Villa Kaktüs

19 Mayıs Berlin Turu

3 GECE 4 GÜN (18-21 Mayıs 2017)

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 18-21 Mayıs 2017 Berlin Turu. Uzman rehber eşliğinde Berlin turu deneyimi.

€ 499’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
1.Gün : İstanbul–Berlin // 18 Mayıs 2017Perşembe
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 06:15'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi TK 1729  ile saat 09:15’de Berlin'e hareket. Saat 11:20'de Berlin'e varış ve panoramik şehir turu. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, PostdamerPlatz, Gemaldegalerie, NeueNationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden,  Alexanderplatz, Nikolaiviertel, PrenzlauerBerg, Gendermenmarkt, Karl MarxAllee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin'de otelimizde.
 
2.Gün : Berlin// 19 Mayıs 2017Cuma
Otelde alınacak sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan ekstra Dresden turu. Bu turumuz için Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Almanya'nın bu eşsiz şehri Dresden! Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı“ da denir: İtalya'nın ünlümetropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, GüçlüAugust döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir: Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Turumuz sonrası Berlin'e doğru dönüyoruz. Geceleme Berlin'de otelimizde.
Dresden Turu 80 € kişibaşı
 
3.Gün : Berlin // 20 Mayıs 2017Cumartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan PotstdamerPlatz ve çevresi ile Sanssouci Sarayı turuna katılabilirler. Berlin'e yarım saat (45 km) mesafedeki bu tarihi Alman Kenti Unesco Dünya Mirası Listesindedir. Şehir % 75 yeşil alan ile %25 binalar ve caddeleri içerir. Potsdam'da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır.Sanssouci Sarayı, Dikiitaş, Brandenburg Kapısı, NikolaiKiliisesi,Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Kiliesesi, St. Peter und Paul kilisesi, Potsdamturumuz esnasında görilecek yerler arasıdadır. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş. Geceleme Berlin'deki otelimizde.
Postdam Turu 65 € kişibaşı
 
4.Gün Berlin–Istanbul// 21 Mayıs 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Berlin Havalimanı’na transfer. THY tarifeli seferi TK 1730 ile saat 12:20’de İstanbul’a hareket.  16:15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 499 Ek yatak€ 499 Single konaklamalı tur ücreti€ 649 Çocuk fiyatı€ 479
Ödeme seçenekleri

THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul – Berlin  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak         biletleri

Havalimanı vergileri 

Berlin’de seçilen kategori otelde 3 gece konaklamalar,

Sabah Kahvaltıları

Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,

Panoramik Berlin şehir turu,

Türkçe rehberlik hizmeti

Zorunlu seyahat sigortası

 

Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL ) 

Vize Ücreti (120 Eur)

Ekstra turlar, 

 

BU TURA KATILIM İÇİN SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive