Villa Kaktüs
  • Meksika Cancun Küba Turu
  • Meksika Cancun Küba Turu
  • Meksika Cancun Küba Turu
  • Meksika Cancun Küba Turu
  • Meksika Cancun Küba Turu

Meksika Cancun Küba Turu

11 GECE 13 GÜN (19 Ekim, 19 Kasım 2017 hareketle)

Uzman ekip tarafından hazırlanmış, deneyimli rehber eşliğinde 2017 Meksika Cancun Küba Turu

€ 2.895’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Meksika Cancun Küba Turu

1. Gün İstanbul - Paris - Mexico City
Meksika Cancun Küba Turu için İstanbul Atatürk Havalimandaki kontuarımızda buluşmanın ardından, Air France Hava Yollarının uçuşu ile Paris'e hareket. Varışın ardından, aktarmalı olarak öğlen saatlerinde Mexico City'ye hareket. Mexico City'ye varış ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün Mexico City
Otelimizde alınacak kahvaltı sonrası şehir turumuz boyunca Zocalo Meydanı, Guadeloupe Kilisesi, Antropoloji Müzesi, Diego Rivera'nın duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional görülecek yerler arasında. Mexico City'nin tarihi merkezi Zocalo Meydanı'nın (dünyanın üçüncü büyük meydanı) etrafında Metropolitan Katedrali, Başkanlık Sarayı, Aztek Tenochtitlan kalıntılarının bulunduğu Templo Mayor Müzesi ve Koloniyal Evlerini panoramik olarak göreceksiniz. Daha sonra Frida Kahlo ve Diego Rivera'nın çalışmalarının etkisi altında kalmış olan koloni dönemi öncesi hazinelerinin çok geniş bir bölümüne ev sahipliği yapan, dünyanın en ünlü müzelerinden biri olan Ulusal Antropoloji Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Bu müzede ayrıca Maya, Aztek, Toltek, Kızılderililer ve Körfez bölgesi halkları gibi eski uygarlıklara ait buluntular yer almaktadır. Turdan sonra otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman.
 
3. Gün Mexico City
Bugün dünyaca ünlü devasa Aztek şehri Teotihuacan ve kalıntılarını ziyaret edeceğiz. Gezide Azteklerin toplum ve kültür mirasını yansıtan zamanın en büyük Mezo Amerikan kenti görülecektir. Azteklerin klasik mimari yapısına göre düzenlenmiş olan şehrin ortasından geçen Güney - Kuzey eksenindeki “Ölüler Yolu - La Calzada de Los Muertos” bir tören yolu görevi görmüştür. Ölüler yolunun güney ucunda “Ay Piramidi - Piramide de la Luna” yer almaktadır. Yolun iki yanı ayın platformları ve farklı yapıların kalıntıları ile çevrilidir. Kuzey ucu henüz keşfedilmemekle birlikte, doğu ucunda devasa “Güneş Piramidi - Piramide del Sole” yer almaktadır. Teotihuacan, Aztek varoluş öykülerinde mitolojik öneme sahiptir. Rivayete göre en başta karanlık ve sessizlik varmış, bu yüzden tüm Tanrılar bir araya gelerek büyük bir şenlik ateşi yakmışlar. Güneş ve Ayın yaratılması için kurban seçilen iki Tanrının ateşe atlaması gerekmiş. Ateşe ilk atlayan Tanrı Güneş olmuş, ikinci Tanrı Ay olmuş. Ay ve Güneş dönmeye başlamayınca; tanrıların hepsi kendilerini ateşe atmışlar. Böylece, Güneş ve Ay dönmeye başlamış. Teotihuacan'daki Güneş ve Ay piramitlerinin adı bu rivayete dayanmaktadır. Bu platformda ayrıca Quetzalcoatl Tapınağı, Jaguar Tapınağı ve Quetzalcoatl Sarayı görülecektir. Turdan sonra otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman.
 
4. Gün Mexico City - Cancun
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve havalimanına transferimiz yapılıyor. Meksika'nın en renkli turistik ve tarihi beldesi olan Cancun'a InterJet Havayolları'nın uçuşu ile hareket ediyoruz. Yaklaşık iki saatlik bir uçuşun ardından Cancun'a varıyoruz. Cancun ismini almadan önce bu bölge Maya dilinde “Ekab” yani “Yılan Yuvası” olarak anılmıştır. Şehrin 1970'te sadece 100 olan nüfusu 1974'te ilk otelin açılmasının ardından bugün 740.000'e ulaşmış olması, Cancun'da turizm sektörünün gelişimini yansıtan çarpıcı bir örnektir. Cancun'da oteller bölgesi 7 sayısı şeklinde bir adacıktır. Doğusunda Nichupte Lagünü batısında Karayıp denizi vardır ve ana karaya köprülerle bağlanır. Kumsallarında Karayıp denizinin 7 değişik turkuaz rengini görebilirsiniz. Dünyanın en uzun 3 su altı tüneli buradadır. Dünyanın en ünlü mercan resifleri burada bulunuyor. Cancun'un beyaz kumları, kumlaşmış mercan parçalarıdır ve güneşe rağmen kurumazlar. Cancun, en ünlü Maya Piramidi, dünyanın yeni 7 harikasından biri olan Chichen Itza'ya ev sahipliği yapmakta. Karayıp Denizi kıyısında uzun plajları, turkuaz denizi ve mükemmel konaklama imkanları yer alan ve bundan 30 yıl önce 100 kişinin yaşadığı bir balıkçı kasabasıyken Dünya Turizm Örgütü'nün dikkatli planlamasıyla bir turizm merkezine dönüşen Cancun'daki otelimize transferimiz yapılıyor. Otelimize yerleşmemizi takiben serbest zaman alacağız.
 
5. Gün Cancun
Sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimizin, otelin imkânlarının ve harika güzellikteki Karayıp denizinin tadını çıkarması için tüm gün serbest zaman. Cancun'u kısaca özetlersek; bugün Cancun artık ada sınırlarını aşarak anakaraya kadar uzanan ve nüfusu eskisine nazaran çoğalmış olan büyük bir şehirdir. Cancun'da yaşayan halkın birçoğu yerlisi değil. Başka bölgelere nispeten daha iyi kazanç potansiyelinden dolayı ülkenin başka yerlerinden şehre yerleşmiş birçok göçmen vardır. Turizm ve kongreler dışında Cancun'da ekonomik gelir elde etmek mümkün değil. Beyaz kumsalları 30 kilometre uzunluğunda ve en olarak da oldukça geniş. Ayakları yakıp kavuran, pürüzsüz kumsallar, kristal berraklığındaki turkuaz sulara açılıyor. Cancun'un denizleri yüzerken tatilinizi serinletici ve keyifli kılarken, su altının gizemli dünyası ile de sizleri dalış yapmaya davet ediyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği 'Tulum ve Isla Mujeres Turuna' katılabilirler. Bu turumuzda, M.Ö 300 ile M.S 1500 yılları arasında Orta Amerika ve Meksika sınırları içerisinde yaşamış ve tarihin en gizemli medeniyeti olan Mayaların Saray ve Tapınakları ziyaret edeceğiz. Kayalıkların üzerine inşa edilen bu yapılar deniz seviyesinden 12 mt yüksekliktedir. Turdan sonra otelimize dönüyoruz. Dinlenmek için serbest zaman.
 
6. Gün Cancun-Chichen Itza-Kukulkan Pramidi
Misafirlerimizin, otelin imkanlarının ve harika güzellikteki Karayıp denizinin tadını çıkarması için tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği 'Chichen Itza Turuna' katılabilirler. Maya - Toltek sentezi bir kent olan Chichen Itza; önceleri Maya kenti olan Chichen Itza, 13. yy'da Toltek istilasına uğramıştır. Mayaların en ilginç yapılarından El Caracol - Gözlemevi, Chichen Itza'da bulunmaktadır. Mayalar, Güneş ve Ay'ın doğuş ve batış hareketlerini saptamak için bu yapının platform, kapı ve pencerelerinin oluşturduğu gözlem hattını kullanmışlardır. Dağınık bir düzende göreceğimiz diğer yapılar arasında Tanrı Kukulkan'a adanmış tapınak El Castillo, Rahibeler Manastırı, Casa Colorada, Savaşçılar Tapınağı bulunmaktadır. Bu yapıların duvar resimlerinde, Tolteklerin Chichen Itza'yı fethi ve Maya liderlerinin kurban edilişi resmedilmiştir. Aztek ve Maya kültürlerinde yaygın olan bir çeşit top oyunun oynandığı top sahası (Pelote günümüzde Fransa'da resmi bir spor olarak oynanmaktadır) ve insan kurbanı kültürünün Chichen Itza'da da varolan bir gelenek olduğuna işaret eden Tzompantli - Kafatası Rafı bulunmaktadır. İnsan kurbanının, Maya kentine Tolteklerle gelen bir gelenek olduğu rivayet edilir. Bu yapıda, duvarlarının üzeri kafatası kabartmalarıyla kaplanmıştır. Chichen Itza (M.Ö. 800 öncesi) Yucatan yarımadasında Maya Medeniyetinin ekonomik ve politik merkezi olarak hizmet vermiş en meşhur Maya tapınak sitesidir. Kukulkan Piramidi, Chac Mol Tapınağı, Bin Kolonlar Geçidi, Oyun Sahası bu gezide göreceğimiz yerlerdir. Bu gezide ayrıca bölgenin yer altı sularının açığa çıktığı büyük bir deliği (Ik Kil Cenote) görüp burada yüzme fırsatı yakalayacağız. Bu doğa harikasında kayaların arasından merdivenlerle yer altı nehrinin kıyısına inerek çok ilginç bir deneyim yaşayacaksınız. Tur sonunda Cancun'a dönüş. Geceleme otelimizde.
 
7. Gün Cancun - Havana - Trinidad
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cancun Havalimanına doğru yola çıkıyoruz ve InterJet Havayollarının uçusu ile Karayıp Denizi'nin en güzel adalarından biri olan ve hâlâ koyu bir komünizm rejimiyle yönetilen dünyadaki ender ülkelerden; sahilleri, sıcakkanlı insanları, gece hayatı, rom, puro ve salsası ile ünlü Küba'nın başkenti Havana'ya hareket ediyoruz. Havana genel olarak ticari bir liman olduğu için zaman zaman korsanlar tarafından saldırıya uğramıştır. İlk korsan saldırısı 1555'te Fransız korsan Jacques de Sores tarafından yapılmış ve şehir yakılmıştır. Zaman içerisinde Havana 'Yeni Dünyanın Anahtarı' ve 'Batı Hint Adalarının Kalesi' olarak anılmaya başlandı, bununla birlikte ülkenin farklı yerlerinde kaleler inşa edilmeye devam edildi. 1837'de Havana Bejucal arasında ilk demiryolu yapıldı. Sanat yönünden de gelişen ülkede yeni tiyatro salonları açılmaya başlandı. Havana, Amerika'daki İspanya koloniyalizminin sonuna şahit olmuştur. Amerika'ya ait Maine adlı savaş gemisinin limanın yakınlarında batması ile birlikte 20.yüzyıla Havana Amerika'nın işgali ile girdi. Havana'ya varışımızın ardından özel otobüsümüz ile yapacağımız keyifli bir yolculuk ile ekonomisi turizm ve tütün endüstrisine dayanan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nin Küba'daki en önde gelen parçası Trinidad şehrine varış. Sonrasında kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
8. Gün Trinidad
Kahvaltı sonrası UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI listesinde yer alan Trinidad şehir turunda; mimarisi ve dekorasyonu ile ünlü eski Küba evlerinden sonra Cantero Sarayı Müzesi gezilecektir. Buraya ilk yerleşim 1513'de, Diego Velasquez'in adamlarınca kurulmuş. Kent, şeker kamışı üretiminin patlamasıyla gelişmiş, Afrika ve Avrupa'dan pek çok zengin buraya gelmiş. Günümüzde de Küba'da turistlerin en çok rağbet ettikleri yer. Etrafı İspanyol koloni döneminden kalan binalar ve müzelerle çevrili Plaza Mayor, Santísima Trinidad Katedrali, Romantik Müze, şehrin senkretik (farklı dinlerin karışması ile ortaya çıkan) dininin kilisesi ve birbirinden güzel el yapımı resimlerin, el işi takıların, yerel müzik enstrümanlarının ve diğer sanat eserlerinin satıldığı dar sokaklar ve tarihi avlular görülecek yerlerden bazılarıdır. Öğle yemeği ve Trinidad'da el işi eşyaların satıldığı çarşıda serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Trinidad'da otelimizde.
 
9. Gün Trinidad - Santa Clara - Havana
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Havana'ya doğru yola çıkıyoruz. Güzergâhımız üzerinde Santa Clara'ya uğrayarak; önce kahraman Ernesto Che Guevara'nın gerilla arkadaşları ile beraber ebedi uykusuna yattığı Anıt Mezarı ve müzeyi ziyaret edip, sonra da Che'nin kahramanlık öyküsünün yazıldığı mekan olan Tren Blindado'ya (Silahlı Tren Müzesine) gideceğiz. Tipik Küba taşra yerleşimlerinin özelliklerini taşıyan Santa Clara'nın en önemli sanayi kuruluşu, Che Guevara zamanında kurulmuş ve ev gereçleri üreten INPUD Fabrikası. Kentin merkezini, adını 1898'de burada ölen bir vatanseverden alan Plaza Vidal oluşturuyor. Meydanın kuzeyinde Caridad Tiyatrosu, kuzeydoğu köşesinde Dekoratif Sanat Müzesi (burada Koloni döneminin zengin ailelerinin eşyaları sergilenmekte) ve doğusunda 1922'de yapılmış, iki sıra İon tarzı sütunla çevrili Belediye Sarayı bulunuyor. Havana'ya varışımızda otelimize yerleşiyoruz.
 
10. Gün Havana
Sabah kahvaltısından sonra tam günlük panoramik Havana şehir turu için otelden ayrılacağız. 50'li ve 60'lı yılların Amerikan arabalarına sıkça rastlanan, İspanyol mimarisinin muazzam örneklerine sahip Havana, bildiğiniz üzere Küba'nın başkenti. Pek tabi gezecek görecek yeri çok, ancak burada ilginizi çekecek öncelikli şey, müze vb. şeylerden çok sokaklar, caddeler ve insanlar olacaktır diye düşünüyoruz. Çünkü ne kadar gezmiş olursanız olun, hiç bilmediğiniz, hiç görmediğiniz, daha önce hiç karşılaşmadığınız bir ortamla karşı karşıya kalacağınızın garantisini verebiliriz. İspanyollar tarafından kurulan kentin ilk ismi olan San Cristobal de la Habana, sonradan La Habana olarak kısaltılmıştır. Turumuz, modern Havana'dan başlar, art deko ve modern mimari ile karışık Vedado ve Miramar bölgesinden geçer ve dünyaca ünlü Devrim Meydanında ilerler. Ardından Capitolio Binası, Central Park ve Opera Binası görülür. Sonrasında Obispo Caddesi boyunca gezdikten sonra Eski Havana'nın Kolonyal tarzı meydanları karşınıza çıkacak. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asis gibi görkemli mekânları ve eski sokakları gezerken çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar sizlere el sallayacak. Kendinizi zamanda yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz. Gün boyunca sürecek gezinin ardından otele dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur 'Tropicana Show'u izleyebilirler. Bu dünyaca meşhur Cabaret Show'unda kalabalık bir dans ve müzik kadrosu bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak; Küba dansları ve müzikleri ile içimizi ısıtacaklar.
 
11. Gün Havana
Sabah kahvaltısının ardından Havana'yı gönüllerince deneyimlemek isteyenler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ise rehberlerinin düzenleyeceği 'Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu'na katılabilirler. 1492 yılında Cristof Colomb'un burayı gördüğünde “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği vadide tam gün sürecek turumuzda, tütün tarlalarını gezeceksiniz ve doğuşundan itibaren bir Puronun hikâyesini dinleyeceksiniz. Tütünün nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirileceğiz. Küba yerlilerinin (Kızılderililerin) uzunca süre yaşadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkmış büyük bir yeraltı mağarası olan Cueva del Indio'yu önce yürüyerek, ardından da küçük sandallarla gezeceğiz. Mağara çıkışında karşılaşacağınız şelale ve 100 metreden yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria sizleri şaşırtacak. 'Los Jazmines' Tepesindeki seyir terasından Vinales Vadisi manzarasını seyrettikten sonra Ressam Leovigildo Gonzalesa ait olan ve kayalara yapılmış dünyanın en büyük duvar resmini gördükten sonra Havana'daki otelimize geri dönüyoruz. Akşam dışarıya çıkmak isteyen misafirlerimize Küba'nın ünlü Casa de la Musicalarının en iyisi olan Miramar'ı tavsiye ederiz.
 
12. Gün Havana - Paris - Istanbul
Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Havana Havalimanına transferimiz olacaktır. Air France Havayollarının Paris'e hareket ve geceleme uçakta.
 
13. Gün İstanbul
Paris'e varıyoruz. Transit işlemleri sonrasında Air France akşam seferi ile İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış ertesi gün olup gezimizin sonuna geliyoruz.

 
Not: 1 Mayıs'ı içeren tur tarihlerinde 1 Mayıs günü Küba Havana'ya gelecek şekilde programlama yapılacaktır.
 
Not: Meksika Cancun Küba Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Meksika Cancun Küba turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Meksika Cancun Küba Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Meksika Cancun Küba Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.895 Ek yatak€ 2.895 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.445 Çocuk fiyatı€ 2.875
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.895 Ek yatak€ 2.895 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.445 Çocuk fiyatı€ 2.875
Ödeme seçenekleri

-Air France Hava Yolları İstanbul - Paris - Mexico City / Havana - Paris - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

-Mexico City - Cancun / Cancun - Havana arası yerel havayolları ile uçak biletleri

-Mexico Cityde 3 gece 1. Sınıf Otellerde oda - kahvaltı konaklama

-Cancunda 3 Gece 1. Sınıf Otellerde oda - kahvaltı konaklama

-Trinidadda 2 Gece 1.Sınıf Otellerde yarım pansiyon konaklama

-Havana da 3 Gece 1. Sınıf Otellerde oda kahvaltı konaklama

-Tüm havaalanı - otel - havaalanı transferleri

-Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar

-Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti

-Havalimanı vergisi

-Seyahat Sigortası

 

 

-Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

-Vize Ücretleri ve servis bedelleri

-Kişisel olan tüm harcamalar

-Fiyata dahil olan hizmetlerde bahsedilmeyen tüm öğle ve akşam yemekleri

-Şehir vergileri ile ayak bastı ücretleri

-Yerel rehber ve şoför bahşişleri

 

BU TURA KATILIM İÇİN EN AZ 6 GEÇERLİ PASAPORT, MEKSİKA VİZESİ VE KÜBA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

EKSTRA TURLAR

Chichen Itza Turu:150 EUR
Kukulkan Piramidi, Chac Mol Tapınağı, Bin Kolonlar Geçidi, Oyun Sahası bu gezide göreceğimiz yerlerdir. Bu gezide ayrica bölgenin yer altı sularının açığa çıktığı büyük bir deliği (Ik Kil Cenote) görüp burada yüzme fırsatı yakalayacağız.

Tulum & Isla Mujeres: 150 EUR
Mayaların saray ve tapınaklarını ziyaret edecek, kayalıkların üzerine inşa edilmiş bu muhteşem yapılar deniz seviyesinden 12m yükseklikte olup geçmiş zaman mimarisinin en gizemli örneklerini teşkil etmektedir. Antik bölge ziyaretinden sonra okyanusun keyfini çıkarabileceğiniz doğal cennet Isla Mujeresa yolculuk ve okyanusun büyülü dünyasında kaybolma imkanı.

Pinar Del Vinales Turu: 120 EUR
1492 yılında Cristof Colombun burayı gördüğünde “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği vadide tam gün sürecek turumuzda, tütün tarlalarını gezecek ve doğuşundan itibaren bir Puronun hikâyesini dinleyeceksiniz. Ressam Leovigildo Gonzalese ait olan ve kayalara yapılmış dünyanın en büyük duvar resmini göreceğiz.

Hemingway Günü Turu: 50 EUR
Küba halkının üzerinde duygusal etkiler bırakmış olan Hemingwayin izlerini takip etmek için öncelikle yaşadığı müze evi ziyaret ediyoruz. Sonrasında boş vakitlerini geçirdiği barı ve balık tuttuğu sahil kasabasını ziyaret ederken Hemingwayın neden Küba yı bu kadar çok sevdiğini anlıyoruz.

Tropicano Show:120 EUR
Dünyaca ünlü kabaret Showunda kalabalık bir dans ve müzik kadrosu bizlere unutulmaz bir gece yaşatacak.


Avantajlı ekstra tur paketi
-Yukarıda belirtilen 5 adet ekstra tur paketi 590 EUR yerine 490 EUR olarak sadece satış ofisinden rezervasyon yapılırken satın alınması durumunda geçerlidir.

 

TUR

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

Dakiklik, seçilen rehber, seçilen oteller ve tur programı çok iyi idi. Güven veren tur. Viva DEEPNATURE!!!
Emir

4-12 Temmuzda yapılan tur programında her şey yerinde ve güzeldi. Özellikle rehberimiz Tolga Bey turumuzu daha da güzelleştiren en önemli unsurdu. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.
Aydoğan

4-12 Temmuzda yapılan tur programında her şey yerinde ve güzeldi. Özellikle rehberimiz Tolga Bey turumuzu daha da güzelleştiren en önemli unsurdu. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.
Cenk

Çok güzel bir turdu, rehberimiz özellikle çok bilgili ve canayakındı. Küba turumuz dolu dolu ve eğlenceli geçti.
Seniha

Turumuz olabildiğinden fazlaca güzel geçti. Küba bambaşka bir yer ve rehberimizin de yönlendirmeleriyle çok güzel gezdik. Özellikle rehberimizden memnun kaldım.
Zeynep

Turumuz olabildiğinden fazlaca güzel geçti. Küba bambaşka bir yer ve rehberimizin de yönlendirmeleriyle çok güzel gezdik. Özellikle rehberimizden memnun kaldım.
Makbule

Akşam yemeklerini otelde yapmak yerine, yerel restoranlarda yenilmesi daha iyi olur. Gezi programı başarılı idi. Rehberimiz Gökhan Bey'den çok memnun kaldım. Grup üyelerimiz de çok iyi idi. Teşekkür ederiz.
Ertunç

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive