Villa Kaktüs
  • Brezilya Arjantin Peru Turu
  • Brezilya Arjantin Peru Turu
  • Brezilya Arjantin Peru Turu
  • Brezilya Arjantin Peru Turu
  • Brezilya Arjantin Peru Turu

Brezilya Arjantin Peru Turu

11 GECE 13 GÜN (14-27 Nisan 2018)

Vizesiz Brezilya Arjantin Peru Turu. Air France Hava Yolları ile , 4 yıldızlı otellerde 11 gece konaklamalı tur. Deneyimli rehber eşliğinde Güney Amerika Brezilya Arjantin Peru turları

$ 3.899’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Brezilya Arjantin Peru Turu

1.GÜN: İSTANBUL – PARİS // 14 Nisan 2018 Cumartesi
Turumuz saat 16:30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Check – in işlemleri ve pasaport kontrollerinin ardından saat 18:40’ta Fransa Havayollarına ait AF1891 sefer sayılı uçak ile Paris’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3.5 saatlik uçak yolculuğun ardından yerel saat ile 21:25’te Paris’e varıyoruz. Ardından uçak değiştiriyor ve 22:30’da AF442 sefer sayılı uçak ile Rio’ya uçuyoruz. Geceleme uçakta.
 
2.GÜN: PARİS - RİO DE JANEİRO  // 15 Nisan 2018 Pazar
Yerel saat ile 05:40’ta Rio de Janerio’ya varıyoruz. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile şehir merkezine transfer oluyoruz. Kahvaltı için verilen serbest zaman sonrası panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. Bu sabah şehrin kolonyal bölgesini ziyaret edecek, burada dar caddeler, meydanlar ve tarihi binalar arasında Candelaria, Praça XV, Travesso Marketi, Metropolitan Katedrali ve Sambodromo’yu göreceğiz. Daha sonra dünyanın en büyük stadyumu olan ve 1950 dünya kupası finaline ev sahipli yapan ünlü Maracana stadını dışardan göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimizle ekstra akşam yemekli Samba Show turu yapılacaktır. Yerel bir restoranda alınacak akşam yemeğinin ardından dünyanın en güzel dans gösterilerinden biri olan ve adı ülke ile özdeşleşmiş Platformda Samba Show izlenecektir.  Konaklama Rio de Janeiro’da otelimizde.
Ekstra: Akşam yemekli Samba Show: 160-USD (Kişi başı)
 
3. GÜN: RIO DE JANEIRO // 16 Nisan 2018 Pazartesi
Kahvaltının ardından alışveriş yapmak, dinlenmek, çevreyi tanımak, deniz ve güneşten istifade etmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Corcovado turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Rio’nun sembolü olmuş tepedeki ünlü İsa Heykelini görecek ve ünlü Monorail adlı raylı sisteme binerek tepeye çıkacak ve Rio’nun o doyumsuz manzarasını göreceksiniz. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sugar Loaf turuna katılabilirler. Turumuzda Guanabara Körfezi’nin inanılmaz manzarasına doyacağınız Sugar Loaf Tepesi’ne teleferikler ile çıkıyoruz. Tur sonrası otele transfer. Konaklama Rio de Janeiro’da otelimizde.
Ekstra:  Corcovado Turu: 100usd( Kişi başı)
Ekstra: Sugar Loaf turu: 100usd ( Kişi başı)
 
4. GÜN: RIO DE JANEIRO – İGUAZU // 17 Nisan 2018 Salı
Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile İguazu’ya uçuyoruz. Varışımıza istinaden havalimanında yerel rehberimiz tarafından karşılanıyoruz. Ardından otelimize transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Daha sonra UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Iguazu Şelalelerini keyifli bir yürüyüş eşliğinde geziyoruz. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Macaco safarisine katılabilirler. Macaco Safari, İguazu’nun tüm görkemine ve keyfine varacağınız, heyecan dolu bir maceraya götürecek eşsiz bir tekne turu. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama Iguazu’da otelimizde
Ekstra: Macaco Safari Turu: 120-USD (Kişi başı)
 
5. GÜN: İGUAZU  // 18 Nisan 2018 Çarşamba
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen yolcularımızla ekstra Kuş Parkı turu yapılacaktır.  160 kuş türünüm barındığı Dünyaca ünlü  Tropik yağmur ormanının içerisinde unutulmaz anlar yaşayıp, birbirinden güzel tropikal kuşları fotoğraflama imkanı yakalayabilirsiniz. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Rafa Inn Show’a katılabilirler. Güney Amerika danslarının sergilendiği bu show’da yemeğinizi yerken keyifli ve unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz.  Konaklama Iguazu’da otelimizde.
Ekstra: Kuş Parkı Turu: 75-USD ( Kişi Başı )
Ekstra: Akşam yemekli Rafa Inn Show: 105-USD (Kişi başı)
 
6. GÜN: İGUAZU – BUENOS AİRES // 19 Nisan 2018 Perşembe
Kahvaltının ardından öğleye kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Paraguay turuna katılabilirler. Dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan ancak gümrüksüz alış veriş cenneti Del Este şehri ile tanınan Paraguay’da alış verişin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Buenos Aires’e uçuyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Buenos Aires’e varıyoruz. Karşılamanın ardından özel aracımız ile otelimize hareket ediyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama Buenos Aires’te otelimizde.
Ekstra: Paraguay Turu : 50 -USD (Kişi başı)

7. GÜN: BUENOS AIRES // 20 Nisan 2018 Cuma
Kahvaltının ardından panoramik Buenos Aires gezimize başlıyoruz. Güney Amerika’nın en büyük şehirlerinden olmasına rağmen kendinizi önemli bir Avrupa kenti geziyormuş hissinden kurtaramayacağınız mimarisi, birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan mutfağı ve elbette kalbinden taşan tango ile eşsiz şehir Buenos Aires’te ilk durağımız bu şehre neden “Güney Amerika’nın Paris’i" namının verildiğini bize varlığı ile anlatan La Recoleta semti olacak. Şehrin seçkin semtlerinden biri olan bu yerde Eva Peron’un (Evita) da mezarının bulunduğu Recoleta Mezarlığı’nı göreceğiz. Ardından Katedral ve Colon Tiyatrosu, La Boca semti gezimizin diğer önemli noktaları arasında. Turumuzun ardından şehri dilediğinizce gezebilmeniz için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Tango Gecesine katılabilirler. Akşam yemeğimizi de alacağımız bu gezide bambaşka bir tango deneyimine tanık olmak için şehrin en iyi tango mekânlarından birinde olacağız. Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.
Ekstra:  Akşam yemekli Tango Gecesi Turu: 110-USD (Kişi başı)

8. GÜN: BUENOS AIRES // 21 Nisan 2018 Cumartesi
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği San İsidro ve Tigre turuna katılabilirler. Otelimizden özel aracımız ile Buenos Aires’in kuzeyinde yer alan, sadece Buenos Aires’in değil tüm Güney Amerika kıtasının en varlıklı semtlerinden biri olan San İsidro’ya hareket ediyoruz. Burada taş döşeli yollar ve kolonyal dönem evleri ile çevrili tarihi merkezi görüyoruz. Daha sonra aracımız bizi Tigre’ye götürecek. Burada halka açık bir feribotla Parana Deltası’nda yaklaşık 1 saat süren bir gezi yapıyoruz. Turumuzun ardından özel aracımız ile otelimize hareket ediyoruz. Günün geri kalanında serbest zaman.  Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.
Ekstra: San İsidro ve Tigre Turu: 70-USD (Kişi başı)
 
9. GÜN: BUENOS AIRES // 22 Nisan 2018 Pazar
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Uruguay turuna katılabilirler. Turumuzdan özel aracımız ile feribot limanına transfer oluyoruz. Daha sonra keyifli bir deniz yolculuğu sonrası Uruguay’ın Colonia del Sacramento şehrine varıyoruz. Colonia del Sacramento , tarihi merkezin, XVII. Yüzyıldan itibaren Plâka Nehri Porsuğu'nda Portekiz sömürgeleştirmesinin son izi olduğu güzel bir kasabadır. Colonia, çok iyi korunmuş mimari zenginliklerinden dolayı UNESCO tarafından Dünya kültür mirası listesine dahil edilmiştir. Turumuzun ardından özel aracımız ile otelimize hareket ediyoruz. Günün geri kalanında serbest zaman.  Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.
Ekstra: Uruguay Turu: Rehberinize danışınız !!  Not: Feribot müsaitliğine göre düzenlenecektir.

10. GÜN: BUENOS AIRES – LİMA // 23 Nisan 2018 Pazartesi
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer oluyoruz ve yerel havayolları ile Lima’ya uçuyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Lima’ya varıyoruz. Varışın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Lima Tarihî Merkezi gezisi ile güne başlıyoruz. 16. yüzyıldan kalma ve büyüleyici bir neoklasik tarzda inşa edilmiş olan Katedral, birçok tarihi olaya ev sahipliği yapmış olan ve bugün Lima’nın kalbi olarak anılan Plaza Mayor, kolonyal dönem mimarisinin sadece Peru’da değil tüm Latin Amerika’da bulunan en önemli örneklerinden San Francisco Manastırı göreceğimiz yerler arasında. Bununla beraber Peru başkanlık makamı olan Başkanlık binası ve Belediye binası da bölgede göreceklerimizden bazıları. Daha sonra özel aracımız ile Pre-Hispanik döneme ait 45.000’den fazla eserin sergilendiği ve hatta İnka Öncesi döneme ait birçok obje ve mücevherin bünyesinde bulunduğu Peru tarihinin izlerinin sürüldüğü Larco Herrera Müzesi’ne hareket ediyoruz. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama Lima’da otelimizde.
 
11. GÜN: LİMA – CUZCO // 24 Nisan 2018 Salı
Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Cuzco’ya hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel rehberimiz bizi havalimanında karşılıyor ve özel aracımız ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cuzco Tarihi Merkezi’ni gezmeye başlıyoruz. Sonrasında İnka Medeniyetinin izlerini taşıdığı Hatun Rumiyoc caddesi, 16.yy da İnka’lar tarafından inşa edilen Wiracocha Kathedrali, İnkaların güneş tanrısına adanan ünlü Koricancha tapınağı, İnka döneminden kalma bir dini kompleks olan Kenko Tapınağı, İnka askeri kale olan Puca Pucara, içerisinde su kanalları bulunan ve İnka’ların banyosu olarak da bilinen Tambomachay ve Cuzco’yu düşmanlardan korumak için inşa edilen Sacsayhuaman hisarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama Cuzco’da otelimizde.
 
12. GÜN: CUZCO – MACHU PİCCHU - CUZCO // 25 Nisan 2018 Çarşamba
Kahvaltının ardından Machu Picchu turumuza katılıyoruz. Öncelikle Ollanta Tren İstasyonu’na transfer oluyoruz. Özel gezi treni ile Kutsal Vadi boyunca yaklaşık 1 saat 30 dakika kadar sürecek olan keyifli yolculuğumuz Machu Picchu’nun eteklerinde yer alan Aguas Calientes’te son buluyor. Yüzyıllarca gizli kalan ve 1911 yılında Hiram Bingham tarafından keşfedilen, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Machu Picchu’ya küçük otobüslerle gidiyoruz. Lokasyonunun eşsizliği ve dahice mimarisi ile dünyanın en büyük tarihi eserlerinden olan Machu Picchu’da öğleye kadar turumuz devam ediyor. Turumuzun ardından öğle yemeği ve fotoğraf çekimi için serbest zaman. Bu unutulmaz deneyimin ardından küçük otobüsler ile tren istasyonuna transfer oluyor ve Ollanta’ya hareket ediyoruz. Konaklama Cuzco’da otelimizde.

13.GÜN: CUZCO – LİMA - PARİS // 26 Nisan 2018 Perşembe
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte özel aracımız ile havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Lima’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından Paris uçuşumuza kadar serbest zaman. Sonra Fransa Havayolları’na ait AF483 sefer sayılı uçak ile saat 18:10’da Paris’e  hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçireceğiz.
 
14. GÜN: PARİS – İSTANBUL // 27 Nisan 2018 Cuma
Yerel saat ile 13:35’te Paris’e varıyor ve uçak değiştiriyoruz. Ardından saat 15:25’te AF5088 sefer sayılı Fransa Havayolları uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 19:55’te olacak. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
 

OTELLER

Rio De Janeiro : 4*  Mirador Hotel vb.  Standart oda
www.hotelmirador.com.br
 
Iguazu:  4* Hotel Continental Inn vb. Standart oda
www.continentalinn.com.br
 
Buenos Aires : 4* Kenton Palace  Hotel vb.  Standart oda
www.kentonpalace.com.ar/buenos-aires
 
Lima : 4*  La Hacienda Hotel & Casino vb.  Standart oda
www.hoteleslahacienda.com
 
Cuzco : 4*  Sonesta Hotel vb. Standart oda
http://www.sonestacusco.com/

Hatırlatma: Peru’da gezimizin büyük kısmı 2.500 – 4.000 metre yükseklikte geçecektir. Bu nedenle Akut yükseklik hastalığı, astım, kalp hastalıkları, tansiyon gibi hastalıkları bulunanların mutlaka doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Not:  Brezilya Arjantin Peru Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.  Brezilya Arjantin Peru Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın operatörlerinin engin deneyimiyle hazırlanmış Brezilya Arjantin Peru Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Brezilya Arjantin Peru Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.899 Ek yatak$ 3.899 Single konaklamalı tur ücreti$ 4.749 Çocuk fiyatı$ 3.859

:: Air France  Havayolları  ile İstanbul – Paris – Rio de Janeiro gidiş // Lima –Paris – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri
:: Rio de Janeiro – İguazu – Buenos Aires – Lima – Cuzco - Lima ara bağlantı ekonomi sınıfı uçak biletleri
:: Rio de Janeiro’da 2 gece oda + kahvaltı konaklama
:: Iguazu’da 2 gece oda + kahvaltı konaklama
:: Buenos Aires’te 4 gece oda + kahvaltı konaklama
:: Lima’da 1 gece oda + kahvaltı konaklama
:: Cuzco’da 2 gece oda + kahvaltı konaklama
:: Rio de Janeiro, İguazu, Buenos Aires, Lima, Cuzco panoramik şehir turları
:: Macchu Pichu turu
:: Programda belirtilen tüm transferler
:: Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

:: Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Ekstra turlar
:: Seyahat Sigortası (30 USD)
:: Kişisel harcamalar 

Bu tura katılım için tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

 

(Program dahilinde üç ülke de Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır)

 

TURUN ARTILARI


:: Buenos Aires'de Başkanlık Binası ve Belediye Binası'nı görecek 9 Temmuz Bulvarı'nın keyfini çıkaracağız.
:: San Telmo, La Boca ve La Recolata semtlerini keşfedecek, Eva Peron'un mezarını ziyaret edeceğiz.
:: Parana Deltası'nda tekne turu yapacak, Tigre ve San Isidro'yu gezeceğiz.
:: Rio de Janeiro'da Corcovado Tepesi'ne çıkacak ve muazzam Kurtarıcı İsa Heykeli'ni göreceğiz.
:: Candelaria, Praça XV, the “Travessa do Mercado”, Metropolitan Katedrali ve dünyaca ünlü Rio Festivali’nde samba okullarının geçitlerini yaptığı Sambόdromo'yu keşfedeceğiz.
:: Teleferikler ile Sugar Loaf'a çıkacak ve şehrin muhteşem manzarasına tanık olacağız.
:: Iguazu Şelaleleri'nin Brezilya tarafında Ulusal Parkı gezeceğiz.
:: Brezilya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Sao Paulo’da Iburapuera Park, Japon Mahallesi, Katedral, Tarihi Şehir Merkezi, Belediye Tiyatrosu ve Casa da Fazenda’yı gezeceğiz.
:: Mimari harikası Sacsayhuaman Kalesi ve Kenko Tapınağı'nı görecek ve Tambomachay ziyaretlerini gerçekleştireceğiz.
:: Lokasyonunun eşsizliği ve dahice mimarisi ile dünyanın en büyük tarihi eserlerinden olan Machu Picchu’yu gezeceğiz.
:: İnka döneminden kalma bir dini kompleks olan Kenko Tapınağı, İnka askeri kale olan Puca Pucara “ Kızıl Kale” görülecektir.
:: Hispanik döneme ait 45.000’den fazla eserin sergilendiği ve hatta İnka Öncesi döneme ait birçok obje ve mücevherin bünyesinde bulunduğu Peru tarihinin izlerinin sürüldüğü Larco Herrera Müzesi ziyaret edilecektir.


 
SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Sağlık
Arjantin, Brezilya ve Peru’ya girişlerde aşı zorunluluğu bulunmuyor. Yemeklerde sağlığınıza etki edecek bir sorun olacağını düşünmüyoruz. Musluk suyu kullanmamanızı, kapalı şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz. Yanınıza gerekiyorsa mide ve ishal ilaçları, vitaminler, baş dönmesi, kusma, baş ağrısı, soğuk algınlığı ve tansiyon hastalıklarına karşı ilaçlarınızı almayı unutmayınız. Peru’da gezimizin büyük kısmı 2.500 – 4.000 metre yükseklikte geçecektir. Bu nedenle Akut yükseklik hastalığı, astım, kalp hastalıkları, tansiyon gibi hastalıkları bulunanların mutlaka doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

 

Vize Bilgileri
Arjantin, Brezilya ve Peru’ya girişlerde Türk vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Fakat farklı ülke vatandaşı olan misafirlerimizin, kendi elçilikleri ile görüşerek konu ile ilgili bilgi almaları gerekmektedir.

 

Uçuş Süreleri
İstanbul – Rio de Janeiro arası uçuş 19 saat 35 dakikadır.
Lima - İstanbul arası uçuş 20 saat 45 dakikadır.

 

Para Birimi
Arjantin’in para birimi Argentine Peso (ARS): 1 USD = 4.65 ARS / 1 Euro = 6.05 ARS Brezilya’nın para birimi Brazilian Real’dir (BRL): 1 USD = 2.01 BRL / 1 Euro = 2.61 BRL
Peru’nun  para birimi Nuevo Sol ( PEN)  2000 PEN = 1 TL (ortalama)

 

Saat Dilimi
Brezilya – Türkiye arasında -8 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Brezilya’da  saat 04:00’tür. Arjantin – Türkiye arasında -6 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Arjantin’de  saat 06:00’tür. Peru – Türkiye arasında -8 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Peru’da  saat 04:00’tür.

 

Telefon Kullanımı
Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

 

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar
Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

 

Yemek Kültürü
Arjantin, Brezilya ve Peru’da et yemekleri başta olmak üzere, tahıl ürünlerinin de ağırlıkta olduğu mutfak kültürleri vardır. Özellikle kahvelerini içmenizi öneririz

 

Elektrik
Her üç ülkede de elektrik 220 volttur. Arjantin’de C tipi ikili yuvarlak ve I tipi üçlü yassı prizler kullanılmaktadır. Brezilya’da A tipi ikili yassı ve C tipi ikili yuvarlak uçlu prizler kullanılmaktadır. Peru’da prizler A tipi ikili, B tipi üçlü, C tipi yuvarlak üçlü prizlerdir.  Adaptör gerekecektir.

 

Alışveriş
Buenos Aires’te şehir merkezindeki Avenida Santa Fe ve Avenida Corrientes ile Belgrano'daki Avenida Cabildo alışveriş açısından şehirdeki en hareketli yerler. Fakat kredi kartı ile yapılan alışverişlerde yüksek banka komisyonları uygulandığını göz önünde bulundurmakta ve mümkünse alışverişler sırasında nakit para kullanmakta fayda olduğunu belirtmek isteriz.
Lima  şehir merkezindeki  Miroflores alışveriş açısından şehirdeki en hareketli yerler. Fakat kredi kartı ile yapılan alışverişlerde yüksek banka komisyonları uygulandığını göz önünde bulundurmakta ve mümkünse alışverişler sırasında nakit para kullanmakta fayda olduğunu belirtmek isteriz.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive