Villa Kaktüs
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu

29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu

3 GECE 4 GÜN (26-29 Ekim 2019)

DEEPNATURE farkıyla 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, dolu dolu program. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından gidiş dönüş uçak bileti dahil. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişilik butik tur

₺ 1.899’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
 
1.GÜN (26 EKİM 2019) Hierapolis – Pamukkale
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından  Pegasus Hava Yolları'nın saat 09:40 kalkışlı tarifeli seferi ile Denizli'ye hareket. Uçağımzı 10:50'de Denizli'ye iniyor. Rehberimiz misafirlerimizi Denizli Havaalanında karşılıyor ve ilk gün gezi programımıza başlıyoruz. Pamukkale sit alanının içinde bulunan Hierapolis Harabeleri ve günümüze kadar çok iyi korunarak gelmiş olan antik kentin nekropolis'ini gezip öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında sit alanında bulunan ve  UNESCO  tarafından Dünya Miras Listesi'ne alınan, adeta beyaz, devasa bir kale görünümündeki Pamukkale travertenlerini gezip serbest zaman veriyoruz. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme ve otel imkanlarından faydalanma. Akşam yemeği ve geceleme otelde.
Konaklama: Pamukkale Lycus River Hotel (5*)
 
2.GÜN (27 EKİM 2019) Laodikya - Afrodisias -  Salda Gölü
Kahvaltı sonrası Laodikya gezisi için hareket. M.Ö. 1. yüzyılda Anadolu'nun en önemli kentleri arasında olan Laodikeia, Hristiyanlık döneminde de 7 önemli kiliseden biri olmuş. Son yıllarda yapılan kazı  ve restorasyon çalışmaları sayesinde yeniden doğan bu görkemli antik kent, bütün dünyadan gelen ziyaretçilerle dolup taşmakta. Sabah saatlerinin sakinliğinden faydalanarak harabelerde rahat bir keşif gezisinden sonra Afrodisias Antik Kenti gezisi için hareket. M.Ö. 5. yüzyılda kurulan kent, Roma İmparatorluğu döneminde gelişmiş, M.Ö. 1. yüzyıl ile M.S. 5. yüzyıllar arasında, başta heykelcilik olmak üzere önemli bir sanat merkezi haline gelmiş, Afrodit Tapınağı'yla ve Afrodit adına yapılan törenlerle ün salmış. Ünlü  fotoğrafcı Ara Güler'in tesadüfen bulduğu antik kent Prof. Kenan Erim'in olağanüstü gayretiyle bugünkü durumuna gelebildi. Harabelerin ve çok zengin heykel koleksiyonu barındıran müzenin gezisinden sonra, Salda Gölü'ne doğru yola çıkış. Bir buçuk saatlik yolculuğun ardından Salda Gölü'ne varış. Salda Gölü, Göller Bölgesi içinde, ormanla kaplı tepeler, kayalık araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu karstik bir    göldür. 184 metreye varan derinliği ile Türkiye'nin üçüncü en derin gölü olup Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da olduğu için buraya Mars yüzeyli göl denmekte. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyunun bazı cilt hastalıklarına karşı   tedavi edici etkisi vardır. Suyunun temiz ve berrak oluşu ve turkuaz rengi, güneybatı ve güneydoğu kıyılarında yer alan küçük kumsalların, okyanus adalarını andırmalarına neden olmakta. Öğle yemeği molası verip gölün çevresini keşfettikten sonra  Isparta'ya hareket ve otele yerleşme. Akşam yemeğinde yöresel lezzet olan fırın kebabını tatmak üzere meşhur Hacıbenlioğlu Restoran'a gidiyoruz. Menüde fırın kebabı, kabune pilavı, üzüm hoşafı ve 1 meşrubat var.
Konaklama: Isparta Wyndham Ramada Hotel (4*)
 
3.GÜN (28 EKİM 2019) Sagalassos Antik Kenti - Eğirdir Gölü
Sabah kahvaltıdan sonra, Sagalassos Antik Kenti gezisi için hareket. 1706 da Fransız gezgin Paul Lucas tarafından keşfedilen bu antik kentteki kazı çalışmaları 1990 yılından beri Belçika Leuven Üniversitesi ekibi tarafından yürütülmekte. Antik kentin keşfi: Dünyanın en yüksek rakımlı antik tiyatrosu; Marcellum (gıda pazarı); Meclis Binası; Antoninler Çeşmesi; Agora; Odeon; Roma Hamamı; Eski çağlardan beri suları akan hellenistik çeşme; Neon Kütüphanesi; Çömlekçiler Mahallesi ve diğer yapıtlar... Bu harika antik kenti keşfettikten sonra  Eğirdir Gölü'ne doğru yola devam. Eğirdir, Göller Bölgesi'nin merkezi sayılır ve gelirken de göreceğiniz devasa elma bahçeleriyle tanınır. Göl üzerinde bulunan Yeşil Ada'da gezerek bu çok güzel göl ve dağ manzaralarını seyredebilirsiniz. Göl kıyısındaki bir yerel lokantada , gölün meşhur kerevitlerinin ve sazan dolmasının tadımı. Yemekten sonra  Isparta'ya dönüş, şehir turu ve tarihi konakların görülmesi ardından anlaşmalı restoranda yöresel akşam yemeği menüsü. Menüde çorba, şiş köfte, salata ve tatlı var.
Konaklama: Isparta Wyndham Ramada Hotel (4*)
 
4.GÜN (29 EKİM 2019) Isparta – Yazılı Kanyon-  Burdur - İstanbul
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Yazılı Kanyon'a gidiyoruz.  Az bilinen bir doğa harikası bir milli park; Yazılı Kanyon adını  ise, ünlü şair Epiktetos'un buradaki kayaları oyarak yazdığı ünlü Hür İnsan Üzerine Şiirinden almakta. Harika manzaraları izlemek için yapılacak bir yürüyüşün ve öğle yemeği molasının ardından Burdur'a geçiyoruz. Burdur şehir merkezinde tarihi konakları görebileceğimiz şehir turu ardından Denizli'ye geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından 19:00 itibarıyla misafirlerimizi Denizli Havaalanına bırakarak vedalaşıyoruz. 20:30'daki Pegasus Hava Yollarının tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ve 21:30 da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına varış ve turumuzun sonu.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.899 Ek yatak₺ 1.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.199 Çocuk fiyatı₺ 1.599
Ödeme seçenekleri

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı- Denizli  uçak bileti
:: Pegasus Hava Yolları ile Denizli- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Pamukkale 5* Lycus River Hotel'de konaklama
:: 2 gece Isparta'da 4* Ramada Hotel'de konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Kişisel harcamalar

KONTENJAN HAKKINDA
Bu turumuz 10 ile 25 kişi arası katılımcıyla gerçekleşir.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 8 yorum var.

Deep Nature ile ikinci gezimiz. Geçen sene katıldığımız Kars turundan çok memnun kalmıştık. Bu sene de Pamukkale-Salda- Eğirdir Sagalassos turu yaptık. Her dakikasından büyük keyif aldık. Otel seçimleri, yemek ve konaklama mekanları, planlama ve organizasyon dört dörtlüktü. Özellikle rehberimizin bilgi ve tecrübesini, güler yüzünü çok takdir ettik. Bundan sonraki gezilerimizde tereddütsüz Deep Nature ile gezmek isteriz.
Tunç

Deepnature ile geçtiğimiz yıl Kars, bu yıl Pamukkale, Sagalassos, Salda Gölü gezisi yaptık. Her ikisinden de güzel anılarla Istanbul’a döndük. Gerek organizasyon, gerek ise rehberimiz çok iyiydi. Açıkcası kendisinden her iki bölgeye yönelik de çok farklı yeni bilgiler öğrendim. Isparta’da kaldığımız Ramada Oteli kusursuzdu. Bir güzellik de ara transferlerimizi yaptığımız otobüslerde her koltukta şarj için priz bulunması oldu. Hiç şarj sıkıntısı yaşamadık. Istanbul’da arkadaşlarıma 4 günde gittiğimiz yerleri anlattığımda inanamıyorlar. Bu kadar çok yeri, bu kadar kısa sürede görebilmek ancak iyi bir organizasyon ve iyi bir rehberlik hizmeti ile olur. Deepnature ile seyahat etmeyi düşünen herkese firmayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Cem

20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Denizli, Burdur ve Isparta illerini içine alan kültür ve doğa turu sırasında, gerek tur şirketinin özeni, gerek rehberin bilgilendirmesi, gerek kaldığımız oteller ve gerekse transfer sırasında kullandığımız otobüsün konforu sayesinde, böylesine keyifli bir yolculuk beklemiyordum. Tur şirketinin WEB sayfasında yazılı tüm taahhütleri, mutlaka gerçekleşiyor. Bu tur şirketini, kaliteyi arayan ve kaliteyi hak ettiğine inanan, herkese öneririm.
Ruhi

20-23 nisan tarihinde gerçekleştirdiğimiz Pamukkale,Sagalassos, Salda Gölü gezimizden, deepnature firmasının son derece güzel organizasyonu ve rehberimizin şahane yönetimiyle unutulmaz anılarla döndük. Deep Nature seyahate ve rehberimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başka turlarda görüşmek umuduyla. Selma-Serdar
Serdar

Sevgili Deepnature çalışanları... Daha önce başka şirketlerle, başka turlara gitmiştim. Ama Deepnature ile katıldığım tur bir harikaydı. Hem şirketiniz görevlileri hem de geziye katılanlar sayesinde İstanbul'un ve iş hayatının sıkıntılarından uzakta, eşsiz bir gezi geçirdim. Sadece ben değil, birlikte gittiğim arkadaşlarımda çok eğlendi ve ziyadesiyle bilgilendi. Yeni geziler için zaman ayırabilmeyi dört gözle bekliyorum. Sevgiyle kalın.
Celal

Tüm Deep Nature ailesine selamlar! Tatilde aslında ne kadar da eğlendiğimizi döndükten sonra farkettik....Hatta resimlere bakmaya o kadar daldık ki, size ancak yazabiliyoruz. Bu güzel organizasyon için tekrar hepinize içten teşekkürler. Şimdiye kadar, 'Türkiye'de asla bir tura katılınmaz' kuralını bozan tek tur olma özelliğinizden dolayı da, ayrıca tebrikler.
İlgen

Bayram tatilinde ilk defa katıldığım deepnature'in hazırladığı tur organizasyonunda gerçekten çok memnun kaldık. Programa uygun ve beklediğimizin üzerinde unutamayacağımız bir tatil yaşadık. Gerçekten organizasyon düzenleyenlere teşekkürler
Münevver

23 Nisan denizli ve ısparta şehirlerini kaysayan gezimiz çok eğlenceli, neşeli dolu bir tatil oldu. Rehberimizin yakın ilgisi herhangi bir sorun yaşanmasına engel oldu. Salda'ya hayran kaldık. Bana göre tur bütün olarak düşünüldüğünde çok güzeldi. Herşey için teşekkürler.
Esin

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive