Villa Kaktüs

Kurban Bayramı Gökçeada Turu

3 GECE 4 GÜN (14-18 Temmuz, 18-22 Temmuz, 21-25 Temmuz 2021)

2021 Kurban Bayramı tatilinde 3 gece Gökçeada'da konaklamalı Gökçeada Turu. Gökçeada turlarında 20 yıllık deneyim. Bu turda; Türkiye'de güneşin en son battığı yer olan Gökçeada'nın güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini yaşayıp, taş mimarideki köylerini gezme fırsatı yakalıyorsunuz.

₺ 1.899’den itibaren ₺ 233 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
KURBAN BAYRAMI GÖKÇEADA TURU
 
TARİHLER
14-18 Temmuz / 18-22 Temmuz / 21-25 Temmuz 2021
(1.tur hareketi 14 Temmuz gecesi, dönüşü 18 Temmuz gecesi)
(2.tur hareketi 18 Temmuz gecesi, dönüşü 22 Temmuz gecesi)
(3.tur hareketi 21 Temmuz gecesi, dönüşü 25 Temmuz gecesi)
 
PROGRAM

1. GÜN 
Gökçeada turu için gece İstanbul'dan hareket
(23:15 Kadıköy Evl. Dairesi / 23:40 Mecidiyeköy Ziraat Bankası Önü  / 24:00 İncirli Ömür)
> Kadıköy : Evlendirme Dairesi otoparkının yan tarafı (Ziverbey yönü yol kenarı)
> Mecidiyeköy: Mecidiyeköy Ziraat Bankası Önü  (Eski Tekel Fabrikası Karşısı)
> İncirli : E-5 kenarındaki Ömür Plaza önü
(Turumuza Tekirdağ ve Keşan'dan da katılabilirsiniz)
 
2. GÜN  GÖKÇEADA - AYDINCIK PLAJI - DEREKÖY - TEPEKÖY
Sabah Kabatepe İskelesi'ne ulaşıyor ve bir süre feribot saatini bekleyip sahildeki kafeteryada serbest olarak kahvaltılarımızı yaptıktan sonra ilk feribotla adaya geçiyoruz. Keyifli bir yolculukla adaya ulaşıp adanın güneyindeki ''adanın en güzel kumsalı'' Aydıncık Plajı'na gidiyoruz. Gün boyu deniz ve güneş keyfi. Dileyenler plajda geçen zaman içinde kumsalın çok yakınında bulunan Tuz Gölü'nü şifalı çamuruyla çamur banyosu da yapabilir. 17:00 itibariyle plajdan ayrılıp iki Rum köyünü gezmeye gidiyoruz. İlk olarak neredeyse tamamı terk edilmiş 1950 haneli, içinde sineması ve iki kilisesi olan, eskiden Türkiye'nin en büyük köyü ünvanına sahip olan Dereköy'ü geziyoruz. Ardından koruma altındaki bir diğer Rum köyü olan Tepeköy'e giderek köyü geziyoruz ve Semadirek Adası'na karşı manzara seyri yapıyoruz (dileyenler meşhur Barba Yorgo şaraplarından satın alabilirler) Tepeköy gezisinin ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği serbest. 
(Akşam yemeği dahil paket alan misafirlerimizle Kaleköy'e gidiyoruz ve anlaşmalı restoranda, açık havada set menü akşam yemeğimizi alıyoruz / ekstra)
Plaja ayrılan zaman : 5 saat
Gezi amaçlı ayrılan zaman : 2 saat
 
3. GÜN  GÖKÇEADA - AYDINCIK PLAJI - KALEKÖY 
Sabah kahvaltı sonrası Aydıncık Plajı'na gidiyoruz. Gün boyu deniz ve güneş keyfi. 17:30'da plajdan ayrılarak adanın keyifli köşelerinden biri olan Kaleköy'ü geziyoruz. Kaleköy, adanın canlı, hareketli yerlerinden birisi. Burada yapacağınız gezinti esnasında alışveriş yapabilir, yerel ürünlerden tadabilirsiniz. Kaleköy gezisi sonrası otele dönüyoruz. Akşam yemeği serbest. 
(Akşam yemeği dahil paket alan misafirlerimizle merkezdeki anlaşmalı restorana gidiyoruz ve açık havada oğlak menüsü akşam yemeğimizi alıyoruz / ekstra)
Plaja ayrılan zaman : 7,5 saat
Gezi amaçlı ayrılan zaman : 1,5 saat
 
4. GÜN  GÖKÇEADA - AYDINCIK PLAJI - ZEYTİNLİ KÖYÜ
Sabah kahvaltı sonrası Aydıncık Plajı'na gidiyoruz. Gün boyu deniz ve güneş keyfi. 17:00'de plajdan ayrılarak Zeytinli Köyü'ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Madam'ın dibek kahvesinden içebilir, tadı damaklarda kalan sakızlı muhallebiden tadabilirler. Köy gezisi ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği serbest. 
(Akşam yemeği dahil paket alan misafirlerimizle Tepeköy'e gidiyoruz ve anlaşmalı restoranda, açık havada set menü akşam yemeğimizi alıyoruz / ekstra)
Plaja ayrılan zaman : 7 saat
Gezi amaçlı ayrılan zaman : 1,5 saat
 
5. GÜN  GÖKÇEADA - BADEMLİ KÖYÜ - KUZULİMANI PLAJI
Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz ve ada gezimizi gerçekleştiriyoruz. İlk önce adanın küçük ve sevmli köylerinden Bademli'yi geziyoruz. Ardından ada merkezinde alışveriş molası. Adanın meşhur zeytinyağlarından, ada kekiği, kurabiye gibi yerel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Sonrasında güzel bir kumsala sahip Kuzulimanı Plajı'na gidiyoruz ( duş ve kabin imkanı mevcut ) ve feribot kalkışına kadar plajda serbest zaman. Daha sonra iskeleye gelerek sırada bulunan aracımızla buluşuyoruz. Öğleden sonra kalkan feribotla adadan ayrılıyoruz. Gece İstanbul'a ulaşarak misafirlerimizi aldığımız duraklara bırakıp, bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
Plaja ayrılan zaman : 3 saat
Gezi amaçlı ayrılan zaman : 2 saat
 
Not: Ada şartlarına ve rehberin planlamasına göre köy gezilerinin yeri ve zamanı değişebilir. Turun ilk günü adaya ilk feribotla erken saatlerde geçildiğinden, adaya geçildiğinde konaklanan otelde plaja gitmek üzere hazırlanmamız üzere bir oda gruba tahsis edilir ve hazırlanılır, çantalar bırakılır. Öğleden sonra plaj dönüşü odalar teslim edilir. Turun son günü ise kahvaltı sonrası  otelden ayrılınır.
 
Hatırlatma: Gökçeada turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Gökçeada turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Gökçeada turlarında uzman acenta DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Gökçeada turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Gökçeada turu için doğru adrestesiniz.
 
KONAKLAMA
Kale Palace Hotel 
(Odalarda klima, fön makinesi, TV, minibar mevcut)
www.hotelkalepalace.com
 
OPSİYONEL AKŞAM YEMEĞİ PAKETİ (Kartlara 3 Taksit 375 TL / Havale ile 360 TL)
1.AKŞAM MENÜSÜ: Çupra yada levrek / ortaya dört çeşit meze / salata / meyve
2.AKŞAM MENÜSÜ: Oğlak tandır / ortaya dört çeşit meze / salata / tatlı
3.AKŞAM MENÜSÜ: Karışık ızgara / ortaya dört çeşit meze / salata / meyve

Akşam yemekleri anlaşmalı restoranda alınacaktır.
Opsiyonel akşam yemeği paketi  havale ile ödemede 360 TL olup üç gece set menü akşam yemeği ve restoranlara ulaşım dahildir.
 
KONTENJAN
40 kişi
 
GRUP İNDİRİMİ
EN AZ 6 KİŞİLİK GRUPLARA KİŞİ BAŞI 100 TL İNDİRİM
 
HAVALE İLE ÖDEMEDE HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI
HAVALE İLE ÖDEME YAPILDIĞINDA 150 TL'LİK HEDİYE ÇEKİ VERİYORUZ.
(HEDİYE ÇEKİ EN AZ 1200 TL VE ÜZERİ FİYATLI YURTİÇİ TURLARIMIZDA GEÇERLİDİR)
(HEDİYE ÇEKİNİN KULLANIM SÜRESİ 1 YIL OLUP PARAYA ÇEVRİLEMEZ)
 
 
BU TURDA NELER VAR?
:: Cittaslow (sakin şehir) Gökçeada'da keyifli dört gün geçirme imkanı
:: Bölge uzmanı rehber eşliğinde köy gezileri ve ada tarihi hakkında bilgiler
:: Türkiye'de güneşin en son battığı yer Gökçeada'da büyüleyici Semadirek Adası manzarası 
:: Rum köylerine gezintiler ve deniz tatili bir arada
:: Dibek kahvesi, sakızlı muhallebi gibi yerel lezzetlerden tatma imkan
:: Akşam yemeği dahil pakette adaya has oğlak tandır ve lezzetli ada mezeleri 
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.899 Ek yatak₺ 1.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.619 Çocuk fiyatı₺ 1.549
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.274 Ek yatak₺ 2.274 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.994 Çocuk fiyatı₺ 1.924
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.989 Ek yatak₺ 1.989 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.709 Çocuk fiyatı₺ 1.589
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.364 Ek yatak₺ 2.364 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.084 Çocuk fiyatı₺ 1.964
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.099 Ek yatak₺ 2.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.879 Çocuk fiyatı₺ 1.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.459 Ek yatak₺ 2.459 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.254 Çocuk fiyatı₺ 2.074

:: Ulaşım

:: Rehberlik

:: 3 gece Gökçeada'da Kale Palace Hotel'de konaklama

:: 3 sabah kahvaltısı

:: Program dahilindeki tüm geziler

:: Feribot geçiş ücretleri

:: Zorunlu seyahat sigortası

 

(Opsiyonel akşam yemeği paketi havale ile ödemede 360 TL olup üç gece set menü akşam yemeği ve restoranlara ulaşım dahildir)

 

:: İlk gün sabah kahvaltısı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemekleri

:: Yoldaki yemekler

:: Plaj ücretleri ( şezlong,şemsiye vs...)

:: Otel ekstraları

:: Kişisel harcamalar

 

ULAŞIM

 

GÖKÇEADA'YA ULAŞIM TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.

İstanbul-Kabatepe İskelesi yaklaşık 350 km ( 5,5 saat )

Ulaşım klimalı, yatar koltuklu araçlarla sağlanır. Kişi sayısına bağlı olarak aşağıdaki model araçlardan biriyle ulaşım sağlanır.

17 kişilik Volkswagen Crafter yada Mercedes Sprinter model minibüs

27 kişilik Turkuaz, Novo yada Sultan model midibüs

46 kişilik Man, Tourismo, Travego yada Safir model otobüs

 

:: Kabatepe-Gökçeada feribot yolculuk süresi 1 saat 10 dk'dır. Yoğun dönem veya arıza durumlarında eski feribot kullanılabilir, bu durumda sefer süresi 1 saat 50 dk'dır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 28 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Benim için çok huzur verici ve eğlenceli bir tatildi. Organizasyon çok iyiydi. Özellikle köy gezileri ve güneş batımındaki ikram çok güzeldi. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER. Bu arada rehberimiz süperdi… Bizim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadı.
Hülya

Firmanız ile ilk defa katıldım, çok memnun kadım, her şey mükemmeldi. Piyasada küçük turlar konusunda iyi bir kuruluş olduğunuzu duydum. Minibüsler ile 15 kişi bu tip turlar için çok uygun, daha fazlası kaosa neden olabilirdi. Çok memnun kaldım. Rehberimiz Ergün Bey sayesinde daha da güzelleşti. Teşekkür ederiz.
Güldem

Not vermem gerekirse 10 üzerinden 9. Notu da otel için kırıyorum. Odalar temiz ama küçük. Banyolar da duş biraz problemli. Onun dışında her şey mükemmeldi. Kaptan ve rehber çok iyi. Onların dışında olanlar (rötar ve Dereköy yolunun jandarma tarafından kapatılması) sorun olsa da, onu da keyifli hale getirdik.
Bahtışen

Turumuz çok zevkli ve dinlendiriciydi. Rehberimiz bize gidilmesi gereken her yere götürmek için elinden geleni yaptı. Bu yüzden internetten daha önce aldığım geziyle ilgili gidilmesi gereken ne kadar yer varsa gidilebildi. Genelde turda verilen sözler tutulmaz ya da aksilikler bahane edilerek gerçekleştirilmez. Ama bu turda rehberimiz Ergün Bey aksiliklerin bile tur programının önüne geçmesine izin vermedi
Gülbin

Kabatepe’de yaşadığımız talihsiz bekleyişi ( o da zaten sizden kaynaklanmadı) saymazsak, bütün yılın stresini 2 günde atabildiğim ve çok eğlendiğim bir turdu. Her şey çok güzel organize edilmiş ve palnlanmıştı. Özellikle gün batımı süprizi ile bizi çok mutlu ettiler. Bu güzel 2 gün sonrası İstanbul nasıl çekilir bilmiyorum. Fiyatı da bütçeme uygundu. Her fırsatta gelebilmeyi ümit ediyorum. Teşekkür ederim. (özellikle rehberimiz cana yakın, esprili ve adaya çok hakim oluşu turu renklendirdi)
Aslı İrem

Rehberimiz Ergün son derece hümanist birisi. Her şey ile çok ilgili. Çok keyifli bir gezi oldu. Pazar günü çok spontane gelişen tekne turu muhteşemdi. Bu turu düzenlemek için inanılmaz gayret sarf etti. Kaptan Tahsin çok düzgün birisi; bizim ulaşımımızdaki her türlü gayreti için kendisine çok teşekkür ederim. Organizasyon gerçekten çok sıcak ve de keyifli geçti. Kale Otel’de banyo giderinden su gitmiyor, odamız değiştirildi Allahtan. Daha önce katıldığım turlarda bu keyfi almamıştım. Ergün Rehber programa sadık kalmak için bizi koşturdu. Otorite iyiydi. Biz kendisini çok sevdik. Deep Nature’a, Ergün’e ve Tahsin Kaptan’a teşekkürlerimizi sunarız. Sevgilerimizle…
Nuray

Beklentimin çok üzerinde bir geziydi. Son derece keyifli geçti. En büyük pay her türlü nazımızı çeken rehberimizin ilgisiydi. Diğer pay da şoförümüze ait. Her şey için çok teşekkürler.
Rana

Beklentimin üzerinde keyifli bir geziydi. Rehberimiz konuya hakim, doğal sıcak kanlıydı. Şoförümüzün dikkatli araba kullanması gönül rahatlığıyla yolculuk yaptık. Her şey için çok teşekkürler.
Metehan

Şirketinizi önceden hiç duymamama rağmen net ortamında programınızı ve katılanların yorumlarını okuyunca (yalnız) katılmaya karar verdim. Rehber Ergün Yalçın, programa ve Gökçeada’ya hakim, özellikle güneşin batışı sırasında yaptığı sürpriz çok hoştu. Şoför Tahsin de oldukça efendi ve dikkatli. Konakladığımız Kale otel her şeyiyle beklentim dahilinde. Her şey için Deep Nature’a teşekkürler.
Nazan

Gökçeada’yı gerçek anlamda çok beğendim. Daha önce duyduğum ve görmeyi istediğim her yeri gezdik ve çok eğlendik ve daha fazlasını yaptık; Çok güzel bir noktada güneşi batırdık. Tur rehberimiz ve şoförümüz çok özverili ve işlerini gerçekten çok iyi yapan insanlardı. Her şey için teşekkürler.
Özer

Beklentilerimin üstünde güzel ve eğlenceli bir turdu. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Bilge

Kısa zamanda Gökçeada hakkında hem bilgilendik hem de güzel bir şekilde gezerek iyi bir hafta sonu tatili yaptık. Rehberimizin bilgisi ve ilgisini göz ardı edemeyiz
Melek

Sakin bir tur arayışı içindeydim, internette araştırırken bu tur bana en uygun olarak göründü ve doğru bir tercih yaptığımı turun sonunda anladım. Genel olarak Gökçeada güzeldi, tur rehberinin samimi tavrı ve grubun isteklerine yönelik yaklaşımı iyiydi, kaptanımız da gayet iyiydi, umarım daha büyük katılımlar olur ve daha geniş bir araçla seyahat edilir. Konakladığımız mekan da genel olarak temiz ve güzeldi. Ama akşam yemeği için seçilen mekana dikkat edilmesini rica ederim.
Hayal

Barba Yorgo Şarapları Madam'ın Dibek Kahvesi, kapışılan sakız muhallebisi Kale Köy'ün sevimli limanı, Zeytinli Köy ve Tepeköy 'ün evleri Daracık, parke taşlı dik sokaklar Bademli Köy'ün daracık uğultulu sokakları Kaybolursunuz aman dikkat edin! Büyüleyici bayıltıcı kokuları ile İğde ağaçları Çınar ağaçları, çam ağaçları Upuzun kumsallar, serin deniz, taze balık Gazeteler ancak öğleyin 3 'te gelir Ve martılar. Evrim geçirmişler. Artık denizde değil, çöplüklerdeler. Semadirek adası ve gün batımı. Siyah giyinmiş Rum Kadınları, Elinde bazen bir torba bazen bir çiçek Boş kiliseler, taş evler. Ve kuzular, tombul, neşeli, eğlenceli Ve keçiler, Boş evlerin sahipleri. Ne zaman geleceği belli olmayan bir vapur Umutlu insanlar, havanın yumuşattığı yürekler Ve rüzgar Rüzgar'ın konuştuğu bir yer Gökçeada Keşke biz de anlayabilseydik ne dediğini. Belki bize sırlarını veriyordu bu büyülü dünyanın. Bilemedik. İsterdik. Bir daha ki sefere..
Gonca

Memnun kaldım. Gidilen köyler hakkında doyurucu tarihi bilgiler verilmesi harikaydı.
Sevgi

Havale/EFT ile ödeme:
2.459 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.459 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
635,04 TL2.540,15 TL
515,90 TL2.579,49 TL
436,47 TL2.618,84 TL
380,44 TL2.663,10 TL
337,50 TL2.699,98 TL
303,55 TL2.731,95 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.229,50 TL2.459,00 TL
819,67 TL2.459,00 TL
633,19 TL2.532,77 TL
513,93 TL2.569,66 TL
434,42 TL2.606,54 TL
377,63 TL2.643,43 TL
335,04 TL2.680,31 TL
301,91 TL2.717,20 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive