Villa Kaktüs
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu

23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu

2 GECE 3 GÜN (21-23 Nisan 2018)

DEEPNATURE farkıyla 23 Nisan Butik Antep Urfa Nemrut Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Gaziantep, Şanlıurfa ve Nemrut Dağı'nı kapsayan dolu dolu program. Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti dahil. Konforlu otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi...

₺ 1.289’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
1.GÜN (21 NİSAN 2018 CUMARTESİ)  GAZİANTEP
Buluşma noktamız ve saatimiz Gaziantep Havaalanı 10:45'tir. Uçak bileti dahil paket satın alan misafirlerimiz için Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havaalanı - Gaziantep tarifeli uçuşu 08:50 kalkış-10:35 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 45 dk. sonra Gaziantep Havaalanına inmiş oluyor.Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra araçla panoramik Gaziantep şehir turu yaparak kentin görülmesi gereken yerlerini görme fırsatı yakalıyoruz. Ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Günün sonunda Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayarak gezimizi tamamlıyoruz  ve otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP GRAND HOTEL (5*)
 
2. GÜN (22 NİSAN 2018 PAZAR) ADIYAMAN - NEMRUT
Otelimizde alınan kahvaltının ardından yola çıkıyoruz ve Adıyaman'a geçiyoruz. Panoramik Adıyaman şehir turunun ardından Pere Antik kentini görüp öğle yemeğini Kâhta'da Atatürk Baraj gölü kıyısında yiyiyoruz. Öğle yemeği sonrasında dağa çıkış için kullanılan minibüslere binip, Nemrut Dağı Milli Parkı içerisinde bulunan, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, ve Arsemia'yı takip edip unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na ulaşıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme, akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS OTEL (4*)
 
3. GÜN (23 NİSAN PAZARTESİ)   ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - BİRECİK - ŞANLIURFA - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Atatürk Barajı'nı gördükten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Fırat kıyısında öğle yemeği molası. Yemek ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından sonrasında mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'ya hareket ediyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi program ardından çarşıda serbest zaman. Sonrasında buluşarak Şanlıurfa Havaalanına hareket ediyoruz. 21:00 itibariyla misafirlerimizi Şanlıurfa Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüşümüz 22:20 kalkışlı Türk Hava Yolları Şanlıurfa-İstanbul Atatürk Havaalanı tarifeli seferi ile.

Hatırlatma: Göbeklitepe'nin 2018'de tekrar ziyarete açılması planlanmaktadır. Gezi tarihinde Göbeklitepe ziyarete açılmış olursa programa eklenecektir. 
 

UÇUŞ DETAYLARI

Gidiş (21.04.2018 Cumartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Atatürk H. - Gaziantep Havaalanı 08:50 - 10:35
 
Dönüş (23.04.2018 Pazartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI  Şanlıurfa - İstanbul Atatürk H. 22:20 kalkış - 00:20 varış (ertesi gün)

not: Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.289 Ek yatak₺ 1.289 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.489 Çocuk fiyatı₺ 1.079
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk - Gaziantep ekonomi sınıfı uçak bileti

:: Türk Hava Yolları ile Şanlıurfa- İstanbul Atatürk ekonomi sınıfı uçak bileti

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 5* Gaziantep Grand Hotel'de konaklama
:: 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias Hotel'de konaklama

:: 2 sabah kahvaltısı

:: 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

:: Zorunlu seyahat sigortası

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)

:: Kişisel harcamalar


*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI

 

* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
  

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.  
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.


* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.


* Turumuz 17 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.


* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir. 


* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır. 

 

 

TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ

Son 5 yılda 21-23 Nisan tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 25 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 3 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 17 derece, en düşük sıcaklık ise 8 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 5. Hava çoğunlukla parçalı bulutlu.

 


REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 


KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive