Villa Kaktüs
  • 29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu
  • 29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu

29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu

3 GECE 4 GÜN (26-29 Ekim 2019)

29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu. DEEP NATURE farkı ile Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Halfeti, Mardin, Midyat, Hasankeyf ve Gaziantep'i içeren kapsamlı ve keyifli program. En fazla 25 kişilik butik tur. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, tura katılmış misafirlerin yorumlarını okuyun. Butik konseptli Güneydoğu turlarındaki deneyimi ve bölgeye hakim, beğenilen rehberleriyle DEEPNATURE'ın farkını siz de yaşayın. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR!

₺ 2.359’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Butik Antep Urfa Mardin Turu
 
1.GÜN (26 EKİM 2019 CUMARTESİ)    KAHRAMANMARAŞ - GAZİANTEP
Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Kahramanmaraş tarifeli uçuşu 09:00 kalkış-10:55 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 45 dk. sonra Kahramanmaraş Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz 11:30'da sizi Kahramanmaraş Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra panoramik Kahramanmaraş şehir turu yaparak yaklaşık 1 saatlik yolculukla Gaziantep'e ulaşıyoruz. İlk olarak Zeugma'nın dünyaca ünlü mozaiklerinin sergilendiği Zeugma Müzesi'ni ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi ediniyoruz. Müze gezisinin ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Gaziantep Kalesi, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanın ardından otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)
 
2.GÜN (27 EKİM 2019 PAZAR) HALFETİ - HARRAN - ŞANLIURFA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Urfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk durağımız Halfeti. Eşsiz manzaralı Halfeti'de isteğe bağlı olarak ekstra tekne turu ardından bir sonraki durağımız Harran. Harran'da Harran Antik Kenti, Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli tarihi Harran evleri, Harran Kalesi ve şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa şehir merkezine hareket ve öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Şanlıurfa'yı geziyoruz. Şanlıurfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten ve Sipahi Pazarı'nı içeren gezi programının ardından meşhur Gümrük Han'a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz mırra veya menengiç kahvesini tadabilirler. Sonrasında otele yerleşme ve akşam yemeği. Arzu eden konuklarımız ekstra “Sıra Gecesi” programına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3.GÜN (28 EKİM 2019 PAZARTESİ) GÖBEKLİTEPE - DARA - MARDİN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak dünyanın en eski tapınağının bulunduğu Göbeklitepe'ye geçiyoruz. Sonrasında Mardin'e hareket ediyoruz. Mardin'e yaklaştığımızda bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı gezdikten sonra Mardin'e ulaşarak öğle yemeği molası veriyoruz. Eşsiz Mardin lezzetleri bizleri bekler. Yemek sonrası Mardin gezimize başlıyoruz. Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra otele yerleşme ve akşam yemeği.
Konaklama: MARDİN ERDOBA ELEGANCE HOTEL (5*)
 
4.GÜN (29 EKİM 2019 SALI) MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak yola çıkıyoruz. İlk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zeferan Manastırı ve Kasimiye Medresesi'nin gezdikten sonraki gezi noktamız Midyat. Midyat gezimiz Midyat sokakları, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Telkariciler Çarşısında bir atölyeye konuk oluyoruz ve telkaricilik hakkında ustasından bilgi alıyoruz. Ardından öğle yemeği molası ve çarşıda alışveriş için serbest zaman. Sonrasında  Dicle Nehri üzerine kurulu ünlü Hasankeyf'e sadakatlerimizi sunmak üzere yola devam ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Batman'a doğru yola koyuluyoruz. Saat 18:30 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Batman'dan İstanbul Yeni Havaalanına (19:50 kalkış- 22:15 varış)
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (26.10.2019 Cumartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Yeni H. - Kahramanmaraş Havaalanı 09:00 kalkış - 10:55 varış
 
Dönüş (29.10.2019 Salı)
TÜRK HAVA YOLLARI Batman - İstanbul Yeni H. 19:50 kalkış - 22:15 varış
 
Not: Rehber grubu Kahramanmaraş Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.359 Ek yatak₺ 2.359 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.799 Çocuk fiyatı₺ 2.059
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni H. -Kahramanmaraş ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Türk Hava Yolları ile Batman-İstanbul Yeni H. ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Gaziantep 4* Dedeman Park Hotel otelde konaklama
:: 1 gece Şanlıurfa 5*Dedeman Hotel otelde konaklama
:: 1 gece Mardin 5* Erdoba Elegance Hotel'de konaklama
:: Otellerde 3 sabah kahvaltısı
:: Set menü 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Halfeti'de tekne turu (isteğe bağlı)
:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı)
:: Kişisel harcamalar

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.
 
* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.
 
 
TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 26-29 Ekim tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 6 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 18 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 7. Hava çoğunlukla az bulutlu.
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 150 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Rehberimiz Bülent Bey’in şahsında Deep Nature’ye çok teşekkür ederiz. Çevreye ve konusuna hakim olan Bülent Bey bize, güzel anılar bıraktıracak bir gezi yaşattı.
Şeniz

Genel olarak beklentimi karşılayan bir tur oldu. Mardin’e yıllardır gelmek istiyordum, nail oldum Rehberimiz Mehmet Bülent Bey bizlere güzel bir gezi yaşattı. Değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim.
Arzu

Rehberimiz çok bilgili bir kişiydi. Anlatım şekli, anlatımı ve ilgisinden çok memnun kaldım. Gezilecek yerler yeterliydi. Serbest zamanda da gezme şansımız oldu. TEŞEKKÜRLER.
Eda

Gayet yeterli olup, Rehber Bülent Bey ile çalışacağınız turlarda mutlaka, müsait olduğumda katılmaktan memnun olacağımı belirtmek isterim.
Ümran

Rehber, tur içeriği gayet yeterli ve keyifliydi.
Nihat

Tur genelinde fazla aksaklığa rastlanmamıştır. Bölge hakkında iyi tanıtım yapılmıştır.
Hande

Bazı aksilikler olmakla beraber genelde iyi.
Seher

Bazı aksilikler olmakla beraber genelde iyi.
Seher

Herşeyiyle güzel bir gezi oldu. Herşey mükemmeldi. (Rehber, gezilen yerler, oteller) ( Otellerde halı olmasaydı daha iyi olacaktı. Astımlıyım fenalaştım)
Dilek

Beklentimi karşılayan bir tur oldu.
İlayda

Bülent Bey’e teşekkür ederim. Turla ilgili tek eleştirim sıra gecesi. İkram edilen şeyler vasat ve lezzetsizdi. Fazla doldur boşalt bir hale gelmiş Bunun dışında güzel bir turdu. Teşekkür ederiz.
Bahar

Tur geneli iyiydi.


Oldukça keyifli bir tur oldu. Rehberimiz Halil İbrahim Bey ilgili, zarif ve bilgili bir insan. İlk kez tura çıktığımız iççin biraz endişeliydik. Ancak huzurlu ve mutlu bir dört gün oldu. Teşekkür ediyoruz.
Aylin

Harika
Şenay

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive