Nepal Keşif Turu

9 GECE 12 GÜN

Nepal Keşif Turu... Katmandu'nun pazarlarının renkleri ve büyülerinden, Himalaya patikalarının huzuruna kadar olan bu tur, size keyifli bir karışım sunuyor. Annapurna'nın engebeli etekleri, dağ manzaralarının çarpıcı görüntüsüyle sizi büyüleyecek. 4x4 safari ile Chitwan Ulusal Parkı'nı keşfederken Nepal'i farklı bir perspektiften deneyimleyeceksiniz. Tapınakları gezecek, Chitwan milli parkında vahşi yaşama tanıklık edeceksiniz. TURLARIMIZ KESİN HAREKETLİDİR.

€ 1.899’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Nepal Keşif Turu

1. GÜN:
19:35'te İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Doha aktarmalı olarak Katmandu'ya uçuş ve Nepal Keşif Turu başlıyor.
 
Qatar Airways
4 sa 15 dk
19:35IST İstanbul Atatürk
23:50DOH Hamad International
3 sa 35 dk Havalimanı bağlantısı
 

2. GÜN: Kathmandu
Qatar Airways
4 sa 35 dk
03:25 (+1)DOH Hamad International
10:45KTM Katmandu
10:45'te Katmandu'ya varış ve havaalanından otele transfer. İstirahat edebilir yada serbest olarak Katmandu'yu gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz.
Akşam otelde toplanma ve tur briefingi.
Konaklama: Hotel Vajra vb. (Katmandu)

3. GÜN: Kathmandu/Bhaktapur
Kahvaltı sonrası rehber eşliğinde Katmandu şehir turu. Bhaktapur, Boudanath Strupası'ı gördükten sonra ülkedeki en büyük Hindu tapınaklarından biri olan Pashapuntinah'ı ziyaret ediyoruz. Sonrasında öğle yemeği sizi bekliyor. Yemek: 1 öğle yemeği. Ardından otele dönüş.
Konaklama: Hotel Vajra vb. (Katmandu)

4. GÜN: Pokhara
Güzel dağ manzaraları eşliğinde Katmandu'dan Pokhara'ya doğru yol alıyoruz. Annapurna bölgesinin eşsiz manzaralarının tadını çıkarın!
Pokhara'ya ulaştığımızda Fewa Nehri kıyısındaki bu şirin şehri geziyoruz. Ardından arzu ederseniz gölde sandal kiralayarak gezinti yapabilirsiniz.
Konaklama: Hotel Bougainvillea vb. (Pokhara)
 
5. GÜN : Annapurna Trekking
İzole edilmiş dağ köyleri ve muhteşem doğa manzaraları ile üç günlük yürüyüşümüz başlıyor.. Çabaya değer, muhteşem manzaralarla ödüllendireceksiniz.
Önce araçla trek başlangıç ​​noktası- Naya Pul'a gidiyoruz.
Gezi boyunca, her biri farklı görkemli gelenek ve görenekleri gözlemleyerek, yalnızca görsel olarak muhteşem bir sefere değil, aynı zamanda kültürel açıdan zengin olan izole dağ topluluklarına rastlayacaksınız.
Sağlam dağ manzarasının ortasında, sıcak ve davetkar yerli halkla, yaks ve keçileri çayır otlakları üzerinde ısırmakla tanışın. Manastırları ve tapınakları ziyaret etme imkânının keyfini çıkarın.
Yol boyunca erimiş karların şelalelerini, buzlu nehirleri, geniş ovaları ve yüksek dağ geçişlerini görüyoruz.
İlk gün yürüyüşümüz Ghandruk'a kadar ve 5-6 saat arası olacak.
Konaklama: Tea House Ghandruk vb.

6. GÜN : Annapurna Trekking
Kahvaltıdan sonra, Jhinu Danda'ya kadar yaklaşık bir saat yürüyüş.  Jhinu'da yaklaşık 2 saat serbest zaman. Kaplıca keyfi yapabilirsiniz. Öğleden sonra, Landruk'a ulaşmak için Annapurna'nın ormanı boyunca 3 saat daha (8-9 km) yürüyüş.
Konaklama: Tea House Landruk vb.

7. GÜN : Annapurna Trekking
Muhteşem manzara eşliğinde 5 saatlik yürüyüş. Kande'ye ulaştıktan sonra Annapurna zirvelerinin eşsiz manzaraları sizi bekliyor.
Konaklama: Tea House Dhamphus vb.

8. GÜN: Pokhara/Chitwan
Aracımızla buluşarak UNESCO Dünya Mirası olan Chitwan Milli Parkına gidiyoruz.
Konaklama: Community Home Stay vb.

9. GÜN: Chitwan Milli Parkı
Kahvaltı sonrası Parkta  4x4 jeep safarisi yapıyoruz ve görülmesi zor olan kaplanı görmeye çalışıyoruz.
Sonrasında parkın içinde rehberli yarım gün yürüyüş.
Terai-Duar bölgesi, filler, Bengal kaplanları, ayılar, leoparlar ve diğer vahşi hayvanlarla birlikte nesli tükenmekte olan Hint gergedanlara ev sahipliği yapmaktadır. Royal Chitwan Milli Parkı ve Royal Bardia Ulusal Parkı, bu hayvanların önemli bölümlerini korurken onları Güney Asya'da gergedan ve kaplanın en yoğun konsantrasyonlarına ev sahipliği yapıyor.
Konaklama: Community Home Stay vb.

10. GÜN: Kathmandu
Aracımız ile başkent Kathmandu’ya dönüyoruz. Serbest gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz.
Konaklama: Hotel Vajra vb. (Katmandu)

11. GÜN: Kathmandu
Otelden 12:00'de check out. Sonrasında 14:30'da otelde buluşarak havaalanına transfer. Dönüş 17:15 kalkışlı Qatar Airways tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen'e.
 
Qatar Airways
4 sa 45 dk
17:15 KTM Katmandu
19:15 DOH Hamad International
 
12 sa 25 dk Havalimanı bağlantısı
 
Not: Qatar Airways, transit uçuşlarda nihai varış noktalarına giderken Doha'da uzun süre (8 ila 24 saat) beklemek zorunda olan yolculara satın alınan bilet ve rotaya bağlı olarak transit otel konaklaması hizmeti sunabilir. Transit konaklama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.qatarairways.com/tr/tr/transit-accommodation.page adresini ziyaret edin.

12: GÜN:
Qatar Airways
4 sa 40 dk
07:40 (+1)DOH Hamad International
12:20 IST İstanbul Atatürk
12:20'de İstanbul'a varış ve Nepal Keşif turu sonu.
 
 
NOT: Uçuş programları, bağlantı mümkünlüğü, seçtiğiniz tur tarihi ve rezervasyon günündeki şartlara bağlı farklı uçuşlar ile ulaşım sunulabilir.
 
NOT: İstanbul Atatürk Havaalanı kalkışlı farklı uçuş bağlantıları ile bu tura katılım sağlayabilirsiniz, böyle bir isteğiniz olması halinde lütfen iletişime geçiniz.
 
HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.

Not: Nepal Keşif turu programımızda anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadaki taksit sayıları, dönemsel yasal taksit sınırlarına ve banka kampanyalarına göre değişmektedir.  Güncel taksit kampanyasını satış danışmanınıza sorunuz. Kampanyalı çekimler, online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Nepal Keşif turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış Nepal Keşif  turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tümm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar. Nepal Keşif turu için doğru adrestesiniz.
 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.899

:: Qatar Airways ile Doha aktarmalı İstanbul Sabiha Gökçen -Katmandu gidiş dönüş uçak bileti
:: Havalimanı vergileri
:: Gidişte Katmandu Havalanı- Otel tek yön transfer
:: Toplam 9 gece konaklama (6 gece otel, 3 gece tea house)
:: Rehberlik hizmeti (İngilizce)
:: Trekking izinleri
:: Katmandu şehir turu
:: Chitwan milli parkında jungle safari
:: Chitwan mili parkında 4x4 jeep safari
:: Program dahilindeki geziler
:: Katmandu-Pokhara-Chitwan arasındaki ulaşımlar
:: Katmandu'da 1 öğle yemeği
:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

:: Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
:: Nepal vizesi (Nepal'e girişte alınır- 25 USD)
:: Seyahat sigortası (20 Euro)
:: Programda belirtilmeyen transferler
:: Tüm kahvaltı ve yemekler (ortalama 275-300 Euro arası tutar)
:: Tur programında belirtilmeyen geziler, opsiyonel gezi ve aktiviteler
:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

Nepal vizesi, Katmandu Havaalanında ülkeye girişte alınabilmektedir. Vize ücreti yaklaşık 25 USD'dir.
(yanınızda iki adet vesikalık fotoğraf bulundurmanız gerekmektedir)  

AKTİF TUR KONSEPTİ HAKKINDA
 
Aktif tur tipi dünyanın en iyi destinasyonlarında profesyonel bir sporcu olmadan katılabileceğiniz aktif seyahat tipidir. Aktif seyahatler genellikle çok zorlayıcı olmayan ama kondisyon gerektiren turlardır.
 
 
TUR HAKKINDA
 
● Bu tur aktif bir turudur. Teknik zorluk barındırmaz ancak yürüyüşler nedeniyle kondisyon gerektirir. En fazla yürüdüğümüz gün toplam mesafe 25 km olacaktır (ortalama 6-7 saat yürüyüş)
 
● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.
 
● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.
 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!
 
Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.
 
Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.
 
Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!
 
Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!
 
 
 
%100 Garanti Depar
————————
 
Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.
 
 
 
Tek Kişi Katılım Farkı Yok
—————————
 
Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.
 
 
 
Hayat Boyu Depozito Sistemi
————————
 
Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?
 
Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.
 
 
 
7/24 Hizmet Garantisi
———————
 
Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.
 
 
 
Seçme Hakkı
 
———————
 
Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!
 
 
 
Küresel Ağ
 
———————
 
Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.

 

 


 

ANNA

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive