Villa Kaktüs
  • Kanada Turu
  • Kanada Turu
  • Kanada Turu
  • Kanada Turu
  • Kanada Turu

Kanada Turu

8 GECE 10 GÜN (Şu an yapılmamaktadır)

Kesin hareketli 8 gece 10 gün Kanada Turu. Vancouver, Toronto, Ottowa, Montreal, Quebec City, Niagara...

€ 1.799’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
1.Gün: İstanbul  Amsterdam Montreal     06:00/08:30   15:20 /16:45                   
Kanada turu için İstanbul Atatürk Havalimanında saat 03:30’da buluşma.  Check in işlemlerimizi  tamamladıktan sonra , KLM H.Y ile Amsterdam aktarmalı olarak, MONTREAL uçuşumuza başlıyoruz. Varışta otelimize transfer, odalarımıza eşyalarımızı bırakıyoruz ( üzerinizi  sıkı giyinin) Hiç vakit  kaybetmeden,  Akşam Şehir  turu  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.
Montreal şehrini Akşam ışıkları eşliğinde geziyoruz.  HOP ON HOP OFF    turu  otobüsüne biniyoruz, ve  TÜM kenti sokak  sokak  görüyoruz. Hareket saati :20:30 , Kanada’nın büyük şehirlerinden birisi olan Montreal ‘ı gezeceğiz.
Turumuzda Eski Montréal Bölgesi, Notre-Dame Bazilikası, İle St.Helene,  Saint-Joseph Oratoryosu ve Mount Royal Parkı göreceğimiz yerler  arasındadır. Turumuzun  sonunda,  otelimize  döneceğiz.geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal

Montreal (Telaffuz: Monreal) ya da Fransızca Montréal, Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kentidir. Kent, Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kentidir. Kent merkezinin nüfusu 1,9 milyon olmakla birlikte, Montreal Metropolitan Bölgesinin (Communauté métropolitaine de Montréal) nüfusu, 2011 yılı itibariyle 3,824,221 dir.Quebec eyaletinin güneybatısında yer alan Montreal, eyâletin başkenti Quebec'in 270 km güneybatısında, federal başkent olan Ottawa'nın ise 190 km doğusunda kalır.Kent, Ottawa ve Saint Lawrence Nehirleri'nin birbirine karıştığı noktada, Montreal Adası üzerinde yer almaktadır. Bu haliyle Montreal, Büyük Göller'i Atlas Okyanusu'na bağlayan Saint Lawrence Denizyolu üzerinder liman kentidir.

2.Gün:  Quebec City & Montmorency Şelalesi Turu                                      
Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ;  serbest günümüz  var.
 
EXTRA TUR [145€]
Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz  eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT  sürecek, turumuza  katılarak, Quebec City bölgesini keşf edebilirler.  ÖĞLE  YEMEKLİ tam gün tur
400 yıllık tarihi geçmişi  olan ve Fransız etnik ve Kültürel Mimari izlerini taşıyan, Kanada’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Quebec e  yolculuğumuz  Montreal’den yaklaşık 2,5 saat  sürüyor.Saint John  kapısı,Eski Quebec, Grande Allée,  Champs-Élysées of Quebec City. Québec Parliament binası ve  Petit Champlain  mahallesi göreceğimiz yerler arasında.Öğle yemeğimizi  yerel bir  restoranda alıyoruz.
Turumuzun  sonunda  akşam geç saatlerde (20:00-20:30  gibi)  Montreal’a geri  dönüş yapıyoruz.
Geceleme  otelimizde Montreal ‘de.
 
3.Gün:     Ottowa Turu
Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ;  serbest günümüz  var.

EXTRA TUR [140€]
Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz  eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT  sürecek, turumuza  katılarak, OTTOWA bölgesini keşf edebilirler.  ÖĞLE  YEMEKLİ tam gün tur
Ottawa, Kanada'nın başkenti ve dördüncü büyük kentidir. Ottawa Vadisi'nde kurulan kent, Ontario eyâletinin güneydoğu ucundadır ve hemen Québec eyaleti sınırındadır.  Montreal'in ise 250 kilometre batısında yer almaktadır. İngiltere Kraliçesi Victoria tarafından ülkenin başkenti olarak seçilen bu şehirde gotik mimari tarzı ile yapılmış Parlamento Binası ve Bahçeleri, İngiliz Valilik Binası, Rideau Kanalı, Güzel Sanatlar Merkezi, Konfederasyon Bulvarı ve Medeniyetler Müzesi göreceğimiz yerler.
ÖĞLE YEMEĞİ mizi   turumuz esnasında alacağız.
Turumuzun  sonunda,  Montreal’a  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal

4.Gün: Montreal - TORONTO  (Otobüs Yolculuğu)
Sabah erken saatlerde yola  çıkıp  karayolu ile (3,5 SAAT ) Toronto   tarafına  hareket edeceğiz. Toronto’ya  varışımızı  takiben,  PANAROMİK  şehir turumuz yapılacaktır. Turumuzun sonunda  Otelimize   geçiyoruz.  Odalarımıza  yerleşiyoruz.
OTELİMİZ : Monte Carlo Inn Airport Suites 3*
 
EXTRA TUR [85€]
Akşam  ;ORTAÇAĞ  yemekli  Şövalyeler  Gösterisine  katılmanız mümkün.
Eski çağlardaki atlı  savaş gösterilerini  yeniden tertip ederek, Turistlerin beğenisine  sunan ve Akşam Yemeği servisi  yapan bir  gösteri bizleri bekliyor.
 
5.Gün   TORONTO – NIAGARA Şelalesi  TURU 
EXTRA TUR [145€]
Bu sabah saatlerinde  TAM GÜN  sürecek muhteşem  bir EXTRA  turumuz  olacaktır; dünyanın en meşhur  şelalesi olarak bilinin Niagara  Şelalesini  ziyarete  gidiyoruz.
 Bu turumuz; gidişte sade  ziyareti kapsamakta olup *BÜYÜK  Niagara Şelalesi  Turu   olarak isimlendirilmektedir. ÖĞLE YEMEKLİ     Bu turumuz  tam 10 saat sürmekte;  Tüm Yönleri ile  Niagara  Şelalesini kapsan bir  programdır. Bu gezimizde  NİAGARA şelalesini yakından izleme imkanı veren  TEKNE TURU  dahildir.
Öğle yemeğimizi  AÇIK BÜFE olarak turumuz içerisinde alacağız.
Şelale  turumuzun  sonunda, geri  dönüş yolunda  meşhur Toronto Üzüm Bağlarında  duruyor ve  Şarap tatma  imkanı  buluyoruz.
Akşam geç saatlerde  Toronto’ya dönüyoruz, geceleme otelimizde.
 
6.Gün:    Toronto - VANCOUVER (Uçak ile yolculuk)
Bugün TORONTO’da son günümüz.  Uçuş saatimiz  akşam 19:25
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası,  uçuş saatimize kadar serbest saatimiz olacaktır.

EXTRA TUR [85€]
KÖRFEZ TEKNE TURU ile ŞEHİRDE  ÖĞLE  YEMEĞİ
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Toronto Limanına geçiyoruz. Burada Körfez turunu yapacağımız  tekneye biniyoruz,  körfez  manzarası eşliğinde 1,5 saat  sürecek tekne turumuzu yapacağız, turun bitişinde  TORONTO  liman yöresi ve kent merkezinde gezimize  devam ederken, ÖĞLE YEMEĞİ için bir mola veriyoruz.
Günün sonunda,  saat 17:00 de alanda olmak için havalimanına hareket edeceğiz.
Havalimanında işlemlerimizi  takiben, 19:25  Yerel hava yolu ile  Vancouver ‘a uçak yolculuğumuzu  yapıyoruz.  Saat 21:35  de Vancouver ‘a varış. Özel aracımız ile  otelimize geçiyoruz. Geceleme  otelimizde.
OTELİMİZ : Atrium Inn Vancouver 3*

7.Gün : Vancouver
Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltıyı  takiben   serbest gün.

EXTRA TUR [45€]
Rehberimiz  eşiliğinde  şehri  keşfe  çıkacağız.Hop-On, Hop-Off Otobüs biletlerimizi  alıyoruz(Bu biletler 24 saat geçerlidir )  Rehberimiz ile birlikte bu tur otobüsüne  biniyoruz ve tüm kenti geziyoruz, bu biletlerinizle  şehri gece dahil gezme imkanınız var.

EXTRA TUR [85€]
Akşam yemekli  GEMİ TURU 19:00-21:30  Müzik eşiliğinde Vancouver Limanı ve şehir manzarası eşliğinde hoş bir  akşam bizleri bekliyor.
Geceleme  otelimizde.

8.Gün :  Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası,serbest günümüz  olacak.

EXTRA TUR [135€]
Tam Gün sürecek yaklaşık 7 saatlik bir turumuz var, DOĞA turumuzda dünyaca meşhur Kanada Kuzey ormanlarına doğru bir  yolculuk ve gezi yapacağız. Capilano isimli Asma  köprüyü ziyaret edeceğiz, yine macerayı vahşi doğa  içinde yaşayarak, bilgiler alacağız ve günün heyecan veren süprizi ise Grouse  dağındaki Skyride teleferiğine binişimiz ve muhteşem manzarası olacak. (Bu turumuzda  Öğle yemeği dahil değildir- Tur esnasında molamız olacaktır)
Öğleden sonra geç saatlerde  şehir merkezine  dönüyoruz  Geceleme otelimizde.
 

9.Gün:    VANCOUVER   Amsterdam                    15:40  / 10:00+1
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası..son günümüz içinsaat 12:00 (öğle saatleri) ne kadar zamanımız olacak. Uçak saatimiz 15:40,  saat 12:30 öğle saatlerinde havalimanına transferimiz gerçekleşecek.  KLM  Hava Yolları tarifeli seferi ile  Amsterdam aktarmalı olarak geri  dönüş yolculuğumuz  başlayacak , geceleme  uçakta.

10.Gün:   Amsterdam ISTANBUL                   11:40  / 15 :55
Amsterdam a  varış, kısa beklemeyi takiben 11:40 da İstanbul’a  hareket ve saat 15:55 de ;İstanbul Atatürk Havalimanına  varışımız. Kanada turu sonu.
 
OTELLER
3* Best Western Plus Laval-Montreal
3* Monte Carlo Inn Airport Suites - Toronto
3* Atrium Inn - Vancouver
 
Not: Kanada Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Kanada turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Engin deneyimle hazırlanmış Kanada Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Kanada Turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.799 Ek yatak€ 1.799 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.229 Çocuk fiyatı€ 1.749

:: KLM ile İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;(  İstanbul- Montreal / Vancouver- İstanbul ) KLM H.Y ile
:: Toronto/ Vancouver ara uçuş bileti
:: Montreal (3 Gece ) Toronto(2 Gece ) Vancouver (3 gece ) toplam 8 gece 3* otellerde oda kahvaltı konaklama
:: Montreal Havalimanı- Otel -Havalimanı Transferi
:: Montreal HopOn HopOff – Akşam Şehir turu
:: Montreal-Toronto otobüs yolculuğu
:: Toronto Panaromik Şehir Turu
:: Toronto Havalimanı  Transferi
:: Vancouver  Havalimanı Otel- Havalimanı Transferi
:: Türkçe rehberlik hizmeti
:: Zorunlı Seyahat Sigoartası

:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Ekstra turlar
:: TÜM YEREL HİZMETLİLER İÇİN  TAVSİYE EDİLEN BAHŞİŞLER
(rehber  ,kaptan,garsonlar..vs  Kişi  başı 100 € -Turun hareket günü havalimanında toplanır ve rehbere verilir )
:: Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)
:: KANADA VİZESİ (160€)

BU TURA KATILIM İÇİN KANADA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

EXTRA TURLAR


[ Turların minimum katılım sayıları -18 kişidir. Daha küçük gruplarda İptaller yada  katılımlı turlar düzenlenebilir]

 

Quebec City & Montmorency Şelalesi Turu / 145€
Ottowa Turu  /140€
ORTAÇAĞ  yemekli  Şövalyeler  Gösteris/85€
NIAGARA Şelalesi  TURU  /145€
Toronto KÖRFEZ TEKNE TURU / 85€
Vancouver /HOP on Hop off /45€
Vancouver Akşam yemekli  GEMİ TURU /85€
Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu/135€

 

TOPLAM :865 EURO  -             TAM PAKET  İNDİRİMLİ : 785€
 


E

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive