesi ve şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa şehir merkezine hareket ve öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Şanlıurfa'yı geziyoruz. Şanlıurfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten ve Sipahi Pazarı'nı içeren gezi programının ardından meşhur Gümrük Han'a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz mırra veya menengiç kahvesini tadabilirler. Sonrasında otele yerleşme ve akşam yemeği.
Arzu eden konuklarımız ekstra “Sıra Gecesi” programına katılabilirler. 
KONAKLAMA: ŞANLIURFA 5* DEDEMAN HOTEL
 
4.GÜN / 8 HAZİRAN 2019    ATATÜRK BARAJI - ADIYAMAN - NEMRUT DAĞI
Kahvaltı sonrası Adıyaman'a doğru yola koyuluyoruz.  Yolumuz üzerinde Türkiye'nin en büyük sulama ve kalkınma projesi olan GAP'ın görenleri hayran bırakan eseri Atatürk Barajını ziyaret ediyoruz. Ardından Adıyaman Kâhta ilçesine varıyor ve burada serbest öğle yemeği molasının ardından Nemrut Dağına çıkışa başlıyoruz. Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü ve Arsemia Yazlık Başkenti gezilerimizin ardından 2150 mt yükseklikteki Nemrut Dağı'na ulaşıyoruz. Kommagene Kralı 1.Antiacos'un yaptırdığı, 2000 yıldır gizemini halen korumakta olan Tümülüs ( Hieratesion ) Mezarı ve Tanrı heykellerini ( Zeus-Oromastes / Herakles-Artagnes-Ares / Apollon-Mhitras-Helios-Hermes / Kommagene-Tyche / Antiochos ) görüp, Batı terasından manzara seyri yaptıktan sonra Adıyaman'da konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
KONAKLAMA: ADIYAMAN 4* GRAND ISIAS HOTEL
 
5.GÜN / 9 HAZİRAN 2019    HALFETİ - GAZİANTEP
Kahvaltı sonrası erken hareketle otelimizden ayrıldıktan sonra Halfeti'ye hareket ediyoruz. Siyah Gülü, Birecik Baraj Gölünün suları altında kalan köyleri ile ünlenen bu cennet mekânda hep beraber bineceğimiz teknemizle Rumkale ve panoramik olmak üzere Savaşan Köyü ziyaretimizi yapıyoruz. Sonrasında Gaziantep'e hareket ediyoruz.  İlk olarak Zeugma'dan çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Mozaik Müzesi'ni gezdikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizi bekler. Yemek sonrası Bakırcılar Çarşısı, Elmacı Pazarı, Yemeniciler çarşısını görebileceğimiz tarihi Antep şehir turu yaptıktan sonra 79 km. mesafedeki Kahramanmaraş Havaalanına hareket ediyoruz. 16:45 itibarıyla konuklarımızı Kahramanmaraş Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
(Dönüş uçuşu Türk Hava Yolları 17:50 kalkışlı uçuşla İstanbul Yeni Havaalanı'na. Varış 19:35'te)
 
UÇUŞ DETAYLARI
Gidiş (5 Haziran 2019 Çarşamba)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Yeni Havaalanı - Batman Havaalanı 05:40 kalkış - 07:50 varış
Dönüş (9 Haziran 2019 Pazar)
TÜRK  HAVA YOLLARI  Kahramanmaraş - İstanbul Yeni Havaalanı 17:50 kalkış - 19:35 varış
 
Not: Rehber grubu Batman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.699 Ek yatak₺ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.199 Çocuk fiyatı₺ 2.299

:: Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Batman uçak bileti
:: Türk Hava Yolları Kahramanmaraş-İstanbul Yeni Havaalanı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmeti
:: Mardin'de Azd House Hotel'de 2 gece konaklama
:: Şanlıurfa 5* Dedeman Hotel'de 1 gece konaklama
:: Adıyaman 4* Grand Isias Hotel'de 1 gece konaklama
:: Konaklanan otellerde 4 sabah kahvaltısı
:: Konaklanan otellerde 2 akşam yemeği
:: Mardin'de mahalli restoranda set menü 2 akşam yemeği
:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı
:: Program dahilindeki tüm cevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Mardin'deki akşam yemeklerinde set menü harici siparişler
:: Sıra gecesi (isteğe bağlı)
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Kişisel harcamalar

TUR HAKKINDA
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.
* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup size birkaç otel içinden şunda konaklarsınız demiyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEP NATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEP NATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   


KONTENJAN
Turlarımız butik konseptli olup kontenjanı 10 ile 25 kişi arasında olmaktadır.

 
HATIRLATMALAR
DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive