Villa Kaktüs

29 Ekim Butik Kapadokya Turu

3 GECE 4 GÜN (29 Ekim-1 Kasım 2020)

DEEPNATURE farkıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Uçakla Butik Kapadokya Turu. En fazla 25 kişilik butik tur. 3 gece Göreme Nature Park Cave Hotel'de konaklama. Kapadokya turlarındaki 19 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Vadilerde yürüyüşler, kapsamlı anlatımlar, keyifli sunum... Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. Kontenjan sadece 25 kişi!

₺ 2.099’den itibaren ₺ 257 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu
 
1.GÜN (29 EKİM 2020 PERŞEMBE) GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - KARANLIK KİLİSE - ÜRGÜP - AVANOS - KIZILVADİ
Pegasus  Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı -Kayseri tarifeli uçuşu ile 08:20'de bölgeye uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 25 dk. sonra Kayseri Havaalanına inmiş oluyor. Sizi Kayseri Havaalanında karşılıyoruz ve yaklaşık 1 saatlik yolculukla Kapadokya'ya ulaştırıyoruz. Gün içinde ilk olarak Panorama Tepesinden bölgeyi seyredip bölge hakkındaki ilk bilgileri dinledikten sonra Göreme Açıkhava Müzesi ve Karanlık Kilise'yi geziyoruz. Ardından öğle yemeği molası veriyoruz (açık büfe öğle yemeği + 1 meşrubat ekstra 50 TL) Öğle yemeğinin ardından Ürgüp'e gidiyoruz. Ürgüp'ün tarihi mahallelerini ve etkileyici konaklarını görebileceğimiz gezintinin ardından Turasan Şarap Fabrikasının mahzenine giderek bölgedeki şarapçılık hakkında ilk ağızdan bilgi alıyoruz. Sonrasında fabrika satış mağazasında şarap alışverişinin ardından Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra Kızılvadi'de manzara seyri yaparak programımızı tamamlıyoruz ve Göreme merkezindeki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği Göreme'de serbest.
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
2.GÜN (30 EKİM 2020 CUMA) AŞK VADİSİ - ZELVE AÇIKHAVA MÜZESİ- PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ
Dileyen misafirlerimiz gündoğumu saatinde balon turuna katılabilirler (ekstra)
Sabah kahvaltı sonrası diğer günlere göre biraz geç otelimizden ayrılarak Kapadokya'nın en güzel ve ilginç vadilerinden biri olan Aşk Vadisi'ne yürüyüş programı ile güne başlıyoruz. Gidiş dönüş toplam 40 dk' lık yürüyüş içeren bu sabah aktivitesi sizi ''Türkiye'de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey'' kitabında da yer bulmuş, özel bir yere ulaştıracak. Sabah yürüyüş programının sonrasında Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni geziyoruz. Ardından öğle yemeği için aynı zamanda restoran hizmeti de veren bir köy evine misafir oluyoruz. Hava güzel olursa vadi manzarası eşliğinde dışarıda, olmazsa otantik iç mekanda yemeğimizi alacağız. Menüde tarhana çorbası, etli yaprak sarma, turşu, salata, çömlekte kuru fasulye, pilav ve ev baklavası var (ekstra 70 TL) Öğle yemeği sonrası bölgenin en büyük el dokuması halı koleksiyonuna sahip atölyesini ziyaret ederek, dokuma tezgahı başında bölge halıcılığı ve el dokuması halılar hakkında ilk ağızdan bilgi ediniyoruz. Bilgilendirmenin ardından dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında günün sonunda ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni gezdikten sonra programımızı tamamlayıp otele dönüyoruz. Akşam yemeği Göreme'de serbest.
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
3.GÜN (31 EKİM 2020 CUMARTESİ) DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ - UÇHİSAR KALESİ - MUSTAFAPAŞA (SİNASOS)
Sabah kahvaltı sonrası hareketle programımıza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Yaklaşık 1,5 saat süren vadi gezisi ve yürüyüş programının ardından öğle yemeği molası verip sonrasında bölgeyi kuş bakışı seyredebileceğimiz Uçhisar Kalesi'ne çıkıyoruz. Ardından yöresel onyx taşı atölyesini ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında bölgede Rum mimarisinin en güzel örneklerine ev sahipliği yapan Mustafapaşa (Sinasos) kasabasını gezip mimari hakkında bilgi alıyoruz. Günün son gezi noktası olan bu güzel kasabayı gezdikten sonra çay, kahve molası verip ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği Göreme'de serbest.
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
4.GÜN (1 KASIM 2020 PAZAR) ÇAVUŞİN - HACIBEKTAŞ - GÜLŞEHİR - SARIHAN KERVANSARAYI- KAYSERİ
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılış. Gün içerisinde ilk olarak metruk durumdaki ilgi çekici eski bir yerleşim yeri olan Çavuşin'i gezerek programımıza başlıyoruz. Ardından mantar şeklindeki peri bacalarını görebileceğimiz Gülşehir üzerinden Hacıbektaş'a ulaşıyoruz. Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi'ni gezip dergah, Hacı Bektaş-ı Veli ve Bektaşilik hakkında bilgi ediniyoruz. Gezimizi tamamladıktan ve kısa bir atıştırma molası verdikten sonra Kayseri'ye doğru yola çıkıyoruz.  Yolumuzun üzerinde kısa bir mola vererek Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selçuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı'na uğrayıp, kervansarayı geziyoruz. Kayseri'ye ulaştığımızda ilk olarak serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Kayseri yemekleri bizi bekler. Sonrasında buluşarak Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Hunat Hatun Medresesi, gene bir başka Selçuklu şaheseri Döner Kümbet'i görebileceğimiz Kayseri şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Ardından Kayseri Çarşısında alışveriş için serbest zamanı. Sonrasında buluşarak havaalanına gidiyoruz ve 17:30 itibarıyla misafirlerimizi Kayseri Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Pegasus Hava Yolları Kayseri- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:00 kalkışlı tarifeli uçuşu ile.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (29.10.2020 Perşembe)
PEGASUS HAVA YOLLARI  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Kayseri Havaalanı 08:20 kalkış - 09:45 varış
 
Dönüş (01.11.2020 Pazar)
PEGASUS HAVA YOLLARI  Kayseri- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:00 kalkış - 20:35 varış
 
BU TURUN FARKI
:: En fazla 25 kişiyle butik tur ayrıcalığı
:: Kapadokya Uzmanı deneyimli rehber Necmiye Mutlu eşliğinde özenle hazırlanmış program
:: Göreme merkezde taş otelde konaklama, akşamları dilediğinizce gezip, akşam yemeklerini dilediğiniz restoranda gönlünüzce yeme imkanı (akşam yemeği hariç tutularak maliyetten düşülmüştür)
:: Aşk Vadisi ve Ihlara Vadisi'nde yürüyüşler, saklı köşeler, keyifli duraklar
:: Küçük grup olmanın avantajıyla daha hızlı toplanma ve hareket edebilme

TAŞ ODA / KAYA ODA FARKI
Kaya oda doğal kayaya oyularak yapılmış odadır, elbette özel bir deneyimdir ancak taş odaya göre basıktır, daha loştur ve kaya akması olur yani odaya geldiğinizde komidinde toz var sanırsınız, ama aslında tavandaki doğal kayadan düşer o küçük beyaz parçacıklar. Yani sözün özü hijyen konusunda çok hassasanız ve basık odaları sevmiyorsanız kaya oda tavsiye etmeyiz. Ama bunlardan rahatsız olmam derseniz kaya oda özel bir deneyimdir, hayatınızda en azından bir kez bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca kaya odalar kayanın doğal yapısı gereği ısıyı iyi muhafaza eder, yazın serin kışın sıcak olur. Ee tabi bi de romantiktir :)
Taş odalar ise doğal kayanın önüne kemerli mimariyle yapılmış olan odalardır, daha aydınlıktır, tavanı yüksektir.
 
NOT
Rehber grubu Kayseri Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.099 Ek yatak₺ 2.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.479 Çocuk fiyatı₺ 1.799
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.369 Ek yatak₺ 2.369 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.759 Çocuk fiyatı₺ 2.069

:: Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Kayseri uçak bileti
:: Pegasus Hava Yolları Kayseri-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 3 gece Göreme Nature Park Hotel'de konaklama
:: Otelde 3 sabah kahvaltısı
:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Balon turu
:: Kişisel harcamalar
:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri, havalimanı araç giriş ücretleri ve hizmet bedeli (130 TL olup müzekartınız varsa 60 TL dir)

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ
Turumuzda ören yeri, müze giriş, park ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Bu bedel 130 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 60 TL'dir.
MÜZEKART DAHİL ÜCRET 130 TL
MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 60 TL
0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 40 TL (Müzekart hariç)
Ödemenizi dilerseniz rezervasyon aşamasında, dilerseniz araçta yapabilirsiniz.
(Turumuzun programında bulunan ''Kapadokya'da freskleri en iyi durumdaki kilise '' Karanlık Kilise'nin giriş ücreti bu rakama dahildir. Karanlık Kilise ücreti 18 TL olup Müzekart geçmemektedir)

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 281 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Tur rehberi (Necmiye Hanım) pozitif ve konusuna hakim. Biz çok sevdik. Otobüs şoförümüz de (Yusuf) iyiydi. Ihlara Vadisi’nde alınan yemek iyi değildi. Köydeki yemek kültür turuna yakışır, nefis bir yemekti. Teşekkür ederiz. Otelimiz Göreme’de kalınması gereken tek yer gibi. Çok beğendik. Özellikle odalarımızdan balon turlarını seyretmek müthiş oldu.
Kutsal&Özlenen

Turunuzu çok başarılı buldum. Rehberimiz hanımdan ayrıca memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Göreme’de kaldığımız otel bence Nevşehir’in en güzel ve konforlu oteli… Ihlara Vadisi’ndeki yemeğimizi yediğimiz lokantadan memnun kaldım. Onun dışında her şey çok güzeldi.
Alp

Genel olarak her şey çok iyiydi. Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Yine aynı rehberle başka turlara katılmak isteriz. Necmiye hanıma teşekkür ederiz. Kaldığımız otelden de genel olarak çok memnun kaldık. Kahvaltı konusunda biraz daha iyi olabilirler. Taş bina olduğu için internet çekmiyordu. Oldukça dolu dolu bir programdı. Transferlerde her şey iyiydi. Kontenjanın az tutulması ise en iyi yönüydü.
Tunç

Tur içinde öğle yemeklerinde seçilen yerler daha yerel & özenli yerler olmalı. Örneğin köyde gittiğimiz yerel işletme çok kaliteli iken ıhlara vadisi kötü& özensizdi. Tur rehberimiz Necmiye çok iyiydi. Kendisine teşekkür ederiz. Otelimiz ilk gün soğuk olması dışında gayet güzeldi.
Vildan

Otelimiz- rehberimiz- Kapadokya - seçilen tesisler harikaydı. Teşekkürler.
Dilek

Çok güzel bir tur ve tatil geçirdik. Rehberimiz oldukça ilgili idi.
Demet-Ünal

Kapadokya’dan memnun ve mutlu dönüyoruz. İbrahimpaşa yemeğinden çok mutlu olduk. Onun dışında yemekler biraz sorunlu idi. Ama her ile ilgili değildi. Tekrar katılırız bu tura.
Feride

Tur çok iyi. Rehberimiz Cemgü bey son derece donanımlı ve başarılıydı. Memnun kaldığımız bir gezi.
Betül-Ergin

Turun içeriği, rehberi ve sunulan hizmetlerden genel olarak memnun akldık.


Çok olumlu, yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Grupta küçük olunca bir aile ortamında hissettik kendimizi. Gökhan Bey ve Cemgü Bey’in profesyonel ve aynı zamanda arkadaşça rehberlikleri için teşekkür ederiz. Yine bir turda buluşmak istiyoruz.
Şakir

Turdan çok güzel duygularla ayrılıyorum. Her şey son derece güzeldi. Özellikle balon turu muhteşemdi. Göreme’de kaldığımız otelin odaları ve konumu çok süperdi. Sadece kahvaltıları ve akşam yemeği biraz vasattı. Daha özenli olabilirdi. Ama bu durum çok önemli değildi bence. Önemli olan hijyeni, rahatlığı ve otantik olmasıydı. Otel bunu çok güzel sağlamış. Ihlara Vadisindeki yürüyüş harikaydı. Sadece 4 km. yürüdük. Daha uzun zamanlı yürümek isterdim. Turda ıhlara Vadisine daha uzun zaman ayrılabilir. Son günkü restoran da çok güzeldi.
Fatmagül

Tour guide was very friendly, gave good advise.(Both Cemgu&Gokhan) I extremly enjoyed the tour and all the activities. Hotel was clean, staff very friendly. Balloon ride was the best experience, the Mevlevi Sema. The nature vally walks, sight was excellent. I did not enjoy the arranged trade stops but understand that it may be useful for some. Note: Thank you to all staff of Deep Nature, I will recomend you to friends&family without hesitation.
Emine

İlk defa bir turla seyahat ettim. Turdan kaldığım otelden ve tur arkadaşlarımdan çok memnun kaldım. Gökhan beye, Cemgü’ye ve Gonca’ya teşekkürler.
Tutya

Dolu ve güzel bir tur oldu. Çok teşekkürler. Özellikle balon ve aşk vadisi, kaçırılmaması gereken güzellikler. İki rehber avantajı çok iyiydi. Çömlekçi vb. şeylerin çıkarılması düşünülebilir. Bir de kahve içerken, molalarda falan daha çok bilgi verilebilir. Hatta daha akademik bilgi iyi olur. Teşekkürler.


Kişi sayısı az olması güzeldi. Rehberimiz harika birisi, ufak aksaklıklar oldu ama önemli değildi. Gittiğimiz her yerdeki güzelliklerden ayrı ayrı feyz aldım. Benim için çok anı oldu.
Sonnur

Havale/EFT ile ödeme:
2.369 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.369 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
547,83 TL4.382,65 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
321,30 TL2.570,37 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
321,30 TL2.570,37 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
321,30 TL2.570,37 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
321,30 TL2.570,37 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
321,30 TL2.570,37 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
497,49 TL2.487,45 TL
420,50 TL2.522,99 TL
365,50 TL2.558,52 TL
324,26 TL2.594,06 TL
292,18 TL2.629,59 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
416,55 TL2.499,30 TL
362,12 TL2.534,83 TL
321,30 TL2.570,37 TL
289,54 TL2.605,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
488,01 TL2.440,07 TL
413,79 TL2.482,71 TL
360,76 TL2.525,35 TL
321,30 TL2.570,37 TL
293,49 TL2.641,44 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.184,50 TL2.369,00 TL
789,67 TL2.369,00 TL
592,25 TL2.369,00 TL
492,75 TL2.463,76 TL
417,73 TL2.506,40 TL
595,63 TL4.169,44 TL
574,48 TL4.595,86 TL
293,49 TL2.641,44 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive