Villa Kaktüs
  • Alaska Kanada Turu
  • Alaska Kanada Turu
  • Alaska Kanada Turu
  • Alaska Kanada Turu
  • Alaska Kanada Turu

Alaska Kanada Turu

12 GECE 14 GÜN (6-19 Mayıs 2020)

Uzman ekip tarafından hazırlanmış, deneyimli rehber eşliğinde Alaska ve Kanada Turu

€ 1.880’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
ALASKA KANADA TURU

1.Gün: 6 Mayıs 2020   İSTANBUL PARİS MONTREAL    04:15 17:55                   
İstanbul,3. Havalimanında saat 02:00’da kontuarımızda buluşma. Check in işlemlerimizi  tamamladıktan sonra ,AIR  FRANCE ile PARIS aktarmalı olarak, MONTREAL uçuşumuza başlıyoruz. Varışta otelimize transfer, Geceleme otelde
OTELIMIZ : Best Western Plus Laval-Montreal 3*

2.Gün:7 Mayıs 2020 Montreal
Bugün kahvaltı sonrası , PANAROMİK Şehir  turu  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Montreal şehrini rehberimiz eşliğinde geziyoruz.
Kanada’nın büyük şehirlerinden birisi olan Montreal ‘ı gezeceğiz. Turumuzda Eski Montréal Bölgesi, Notre-Dame Bazilikası, İle St.Helene,  Saint-Joseph Oratoryosu ve Mount Royal Parkı göreceğimiz yerler  arasındadır
Turumuzun  sonunda,  SERBEST SAATLERİMİZ  olacaktır. Ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal 3*
 
Montreal (Telaffuz: Monreal) ya da Fransızca Montréal, Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kentidir. Kent, Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kentidir. Kent merkezinin nüfusu 1,9 milyon olmakla birlikte, Montreal Metropolitan Bölgesinin (Communauté métropolitaine de Montréal) nüfusu, 2011 yılı itibariyle 3,824,221 dir.Quebec eyaletinin güneybatısında yer alan Montreal, eyâletin başkenti Quebec'in 270 km güneybatısında, federal başkent olan Ottawa'nın ise 190 km doğusunda kalır.Kent, Ottawa ve Saint Lawrence Nehirleri'nin birbirine karıştığı noktada, Montreal Adası üzerinde yer almaktadır. Bu haliyle Montreal, Büyük Göller'i Atlas Okyanusu'na bağlayan Saint Lawrence Denizyolu üzerinder liman kentidir. 
 
3.Gün:8 Mayıs 2020 Ottowa Turu
Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ;  serbest günümüz  var.
EXTRA TUR [150€]
Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz  eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT  sürecek, turumuza  katılarak, OTTOWA bölgesini keşf edebilirler.  ÖĞLE  YEMEKLİ tam gün tur
Ottawa, Kanada'nın başkenti ve dördüncü büyük kentidir. Ottawa Vadisi'nde kurulan kent, Ontario eyâletinin güneydoğu ucundadır ve hemen Québec eyaleti sınırındadır.  Montreal'in ise 250 kilometre batısında yer almaktadır. İngiltere Kraliçesi Victoria tarafından ülkenin başkenti olarak seçilen bu şehirde gotik mimari tarzı ile yapılmış Parlamento Binası ve Bahçeleri, İngiliz Valilik Binası, Rideau Kanalı, Güzel Sanatlar Merkezi, Konfederasyon Bulvarı ve Medeniyetler Müzesi göreceğimiz yerler. Öğle yemeğimizi   turumuz esnasında alacağız.
Turumuzun  sonunda,  Montreal’a  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal

4.Gün:9 Mayıs 2020 Montreal - TORONTO (TREN Yolculuğu)
Sabah erken saatlerde yola  çıkıp   ;Montreal Merkez Tren İstasyonuna ulaşıyoruz. Burada KANADA Vıa Rail demiryolları tarifeli seferi için işlemlerimizi  yapacağız.,
Tren Hareket Saati : 08:55  / Varış : 14:07 
Toronto’ya  varışımızı  takiben,  PANAROMİK  şehir turumuz yapılacaktır. Turumuzun sonunda  Otelimize   geçiyoruz.  Odalarımıza  yerleşiyoruz.
OTELİMİZ : Monte Carlo Inn Airport Suites 3**

EXTRA TUR [85€]
Akşam  ;ORTAÇAĞ  yemekli  Şövalyeler  Gösterisine  katılmanız mümkün.
Eski çağlardaki atlı  savaş gösterilerini  yeniden tertip ederek, Turistlerin beğenisine  sunan ve Akşam Yemeği servisi  yapan bir  gösteri bizleri bekliyor.

5.Gün 10 Mayıs 2020 TORONTO – NIAGARA Şelalesi  TURU  EXTRA TUR [155€]
Bu sabah saatlerinde  TAM GÜN  sürecek muhteşem  bir EXTRA  turumuz  olacaktır; dünyanın en meşhur  şelalesi olarak bilinin Niagara  Şelalesini  ziyarete  gidiyoruz.
Bu turumuz; gidişte sade  ziyareti kapsamakta olup *BÜYÜK  Niagara Şelalesi  Turu   olarak isimlendirilmektedir. ÖĞLE YEMEKLİ     Bu turumuz  tam 10 saat sürmekte;  Tüm Yönleri ile  Niagara  Şelalesini kapsan bir  programdır. Bu gezimizde  NİAGARA şelalesini yakından izleme imkanı veren  TEKNE TURU  dahildir.
Öğle yemeğimizi  AÇIK BÜFE olarak turumuz içerisinde alacağız.
Şelale  turumuzun  sonunda, geri  dönüş yolunda  meşhur Toronto Üzüm Bağlarında  duruyor ve  Şarap tatma  imkanı  buluyoruz. Akşam geç saatlerde  Toronto’ya ulaşıyoruz, geceleme otelimizde.

6.Gün:11 Mayıs 2020 Toronto - VANCOUVER (Uçak ile yolculuk)
Bugün TORONTO’da son günümüz.  Uçuş saatimiz  sabah 08:00
Havalimanında işlemlerimizi  takiben, Yerel hava yolu ile  Vancouver ‘a uçak yolculuğumuzu  yapıyoruz.  Vancouver ‘a varış. Özel aracımız ile karşılanma ve PANAROMIK yarım Günlük ŞEHİR TURU muz olacaktır.
OTELİMİZ : Airport Hotel Atrium Inn Vancouver 3*

7.Gün:12 Mayıs 2020
Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası,serbest günümüz  olacak.
EXTRA TUR [155€]
Yaklaşık 6 saatlik bir turumuz var, DOĞA turumuzda dünyaca meşhur Kanada Kuzey ormanlarına doğru bir  yolculuk ve gezi yapacağız. Capilano isimli Asma  köprüyü ziyaret edeceğiz, yine macerayı vahşi doğa  içinde yaşayarak, bilgiler alacağız ve günün heyecan veren süprizi ise Grouse  dağındaki Skyride teleferiğine binişimiz ve muhteşem manzarası olacak. (Bu turumuzda  Öğle yemeği dahil değildir- Tur esnasında molamız olacaktır)Öğleden sonra geç saatlerde  şehir merkezine  dönüyoruz  Geceleme otelimizde.

8.Gün:13 Mayıs 2020 VANCOUVER- SEATTLE
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, SEATTLE sınırına kara yolculuğu yapacağız. 4 saat sürecek yolculuk sonrası ABD ‘ye girişimizi yapacağız.
Varışımızı takiben otele  yerleşme ,öğleden sonra Extra tur var
Snoqualmie Şelalesi
Tur otobüsümüz gelecek, Rehberimiz ile birlikte otelimizden ayrılıyoruz. Bu turumuz 3 saat sürecektir, Turumuz içerisinde Snoqualmie Şelalesini ziyaret edeceğiz, burada  eşsiz güzelliği ile bölgenin en güzel Milli Parkını da görüş oluyoruz. Turumuzun sonunda yeniden şehre dönüyoruz, Geceleme otelimizde. Bu turumuz Öğle Yemeksizdir-60€

9.Gün: 14 Mayıs 2020 SEATTLE / ANCHORAGE(ALASKA) 17:00 19:50
Sabah kahvaltıyı takiben  SERBEST saatlerimiz olacaktır.  Öğleden sonra havalimanına geçiyoruz ve Alaska Eyaletinin en büyük şehrine uçakla ; Anchorage’a gidiyoruz. Varışı takiben havalimanından Aracımızla  konaklayacağımız otelimize  transferimiz yapılıyor. Odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde.

10.Gün: 15 Mayıs 2020 ‘’ Portage Buzulu Tekne Turu ‘’
Serbest gün.. Extra Turumuzda , Alaska’nın en önemli Milli park yöresi PORTAGE bölgesine yapacağımız  BUZUL turumuza  katılabilirsiniz. Turumuzun otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yerel acentamızın bizi otelden alması ile başlayacak, ve yaklaşık 6 saat sürecektir. Portage Buzulunu  ziyaret ediyoruz ve milli Park yaşam alanını göreceğiz, Kişi Başı : 165€
Turumuzun sonunda yeniden Anchorage  merkeze  dönüyoruz  Geceleme  otelimizde.

11.Gün: 16 Mayıs 2020 SEWARD -TAM GÜN Kenai Fiyoradları ve Milli Parkı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , serbest saatlerimiz olacaktır. Bu gece yarısı Anchorage dan ayrılıacağız, bu sebeple her durumda odalarımızı boşaltacağız ve eşyalarımızı emanete teslim edeek, bölgedeki son günümüze  hazırlık yapıyoruz.
Arzu eden misafirlerimiz için EXTRA Turumuzda,
TAM GÜN Kenai Fiyoradları ve Milli Parkı( ÖĞLE  YEMEKLİ )  turu  ,  yapılacaktır [240€ ]
Bu turun kalkış limanı SEWARD kentine,  burası yaklaşık 3 saat kara yolu mesafesindedir buradan tekneye binerek KENAI FİYORDLARI TURUMUZA başlıyoruz, turumuz esnasında  hafif kahvaltı ve  ÖĞLE YEMEĞİ servisi olacaktır. Fiyordlar arasında unutulmaz bir gezi bizleri bekliyor. Turumuzun sonunda yeniden Anchorage a dönüyoruz, uçuş saatimize kadar kent merkezinde serbest saatlerimiz olacaktır.
Geceleme OTELDE.

12.Gün: 17 Mayıs 2020 ANCHORAGE- SEATTLE / 15:45 20:15
Bu sabah  kahvaltı sonrası   serbest saatlerimiz olacaktır. Daha sonra  Seattle  uçuşumuzu  yapacağız.,SEATTLE havalimanına ulaşıyoruz.. uçuş ardından otelimize  transfer. Geceleme otelimizde.

13.Gün: 18 Mayıs 2020  SEATTLE -AMSTERDAM- ISTANBUL   13:30
Otelde kahvaltı sonrası   havalimanına geçiyoruz. 13:30 amsterdam  uçuşumuzu KLM H.Y tarifeli seferi ile yapacağız. Geceleme uçakta.

14.Gün: 19 Mayıs 2020 AMSTERAM- ISTANBUL 11:40 16:00
AMSTERDAM a varış saatimiz  08:50 , İstanbul uçuş saatimiz  11:40
İstanbul 3. Havalimanına  varışımız. 16:00
Turumuzun  sona eriyor.
 
EKSTRA TURLAR
[ Turların minimum katılım sayıları -15 kişidir. Daha küçük gruplarda İptaller yada  katılımlı turlar düzenlenebilir]
 
Ottowa Turu  /150€
ORTAÇAĞ  yemekli  Şövalyeler  Gösteris/85€
NIAGARA Şelalesi  TURU  /155€
Vancouver Akşam yemekli  GEMİ TURU /85€
Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu/155€
Snoqualmie Şelalesi Falls -60€
Portage Buzulu Tekne Turu  -165€
SEWARD -TAM GÜN Kenai Fiyoradları ve Milli Parkı-240€
 
TOPLAM :1095 EURO    
TAM PAKET  İNDİRİMLİ : 1000 EURO
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.880 Ek yatak€ 1.880 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.360 Çocuk fiyatı€ 1.380

:: İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;(  İstanbul- Montreal / Seattle- İstanbul ) AIR FRANCE /KLM H.Y ile
:: Ara Uçuş Bileti Toronto/ Vancouver  uçuşu
:: Ara Uçuş Bileti Seattle/ Anchorage/ Seattle ( Gidiş- Dönüş )
::  Belirtilen 3* YILDIZLI eşdeğerde otellerde  konaklama; her sabah  kahvaltılar  (   Montreal (3 Gece ) Toronto(2 Gece ) Vancouver (2 gece ) Seattle (2 gece)Anchorage (3 gece ) ( Toplam 12 Gece/14Gün)    )
:: Montreal Havalimanı- Otel -Havalimanı Transferi
:: Montreal Akşam Şehir turu
:: Montreal-Toronto TREN Yolculuğu BİLETİ
:: Toronto Panaromik Şehir Turu
:: Toronto Havalimanı  Transferi
:: Seattle Transferler
:: Anchorage Transferler
:: Vancouver -Seattle  Kara Yolu Transfer ve Havalimanı Otel- Havalimanı Transferi
:: Türkçe rehberlik hizmeti
:: Zorunlu Seyahat Sigortası

:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
:: Tüm yerel hizmetler için tavsiye edilen bahşişler (80 Euro) (Turun hareket günü havalimanında toplanır ve rehbere verilir)
:: Seyahat sağlık sigortası
:: Kanada Vizesi (185 Euro)
:: ABD vizesi (şahsi başvuru ile)
:: Ekstra turlar

BU TURA KATILIM İÇİN KANADA VE A.B.D. VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive