Villa Kaktüs

Fethiye Yat Kiralama

7 GECE

Fethiye Limanı çıkışlı olarak yat kiralama. Fethiye ve Göcek koylarında unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi

€ 3.325’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ege ve Akdeniz kıyıları birbirinden güzel, eşsiz koylarıyla dünyanın en güzel yat yolculuğu rotalarına evsahipliği yapmaktadır. Siz de Fethiye Limanından beklenti ve bütçenize göre bir yat kiralayarak, Fethiye ve Göcek koylarında mavi yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
Örnek program:

1.Gün FETHİYE :
Programınızın ilk gününde; Fethiye Yat Limanı’nda buluşmayı müteakip sizi teknenize götürüyorüz ve sizi teknede kaptan ve ekibi karşılayıp, kabinlerinize yerleştiriyor ve mavi yolculuğumuz başlıyor. İlk gün yakın koylardan müsait olanına demirliyerek akşam yemeğimizi ve konaklamamızı burada gerçekleştiriyoruz.

2.Gün GÖCEK KOYLARI :
Kahvaltınızı yapmanızı müteakip Yassıcalar’a doğru harekete başlar. Yaklaşık 1-1,5 saatlik bir seyirden sonra teknemiz Yassıcalar Takım Adaları’na ulaşır. Bu doğa harikası güzel adalarda yüzme molası verilir, öğle yemeğini de yedikten sonra tekne ile ilk gecelemenizi yapacağınız Bedri Rahmi Koyu’na doğru hareket edilir ve burada demirlenir. Bu koy yazarlarımızdan Bedri Rahmi Eyüpoğlu’nun adını almıştır. Bu koyda büyük şairin, bir kayanın üzerine çizdiği balık resmi günümüzde de hala görülebilmektedir. Ayrıca bu koyda görebileceğiniz antik çağlara ait kral mezarları da bulunmaktadır.

3.Gün GÖCEK KOYLARI :
Kahvaltıdan sonra, kısa güzel bir panaromada geçen yolculuk sonrası teknemiz Hamam Koyu’na ulaşır. Yüzme molası ve öğle yemeği bu güzel koyda. Adını; eski Mısır kraliçesi Kleaopatra’nın adına yapılmış ve halen su içerisinde kalıntılarını görebileceğiniz hamamdan almaktadır. Bu muhteşem koydan sonra, öğle üzeri Ağa Limanı Koyu’na ulaşılır. Bu koy, misafirlerimize unutulmaz bir yürüyüş parkuru imkanı sunar. 45 dk.lık bir yürüyüş mesafesinde olan, Roma ve Bizans dönemlerine ait kalıntılar ve eski tiyatronun bulunduğu tepeye yürüyerek çıkabilir ve günbatımının bu güzel anını buradan seyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ağa Limanı’nda yapılır.

4.Gün EKİNCİK :
Sabah çok erken saatte, daha siz uyurken hareket eden teknemiz uzun bir yolculuktan sonra aynı zamanda balıyla meşhur bir köy olan Ekincik Koyu’na ulaşır. Kahvaltıdan sonra dileyen misafirlerimiz Dalyan-Caunos turuna katılabilirler. Burada bulunan "piyade" denilen küçük balıkçı tekneleri ile bu turda bir labirenti andıran sazlıklar arasındaki Caunos antik şehrine ulaşırsınız. Burada 1-1,5 saatlik bir tarihe yolculuğu müteakip Dalyan’a ve sonrasında da çamur banyosuna gidebilirsiniz. Küçük tur teknenizle olan dönüş yolculuğunuzda koruma altında olan caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olarak bilinen dünyaca ünlü İztuzu Plajı’nda yüzebilirsiniz. Bu plajın bir tarafı tuzlu deniz suyu, diğer tarfı ise Köyceğiz Gölü’ne uzanan tatlı sudur. Akşam üzeri saat 17:00 sıralarında tekneye dönülür.Tura katılmayan misafirlerimiz Ekincik Köyü’nü gezebilir, burada bulunan plajda yüzebilirler. Hava şartlarına göre kaptanımız gecelemeyi bu koyda ya da Kadırga Koyu’nda  yapabilir.

5.Gün MARMARİS :
Kahvaltıdan sonra saat 09:00-10:00  arası teknemiz Marmaris Yat Limanı’na giriş yapar. Burada tek yön tur alan (Mavi Kaçış) misafirlerimiz tekneden ayrılırlar. Teknede kalan diğer yolcular ve yeni katılanlar saat 13:00’e kadar Marmaris’te gezebilir ve alışveriş yapabilirler. Liman işlemleri ve takviye kumanyanın gelmesini müteakip, teknemiz limandan ayrılarak, Kumlubük veya Kadırga Koyu’na doğru hareket eder. Yüzme molası ve akşam yemeği sonrası bu koyda geceleme yapılır.

6.Gün GÖCEK KOYLARI :
Haftalık programınızda ikinci kez sabah erkenden hareket eden teknemiz Dış Göbün Koyu’na ulaşır ve burada kahvaltı ve yüzme molası verilir. Daha sonra kısa bir seyiri müteakip, Göcek Koyları’na girilir. Buradaki koylarda kısa yüzme molaları sonrasında, eski Bizans ve Osmanlı tersanesinin bulunduğu, ve aynı zamanda doğal bir liman olan Tersane Adası’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

7.Gün GÖCEK :
Programınızın son gününde kahvaltı sonrası teknemiz Mavi Koy’a hareket eder, Bu koyda yüzme molası ve öğle yemeği verilir. Bir sonraki durağımız ise bölgenin en bilinen koylarından olan ve Turunç Pınarı Koyu olacaktır. Turunç Pınarı Koyu’nda küçük bir iskele ve restaurant bulunmaktadır. Bu dingin koyda huzur içinde teknedeki son akşam yemeğinizi yersiniz. Geceleme bu koyda yapılır.

8.Gün FETHİYE :
Sabah kahvaltıdan sonra hareket eden teknemiz saat 09:30-10:00 arası Fethiye Limanı’na giriş yapar ve yolculuğumuz sona erer.

Mavi yolculuklar için kullanılan gezi amaçlı yatlar ahşap yatlar ve modern yatlar olarak sınıflandırılmaktadır. Ahşap yatlar ''gulet'' adıyla bilinmektedir. Modern yatlar ise amaçlarına göre farklı boyutlarda ve çeşittedir. Modern yat olarak adlandırılan bu yatlar çok farklı teknikler ve materyallerden üretilmekte ancak iki ana başlık altında toplanmaktadır. Motor ile seyir edenler ve rüzgâr ile seyir edenlerdir. Modern yatların imalatlarında genel olarak çelik ve fiberglas kullanılmaktadır.
 
Gulet Kiralama : Sadece Türkiye'ye has ve ustalarımızın hüneri ve el işçiliğiyle yapılan bu ahşap teknelerde mavi yolculuk, ahşabın verdiği sıcak duyguyla beraber insana unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Sunduğu geniş yaşam alanları ve hizmetleriyle guletler en önemli tekne kiralama unsurlarından biridir.
 
Motoryat Kiralama : Kısa sürede uzun mesafe kat edilmesi amacına yönelik olarak tasarlanmış yatlardır. İmalatları sırasında fiberglas ve çelik kullanılmaktadır. Genellikle iki ya da daha fazla büyük motor ile yüksek seyir hızına sahip olan bu tekneler her türlü konfor ve lüks düşünülerek tasarlanmıştır. Bu tasarımlarıyla daha çok konfor beklentisi olan mavi yolculuk tutkunlarının tercihlerinde öncelik görmektedir.
 
Yelkenli Tekne Kiralama : Genellikle lisanslı denizcilerin mürettebatsız olarak kiraladıkları ve tutkunu oldukları denizlerde istedikleri şekilde rotalarını belirledikleri, en güzel yelken seyirleri için imkân sunan teknelerdir. Tasarımlarında fiberglas kullanılmaktadır. Lisansınızın olmaması durumunda ya da lisansa sahip olup yeterli tecrübeye sahip değilseniz ancak yine de yelkenli keyfinden mahrum kalmak istemiyorsanız uzman personelleri ile birlikte de bu tekneleri kiralama imkânı mevcuttur. Böylece yelken kullanmayı bilmeseniz de yelkenli tekne deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.       
 
Farklı çeşitlere ve seçeneklere sahip özel yatları kiralayarak unutulmaz bir tatil yaşamanız çok kolay. Hayalini kurduğunuz, yalnızca size ait anlardan oluşan bir tatile ulaşmak için aracı olarak rol oynayan özel yat kiralama hizmetiyle rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor. DEEPNATURE TRAVEL, 19 yıllık deneyimiyle size unutulmaz bir mavi yolculuk için en ideal tekne ile buluşturup, profesyonel bir hizmet anlayışı ile tatilinize eşlik edecektir. Mavi tur deneyimini siz de yaşayın.
 
Fethiye yat kiralama talepleriniz için: info@deepnature.com
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.500
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.500
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.325

:: Günde 3-4 saat seyir
:: Mürettebat giderleri
:: Yemek servisi
:: Vergiler
:: Liman üçretleri (yurtiçi)
:: Transitlog
:: Ekipmanların kullanımı
:: Teknenin sigortası (Motoryatlar ile ilgili kiralama şartlarını lütfen ofisimizden öğrenin)

:: Tüm yiyecekler ve içecekler
:: Kara turları
:: Motorlu su sporları
:: Limana ulaşım
:: Yurtdışı çıkış masrafları, liman vergileri ve harçlar

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive