Peru İnka Yolu Trekking Turu

8 GECE 10 GÜN

Peru İnka Yolu Trekking Turu... Bu turda Dünyanın en ünlü yürüyüş rotalarından birisini gezeceksiniz. Kutsal Vadiden Machu Picchu'ya uzanan eşsiz bir yürüyüş deneyimi. En fazla 16 kişilik küçük gruplarla. BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. FİYATLAR UÇAK BİLETİ FİYATLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

€ 2.899’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Peru İnka Yolu Trekking Turu
 
1. Gün: İstanbul - Lima
 
İstanbul'dan Paris aktarmalı olarak Peru'nun başkenti Lima'ya uçuş ve Peru İnka Yolu Trekking Turu başlıyor.
 
Air France AF1391
06:15 IST İstanbul Atatürk 3 sa 40 dk
08:55 CDG Paris Charles de Gaulle
 
Havalimanı bağlantısı 5 sa 05 dk
Air France AF480
14:00 CDG Paris Charles de Gaulle 12 sa 20 dk
19:20 LIM Lima
 
Lima'ya varış ve otele yerleşme.
 
2. Gün: Lima - Cuzco
Sabah erken Cusco'ya uçuyoruz. Serbest keşif ve alışveriş günü. Opsiyonel şehir turu.
(Yemek: Kahvaltı)
 
3. Gün: Cusco - Ollantaytambo
Kutsal Vadide tam gün rehberli tur, yerel halkı kalkındırma projesi dahilindeki Planeterra dokuma atölyesi ziyareti ve yerel dükkanlardan alışveriş imkanı. Yerel restoranda öğle yemeği molası ardından yerel rehber eşliğinde Ollantaytambo harabelerini ziyaret.
(Yemek: Kahvaltı, öğle yemeği)
 
4. Gün: Ollantaytambo - Wayllabamba Kampı
İnka Yolu yürüyüşümüzün başlayacağı noktaya 82 km'lik minibüs yolculuğu. Kampa varış ve yerleşme.
(Yemek: Kahvaltı, öğle yemeği , akşam yemeği)
 
5. Gün: Wayllabamba Kampı - Paqaymayo Kampı
Sabah erkenden Ölü Kadının Geçtiği Yer diye adlandırılan Warmiwanusca'nın patikalarını tırmanmaya başlıyoruz. Gün boyu yürüyüş. Bugün tüm tur boyunca gezeceğimiz yerler içindeki en yüksek tepeye ulaşacağız (4198 m)  Öğleden sonra Paqaymayo kampına varış ve istirahat, dinlenme. Manzaranın tadını da çıkarabilirsiniz.
(Yemek: Kahvaltı, öğle yemeği , akşam yemeği)
 
6. Gün: Paqaymayo Kampı - Winaywayna
Kahvatı sonrası yürüyüşe başlıyoruz. Bugün üç önemli kalıntıdan geçeceğiz. İlki 3950 m. rakmındaki Runquraqay. Burada eğer şanslıysak, pussuz bir havaya denk gelirsek Cordillera Vilcabamba'nın kar kaplı zirvesinin eşsiz manzarası bize eşlik edecek. İkinci göreceğimiz kalıntılar ise 3700 m. rakamındaki orjinal İnca yapıları. Urubamba Vadisinin büyüleyici manzarası eşliğinde yürüyüşümüze devam ediyoruz ve 3650 m. rakımdaki ''bulutların üstündeki şehir'' Phuyupatamarca kalıntılarına ulaşıyoruz. Bu eşsiz yeri gezip fotoğrafladıktan sonra 1,5 saat yürüyüş yaparak 3650 m. rakımdaki kampımıza geçiyoruz. Yorucu ama unutulmaz bir günün ardından istirahat zamanı. 
(Yemek: Kahvaltı, öğle yemeği , akşam yemeği)
 
7. Gün: Machu Picchu
İnka Yolu Yürüyüşümüzün son gününde gündoğumdan önce Sun Gate'e ulaşmak için 03:30 de uyanıyoruz. Machu Picchu'nun en güzel manzarasını görmek için sabahın ilk saatlerinde bu noktada olmamız gerekiyor. Fotoğraf çekiminin ardından Machu Picchu'ya doğru yürüyüş. Rehberimizle bu dünyaca meşhur eski zaman şehrini keşfettikten sonra zaman kalırsa opsiyonel olarak İnka Köprüsü'nü de ziyaret edebilirsiniz.
Programımızı tamamladıktan sonra Aguas Callientes ' e gitmek üzere otobüse biniyoruz. Cusco'ya gideceğimiz trene binmeden önce bir şeyler atıştırabilirsiniz. 
Trenle Cusco'ya dönüş ve otele yerleşme.
(Yemek: Kahvaltı)
 
8. Gün: Lima
Cusco'dan Lima’ya dönüş uçuşu. Lima'da otele yerleşme ve serbest zaman. 
 
9. Gün: Dönüş
12:00'de oteldeki odamızı boşaltıyoruz ve sonrasında belirtilecek saatte lobide buluşarak havaalanına transfer.
21:35'te Paris aktarmalı olarak Lima'dan İstanbul'a uçuyoruz.
 
Air France AF483
21:35 LIM Lima 12 sa 05 dk
16:40 (+1) CDG Paris Charles de Gaulle
 
Havalimanı bağlantısı 2 sa 10 dk
 
Air France AF1390
18:50 CDG Paris Charles de Gaulle 3 sa 25 dk
23:15 IST İstanbul Atatürk
 
10. Gün: İstanbul
23:15'te İstanbul Atatürk Havaalanına varış.
 
 
NOT: Uçuş programları, bağlantı mümkünlüğü, seçtiğiniz tur tarihi ve rezervasyon günündeki şartlara bağlı farklı uçuşlar ile ulaşım sunulabilir. 
 
NOT: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı farklı uçuş bağlantıları ile bu tura katılım sağlayabilirsiniz, böyle bir isteğiniz olması halinde lütfen iletişime geçiniz.

HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.
 
​Not:  Peru İnka Yolu Trekking turu programımızda anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadaki taksit sayıları, dönemsel yasal taksit sınırlarına ve banka kampanyalarına göre değişmektedir.  Güncel taksit kampanyasını satış danışmanınıza sorunuz. Kampanyalı çekimler, online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Peru İnka Yolu Trekking turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış  Peru İnka Yolu Trekking turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tümm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar.  Peru İnka Yolu Trekking turu için doğru adrestesiniz.
 
 
 
 

 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.899

:: İstanbul- Lima gidiş dönüş uçak bileti

:: Havalimanı vergileri

:: Gidişte Lima Havaalanı - otel tek yön transfer

:: Cusco-Lima uçuşları

:: 5 gece otel, 3 gece kamp konaklaması

:: 8 kahvaltı, 4 öğle yemeği ve 3 akşam yemeği

:: Kutsal Vadi ve Ollantaytambo Kalıntıları gezisi

:: Kutsal vadide restoranda öğle yemeği

:: Taşıyıcı ve aşçı eşliğinde 4 gün Inka Yolu Trekking programı

:: Tren, otobüs ve minibüs ile program dahilindeki transferler

:: Deneyimli rehber ve yerel kılavuzluk hizmeti  (İngilizce)

:: Maksimum 16, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi

:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

:: Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

:: Seyahat sigortası (30 Euro)

:: Sağlık sigortası

:: Programda belirtilmeyen transferler

:: Tur programında dahil olduğu belirtilmeyen yemekler (ortalama 170-225 USD arası tutar)

:: Tur programında belirtilmeyen geziler, opsiyonel gezi ve aktiviteler

:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, Peru'ya yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

AKTİF TUR KONSEPTİ HAKKINDA

 

Aktif tur tipi dünyanın en iyi destinasyonlarında profesyonel bir sporcu olmadan katılabileceğiniz aktif seyahat tipidir. Aktif seyahatler genellikle çok zorlayıcı olmayan ama yeterli kondisyon gerektiren, seyahatinizde ana tema olarak bisiklet, rafting, trekking, kano, dalış gibi aktiviteler içeren turlardır.

 

TUR HAKKINDA

Bu tur aktif bir trekking turudur.  Teknik zorluk barındırmaz ancak uzun yürüyüşler nedeniyle kondisyon gerektirir. Ayrıca yüksek irtifa yürüyüşleri nedeniyle ciddi kronik sağlık sorunu olan misafirlerin katılımı için uygun değildir.
 

Bu turda Dünyanın en ünlü yürüyüş rotalarından birisini İnka yolu Peru Trekking turu ile gezeceksiniz. Aynı zamanda Dünya tarihinin en önemli arkeolojik kalıntılarının başında gelen bu bölge, neredeyse tamamı taşlarla döşenmiş olan yol sistemi, Güney Amerika kıtasının Pasifik Okyanusu kıyısına, And Dağlarına genişlemiş olan antik İnka Medeniyetini birbirine bağlamaktaydı. 4 gün boyunca yürüyeceğimiz belki de en önemli bölümü “Kutsal Vadi”den başlayıp 2430 metre irtifadaki bir mucize gibi görünen bu yol Machu Picchu antik şehrinde sonlanmaktadır. İnka Yolu Peru Trekking turu bu mistik toprakları görmek için eşsiz bir program.

 

● Bu tur, kondisyon gerektiren trekking yürüyüşleri içerir.

 

● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.

 

● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!

 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.

 

Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

 

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 

 

%100 Garanti Depar

————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok

—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi

—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

 

7/24 Hizmet Garantisi

———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

 

Seçme Hakkı

———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

 

 

 

Küresel Ağ

———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.

PIM
 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive