Villa Kaktüs
  • Bora Bora Turu
  • Bora Bora Turu
  • Bora Bora Turu
  • Bora Bora Turu
  • Bora Bora Turu

Bora Bora Turu

6 GECE 9 GÜN (Hergün Hareketli)

Bora Bora Turu Fransız Polinezyasınin eşsiz güzelliği Bora Bora adasında unutulmaz bir tur. Dünyanın en güzel egzotik destinasyonlarının başında gelen Bora Bora da eşsiz manzaralar, turkuaz sular ve kaliteli bir ağırlama hizmeti sizi bekliyor. Bora Bora turları için doğru adres DEEPNATURE

€ 6.299’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Bora Bora Turu 
 
1.Gün  ISTANBUL –LOS ANGELES - PAPEETE
Türk Havayolları’nın TK 009 sefer sayılı uçağı ile 12:50’de Los Angeles’a hareket ediyoruz. Los Angeles’a varışımızda Tahiti Havayolları’nın TN 111 sefer sayılı uçuş ile Bora Bora Turu için Papeete’ye olan yolculuğumuz devam edecek. Gecemiz uçakta geçiyor. 
 
2. Gün PAPEETE – BORA BORA
Yerel saat ile 05.30’da Papeete’ye varışımızda uçak değiştirerek Bora Bora’ya devam ediyoruz. 08:15’te Bora Bora’ya varışımızda, otelimize yerleşiyoruz. Günün kalan saatleri dinlenmeniz için serbest.
 
3. - 7. Gün BORA BORA
Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında adanın keyfini çıkarmak için tüm günümüz serbest. Dilerseniz, ekstra olarak düzenlenecek; lüks katamaran ile sailing, 4x4 jipler ile ada, Motu Tapu adası, Lagoonarium gibi gezilere katılarak gününüzü renklendirebilirsiniz. 
 
8. Gün BORA BORA – PAPEETE - LOS ANGELES
Los Angeles aktarmalı yapacağımız dönüş uçuşumuz için havalimanına hareket ediyoruz. Tahiti Havayolları’nın VT 430 sefer sayılı uçuşu ile 16:00’da Papeete’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 17:15’de Papeete’ye varıyoruz.. Uçak değiştirerek saat 23:55’te Los Angeles’a hareket ediyoruz.
 
9. Gün LOS ANGELES – ISTANBUL
Yerel saat ile 11:05’de Los Angeles’a varışımızda, uçak değiştirip TK 010 sayılı uçuş ile 19:45’de Istanbul’a devam ediyoruz. Yerel saat ile 17:35’de İstanbul’a varış ve Bora Bora Turu programımızın sonu.
 
Not: Bora Bora Turu programımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Bora Bora Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Bora Bora  turu uzmanıdır.
 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 6.299 Ek yatak€ 6.299 Single konaklamalı tur ücreti€ 7.599 Çocuk fiyatı€ 6.099

:: Türk Havayolları ve Tahiti Havayolları gidiş - dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
:: Havalimanı vergileri
:: Tüm havalimanı – otel transferleri
 ::Belirtilen oteller veya benzerinde konaklama
:: Güvenlik vergileri 
:: Zorunlu Seyahat sigortası 

:: Otel ekstraları
:: Ekstra düzenlenecek gündüz ve gece gezileri
:: Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
:: Yurtdışı çıkış vergisi (50 TL)
:: Vize ücreti

BU TURA KATILIM İÇİN FRANSA KONSOLOSLUĞUNDAN FRANSIZ POLİNEZYASI VİZESİ ALINMASI GEREKMEKTEDİR.

Extra Tur Seçenekleri

* 4x4 jipler ile ada safarisi
* Köpek balığı besleme
* Motu Tapu Adası gezisi
* Dalış turları 
* Lagoonarium gezisi 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive