Villa Kaktüs
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

3 GECE 4 GÜN (20-23 Nisan 2019)

23 Nisan Butik Urfa Mardin Nemrut Turu. Güneydoğu'nun üç popüler noktası bir arada, bu turda. DEEPNATURE farkı ile Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin, Midyat ve Hasankeyf'i içeren keyifli program. Türk Hava Yolları ile İstanbul'dan uçakla ulaşım dahil. Nemrut'ta Gündoğumu deneyimi... En fazla 25 kişilik butik tur. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.139’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Urfa Mardin Nemrut Turu
 
1.GÜN (20 NİSAN 2019 CUMARTESİ)   HASANKEYF - MİDYAT - DEYR'UL UMUR MANASTIRI
Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk - Batman 06:00 kalkış-07:55 varış tarifeli seferi ile Batman'a uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız iki saat sonra Batman Havaalanına inmiş oluyor. Buluşma noktamız ve saatimiz Batman Havaalanı 08:00'dir. Rehberimiz sizi havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra 45 km. mesafedeki Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Eşsiz bir manzaraya sahip Hasankeyf'te Hasankeyf Köprüsü, Kör Zeynel Türbesi, El Rızk Camii gibi mekanları görebileceğimiz gezinin ardından Midyat'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molası verdikten sonra Midyat yakınlarındaki Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Manastırını ziyaret ediyoruz. Ardından Midyat'a geçerek bu tarihi ilçeyi geziyoruz. Midyat gezimiz geçmişte Sıla dizisi çekimlerine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Programın tamamlanmasının ardından Mardin'e hareket. Otele yerleşme ve ardından akşam yemeği. Akşam yemeği anlaşmalı restoranda yöresel set menü şeklinde.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL

2 GÜN (21 NİSAN 2019 PAZAR)   MARDİN - DEYR'UL ZEFERAN MANASTIRI - HARRAN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Mardin gezimize başlıyoruz. Gezi programımızda ilk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zeferan Manastırını ziyaret ediyoruz. Sonrasında Mardin merkeze dönerek Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami, Ptt Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeğinde eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Arzu ederseniz yörenin meşhur yemeği kaburga dolmasını tadabilirsiniz. Öğle yemeğinin ardından yöreye has mırralarımızı da içtikten sonra Harran'a doğru yola çıkıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri, şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Urfa şehir merkezine hareket ve otele yerleşme. Akşam yemeği otelde. Arzu eden konuklarımız ekstra “Sıra Gecesi” programına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA NEVALİ HOTEL (5*)
 
3. GÜN (22 NİSAN 2019 PAZARTESİ)  GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Şanlıurfa gezimize başlıyoruz. İlk durağımız dünyanın en eski tapınağının bulunduğu Göbeklitepe. Sonrasında Şanlıurfa şehir merkezine dönüyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programını gerçekleştirip öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılma patlıcan kebabı tavsiye olunur.. Yemek sonrası çarşıda serbest alışveriş zamanı verdikten sonra Adıyaman'a doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Adıyaman'a varış ve otele yerleşme. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: ADIYAMAN BOZDOĞAN HOTEL yada GRAND ISIAS HOTEL (4*)
 
4. GÜN (23 NİSAN 2019 SALI) NEMRUT'TA GÜNDOĞUMU
Gece 02:00 de uyanarak Nemrut Dağına günbatımına gidiyoruz. Bu eşsiz deneyimi yaşadıktan sonra dönüşte Arsemia ve Cendere Köprüsü'nü görerek otelimize dönüyoruz. Kahvaltı ve istirahatin ardından 12:00'de otelde ayrılıyoruz ve Adıyaman Havaalaanına geçiyoruz. 12:45 itibariyla misafirlerimizi Adıyaman Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüşümüz 13:55 kalkışlı Türk Hava Yolları Adıyaman -İstanbul Atatürk Havaalanı tarifeli seferi ile.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (20.04.2019 Cumartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Atatürk H. - Batman Havaalanı 06:00 - 07:55
 
Gidiş (23.04.2019 Salı)
TÜRK HAVA YOLLARI  Adıyaman - İstanbul Atatürk H. 13:45 kalkış - 15:45 varış
 
not: Rehber grubu Batman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.139 Ek yatak₺ 2.139 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.439 Çocuk fiyatı₺ 1.839
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk - Batman ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Türk Hava Yolları ile Adıyaman- İstanbul Atatürk ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Mardin Azd House Hotel'de konaklama
:: 1 gece Şanlıurfa Nevali Hotel'de konaklama
:: 1 gece 4* Adıyaman Bozdoğan yada İsias Hotel'de konaklama
:: Otellerde 3 sabah kahvaltısı
:: Otellerde 2 akşam yemeği
:: Mardin'de anlaşmalı restoranda set menü akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Sıra Gecesi
:: Kişisel harcamalar

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

 

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir. 

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.
 
* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.
 
 
TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 20-23 Nisan tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 9 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 19 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 6. Hava çoğunlukla az bulutlu.
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 118 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler.
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Çok memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

İlk kez katıldığım turunuzdaki hizmetlerden çok memnun kaldım. Tekrar sizlerle değişik turlara katılmayı çok isterim. Teşekkürler.
Semra

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive