Villa Kaktüs
  • 29 Ekim Butik Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Mardin Turu

29 Ekim Butik Mardin Turu

2 GECE 3 GÜN (27-29 Ekim 2018)

29 Ekim Uçakla Butik Mardin Turu. DEEP NATURE farkı ile Mardin, Midyat ve Hasankeyf'i içeren keyifli program. En fazla 25 kişilik butik tur. Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havaalanından uçakla ulaşım. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, tura katılmış misafirlerin yorumlarını okuyun. Butik konseptli Mardin turlarındaki deneyimi ve bölgeye hakim, beğenilen rehberleriyle DEEP NATURE'ın farkını siz de yaşayın. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. KONTENJAN SADECE 25 KİŞİ!

₺ 1.789’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Butik Mardin Turu

1.GÜN (27 EKİM 2018 CUMARTESİ) HASANKEYF - MİDYAT - MOR GABRIEL MANASTIRI - MARDİN
Buluşma noktamız ve saatimiz Batman Havaalanı 08:00'dir. Uçak bileti dahil paket satın alan misafirlerimiz için Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk - Batman tarifeli uçuşu 06:00 kalkış-07:55 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız iki saat sonra Batman Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra 45 km. mesafedeki Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Hasankeyf'i görülmesinin ardından Midyat'a doğru yola devam ediyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Midyat yakınlarındaki Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Manastırını ziyaret ediyoruz. Sonraki durağımız Midyat. Midyat gezimiz dizi ve film çekimlerine de ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Programın tamamlanmasının ardından Mardin'e hareket ve otele yerleşme. Akşam yemeği anlaşmalı restoranımızda yöresel set menü şeklinde.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE OTEL
 
2.GÜN (28 EKİM 2018 PAZAR) MARDİN 
Kahvaltı sonrası Mardin şehir merkezi gezimize başlıyoruz. Mardin'de  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi,  Ulucami, Ptt Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfediyoruz. Sonrasında öğle yemeği molası vererek eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Öğle yemeğinin ardından yöreye has mırralarımızı da içtikten sonra  Kasimiye Medresesi'ne gidiyoruz. Bu etkileyici yapıyı gezdikten sonra günün sonunda Deyrul Zaferan Manastırı'nı da gezerek programımızı tamamlıyoruz. Mardin çarşısında serbest zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği anlaşmalı restoranımızda yöresel set menü şeklinde.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE OTEL
 
3.GÜN (29 EKİM 2018 PAZARTESİ)  DEREİÇİ KÖYÜ - SAVUR  - BEYAZSU - DARA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Mardin civarını gezeceğimiz son gün programımıza başlıyoruz. İlk olarak büyük bir kısmı metruk durumda olan, taş yapılarıyla etkileyici bir atmosfere sahip eski bir Süryani köyü olan Dereiçi Köyü'ne uğruyoruz. Köyde yaşayanların tamamı Süryani olan, taş mimaride evleri ve Süryani şarapları ile öne çıkan bir köydür. Köyün sokakları fotoğraf çekmek için harika bir plato durumunda. Sonrasında minyatür Mardin diyebileceğimiz Savur kasabasına ulaşıyoruz. Kasabanın dik sokakları bizi geleneksel mimarideki konaklardan birine ulaştırıyor. Burada bir Savur Evi'ne misafir oluyoruz. Yorgunluk kahvelerimizi içip, Savur'u gezdikten sonra misafirperver Savurlulara veda edip Mardin dere kenarı yeşil güzelliği Beyazsu'ya giderek öğle yemeği molası veriyoruz. Yemeğin ardından bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent gezisi sonrasında programımızı tamamlamış oluyor ve 18:00 itibarıyla misafirlerimizi Mardin Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Atatürk Havaalanına (19:15 kalkış- 21:30 varış)

UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (27.10.2018 Cumartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Atatürk H. - Batman Havaalanı 06:00 kalkış - 07:55 varış
 
Dönüş (29.10.2018 Pazartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI Mardin - Atatürk H. 19:15 kalkış - 21:30 varış

Rehber grubu Batman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.                                 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.789 Ek yatak₺ 1.789 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.049 Çocuk fiyatı₺ 1.589
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk H. - Batman ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Türk Hava Yolları ile Mardin-İstanbul Atatürk H. ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 2 gece Mardin Azd House Hotel'de suit odada konaklama
:: 2 sabah kahvaltısı
:: Anlaşmalı restoranlarda yöresel set menü 2 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerinde set menü harici siparişler
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Kişisel harcamalar

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
  
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.  

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.
 
* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir. 
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır. 
 
 
TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 27-29 Ekim tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 8 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 17 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 6. Hava çoğunlukla parçalı bulutlu.
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 109 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

ehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

İlk kez katıldığım turunuzdaki hizmetlerden çok memnun kaldım. Tekrar sizlerle değişik turlara katılmayı çok isterim. Teşekkürler.
Semra

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive