Villa Kaktüs
  • Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu
  • Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu
  • Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu
  • Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu
  • Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu

Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu

20 GECE 21 GÜN

Çin Nepal Tibet Festival Turu ile 21 gün boyunca Asya’nın en yaygın dinleri olan Hinduizm, Budizm ve Jainizm’i daha yakından tanıma şansı sizi bekliyor! Bön hacıları ile beraber Tarboche dua bayraklarının geleneksel değişim törenine katılıp, “Kailash kora” tavaf ritüelini, yani kutsal Kailash dağı çevresinde 2,5 gün sürecek bir trekkingi de deneme fırsatı bulacağız. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. FİYATLAR UÇAK BİLETİ FİYATLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

€ 5.279’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu
 
1. Gün: Pekin
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 01:55'te İstanbul Atatürk Havaalanından Pekin'e uçuş. Ortalama 9 saatlik uçuşun ardından yerel saatle 15:55'te Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkentine varıyoruz ve otele transfer. Çin Nepal Tibet Festival Turu başlıyor!
 
2. Gün: Pekin
Büyük Çin Seddi keşfimiz için Mutianyu’ya gideceğiz.
 
3. ve 4. Günler: Trans Tibet Tren Yolculuğu
Tiananmen Meydanı ve Yasak Şehir ziyaretlerinin ardından, Tibet platosunun eşsiz manzaraları arasından geçerek ulaşacağımız Lhasa’ya doğru 48 saat sürecek yataklı tren seyahatimize başlıyoruz.
 
5. 6. 7. ve 8. Günler: Lhasa
Çin Nepal Tibet Festival Turu Tibet’te devam ediyor. Tibet Krallığı ve Budist’lerin ruhani başkenti Lhasa şehrine varışımızın ardından, Barkhor Meydanı, Jokhang Tapınağı, Potala Sarayı, Sera veya Drepung Manastırını ziyaret edeceğiz.
 
9. Gün: Yamdrok Tso Gölü / Gyantse
Özel aracımız ile Gyantse’ye doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde türkuaz göl anlamındaki Yamdrok Tso Gölününde mola vereceğiz.
 
10. Gün: Pelkhor Chode Manastırı / Shigatse
Sabahtan yapacağımız Peklhor Chode Manastırı ziyaretinin ardından Shigatse’ye doğru yolumuza devam edeceğiz.
 
11. Gün: Sakya
Tashilumpo Manastırı ve Sakya Gompa Tapınağı günümüzü renklendiren duraklarımız olacak.
 
12. Gün: Dzongba
Eşsiz manzaranın içerisinde yol alarak geceyi geçireceğimiz Dzongba kasabasına doğru yol alacağız.
 
13. Gün: Darchen (Bagaxiang)
Manasarovar Gölü ve kutsal Kailash Dağı manzarasıyla ilk karşılaşmamızı yaşayacağımız yolculuğumuzun sonunda festival törenlerinin düzenleneceği Darchen’e ulaşıyoruz.
 
14. 15. ve 16. Günler: Kailash Kora / Darchen
Yöresel yalın evlere konuk olarak yapacağımız, 2.5 günlük Kailash Kora tavaf yürüyüşü sonrasında Darchen’e dönüyoruz.
 
17. Gün: Saga
Otlakları geçerek, güneye doğru seyahat ediyor ve Saga’ya varıyoruz.
 
18. Gün: Rombuk / Everest Ana Kampı
Çin Nepal Tibet Festival Turunda bugün Everest’in kuzey ana kampına doğru yapacağımız terkking sırasında, Rongbuk manastırını da ziyaret edeceğiz.
 
19. Gün: Zhangmu
Çin / Tibet ve Nepal sınırını geçeceğimiz dua bayrakları ile süslenmiş, manzaralı dağ geçitlerini aşarak sınır kasabasına ulaşıyoruz.
 
20. Gün: Kathmandu
Çin Nepal Tibet Festival Turu Kathmandu’da devam ediyor. Sınır kapısından geçip Kathmandu’ya vardığımızda, keşif için halen vaktiniz kalacak.
 
21. Gün: Kathmandu / İstanbul
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 07:40'ta İstanbul Atatürk Havaalanına uçuş. Ortalama 8 saatlik uçuşun ardından yerel saatle 12:55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.

Not:  Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.  Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış  Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tümm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar.  Çin Nepal Tibet Kailash Saga Dawa Festivali Turu turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 5.279
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 5.279

:: Türk Hava Yolları İstanbul- Pekin / Katmandu-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Gidişte Pekin Havaalanı - Otel tek yön transfer

:: 11 gece otel ve lodge, 7 gece basit konukevi, 2 gece yataklı tren konaklaması

:: 4 kahvaltı 

:: Çin Seddi gezisi, Yasak Şehir, Kumbum, Potala Sarayı, Jokhang Tapınağı, Sera Manastırı ziyaretleri, Yamdrok Tso Gölü gezisi, Tashilumpo, Sakya ve Pelkhor Chode Manastırları ziyaretleri, Kailash kora yürüyüşü, Manasarovar Gölü gezisi, Qomolangma Doğa Parkı ve Everest Ana Kampı ziyaretleri

:: Tren, özel otobüs, 4×4 arazi aracı transferleri

:: Deneyimli rehber ve yerel kılavuzluk hizmeti (İngilizce)

:: Maksimum 14 kişilik küçük grup deneyimi
:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

:: Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

:: Seyahat sigortası (30 Euro)

:: Sağlık sigortası

:: Programda belirtilmeyen transferler

:: Programda belirtilmeyen yemekler (Tura dahil olmayan öğünler 300 – 400 USD arası tutar)

:: Çin ve Nepal vizesi ve transit vizeler

:: Tur boyunca, tüm uçuşlarda istenebilecek havaalanı vergileri ve diğer resmi ödentiler

:: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler, opsiyonel gezi ve etkinlikler

:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

BU TURA KATILIM İÇİN ÇİN VE NEPAL VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

TUR HAKKINDA

 

Çin Nepal Tibet Festival Turu ile 21 gün boyunca Asya’nın en yaygın dinleri olan Hinduizm, Budizm ve Jainizm’i daha yakından tanıma şansı sizi bekliyor! Bön hacıları ile beraber Tarboche dua bayraklarının geleneksel değişim törenine katılıp, “Kailash kora” tavaf ritüelini, yani kutsal Kailash dağı çevresinde 2,5 gün sürecek bir trekkingi de deneme fırsatı bulacağız.

Çin Nepal Tibet Festival Turu maceramız Pekin’de başlayacak, Dünya’nın en yüksek demiryolu olan Trans Tibet Tren Yolu ile ulaşacağımız Lhasa’da devam edecek. Bir karnaval havasında geçecek olan Saga Dawa Festivali ve Kailash kora yürüyüşünün ardında, Dünya’nın en yüksek manastırı olan Rombuk (Rongbuk) manastırı, Dünya’nın en yüksek dağının kuzey tarafındaki Everest Ana Kampı ziyareti sonrasında Kathmandu’nun renkli ve mistik tapınaklarında son bulacak.

 

● Bu tur, normal kondisyon seviyesinde, çok zorlayıcı olmayan, hafif doğa yürüyüşü ve trekking performansı içeren bir turdur.

 

● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.

 

● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

 

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!

 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.

 

Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

 

 

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!
 

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 

 

%100 Garanti Depar

—————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok

—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi

—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

7/24 Hizmet Garantisi

 

———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

Seçme Hakkı

 

———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

 

 

Küresel Ağ

 

———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.

 

ACSF

 

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive