Villa Kaktüs
  • Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu

Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu

3 GECE 4 GÜN (31 Aralık 2020-3 Ocak 2021)

DEEPNATURE farkıyla, 2021 Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu. En fazla 25 kişilik butik tur. 3 gece butik konseptli Nature Park Cave Hotelde konaklama. Kapadokya turlarındaki 19 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Vadilerde yürüyüşler, kapsamlı anlatımlar, keyifli sunum... Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. Kontenjan sadece 25 kişi!

₺ 2.149’den itibaren ₺ 263 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu
 
1. GÜN (31 ARALIK 2020)   KAYSERİ - SARIHAN KERVANSARAYI - PANORAMA TEPESİ - AVANOS ÇÖMLEK ATÖLYESİ
Yılbaşı Uçakla Butik Kapadokya Turu için Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Kayseri tarifeli uçuşu ile 08:20'de bölgeye uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 25 dk. sonra Kayseri Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz misafirlerimizi Kayseri  Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten ve tanıştıktan sonra ilk günkü gezi programımıza başlıyoruz. İlk olarak Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Hunat Hatun Medresesi, gene bir başka Selçuklu şaheseri Döner Kümbet'i görebileceğimiz Kayseri şehir turu ardından lezzetli Kayseri yemeklerini tadabileceğimiz öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Kapadokya'ya doğru hareket ederek Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selçuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı'na uğrayıp, kervansarayı geziyoruz. Müteakipen Panorama Tepesinden manzara seyri eşliğinde bölge hakkındaki bilgileri dinledikten sonra günün sonunda Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra Göreme merkezindeki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından anlaşmalı restoranda set menü akşam yemeği.
(Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Yılbaşı eğlence programına katılabilirler)
Konaklama: Nature Park Cave Hotel

2.GÜN (1 OCAK 2021)  GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - KARANLIK KİLİSE - PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ - KIZILVADİ'DE GÜNBATIMI
Otelimizde kahvaltı sonrası programımıza başlıyoruz. Yeni yılın ilk günü olması itibarıyle, biraz geç hareketle saat 10:00'da hareket edeceğiz.
Gün içinde ilk olarak  bölgenin en önemli açıkhava müzesi olan Göreme Açıkhava Müzesi ve içindeki Karanlık Kilise'yi geziyoruz. Sonrasında öğle yemeği molası (açık büfe öğle yemeği + 1 meşrubat ekstra 45 TL) Yemeğin ardından yöresel onyx taşı atölyesini ziyaret ediyoruz. Yöresel taşlar hakkında ustasından bilgi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Öğleden sonra ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni geziyoruz. Günün sonunda Kızılvadi'ye gidip hava şartları müsaade ederse eşsiz bir günbatımı seyri ardından otele dönüyoruz.
Akşam yemeği anlaşmalı restoranda set menü şeklinde servis edilecektir.
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
3.GÜN (2 OCAK 2021)  DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ  - NARLIGÖL KRATER GÖLÜ - IHLARA VADİSİ'NDE YÜRÜYÜŞ
Sabah gündoğumu saatlerinde opsiyonel ekstra Balon turu.
Sabah kahvaltı sonrası hareketle programımıza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra yola devam ederek Narlıgöl'de fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Yaklaşık 1,5 saat süren vadi gezisi ve yürüyüş programının ardından bölgeye dönerek öğle yemeği için aynı zamanda restoran hizmeti de veren otantik bir köy evine misafir oluyoruz. Menüde tarhana çorbası, etli yaprak sarma, turşu, salata, çömlekte kuru fasulye, pilav ve ev baklavası var (ekstra 65 TL) Öğle yemeği sonrasında bölgenin en büyük el dokuması halı koleksiyonuna sahip atölyesini ziyaret ederek, dokuma tezgahı başında bölge halıcılığı ve el dokuması halılar hakkında ilk ağızdan bilgi ediniyoruz. Bilgilendirmenin ardından dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında otele dönüş. Akşam yemeği anlaşmalı restoranda set menü şeklinde servis edilecektir.

4.GÜN (3 OCAK 2021)  AŞK VADİSİ'NDE YÜRÜYÜŞ - ZELVE - UÇHİSAR KALESİ - ÜRGÜP - SİNASOS
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kapadokya'nın en güzel ve ilginç vadilerinden biri olan Aşk Vadisi'ne yürüyüş programı ile güne başlıyoruz. Gidiş dönüş toplam 45 dk' lık yürüyüş içeren bu sabah aktivitesi sizi ''Türkiye'de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey'' kitabında da yer bulmuş, özel bir yere ulaştıracak. Sabah yürüyüş programının sonrasında Çavuşin'deki Nicophorus Phokas Kilisesini gezerek programımıza devam ediyoruz. Ardından Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgeyi kuş bakışı seyredebileceğimiz Uçhisar Kalesi'ne çıkıyoruz. Manzara seyri ve bilgilendirmenin ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası bir sonraki gezi durağımız Ürgüp. Ürgüp'ün tarihi mahallelerini ve etkileyici konaklarını görebileceğimiz gezintinin ardından Turasan Şarap Fabrikasının mahzenine giderek bölgedeki şarapçılık hakkında ilk ağızdan bilgi alıyoruz. Tanıtım sonrası fabrika satış mağazasında şarap alışverişinin ardından günün son gezi noktası Sinasos'a geçiyoruz. Tarihi konakları ve etkileyici mimarisiyle öne çıkan bu şirin kasabayı gezip kahve keyfi yaptıktan sonra
Kayseri Havaalanına geçiyoruz ve 18:00 itibarıyla misafirlerimizi Kayseri Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Pegasus Hava Yolları Kayseri- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:00 kalkışlı tarifeli uçuşu ile.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (31 Aralık 2020)
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Kayseri Havaalanı 08:20 kalkış - 09:45 varış
 
Dönüş (3 Ocak 2021)
PEGASUS HAVA YOLLARI Kayseri Havaalanı-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:00 kalkış - 20:35 varış
 
COVID 19 TEDBİRLERİMİZ
- Tüm tur katılımcılarımızdan HES KODU talep edilmektedir.
- Araçlarımız her tur öncesinde dezenfekte edilmektedir.
- Araçlarımızda misafirlerimizin kullanımı için el dezenfektanı bulundurulmaktadır.
- Seyahat süresince maske kullanımı siz ve tur araçlarımızda yer alan tüm kişilerin sağlığı için zorunlu tutulmaktadır.
- Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında, müze ve ören yerlerinde oluşabilecek yoğunluğa karşın rehberlerimiz ihtiyaç ve uygunluk halinde mobil uygulama desteği ile anlatımlarını gerçekleştirmektedir.
 
TUR KONTENJANI
25 kişi
 
BU TURUN FARKI
:: En fazla 25 kişiyle butik tur ayrıcalığı
:: Kapadokya Uzmanı deneyimli rehber Necmiye Mutlu eşliğinde özenle hazırlanmış program
:: Göreme merkezde taş otelde konaklama, akşamları dilediğinizce gezip, akşam yemeklerini dilediğiniz restoranda gönlünüzce yeme imkanı
:: Aşk Vadisi ve Ihlara Vadisi'nde yürüyüşler, saklı köşeler, keyifli duraklar
:: Küçük grup olmanın avantajıyla daha hızlı toplanma ve hareket edebilme
 
TAŞ ODA / KAYA ODA FARKI
Kaya oda doğal kayaya oyularak yapılmış odadır, elbette özel bir deneyimdir ancak taş odaya göre basıktır, daha loştur ve kaya akması olur yani odaya geldiğinizde komidinde toz var sanırsınız, ama aslında tavandaki doğal kayadan düşer o küçük beyaz parçacıklar. Yani sözün özü hijyen konusunda çok hassasanız ve basık odaları sevmiyorsanız kaya oda tavsiye etmeyiz. Ama bunlardan rahatsız olmam derseniz kaya oda özel bir deneyimdir, hayatınızda en azından bir kez bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca kaya odalar kayanın doğal yapısı gereği ısıyı iyi muhafaza eder, yazın serin kışın sıcak olur. Ee tabi bi de romantiktir :)
Taş odalar ise doğal kayanın önüne kemerli mimariyle yapılmış olan odalardır, daha aydınlıktır, tavanı yüksektir.
 
NOT
Rehber grubu Kayseri Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.149 Ek yatak₺ 2.149 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.449 Çocuk fiyatı₺ 1.699
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.479 Ek yatak₺ 2.479 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.799 Çocuk fiyatı₺ 1.999

:: Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen - Kayseri uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)
:: Pegasus Hava Yolları Kayseri - İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 3 gece Göreme Nature Park Cave Hotel'de konaklama
:: Konaklanan otelde 3 sabah kahvaltısı
:: Set menü 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü harici siparişler
:: Yılbaşı eğlence programı
:: Balon turu
:: Kişisel harcamalar
:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri ve hizmet bedeli (120 TL olup Müzekartınız varsa 50 TL'dir)

 

ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ
Turumuzda ören yeri, müze giriş, park ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Bu bedel 120 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 50 TL'dir.

MÜZEKART DAHİL ÜCRET 120 TL
MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 50 TL
0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 30 TL (Müzekart hariç)

Ödemenizi dilerseniz rezervasyon aşamasında, dilerseniz araçta yapabilirsiniz.
(Turumuzun programında bulunan ''Kapadokya'da freskleri en iyi durumdaki kilise '' Karanlık Kilise'nin giriş ücreti bu rakama dahildir. Karanlık Kilise ücreti 18 TL olup Müzekart geçmemektedir)
 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 42 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Tur rehberi (Necmiye Hanım) pozitif ve konusuna hakim. Biz çok sevdik. Otobüs şoförümüz de (Yusuf) iyiydi. Ihlara Vadisi’nde alınan yemek iyi değildi. Köydeki yemek kültür turuna yakışır, nefis bir yemekti. Teşekkür ederiz. Otelimiz Göreme’de kalınması gereken tek yer gibi. Çok beğendik. Özellikle odalarımızdan balon turlarını seyretmek müthiş oldu.
Kutsal&Özlenen

Turunuzu çok başarılı buldum. Rehberimiz hanımdan ayrıca memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Göreme’de kaldığımız otel bence Nevşehir’in en güzel ve konforlu oteli… Ihlara Vadisi’ndeki yemeğimizi yediğimiz lokantadan memnun kalmadım. Onun dışında her şey çok güzeldi.
Alp

Genel olarak her şey çok iyiydi. Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Yine aynı rehberle başka turlara katılmak isteriz. Necmiye hanıma teşekkür ederiz. Kaldığımız otelden de genel olarak çok memnun kaldık. Kahvaltı konusunda biraz daha iyi olabilirler. Taş bina olduğu için internet çekmiyordu. Oldukça dolu dolu bir programdı. Transferlerde her şey iyiydi. Kontenjanın az tutulması ise en iyi yönüydü.
Tunç

Çok olumlu… Yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Grupta küçük olunca bir aile ortamında hissettik kendimizi. Gökhan Bey ve Cemgü Bey’in profesyonel ve aynı zamanda arkadaşça rehberlikleri için teşekkür ederiz. Yine bir turda buluşmak istiyoruz.
Şakir

Turdan çok güzel duygularla ayrılıyorum. Herşey son derece güzeldi. Özellikle balon turu muhteşemdi. Kaldığımız otelin (Cave Hotel) odalar ve konumu çok süperdi. Otelin kahvaltıları ve akşam yemeği biraz vasattı. Daha özenli olabilirdi. Ama bu durum çok önemli değildi bence. Önemli olan hijyeni, rahatlığı ve otantik olmasıydı. Nature Park Cave Hotel bunu çok güzel sağlamış. Ihlara Vadisindeki yürüyüş harikaydı. Sadece 4 km. yürüdük. Daha uzun zamanlı yürümek isterdim. Turda ıhlara Vadisine daha uzun zaman ayrılabilir. Son günkü köy evi restoran da çok güzeldi.
Fatmagül

Eşim ve annesi yabancı olduğundan bu geziden hoşlanacaklarını düşündüm. Her şey umduğumuzdan çok daha iyi geçti. 3 günün her anı dolu dolu ve keyifle geçti. Rehberimiz gayet yörenin yapısı ve tarihine hakimdi. Bize her konuda sabırla ve güleryüzle yardımcı oldu. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.
Esra&Cosimo

Turdan çok memnun kaldık. Organizasyondan çok tatmin olduk. Rehberimiz necmiye Hanım görevini çok iyi yaptı. Grubu idaresi çok iyi, açıklamalar çok doyurucu idi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca kaptanımız Ahmet bey de görevini çok iyi yaptı.
İzzet&Gülseren&Berk&Cevat

Güzel organize olmuş turdu. Rehberimizden yaptığı değişiklerle tur süresi boyunca hiç sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden turumuzu tamamladık. Kaldığımız otel Nature Cave otel genel olarak iyiydi fakat otelde yediğimiz akşam yemeği çok başarısızdı. Hatta tatil boyunca yediğimiz en kötü yemekti. Ek olarak şoförümüz çok pozitif ve cana yakın biri. Rehberimiz Necmiye işini çok iyi yapan ve çok organize olmuş biri. Konuşması ve davranışlarıyla pozitif enerjisini bizimle paylaştı. Karşılaştığımız her şeyde bize desteğini esirgemedi.
Nalan

Çok iyi organize edilmiş bir turdu. Rehberimiz Necmiye Hn. Konusuna hakim, güleryüzlüydü. Otel seçimi doğruydu. Öğle yemekleri (2. ve 3. gün) zayıftı..küçük grup olarak organize edilmiş olması turu seçme sebebimdi ve haklı olduğumu gördüm. Genel olarak turdan çok memnun oldum. Teşekkürler.
Hülya

Turun başlangıcından itibaren hiçbir aksilik yaşamadık. Rehberimiz Necmiye hnm çok profesyonel. Çok memnun kaldık.
Gülsen

Turunuzu önceden tanımadığım için çekinerek geldim, ama her şey çük güzel geçti. Tur rehberimiz Gülçin hn. yöre hakkında çok bilgiliydi. Ve gayet güzel tüm turu idare etti. Otel ve yemeklerden de çok memnun kaldık, sadece ilk gün ve ikin gün öğle yemeği aldığımız yerler dışında ilk gün fabrika ortamı gibi bir yerdi ve böyle yöresel bir tura yakışmadı. 2. gün Belisırma restoranı hijyen açısından uygun bir yer değildi. Ama 3. Gün aldığımız yemek her şeyi unutturdu. Kısaca her şey çok iyiydi. Bundan sonra Deep Nature ile her yere güvenle gidebiliriz.
Ayşe

Turdan ve rehberimiz Gülçin hanımdan son derece memnun kaldık. Ayrıca otelimizde çok güzeldi. Teşekkür ederiz.
Sare

Turun en büyük özelliği ufak gruplar olarak planlanması kalabalık olmaması turun keyfini arttırdı. Ayrıca konakladığımız Alfina otel çok iyiydi. Rehberimiz çok iyiydi. Hem bilgisi hem de üstün çabası için teşekkürler.
Tolga

Rehberimiz, tur planımız, kaptanımız gezimiz, katılımcı sayımız çok güzeldi. Kaldığımız otelde harika idi. Odamız, çalışanlar, hizmet, temizlik, kahvaltı çok iyiydi. Tek sorunlu olan ilk akşam yemek yediğimiz yerdi. Necmiye rehberimiz ile başka turlar talep edeceğiz.
Merve

Her şey mükemmeldi.
Bianka

Havale/EFT ile ödeme:
2.479 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.479 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
573,27 TL4.586,15 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
336,21 TL2.689,72 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
336,21 TL2.689,72 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
336,21 TL2.689,72 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
336,21 TL2.689,72 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
336,21 TL2.689,72 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
520,59 TL2.602,95 TL
440,02 TL2.640,14 TL
382,47 TL2.677,32 TL
339,31 TL2.714,51 TL
305,74 TL2.751,69 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
435,89 TL2.615,35 TL
378,93 TL2.652,53 TL
336,21 TL2.689,72 TL
302,99 TL2.726,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
510,67 TL2.553,37 TL
433,00 TL2.597,99 TL
377,52 TL2.642,61 TL
336,21 TL2.689,72 TL
307,12 TL2.764,09 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.239,50 TL2.479,00 TL
826,33 TL2.479,00 TL
619,75 TL2.479,00 TL
515,63 TL2.578,16 TL
437,13 TL2.622,78 TL
623,29 TL4.363,04 TL
601,16 TL4.809,26 TL
307,12 TL2.764,09 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive