Villa Kaktüs
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
  • 29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu

29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu

3 GECE 4 GÜN (29 Ekim-1 Kasım 2020)

DEEPNATURE farkıyla 29 Ekim Butik Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, dolu dolu program. İstanbul Havaalanından gidiş dönüş uçak bileti dahil. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. AFİŞE FİYATLARIMIZ MEVCUT UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR.

₺ 1.999’den itibaren ₺ 244 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Salda Gölü Pamukkale Isparta Turu
 
1.GÜN (29 EKİM 2020) Hierapolis – Pamukkale
İstanbul Yeni Havalimanı'ndan, Türk Hava Yolları'nın saat 07:00 daki TK2576 sefer sayılı uçuşuyla Denizli'ye hareket. 08:15'te varışta karşılama ardından Pamukkale sit alanının içinde bulunan Hierapolis Harabeleri ve günümüze kadar çok iyi korunarak gelmiş olan antik kentin nekropolis'ini gezip ardından da tabii sit alanında bulunan ve  UNESCO  tarafından Dünya Miras Listesi'ne alınan, adeta beyaz, devasa bir kale görünümündeki Pamukkale travertenlerinde serbest zaman. Öğle yemeği ardından otele yerleşme ve otel imkanlarından faydalanma. Akşam yemeği ve geceleme otelde.
Konaklama: Pamukkale Lycus River Hotel (5*)

2.GÜN (30 EKİM 2020) Laodikya - Afrodisias -  Salda Gölü
Kahvaltı sonrası Laodikya gezisi için hareket. M.Ö. 1. yüzyılda Anadolu'nun en önemli kentleri arasında olan Laodikeia, hristiyanlık döneminde de 7 önemli kiliseden biri olmuş. Son yıllarda yapılan kazı  ve restorasyon çalışmaları sayesinde yeniden doğan bu görkemli antik kent, bütün dünyadan gelen ziyaretçilerle dolup taşmakta. Sabah saatlerinin sakinliğinden faydalanarak harabelerde rahat bir keşif gezisinden sonra Afrodisias Antik Kenti gezisi için hareket. M.Ö. 5. yüzyılda kurulan kent, Roma İmparatorluğu döneminde gelişmiş, M.Ö. 1. yüzyıl ile M.S. 5. yüzyıllar arasında, başta heykelcilik olmak üzere önemli bir sanat merkezi haline gelmiş, Afrodit Tapınağı'yla ve Afrodit adına yapılan törenlerle ün salmış. Ünlü  fotoğrafcı Ara Güler'in tesadüfen bulduğu antik kent Prof. Kenan Erim'in olağanüstü gayretiyle bugünkü durumuna gelebildi. Harabelerin ve çok zengin heykel koleksiyonu barındıran müzenin gezisinden sonra, Salda Gölü'ne doğru yola çıkış. Bir buçuk saatlik otobüs yolculuğunun ardından Salda Gölü'ne varış. Salda Gölü, Göller Bölgesi içinde, ormanla kaplı tepeler, kayalık araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu karstik bir    göldür. 184 metreye varan derinliği ile Türkiye'nin üçüncü en derin gölü olup Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da olduğu için buraya Mars yüzeyli göl denmekte. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyunun bazı cilt hastalıklarına karşı   tedavi edici etkisi vardır. Suyunun temiz ve berrak oluşu ve turkuaz rengi, güneybatı ve güneydoğu kıyılarında yer alan küçük kumsalların, okyanus adalarını andırmalarına neden olmakta. Öğle yemeği molası verip gölün çevresini keşfettikten sonra  Isparta'ya hareket ve otele yerleşme. Akşam yemeğinde yöresel lezzet olan oğlak kebabını tatmak üzere meşhur Hacıbenlioğlu Restoran'a gidiyoruz. Menüde fırın kebabı, kabune pilavı, üzüm hoşafı ve 1 meşrubat var.
Konaklama: Isparta Wyndham Ramada Hotel (4*)

3.GÜN (31 EKİM 2020) Sagalassos Antik Kenti - Eğirdir Gölü
Sabah kahvaltıdan sonra, Sagalassos Antik Kenti gezisi için hareket. 1706 da Fransız gezgin Paul Lucas tarafından keşfedilen bu antik kentteki kazı çalışmaları 1990 yılından beri Belçika Leuven Üniversitesi ekibi tarafından yürütülmekte. Antik kentin keşfi: Dünyanın en yüksek rakımlı antik tiyatrosu; Marcellum (gıda pazarı); Meclis Binası; Antoninler Çeşmesi; Agora; Odeon; Roma Hamamı; Eski çağlardan beri suları akan hellenistik çeşme; Neon Kütüphanesi; Çömlekçiler Mahallesi ve diğer yapıtlar... Bu harika antik kenti keşfettikten sonra  Eğirdir Gölü'ne doğru yola devam. Eğirdir, Göller Bölgesi'nin merkezi sayılır ve gelirken de göreceğiniz devasa elma bahçeleriyle tanınır. Göl üzerinde bulunan Yeşil Ada'da gezerek bu çok güzel göl ve dağ manzaralarını seyredebilirsiniz. Göl kıyısındaki bir yerel lokantada , gölün meşhur kerevitlerinin ve sazan dolmasının tadımı. Yemekten sonra GÜLBİRLİK Gül ve Kozmetik Ürünleri Üretim Merkezini Ziyaret ediyoruz. Günün sonunda Isparta'ya dönüş, şehir turu ve tarihi konakların görülmesi ardından akşam yemeği ve geceleme otelde.
Konaklama: Isparta Wyndham Ramada Hotel (4*)

4.GÜN (1 KASIM 2020) Isparta – Yazılı Kanyon
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak doğa harikası Yazılı Kanyon'a gidiyoruz.  Az bilinen bir doğa harikası bir milli park; Yazılı Kanyon adını  ise, ünlü şair Epiktetos'un buradaki kayaları oyarak yazdığı ünlü Hür İnsan Üzerine Şiirinden almakta. Harika manzaraları izlemek için yapılacak bir yürüyüşün ardından Isparta Havaalanı'na transfer. Saat 13:35'teki Türk Hava Yollarının TK2579 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul'a hareket ve 15:00'da varış ve turumuzun sonu.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (29 Ekim 2020 Perşembe)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Yeni Havaalanı - Denizli Havaalanı 07:00 kalkış - 08:15 varış
 
Dönüş (1 Kasım 2020 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI  Isparta- İstanbul Yeni Havaalanı 13:35 kalkış - 15:00 varış
 
not: Rehber grubu Denizli Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.999 Ek yatak₺ 1.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.379 Çocuk fiyatı₺ 1.599

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni H. - Denizli uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Türk Hava Yolları ile Isparta-İstanbul Yeni H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)i
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Pamukkale 5* Lycus River Hotel'de konaklama
:: 2 gece Isparta'da 4* Ramada Hotel'de konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze, milli park ve ören yeri giriş ücretleri
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Otel ekstraları
:: Kişisel harcamalar
 
* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

KONTENJAN HAKKINDA
Bu turumuz 10 ile 25 kişi arası katılımcıyla gerçekleşir.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 8 yorum var.

Deep Nature ile ikinci gezimiz. Geçen sene katıldığımız Kars turundan çok memnun kalmıştık. Bu sene de Pamukkale-Salda- Eğirdir Sagalassos turu yaptık. Her dakikasından büyük keyif aldık. Otel seçimleri, yemek ve konaklama mekanları, planlama ve organizasyon dört dörtlüktü. Özellikle rehberimizin bilgi ve tecrübesini, güler yüzünü çok takdir ettik. Bundan sonraki gezilerimizde tereddütsüz Deep Nature ile gezmek isteriz.
Tunç

Deepnature ile geçtiğimiz yıl Kars, bu yıl Pamukkale, Sagalassos, Salda Gölü gezisi yaptık. Her ikisinden de güzel anılarla Istanbul’a döndük. Gerek organizasyon, gerek ise rehberimiz çok iyiydi. Açıkcası kendisinden her iki bölgeye yönelik de çok farklı yeni bilgiler öğrendim. Isparta’da kaldığımız Ramada Oteli kusursuzdu. Bir güzellik de ara transferlerimizi yaptığımız otobüslerde her koltukta şarj için priz bulunması oldu. Hiç şarj sıkıntısı yaşamadık. Istanbul’da arkadaşlarıma 4 günde gittiğimiz yerleri anlattığımda inanamıyorlar. Bu kadar çok yeri, bu kadar kısa sürede görebilmek ancak iyi bir organizasyon ve iyi bir rehberlik hizmeti ile olur. Deepnature ile seyahat etmeyi düşünen herkese firmayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Cem

20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Denizli, Burdur ve Isparta illerini içine alan kültür ve doğa turu sırasında, gerek tur şirketinin özeni, gerek rehberin bilgilendirmesi, gerek kaldığımız oteller ve gerekse transfer sırasında kullandığımız otobüsün konforu sayesinde, böylesine keyifli bir yolculuk beklemiyordum. Tur şirketinin WEB sayfasında yazılı tüm taahhütleri, mutlaka gerçekleşiyor. Bu tur şirketini, kaliteyi arayan ve kaliteyi hak ettiğine inanan, herkese öneririm.
Ruhi

20-23 nisan tarihinde gerçekleştirdiğimiz Pamukkale,Sagalassos, Salda Gölü gezimizden, deepnature firmasının son derece güzel organizasyonu ve rehberimizin şahane yönetimiyle unutulmaz anılarla döndük. Deep Nature seyahate ve rehberimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başka turlarda görüşmek umuduyla. Selma-Serdar
Serdar

Sevgili Deepnature çalışanları... Daha önce başka şirketlerle, başka turlara gitmiştim. Ama Deepnature ile katıldığım tur bir harikaydı. Hem şirketiniz görevlileri hem de geziye katılanlar sayesinde İstanbul'un ve iş hayatının sıkıntılarından uzakta, eşsiz bir gezi geçirdim. Sadece ben değil, birlikte gittiğim arkadaşlarımda çok eğlendi ve ziyadesiyle bilgilendi. Yeni geziler için zaman ayırabilmeyi dört gözle bekliyorum. Sevgiyle kalın.
Celal

Tüm Deep Nature ailesine selamlar! Tatilde aslında ne kadar da eğlendiğimizi döndükten sonra farkettik....Hatta resimlere bakmaya o kadar daldık ki, size ancak yazabiliyoruz. Bu güzel organizasyon için tekrar hepinize içten teşekkürler. Şimdiye kadar, 'Türkiye'de asla bir tura katılınmaz' kuralını bozan tek tur olma özelliğinizden dolayı da, ayrıca tebrikler.
İlgen

Bayram tatilinde ilk defa katıldığım deepnature'in hazırladığı tur organizasyonunda gerçekten çok memnun kaldık. Programa uygun ve beklediğimizin üzerinde unutamayacağımız bir tatil yaşadık. Gerçekten organizasyon düzenleyenlere teşekkürler
Münevver

23 Nisan denizli ve ısparta şehirlerini kaysayan gezimiz çok eğlenceli, neşeli dolu bir tatil oldu. Rehberimizin yakın ilgisi herhangi bir sorun yaşanmasına engel oldu. Salda'ya hayran kaldık. Bana göre tur bütün olarak düşünüldüğünde çok güzeldi. Herşey için teşekkürler.
Esin

Havale/EFT ile ödeme:
1.999 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
1.999 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
462,27 TL3.698,15 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
419,79 TL2.098,95 TL
354,82 TL2.128,94 TL
308,42 TL2.158,92 TL
273,61 TL2.188,91 TL
246,54 TL2.218,89 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
351,49 TL2.108,95 TL
305,56 TL2.138,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
244,32 TL2.198,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
411,79 TL2.058,97 TL
349,16 TL2.094,95 TL
304,42 TL2.130,93 TL
271,11 TL2.168,92 TL
247,65 TL2.228,89 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
999,50 TL1.999,00 TL
666,33 TL1.999,00 TL
499,75 TL1.999,00 TL
415,79 TL2.078,96 TL
352,49 TL2.114,94 TL
502,61 TL3.518,24 TL
484,76 TL3.878,06 TL
247,65 TL2.228,89 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive