Villa Kaktüs
  • 19 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 19 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 19 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 19 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 19 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

19 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

3 GECE 4 GÜN (16-19 Mayıs 2020)

DEEPNATURE farkıyla 16-19 Mayıs 2020 Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Hasankeyf'i kapsayan dolu dolu program. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından gidiş dönüş uçak bileti dahil. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. 5 yıldızlı otellerde 3 gece konaklama. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi... KONTENJAN SADECE 25 KİŞİ OLUP AFİŞE UÇAK BİLETİ DAHİL FİYATLARIMIZ KONTENJANLA SINIRLIDIR! TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR.

₺ 2.599’den itibaren ₺ 318 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
19 Mayıs Butik Mardin Urfa Göbeklitepe Turu

1.GÜN (16 MAYIS 2020)  ŞANLIURFA- HARRAN
Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Şanlıurfa tarifeli uçuşu 12:30 kalkış-14:15 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 45 dk. sonra Şanlıurfa Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Şanlıurfa Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Harran'a geçiyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Urfa merkeze geçiş ve. otele yerleşme. Akşam yemeği otelde.
Arzu eden misafirlerimiz Urfa'daki konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)

2. GÜN (17 MAYIS 2020)  GÖBEKLİTEPE - HALFETİ - BİRECİK - ŞANLIURFA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Şanlıurfa çevresini gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız dünyanın en eski tapınağının bulunduğu Göbeklitepe. Dünya tarihini değiştiren bu özel yerde gezimizi gerçekleştirip rehberimiz tarafından bilgilendirildikten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Birecik'e geçerek meşhur Gülbaba Restoran'da öğle yemeği molası veriyoruz (ekstra) Salaş bir lokanta ama patlıcan kebabının lezzeti dillere destan.
(ne yiyebiliriz? birecik patlıcanından yapılma patlıcan kebabı ve urfa kebabı)
Öğle yemeği ardından Urfa şehir merkezine dönüyoruz. Öğleden sonra yürüyerek Urfa merkezi geziyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programını gerçekleştirip çarşıda serbest alışveriş zamanı verdikten sonra (Gümrük Han'da soluklanıp menengiç kahvesi yada mırra içebilirsiniz) buluşarak otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)

3. GÜN (18 MAYIS 2020)    MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Mardin'e hareket ediyoruz. Mardin'e varışta Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasimiye Medresesi'ni gezdikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek molası sonrası yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra çarşıda serbest zaman.
Abbaralar arasında yokuşlu Mardin sokaklarında gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz.
Sonrasında buluşarak konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN 5* RAMADA PLAZA HOTEL BY WYNDHAM
 
4.GÜN (19 MAYIS 2020) DARA - MİDYAT - MOR GABRIEL MANASTIRI - HASANKEYF
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk gezi noktamız Dara. Bölgenin en büyük Antik kalıntılarının bulunduğu köyü gezdikten sonra Midyat'a geçiyoruz. Midyat gezimiz Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Kilisesi, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman. Öğle yemeğimizi de Midyat'ta yedikten sonra Dicle Nehri üzerine kurulu ünlü Hasankeyf'e sadakatlerimizi sunmak üzere yola devam ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Programımızı tamamlamamızın ardından, (bugün zaman planlamamıza uygun ilerlersek bir sürpriz gezi noktamız daha olabilir) Hasankeyf'e en yakın havaalanı olan (45 km) Batman Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. Saat 18:00 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferiyle Batman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına (19:05 kalkış- 21:00 varış)

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.939 Çocuk fiyatı₺ 2.199

:: Anadolu Jet Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Şanlıurfa uçak bileti (15 bagaj hakkı)
:: Anadolu Jet Hava Yolları ile Batman- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti (15 bagaj hakkı)
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 2 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama
:: 1 gece 5* Mardin Ramada Plaza By Wyndham Hotel'de konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecek
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: Urfa sıra gecesi (isteğe bağlı)
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
  
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.  

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 

* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.
 

* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir. 
 

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır. 
 
 
TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ

Son 5 yılda 16-19 Mayıs tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 33 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 11 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 22 derece, en düşük sıcaklık ise 12 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 3. Hava çoğunlukla güneşli

 

REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 

KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 106 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

Havale/EFT ile ödeme:
2.599 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.599 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
601,02 TL4.808,15 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
352,49 TL2.819,92 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
352,49 TL2.819,92 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
352,49 TL2.819,92 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
352,49 TL2.819,92 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
352,49 TL2.819,92 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
545,79 TL2.728,95 TL
461,32 TL2.767,94 TL
400,99 TL2.806,92 TL
355,74 TL2.845,91 TL
320,54 TL2.884,89 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
456,99 TL2.741,95 TL
397,28 TL2.780,93 TL
352,49 TL2.819,92 TL
317,66 TL2.858,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
535,39 TL2.676,97 TL
453,96 TL2.723,75 TL
395,79 TL2.770,53 TL
352,49 TL2.819,92 TL
321,99 TL2.897,89 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
649,75 TL2.599,00 TL
540,59 TL2.702,96 TL
458,29 TL2.749,74 TL
653,46 TL4.574,24 TL
630,26 TL5.042,06 TL
321,99 TL2.897,89 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive