Villa Kaktüs
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2

12 GECE 15 GÜN (26 Aralık 2018-9 Ocak 2019)

Dolu dolu programla Yılbaşı 2019 Avustralya,Yeni Zelanda ve Tazmanya Turu.. Uzman ekibimizle, uzak diyarları bizimle keşfedin. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. HER TUR İÇİN KONTENJAN 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. SON YERLER!!!

€ 3.099’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

1.GÜN 26 ARALIK 2018 ISTANBUL-SINGAPUR-MELBOURNE 14:25 0540+1/ 0745 1810
Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu için İstanbul Atatürk Havalimanında saat 11:30 da buluşma,  bagaj ve check in işlemlerimizi takiben, SINGAPUR Hava Yolları ile SINGAPUR   aktarmalı olarak MELBOURNE yolculuğumuz başlıyor Geceleme  Uçakta.

2.GÜN: 27 ARALIK 2018 MELBOURNE
Akşam saatlerinde MELBOURNE’e ulaşıyoruz.  Havalimanında  karşılanma ve  otelimizde transfer.Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : IBIS MELBOURNE HOTEL 3*       

Melbourne, 2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir.
Melbourne, Avustralya'nın en büyük üç şirketine ev sahipliği yapmaktadır: Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank. Avustralya Ticaret Konseyi, Avustralya Sendika Konseyi ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören şirketlerin çoğunluğu Melbourne'da bulunmaktadır.Avustralya'nın spor kenti olarak adlandırılan Melbourne, ülkenin büyük spor musabakalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar Melbourne Bahar At Yarışları Festivali (Melbourne Kupası buna dahildir), Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve AFL Büyük Finali. Melbourne güney yarımkürenin ilk Olimpiyatlar'ına 1956 yılında ev sahipliği yaptı. 2006 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları da Melbourne'da düzenlendi

3.GÜN: 28 ARALIK 2018 MELBOURNE   EKSTRA Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU *
Bu sabah arzu eden misafirlerimiz EXTRA olarak düzenleyeceğimiz  BUHARLI TREN turumuz ile Melbourne  Yarra Vadisini  güzelliklerini doğal yaşımını yakından görebilirler, yine  Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyabilirler, Bu Doğa turumuz saat 07:45 de başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (8 saatlik Tur), Tam Gün turumuzun ücreti , 130€ .
Geceleme otelimizde.

Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır

 
4.GÜN: 29 ARALIK 2018 MELBOURNE    EKSTRA PENGUENLER VE PHILIP ISLAND TURU *
Avustralya’nın en büyük şehirlerinden olan  Melbourne’de 07:30 da erken saatlerde ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. Turumuz 3 saat sürecektir, şehir turumuz olacak.  Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz. Turumuzun sonunda  serbest saatlerimiz başlıyor.
Arzu eden misafirlerimiz için Extra Tur var. Hareket saatimiz 11:30
Tam Gün *  Phillip Island Day Tour.
Muhteşem bir  program..10:00 de  başlayıp..gece  21:00 e  kadar  ; sürecek..unutulmaz bir  tur..Güzergahımız  Philip Island  denen  yöreye..Yolda..Çikolata tatma imkanımız olacak, bir fabrika  ziyaretimiz , Botanik  Bahçeleri ;  Koala  koruma  merkezi   ziyareti;  Turun en son durağında ise Melbourne ü  dünyaya tanıtan PENGUENLER  var. Bu penguenler  akşam gün batımızı sonrası okyanuztan belli bir  sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. İşte bu çıkış plajları üzerine bir  koruma  parkı ve Turist ziyaret merkezi  inşa edilmiş. Yüzlerce  meraklı gezgin akşam saatlerinde  Plan kıyısında -tıpkı bir  stadyum gibi bankaları olan  kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar.
NOT: Akşam gün batımı sonrası deniz kıyısı hayli serin oluyor. Yanınızda  ceketlerinizi  getirmeyi unutmayın ! meşhur  minik  Penguen lerin  geçişini izlenmesi ve  biraz  alış veriş molası sonrası turumuz  sona  erecek. Bu turumuz esnasında  Öğle saatlerinde Paket sandviç ve içecek servisi  yapılacaktır.145€
 
5.GÜN: 30 ARALIK 2018 10:15 1150 MELBOURNE /HOBART (TAZMANYA)
Bu sabah , bagajlarımı ile  birlikte otelden ayrılıacağız,  havalimanına  gideceğiz,  Uçuş saatimiz 06:00 havalimanına varışımızı  takiben, iç hat uçuşu işlemlerimizi  yapıyoruz ve Avustralya  Havayolları tarifeli seferi ile Hobart’a yani Tazmanya  adasına yolculuğumuz  başlıyor,  Hobart havalimanımıza varışımızı takiben, Özel aracımıza binerek , otelimize  geçiyoruz. Otelde odalarımıza yerleştikten sonra, öğleden sonra rehberimiz ile birlikte Hobart merkezi geziyoruz. Daha sonra serbest saatlerimiz olacak.

6.GÜN: 31 ARALIK 2018 YILBAŞI HOBART / SYDNEY 16:00 17:55
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, uçak saatimize kadar serbest saatlerimiz olacaktır, bu esnada EXTRA turumuza katılabilirsiniz,

HOBART  PORT ARTHUR TURU
Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmeye devam edeceksiniz.
Misafirlerimiz; Extra olarak  düzenlediğimiz ,YARIMGÜN (YEMEKSİZ) PORT ARTHUR  turmuza katılabilirler. Port Arthur olarak bilinen Milli  Parka  götürüyoruz.. Turumuz Tazmanya adasının doğal ve tarihi güzelliklerini daha yakından tanımamıza yardımcı olacaktır, eski kale ve Milli parkı ziyaret ediyoruz.70€
Akşam saatlerinde SYDNEY e  hareket edeceğiz.

Tazmanya, 64.519 km²'lik alanı ile Avustralya'nın en büyük adasıdır. Ancak Avustralya'nın en küçük bölgesi olduğundan, nüfus yoğunluğu azdır. Kuzeyden güneye 296 km, doğudan batıya 315 km uzanır. Çevresindeki küçük adaları da sayacak olursak 68.401 km²'lik bir alanı kapsar. Bass Kanalı ile Avustralya anakarasından ayrılır. Ayrıca kuzey batısındaki King Adası ile kuzeydoğu ucundaki Flinders Adası'nın ortasında kalır. Adada , sıradağlar ile yüksekliği yaklaşık 1.600 m'yi bulan yaylalar ağırlıktadır. En büyük yükseltisi 1.617 m olan Ossa Dağı'dır.

SYDNEY ‘ e varışımızı  takiben, otelimize transferimiz yapılacak.Geceleme otelimizde.
[ BU GECE  YILBAŞI !! SYDNEY HARBOUR BRIDGE çevresinde havai fişek gösterini izliyeceğiz -gece 24:00 de ]
 
7.GÜN: 1 OCAK 2019 SYDNEY
Bu sabah otelimizde kahvaltı sonrası ,  SYDNEY de  vakit geçirmeye başlayacağız.turumuz başlıyor.

SYDNEY   ŞEHİR TURU      DINNER  CRUISE *
Yarım günlük Sydney  şehir turu, şehir merkezi, aşıklar koyu Opera binası ve  Sydney ‘in kendine has güzel manzarasını doyasıya  göreceğiz. ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler Rehberimiz eşliğinde  şehrin   en önemli ve dikkat çeken mekanlarını  görme imkanı yakalayacağız Akşam için Extra turumuz olacak , Akşam Yemeki   GEMI TURU   Dinner Cruise on Sydney Harbour.  Arzu eden  misafirlerimiz  Sydney limandan kalkan en lüx gemi restauran da ; lezzetli bir yemek ve eşliğinde muhteşem  Sydney manzarasına  doyabilirler..95 €
OTELİMİZ : IBIS  PARAMATTA  HOTEL  3*

Sidney  Avustralya'daki en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Ülkenin ekonomik dahil her açıdan merkezi olmasına rağmen başkenti değildir. (Başkent Canberra'dır.) Jackson Limanı'nın kıyılarında kurulmuştur.
Sidney Botany Körfezi ile Pittwater arasında yaşayan Darut kabilesinin anayurdu olarak bilinmektedir. Bu sebeple burada tarih öncesinden kalma çok sayıda yerleşmeler bulunmakta; yer isimlerinin de çoğu bu eski yerleşmelerden gelmektedir.Sidney'de yaşam 1778 yılında bir sömürge kolonisi olarak başlamış ve şehir altmış yıl boyunca İngiliz toplumunun istenmeyen, suçlu kişilerini barındırmıştır. Bu kötü başlangıca rağmen Sidney şu anda dünyaca ünlü bir kültür ve sanat merkezi hâline gelmeyi başarmıştır.Sidney'in orijinal yerlileri, buraya 18. yüzyılda gelen İngiliz askerleri tarafından zorla yerlerinden edilmişlerdir. Yerli halkın büyük bir kısmı İngiliz birlikleri tarafından katledilmiş, geri kalanların önemli bir kısmı ise genelde kötü çalışma şartlarından kaynaklanan hastalıklar nedeniyle kalabalık topluluklar şeklinde ölmüşlerdir.1788 yılı Ocak ayında Sidney'e gelen İngiliz donanması komutanı James Cook'un önerisiyle şehre İngiltere'nin aşırı kalabalık hapishanelerinden 759 adet suçlu getirilmiştir. Bu İngiliz donanmasının yerleşmesi sayesinde, körfezin kuzeyinde bugünkü Sidney kenti gelişmiştir.
   
8.GÜN: 2 OCAK 2019 SYDNEY    EKSTRA BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle yemekli – TAM GÜN)
Serbest gün.   Arzu edenler için EXTRA  Turumuz  var. Tam gün Blue Mountains turu, bu yöre şehrin dışında, dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden  trenle gidilecektir, trenden sonra ring seferler yapan otobüsle çevre gezilerimiz  devam edecektir. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada World Scenic  Center ı ziyaret edeceğiz. Milli  Park tarafından işletilen Teleferik-tırmanış trenine  bineceğiz,  yine park içerisinde yürüyüş yapacağız.  Bu turumuza  Öğle yemeği  DAHİL dir.  Tur ücreti 120€ dur.

9.GÜN: 3 OCAK 2019 SYDNEY      EKSTRA HUNTER VADİSİ- ÜZÜM BAĞLARI TURU ( ÖĞLE YEMEKLİ-TAM GÜN)
Serbest gün. Arzu edenler için EXTRA Turumuz var.Tam gün HUNTER VADİSİ ÜZÜM BAĞLARI turumuza katılabilirler.Bu yöre şehrin 2 saat mesafede dışında, dünyaca meşhur Hunter Valley bağlarını ziyaret edeceğiz, turumuz esnasında Şarap tatma imkanımız olacak.Hunter Vadisi, Sydney ve çevresinde yer alan , en güzel doğal vahşi yaşam parkları araında yer almaktadır. Hoş bir gün bizileri bekliyor.Bu turumuza Öğle yemeği DAHİL di (Tur ücreti 95€ dur)

10.GÜN:4 OCAK 2019 SYDNEY / AUKLAND (YENİ ZELANDA) 10:35 15:40
Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve havalimanına  geçiyoruz. İşlemlerimizi  takiben, Yeni Zelanda’ya yolculuğumuz  başlıyor. Bu şehir yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda'nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar.Yapacağımız ayrıntılı şehir gezisinde şehri  tanıma ve  alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler.    Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : IBIS HOTEL AUCKLAND 3 YILDIZ.

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

Auckland metropolitan alanı Yeni Zelanda'nın kuzey adasında yer alır. Bu alan ülkenin en fazla şehirleşmiş yerleşimidir. Yaklaşık 1.3 milyon nüfusuyla ki bu rakam Yeni Zelanda'nın nüfusunun dörte birinden fazladır. Ülkedeki nüfusu en fazla olan şehirdir. Ayrıca nüfus artışının ülkenin geri kalanından daha yüksek olması bu durumun gelecekte de süreceğini göstermektedir.Şehir ülkedeki ekonomik faliyetlerinin en yoğun olduğu merkezdir.
Mercer tarafından her yıl hazırlanan, Dünyanın en yaşanabilir şehirleri 2011 endeksinde Auckland 3. sırada yer almıştır.
Yine The Economist dergisi tarafından her yıl düzenlenen, 2011 yılı Dünya Şehirleri Yaşam Endeksi'nde, Auckland 9. sırada yer almıştır.

11.GÜN: 5 OCAK 2019 AUCKLAND -ROTORUA ‘’ gayzerler şehri ‘’
Bu sabah , saat 09:00 da  Auckland  şehir merkezinden otobüs ile (şehirler arası  otobüs)
Yeni Zelanda ‘nın bir  başka  büyük  şehri  ROTORUA ‘ya  doğru yolculuğumuz  başlıyor. Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat sürecek.

Bugün Rotarua güzergahımız üzerindediyebileceğimiz bir noktadan dünyaca ünlü HOBBIT KÖYÜ müzesi bulunmaktadır. Yüzüklerin efendisi filminde  dikkat çeken ve Film çekimlerinde kullanılan Sinema Platformu günümüzde ziyaretçilere  ücreti karşılığı açılmış durumdadır. Bu mekanın giriş bileti 55€ dur
Varışımızı  takiben otelimize yerleşme ve  öğleden sonra kısa  şehir turumuzda  çevreyi tanıyoruz.
OTELİMİZ: ROTORUA INN 3 YILDIZ.

Bu akşam arzu eden misafirlerimiz için . EXTRA – Gece Turu.
MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  105€
Otelimizden akşam 18:00 de  transferimiz  yapılacak,  Yeni Zelanda yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların  hayatları hakkında  sunumlar, dans ve özel yemek ile..güzel bir  gece.
   
12.GÜN: 6 OCAK 2019   EKSTRA WAITAMO MAĞRALARI ÇEVRE GEZİSİ
Bu sabah erken saatte  kahvaltıyı takiben, Arzu eden misafirlerimiz EXTRA  turumuza katılabilirler. 08:30 da Otelimizden yerel Operatörümüzün aracı ile, günlük hareket eden gruba dahil olarak, gezimize başlıyoruz.
Yeni Zelanda ‘nın meşhur Waitomo mağaralarını ziyaret etmek üzere  yola çıkıyoruz. Yerel rehberimizden bölge hakkında bilgiler alıyoruz.Waitomo Mağralarını ziyaret edeceğiz. Bölgedeki meşhur Koyun yetiştiriciliği hakkında  bilgiler alıyoruz, Rotorua’a  dönüyoruz.  85€

13GÜN: 7 OCAK 2019 ROTORUA-AUCKLAND
Bu  sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben. Yeniden otobüs ile  Auckland a  dönüyoruz.Otelimize yerleşme ve  Serbest Gün..
OTELİMİZ : IBIS  HOTEL 3 YILDIZ

14.GÜN:8 OCAK 2019 AUCKLAND/ SINGAPUR 15:35 21:10
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben, KISA SERBEST SAATLERİMİZ OLACAK , havalimanına transferimiz yapılacak,  geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı olarak ,yolculuğumuz başlıyor. Singapur’da aktarma yapıyoruz ve kısa beklemeyi takiben ,İstanbul’a devam edeceğiz.

15.GÜN: 9 OCAK 2018 SİNGAPUR /ISTANBUL 01:45 08:25
 İstanbul a  varış. Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu sona ermesi.
 
UÇAK SAATLERİ/ DETAYLARI  SEZON İÇİNDE SAAT DEĞİŞİKLİKLERİ OLABİLİR.
ACENTAMIZ, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN –TUR AKIŞINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR. 
Bu turun güzergahı ;  Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile; şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir; Bu hak acentamızda saklıdır. 
 
Vizelerin Onaylanmasından ve sürecinden DEEPNATURE TRAVEL sorumlu değildir.
 
Avustralya ve Yeni Zelanda  sınır kontrolleri çok sıkıdır, yiyecek-sıvı vb maddeleri yanınıza almayınız, Ceza uygulamaları vardır.
 
Not: Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.099 Ek yatak€ 3.099 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.699 Çocuk fiyatı€ 2.399

:: İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;
:: Havalimanı vergileri
:: Zorunlu Seyahat Sigortası 
:: 12 gece 3 yıldızlı otellerde konaklama
3 GECE SYDNEY
2 GECE AUKLAND
2 GECE ROTORUA
3 GECE MELBOURNE 
2 GECE HOBART
:: ARA UÇUŞLAR ,  MELBOURNE/ AUCKLAND /SYDNEY/HOBART(TAZMANYA)
( bazı iç hat  uçuşlarda  taşıma hakkı 15kg dır.üstü ağırlılara ücret alınabilmektedir)
:: AUCKLAND PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: MELBOURNE PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: SYDNEY PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: HOBART ŞEHİR TURU
:: MELBOURNE/AUCKLAND/SYDNEY /HOBART HAVALIMANI-OTEL TRANSFERLERİ
:: Türkçe rehberlik hizmeti
 
(BU TURUMUZDA  YENİ ZELANDA TÜRKÇE REHBERİMİZ ORADA  YAŞAMAKTADIR- GRUBU AVUSTRALYA ya götüren rehberimiz grubumuza Avustralya bölgesinde gezdirmektedir,    Yeni Zelanda ya  geçişte  Grubumuzu Yeni Zelanda ikametle Türk rehberimiz karşılayıp hizmetini vermektedir)

:: Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (190 Euro)
(Vizeler Ankara’dan alınmaktadır. Acenta kontrolünde yapılır)
:: Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler
:: Yeni Zelanda  çıkış  harcı (25 NZD)  
:: Geleneksel yerel rehber ve şoför bahşişleri 150 Euro
:: Ekstra turlar
:: Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
:: Kişisel harcamalar 

Bu tura katılım için Avustralya ve Yeni Zelanda vizesi gerekmektedir.

 

Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (200 Euro) olup vizelerin toplu olarak tarafımızdan alınabilmektedir.

 

EKSTRA TURLAR

SYDNEY  /Akşam Yemekli   GEMI TURU   Dinner Cruise on Sydney-95€

SYDNEY  / BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle  yemekli – TAM GÜN)-120€
SYDNEY   / HUNTER VALLEY  TAM GÜN-95€
HOBART /PORT ARTHUR TURU- 125€
HOBART / VINEYARD TURU -95€
MELBOURNE  / PHILIP ISLAND TURU  145€
MELBOURNE  /Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU  -130€
ROTORUA /   MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  105€
ROTORUA /     WAITAMO  MAĞRALARI   -85€
ROTARUA  /  HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi )  55€ 
 
TÜM TURLAR KATILIM PAKET-  DEĞERİ : 1050€
HEPSİNİ  ALIMINI  YAPAN MİSAFİRİMİZE  - İNDİRİMLİ   FULL  PAKET  :  970€
 

 
Not : Tur katılım Bilgisi Tur hareketinden Önce Firmamızın yapacağı Tur tanımı sunumu toplantısı sonrası , sorulacaktır. Katılımı onaylayanlar ödemelerini arzu ederlerse tur öncesi yada Havalimanında Çıkış günü yetkili personele ödeyebilirler.(Bildirmiş olanlar)
Anlık yada bölgedeki katılım talepleri eğer imkan varsa değerlendirmeye alınır.


UÇUŞLAR HAKKINDA

Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.
Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


HATIRLATMALAR

 

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.


DEEPNATURE, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN – DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

 

Bu güzergahı ;Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile;şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir;Bu hak DEEPNATURE  da  saklıdır. 


Önemli UYARI :
** Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız ; istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.
*İsteğe  bağlı  tertip edilen extra  turlar yeterli sayı sağlanamazsa (10 kişi) ;iptal olabilir yada katılımlı Bölgesel gruplara dahil olarak turlar yapılır. (İngilizce rehberlik ile)

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

İlk defa sizinle tur yaptık. Öncelikle rehberimiziniş ahlakı ve her aktivitenin eksiksik yapılmasını çok beğendim. Program çok zengindi. Rehber bölgeye yeterince hakimdi. Tura katılan kişilerin benzer profillerden olması grup içindeki uyumu kolaylaştırdı. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Herkese tavsiye edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜRLER :)
Aynur

Fiyat uygun, içerik güzel, rehberlik yeterli. Oteller bir tık daha iyi olabilir
Kerim

Yeni Zelanda kısmı daha uzun gezilebilirdi, otellerin beş yıldız olmasını tercih ederdik. Genel olarak önemli bir sıkıntı yaşamadık, organizasyon iyiydi.
Aycan

Turumuzdan memnun kaldık. 2-3 gün daha uzun olabilirdi, onun dışında program, içerik, rehberlik iyiydi. Zamanlamayı da uygun bulduk, teşekkür ederiz.
Aycan

Uzak yerleri yakın yapan, bizi rahat hissettiren başta rehberimiz Onur Bey olmak üzere teşekkürlerimizi ifade ederiz. Beklentimizin ziyadesiyle üstünde bir tur oldu.
Peyami

Öncelikle bu harika yolculuğu yapmamızda emeği geçen tüm kişilere teşekkürler ediyorum. Onur Bey'e gelince minnetimi ve teşekkürlerimi ifade etmekte sözcükler yetersiz kalıyor. Onur Bey,bizler için bir evlat, bir kardeş, her türlü derdimizi çözdü.
Meliha

Mükemmel Avusturalya-Yeni Zellanda turu için teşekkürler.. :)
Fulya

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive