Villa Kaktüs
  • Haftasonu Butik Mardin Turu
  • Haftasonu Butik Mardin Turu
  • Haftasonu Butik Mardin Turu
  • Haftasonu Butik Mardin Turu
  • Haftasonu Butik Mardin Turu

Haftasonu Butik Mardin Turu

1 GECE 2 GÜN (5-6 Ekim / 19-20 Ekim / 9-10 Kasım 2019)

Mardin'de 5 yıldızlı Erdoba Elegance konaklamalı butik konseptte Uçakla Haftasonu Mardin Turu. Mardin, Midyat ve Hasankeyf'i içeren keyifli program. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Mardin turlarında deneyimi ve bölgeye hakim, beğenilen rehberleriyle DEEPNATURE'ın farkını siz de yaşayın.

₺ 1.449’den itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Haftasonu Butik Mardin Turu

1.GÜN    MARDİN - DEYR-ÜL ZEFERAN MANASTIRI
Butik Mardin Turu için İstanbul Yeni Havaalanından Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Yeni Havaalanı- Mardin 06:15 kalkış / 08:20 varış
Rehberimiz sabah 08:30'da sizi Mardin Havaalanında karşılıyor. Buluşma ardından şehir merkezine hareket edip Mardin gezimize başlıyoruz. Mardin'e ulaştığımızda gün içerisinde Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar gibi  Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra serbest öğle yemeğinde eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Öğle yemeğinin ardından yöreye has mırralarımızı da içtikten sonra Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zeferan Manastırını ziyaret ediyoruz. Günün son gezi noktası olan Kasimiye Medresesi'nin görülmesinin ardından çarşıda serbest zaman. Sonrasında otele yerleşme. Akşam yemeği serbest.
Konaklama: MARDİN ERDOBA ELEGANCE HOTEL
 
2.GÜN      MİDYAT -  HAH(ANITLI)  MERYEM ANA KİLİSESİ - HASANKEYF
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Midyat'a doğru yola çıkıyoruz. Midyat gezimiz Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Telkariciler Çarşısında bir atölyeye konuk oluyoruz ve telkaricilik hakkında ustasından bilgi alıyoruz. Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman. Sonrasında Süryanilerce kutsal sayılan Tur Abdin Bölgesi'ndeki Hah(Anıtlı) Meryem Ana Kilisesini gezip Dicle Nehri üzerine kurulu ünlü Hasankeyf'e sadakatlerimizi sunmak üzere yola devam ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Hasankeyf'i gördükten sonra öğle yemeği  molası verip Batman'a hareket ediyoruz. Misafirlerimizi 16:30 itibarıyla Batman Havaalanından yolcu ederek uğurluyoruz.
Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Batman- İstanbul Yeni Havaalanı 18:00 kalkış / 20:15 varış
 
Not: Hava, ortam ve bölge şartlarına göre programda gezi noktalarının günü ve sıralaması rehberimiz tarafından değişebilir.
 
Akşam yemekleri hakkında:  Akşam yemeğini ekstra ücret mukabilinde otelde set menü olarak alabileceğiniz gibi dilediğiniz restorana kendi imkanlarınızla giderek dilediğinizi yiyebilirsiniz. İstek üzerine misafirlerimizi aksam yemeği konusunda serbest bıraktık. Yoğunluk nedeniyle , restoranlara önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.
 
Uçuşlar hakkında: Tur programı tarifeli seferlerin varlığı ve saat uygunluğuna göre oluşturulmuştur. Tarifeli seferlerdeki sefer iptali, saat değişikliği ve uçuşta eko sınıftan yer olmaması halinde diğer havaalanından uçuş alternatifi sunulabilir. Rezervasyon tarihinde müsaitlik durumunu lütfen sorunuz.

Not:  Haftasonu Butik Mardin turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 4-5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Haftasonu Butik Mardin turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 18 yıllık deneyimiyle hazırladığı Haftasonu Butik Mardin turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Haftasonu Butik Mardin turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.449 Ek yatak₺ 1.449 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.599 Çocuk fiyatı₺ 1.249
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.449 Ek yatak₺ 1.449 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.649 Çocuk fiyatı₺ 1.249
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.449 Ek yatak₺ 1.449 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.599 Çocuk fiyatı₺ 1.249

:: Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Mardin uçak bileti
:: Türk Hava Yolları Batman-İstanbul Yeni Havaalanı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmeti
:: Mardin'de 1 gece 5* Erdoba Elegance Hotel vb. konaklama
:: Konaklanan otelde 1 sabah kahvaltısı
:: Program dahilindeki tüm cevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemekleri
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Kişisel harcamalar

 

 

Bölgedeki ara ulaşımlar :

Klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.

17 kişilik Mercedes Sprinter yada yada Mercedes Sprinter
27 kişilik Turkuaz, Prestij, Novo yada Sultan
35 kişilik Eurobus yada Powerbus
REZERVASYON HAKKINDA
Bu turda otellerde sınırlı oda kontenjanı ve yoğun talep nedeniyle en az 30 gün öncesinden rezervasyon gerekmektedir.

FİYAT FARKLILIĞI
Bu turumuz belirtilen tarihlere ek olarak bayram, yılbaşı gibi özel dönemlerde de yapılmaktadır. Program ayrıca yayınlanır. Bayram ve resmi tatil dönemlerine denk gelen turlarda fiyatlarda farklılık olacaktır.

KONTENJAN
Turlarımız 15 ile 25 kişi arası katılımcı sayısında butik konseptte yapılmaktadır.


HATIRLATMALAR
:: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin.
:: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz)
:: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.).
:: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı)
:: Uçak bileti fiyatı tur ücretinin dışındadır. Tura rezervasyon yaptırıp bizden kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız.
:: Müzekart çıkartmayı düşünüyorsanız, bölgede Müzekart tedarik etmeniz mümkün olamayabileceğinden tur öncesinde almanızı öneririz.
:: DEEPNATURE Rehberi;  hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 199 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Turunuzu gerek gezdirilen yerler, gerekse Şükran Hanım’ın etkili anlatımlarıyla keyifle yaptık. Herkese teşekkür ederiz. Hiçbir aksilik yaşamadık. Arkadaşlarımıza da tavsiye edeceğiz. Tarih, dilleri dinler karışımı Mardin Hoşça kal 
Aysen-Gökhan

Çok güzeldi. Özellikle rehberimiz Şükran hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Çok teşekkürler.
Cem

Her şey çok güzeldi, teşekkür ederiz.
Hünkar

Daha önce bu bölgeye gelmemiştim. Ailece olduğumuz turdan çok keyif aldık. Burada kapalı grup gelmemizin de etkisi olmadı diyemem. Ancak Şükran hanım, otelimiz, Mardin apayrı, her şey çok güzel ve iyiydi. Deep Nature’ın temsilcisi Şükran hanım turumuzun kaliteli ve neşeli geçti. Herşey için teşekkürler.
Selcan

Turu genel olarak çok güzel buldum. Mardin ve civar yaşantıları, sosyal yapı, mimari yapı vb. gibi bir çok konuda rehberimiz tarafından bilgilendirildik. Sorulan her soruya cevap verdi Şükran hanım. Kendisi son derece bilgili, kendini yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam ediyor. Keyifli bir tur, keyifli sohbetler gerçekleşti. Otelden çok memnun kalmadık. Uzun bir hikayesi var bu memnuniyetsizliğimin. Bebek yatağı talebimiz vardı ancak bebek yatağı tesiste yokmuş, koltuk koymayı önerdiler… Sonunda ise haberimiz olmadan odayı değiştirdiler (aynı odanın 2 yan tarafı gibi) Otel haricinde turu çok beğendik. Mardin’i yaşadık, sadece gezmedik.
Hülya&Murat

Memnun kaldık, teşekkürler.
Sinem&Umut

Tur rehberimizin yönlendirmeleri ve anlatımları çok güzel idi. Maridin oteldeki ilk gece konakladığımız oda çok rutubetli olmasına rağmen 2. Gece telefi edildi.
Gülçin

Çok zevkli ve başarılı bir tur geçirdik. Rehberimiz Şükran hanım çok ilgili ve bilgiliydi. Kültür anlamında oldukça faydalı bir oldu. Yemek lezzetleri de çok başarılı idi. Maridin otelde konakladık, genel anlamda olumlu görüşlerimiz olsada, çocuğa verilen yatak çökük idi ve uyarılarımıza rağmen değiştirilmedi. Otelde gerekli ilgi gösterilmedi.
Mehmet

Tur rehberimiz çok düzenli ve ilgili bir kişi. Turda otobüs yolculuğu biraz daha az olup sokak gezileri biraz daha yoğun olabilirdi. Otel ve hizmetliler de güzel ve misafir severdi. Genel olarak memnun kaldık. Teşekkürler.
Arzu

ehberimiz ve diğer hususlarda turunuzdan memnun kaldık. Diğer turlarda da sizlerle olmak isteriz. Teşekkürler.
Figen&Ahmet

Rehberimiz mahir bey gayet bilgili, deneyimli ve tura hakim. Matiat otel hizmetleri yetersiz yemekleri de öyle! Genel olarak memnun kaldım. Tekrar Deep Nature’a katılırım diyebilirim.
Hale

Midyat otel seçiminde daha hassas davranılması gerekmektedir. Oda ve yemek konusunda seçilen otel başarısız. Rehberimiz Mahir bey tur bilgisi hakkında başarılı olup beklentimizi karşılamıştır. Bu sebepten turunuzu yine tercih ederiz.
Neslihan&Aslı

Ufak bir grup olması güzeldi. Çabuk hareket etme imkanı sağladı. Midyat’taki otelden çok memnun kalmadık. Mardin’deki otel daha iyiydi, yeri güzeldi.
Didem&Faruk

Genel olarak memnun kaldım.
Gülcan

Midyattaki otel seçiminiz çok başarısız. Rehberlik hizmetinizden memnun kaldık.
Volkan

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive