• Kurban Bayramı Phuket Turu
  • Kurban Bayramı Phuket Turu
  • Kurban Bayramı Phuket Turu
  • Kurban Bayramı Phuket Turu
  • Kurban Bayramı Phuket Turu

Kurban Bayramı Phuket Turu

5 GECE 7 GÜN

Kurban Bayramı tatilinde 5 gece 7 günlük Tayland Phuket Turu. Türk Hava Yolları direkt uçuşları ile ulaşım, 4 yıldızlı otelde 5 gece konaklama, Türkçe rehberlik.

€ 1.159’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

Kurban Bayramı Phuket Turu

PROGRAM
 
Buluşma:
17 Temmuz 2021 saat 23:30'da İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde
 
1. Gün PHUKET
Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 01:55'te Phuket uçuşumuz başlıyor. Yerel saatle 15:55'te Phuket’e varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
2. Gün PHUKET
Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
3. Gün PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Phuket’i keşfetmeniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
4. Gün PHUKET
Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Fil Safarisi turumuz için otelden hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra Simon & Simon Cabaret turumuz için hareket. Uzakdoğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden biri; son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
5. Gün PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından James Bond Adası turumuz için otelden hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond filmlerinden “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
6. Gün PHUKET- İSTANBUL
Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Phuket havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 21:55'te İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.
 
7. Gün İSTANBUL
04:20'de İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.
 
UÇUŞ BİLGİSİ
Gidiş : İstanbul Havalimanı - Phuket Türk Hava Yolları ile  TK 172 Uçuş Saati: 01.55- 15.55
Dönüş: Phuket- İstanbul Havalimanı Türk Hava Yolları ile TK 173 Uçuş Saati: 21.55 - 04.20
Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.159 Ek yatak€ 1.159 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.699 Çocuk fiyatı€ 1.099

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Phuket (HKT) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı vergileri

4* otelde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri

Belirtilen tüm turlar

Otelde veya yerel restoranda alınacak akşam yemekleri

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Otel vergileri

Turist şehir vergileri

TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

 

İç hat bağlantı bileti

Seyahat sağlık sigortası

Öğle yemekleri

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri

Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Tayland Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu turumuza katılmak için vize gerekmemektedir. Seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

(Pandemi nedeniyle Tayland'ın turist kabul şartlarını ''DETAY'' sekmesinde görebiirsiniz)

BU TURA KATILIM İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR

Tourism Authority Of Thailand ( TAT ) ve Tayland Turizm Bakanlığınca iletilen bilgiye istinaden , 01 Temmuz 2021 itibari ile aşı olan turistler herhangi bir karantina koşulu olmadan Phuket destinasyonunu ziyaret edebileceklerdir.  Phuket'e girmek isteyen tüm yabancı turistlerin Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tanınan iki doz aşı aldıklarına dair kanıt sunmaları gerekmektedir. Ülkemizde uygulanmakta olan “ Sinovac “ aşısı ülkeye giriş için kabul edilen aşılar arasında yer almaktadır. 

 

Diğer önemli belgeler, COVID-19'un kalkıştan 72 saat önce verilmiş RT-PCR yöntemi kullanılarak tespit edilmediğini gösteren laboratuvar sonucu olan bir tıbbi sertifika; Elçilik tarafından verilen Giriş Sertifikası (COE); geçerli vize veya yeniden giriş izni; sağlık sigortası poliçesidir.

 

Phuket Uluslararası Havaalanına vardıklarında, turistlerin PCR testleri de dahil olmak üzere bir COVID-19 taramasından geçmeleri ve yalnızca belirlenen alanları ziyaret etmelerini sağlamak için belirtilen izleme ve takip uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive