• Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu

Moğolistan Turu

7 GECE 9 GÜN

Moğolistan Yerel Yaşam Turu... Bu eşsiz Moğolistan turu ile Moğol kültürünü ve derin manzaraları keşfetmeye hazır olun! Uçaktan inip başkent Ulan Batur u ve modern dünyayı geride bırakarak at ya da kağnı üstünde, Terelj Ulusal Parkında göçebe yaşayan ailelerin yanında yurtlarda konaklayarak göçebe kültürü deneyimleyin. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. FİYATLAR UÇAK BİLETİ FİYATLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

€ 2.249’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Moğolistan Turu

1. Gün:
İstanbul'dan hareket
TÜRK HAVA YOLLARI  iSTANBUL  - BİŞKEK 19:10 - 03:15 (+1)
TÜRK HAVA YOLLARI  BİŞKEK - ULAN BATUR 04:15 - 10:05
(Türk Hava Yolları, Bişkek'te teknik stop vererek Moğolistan'a uçmaktadır)

2. Gün: Ulan Batur, Moğolistan
Tüm dünyadan gelen katılımcılarla Moğolistan turu başkent Ulan Batur’daki otele varış ile başlıyor. Akşam otelde briefing ve konaklama.
(Arzu ederseniz gün içinde serbest olarak başkent Ulan Batur'u gezebilirsiniz)
 
3. Gün: Terelj Ulusal Parkı
Önce otobüsle, sonra kağnı ya da at üzerinde göçebe ailelerin yanına gidiyoruz. Bugün Moğol teknikleriyle ata eğer takmayı be kağnı arabası hazırlamayı öğreneceğiz. Akşam üzeri geleneksel oyunlarla eğlenip geleneksel bir akşam yemeği yiyeceğiz. Çadırınıza dönmeden önce önünüzdeki gecelerde bol bol göreceğiniz yıldızlı gökyüzünün keyfini çıkarın. Yemek: 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
4. Gün: Terelj Ulusal Parkı
24 km boyunca at üzerinde yolculuk yaptıktan sonra tanınmış bir göçebe terziden, geleneksel Moğol göçebeleri kıyafetlerinin nasıl dikildiğini öğreneceğiz. Sonrasında göçebe terzi ailesi ile öğle yemeği, akşam yemeği yeyip geleneksek çaylarını tadıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
5. Gün: Terelj Ulusal Parkı
Hayvancılıkta da ihtiyaç olan geleneksel düğüm atma tekniklerini öğreneceğiz. Sonrasında yine Moğol bir aileden geleneksel kıyafetlerinin detaylarını nasıl hazırladıklarıyla ilgili bilgi alıp kendi denemelerimiz ile vakit geçireceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
6. Gün: Terelj Ulusal Parkı
Moğolistan turu bugün adrenalinli geçecek! Geleneksel Moğol oklarıyla okçuluk sanatını öğreneceğiz. Sonrasında göçebe arkadaşlarımızla keyifli bir temsili ok atma yarışı yapıyoruz. Akşam üzeri kağnı üzerinde sıradaki ziyaret edeceğimiz göçebe ailenin yanına gidiyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
7. Gün: Terelj Ulusal Parkı
Göçebe aile ile beraber kalkıp günün ilk ışıklarıyla süt sağmaya gidiyoruz. Geleneksel günlük kahvaltı. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
8. Gün: Terelj Ulusal Parkık/Ulan Batur
Konakladığımız aileden kağnı kullanmayı öğreniyoruz. Bölgede keyifli sürüş pratikleri yapacağız. Öğle yemeğinden sonra başkent Ulan Batur’a geri dönüyoruz. Şehri keşfediyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.
 
9. Gün: Ulan Batur, Moğolistan
Moğolistan turu bugün son buluyor.

İstanbul'a dönüş uçuş bilgimiz:
TÜRK HAVA YOLLARI  ULAN BATUR  - BİŞKEK 11:05-13:30
TÜRK HAVA YOLLARI  BİŞKEK - İSTANBUL 14:30-17:30
(Türk Hava Yolları, Bişkek'te teknik stop vererek Moğolistan'a uçmaktadır)

 
Konaklama
 
Geleneksel yurt çadırı (5 gece), Ulanbaturda otel (2 gece)
 
Konaklama Hakkında
Uluanbaatar'da iken,  standart bir otelde konaklayacak.
Kırsal bölgelerde kaldığınız süre boyunca, yurt çadırında geceleyeceksiniz (en fazla 5 kişi, 1 çadırda)


HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.
 
 
Moğolistan Çin Turu programımıza ulaşmak için tıklayınız.

Not: Moğolistan turu programımızda anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadaki taksit sayıları, dönemsel yasal taksit sınırlarına ve banka kampanyalarına göre değişmektedir.  Güncel taksit kampanyasını satış danışmanınıza sorunuz. Kampanyalı çekimler, online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Moğolistan turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış Moğolistan turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tümm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar. Moğolistan turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.249
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.249

:: Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
:: 5 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 5 akşam yemeği
:: 2 gece otel, 5 gece göçebe çadırı konaklaması
:: Ulanbatur Havaalanı - otel tek yön transfer
:: Göçebe halkın yanında günlük göçebe kültürü dersleri ve göçebe yaşam teknikleri
:: Moğolistan'da otobüs, kağnı, at ile ulaşımlar
:: Deneyimli rehberden İngilizce rehberlik hizmeti
:: Maksimum 16 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi
:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

:: Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
:: Seyahat sigortası (15 Euro)
:: Sağlık sigortası
:: Programda belirtilmeyen transferler
:: Programda belirtilmeyen tüm yemekler (Tura dahil olmayan öğünler 55 – 75 USD arası tutar)
:: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler
:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır.
Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır.

 

TUR HAKKINDA

● Bu tur sizi kültüre ve bölge halkına daha yakın kılmak için hazırlanmış bir ‘ yerel yaşam’ turudur.

 

● İster bir çiftlik evi olsun, ister bir göçebe çadırı veya nehir üzerinde kütük ev, bu seyahatler sizi gideceğiniz ülkeye ve yerel halka diğer her şeyden daha fazla yaklaştıracaktır.

 

● Turunuz doğa yürüyüşü, ata binme gibi aktiviteler içerebilir.

 

● Kültürel etkileşimin maksimum olduğu toplu taşıma ve özel transferler tura dahildir.

 

● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!
 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.

 

Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.
 

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

—————————–

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 

 

%100 Garanti Depar

 

—————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok

 

—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi

 

—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

7/24 Hizmet Garantisi

 

———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

Seçme Hakkı

 

———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

 

 

Küresel Ağ

 

———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.


AMNL
 

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive