Villa Kaktüs
  • 1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu
  • 1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu
  • 1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu
  • 1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu
  • 1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu

1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu

2 GECE 3 GÜN (29 Nisan-1 Mayıs 2017)

1 Mayıs tatilinde uçakla butik Kemaliye turu. Kemaliye - Elazığ - Keban Barajı - Divriği - Kemah- Erzincan

₺ 1.159’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu
 
1. GÜN : ELAZIĞ - KEBAN BARAJI - KEMALİYE
1 Mayıs Uçakla Butik Kemaliye Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen’den 06:35′te Elazığ'a uçuyoruz. Elazığ'a indiğimizde ilk olarak şehir turu yapıp Keban barajı gezisinin ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Türkiyedeki bir köyde olan nadir müzelerden, Ali Güler müzesini de görerek Sırakonak köyüne  gidiyoruz. Köy gezisinden sonra ve ‘orada bir köy var uzakta ‘ şiirine ev sahipliği yapmış Apcağa köyüne yaklaşık 1 saatlik patika yürüyüşü ile varıyoruz. Kemaliye ile simgeleşmiş Bekir Taştan’ın evini ziyaret sonrası  Kemaliye'ye geçiyoruz ve konaklayacağımız otele yerleşme ve akşam yemeği.
Konaklama: Kemaliye

2. Gün: KEMALİYE – İPEK YOLU – TEKNE GEZİSİ
Sabah alacağımız kahvaltı sonrası İpek Yolu yürüyüşümüz için Kocaçimen köyüne  gidiyoruz. Artık malesef kullanılmayan bu patika yaklaşık 3 saat sürecek ve Kemaliye’ye ve Karanlık Kanyon’a tepeden bakma fırsatı bulacağız. Yol üzerinde taş döşemelere rastlayacağız. Yeşili bol bu yürüyüş sizi öğleden sonra yapacağımız tekne turuna hazırlayacak. Yürüyüş sonrası aracımıza binerek Tatuta Çiftliğinde yöresel öğlen yemeği molası veriyoruz. Sonrasında bizi bekleyen teknemize yerleşerek birçok efsaneye konu olmuş Karanlık Kanyonu bu sefer tam da içinden, Fırat nehrinin üzerinden keşfediyoruz. Turumuzun bitiminde Doğa Tarih Müzesine küçük bir ziyaret de yapacağız. Müzeden sonra Kemaliye sokaklarını arşınlama sırası geldi artık. Taşdibi mahallesi, mani yolu, zincirli kaya,değirmen ve Lökhane göreceğimiz yerlerden sadece bir kaçı. Artık bu günümüzü de dolu dolu yaşadık ve karnımız acıktı. Kadı sofrasında alacağımız akşam yemeğinden sonra serbest zaman veriyoruz.
Konaklama: Kemaliye

3. Gün:  KEMALİYE - DİVRİĞİ - KEMAH - ERZİNCAN
Meşhur taş yolunda yapacağımız kısa yürüyüş ardından Kemaliye'den ayrılıyoruz ve Divriği’ye geçiyoruz. Divriği'de muhteşem Ulucami’ni gezeceğiz. Burada anlatılamayacak kadar etkileyici bu camiye kesinlikle hayran kalacaksınız. Ayanoğlu Konağında alacağımız öğlen yemeği sonrası Kemah üzerinden Erzincan'a doğru yol alıyoruz. Kemah'ta Kemah Kalesi, Sultan Melik Türbesi ni gördükten sonra Erzincan'a ulaşıyoruz. Zaman uygunluğuna bağlı olarak yapılabilecek panoramik şehir turu ardından 19:00 itibarıyla misafirlerimizi Erzincan Havaalanına bırakarak vedalaşıyoruz. Dönüş 20:10 kalkışlı Pegasus Erzincan - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ile.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.159 Ek yatak₺ 1.159 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.359 Çocuk fiyatı₺ 1.059
Ödeme seçenekleri

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Elazığ / Erzincan - İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti
:: 2 gece Kemaliye'de konukevi veya pansiyonda konaklama
:: Fırat Nehri tekne turu
:: Türsab zorunlu seyahat sigortası
:: İkramlar
:: Profesyonel rehberlik hizmeti
:: Yöresel rehberlik hizmeti
:: Bölgedeki ulaşımlar
:: 2 kahvaltı
:: 2 set menü yöresel akşam yemeği

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri girişleri
:: Kişisel harcamalar

Yanınızda yürüyüş ayakkabısı, rahat pantalon, şapka, güneş gözlüğü ve yağmurluk bulundurunuz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive