Villa Kaktüs

Bodrum Yat Kiralama

7 GÜN

Bodrum Limanı çıkışlı olarak yat kiralama. Bodrum ve Gökova koylarında unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi. İsteğe bağlı olarak ve ek ücretle Yunan Adaları da programa eklenebilir.

€ 3.325’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ege ve Akdeniz kıyıları birbirinden güzel, eşsiz koylarıyla dünyanın en güzel yat yolculuğu rotalarına evsahipliği yapmaktadır. Siz de Bodrum Limanından beklenti ve bütçenize göre bir yat kiralayarak, Bodrum ve Gökova koylarında mavi yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.
Bodrum kiralık yatlar deyince akla gelen ve mavi yolculuğun başkenti. Bodrum, Dünyadaki en popüler yat kiralama noktaları arasında bulunmaktadır. Bodrum’da yat kiralama yoluyla, Bodrum ve Gökova Körfezindeki eşsiz güzellikteki koyları keşfetmek, sakin ve temiz sularda yüzmek ve tarihin derinnliklerine dalmak mümkündür. Akvaryum, Gümbet, Yalıkavak, Tilkicik ve daha birçok koyu özel yat kiralayarak mavi turla gezebilirsiniz.

Deepnature Travel size Bodrum'da yat kiralama hizmete sunarak, farklı boy ve kalitedeki yatları en iyi fiyat avantajıyla sunmaktadır. 2 kabinden 14 kabine kadar grubunuzun sayısına ve istemiş olduğunuz kriterlere göre alternatif yatlarımız hizmetinizdedir. Bodrum'da yat kiralayarak ister Bodrum koyları ve  Gökova Körfezini isterseniz de yakın Yunan Adalarını gezebilirsiniz. Rezervasyonunuzdan, havalanından  alınışınıza kadar, kiralamış olduğunuz yatlarımıza transferinizden tüm ihtiyaçlarınıza kadar ekibimiz daima yanınızda olacaktır.

Mavi yolculuklar için kullanılan gezi amaçlı yatlar ahşap yatlar ve modern yatlar olarak sınıflandırılmaktadır. Ahşap yatlar ''gulet'' adıyla bilinmektedir. Modern yatlar ise amaçlarına göre farklı boyutlarda ve çeşittedir. Modern yat olarak adlandırılan bu yatlar çok farklı teknikler ve materyallerden üretilmekte ancak iki ana başlık altında toplanmaktadır. Motor ile seyir edenler ve rüzgâr ile seyir edenlerdir. Modern yatların imalatlarında genel olarak çelik ve fiberglas kullanılmaktadır.
 
Gulet Kiralama : Sadece Türkiye'ye has ve ustalarımızın hüneri ve el işçiliğiyle yapılan bu ahşap teknelerde mavi yolculuk, ahşabın verdiği sıcak duyguyla beraber insana unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Sunduğu geniş yaşam alanları ve hizmetleriyle guletler en önemli tekne kiralama unsurlarından biridir.
 
Motoryat Kiralama : Kısa sürede uzun mesafe kat edilmesi amacına yönelik olarak tasarlanmış yatlardır. İmalatları sırasında fiberglas ve çelik kullanılmaktadır. Genellikle iki ya da daha fazla büyük motor ile yüksek seyir hızına sahip olan bu tekneler her türlü konfor ve lüks düşünülerek tasarlanmıştır. Bu tasarımlarıyla daha çok konfor beklentisi olan mavi yolculuk tutkunlarının tercihlerinde öncelik görmektedir.
 
Yelkenli Tekne Kiralama : Genellikle lisanslı denizcilerin mürettebatsız olarak kiraladıkları ve tutkunu oldukları denizlerde istedikleri şekilde rotalarını belirledikleri, en güzel yelken seyirleri için imkân sunan teknelerdir. Tasarımlarında fiberglas kullanılmaktadır. Lisansınızın olmaması durumunda ya da lisansa sahip olup yeterli tecrübeye sahip değilseniz ancak yine de yelkenli keyfinden mahrum kalmak istemiyorsanız uzman personelleri ile birlikte de bu tekneleri kiralama imkânı mevcuttur. Böylece yelken kullanmayı bilmeseniz de yelkenli tekne deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.       
 
Farklı çeşitlere ve seçeneklere sahip özel yatları kiralayarak unutulmaz bir tatil yaşamanız çok kolay. Hayalini kurduğunuz, yalnızca size ait anlardan oluşan bir tatile ulaşmak için aracı olarak rol oynayan özel yat kiralama hizmetiyle rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor. DEEPNATURE TRAVEL, 19 yıllık deneyimiyle size unutulmaz bir mavi yolculuk için en ideal tekne ile buluşturup, profesyonel bir hizmet anlayışı ile tatilinize eşlik edecektir. Mavi tur deneyimini siz de yaşayın.
 
Yat kiralama talepleriniz için: info@deepnature.com

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.500
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.500
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.325

:: Günde 3-4 saat seyir
:: Mürettebat giderleri
:: Yemek servisi
:: Vergiler
:: Liman üçretleri (yurtiçi)
:: Transitlog
:: Ekipmanların kullanımı

:: Tüm yiyecekler ve içecekler
:: Kara turları
:: Motorlu su sporları
:: Limana ulaşım
:: Yurtdışı çıkış masrafları, liman vergileri ve harçlar

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive