Villa Kaktüs
  • 1 Mayıs Butik Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Mardin Turu

1 Mayıs Butik Mardin Turu

2 GECE 3 GÜN (1-3 Mayıs 2020)

DEEPNATURE farkıyla 1 Mayıs Butik Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Dara, Savur ve Hasankeyf'i kapsayan dolu dolu program. Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti dahil. Beş yıldızlı otelde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. AFİŞE FİYATLARIMIZ MEVCUT UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR.

₺ 2.049’den itibaren ₺ 262 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
1 Mayıs Butik Mardin Turu

1.GÜN (1 MAYIS 2020)   DİYARBAKIR- HASANKEYF - HAH(ANITLI) - MİDYAT
Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk - Diyarbakır 05:25 kalkış-07:30 varışlı tarifeli seferi ile Diyarbakır'a uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız iki saat sonra Diyarbakır Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Diyarbakır Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Diyarbakır'da tarihi surlar, Ulucami ve çevresini görebileceğimiz panoramik şehir turu yapıyoruz. Ardından Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Eşsiz bir manzaraya sahip Hasankeyf'te Tarihi Hasankeyf Köprüsü, El Rızk Camii ve tarihi evleri görebileceğimiz gezinin ardından Süryanilerce kutsal sayılan ve ''Meryem Ana adına yapılan ilk kiliseyi barındıran'' Hah (Anıtlı) köyünü geziyoruz. Bu gezi sonrası Midyat'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molasını Midyat'ta veriyoruz. Yemek sonrası Midyat'ı gezmeye başlıyoruz. Midyat gezimiz geçmişte pek çok dizi ve film çekimine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Programın tamamlanmasının ardından Mardin'e hareket. Otele yerleşme ve ardından otelde akşam yemeği.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA PLAZA HOTEL BY WYNDHAM (5*)

(Diyarbakır'da atıştırmaklık bir şeyler alalım, bugün öğle yemeği 15:00'e doğru olabilecek)

2.GÜN (2 MAYIS 2020)   MARDİN
Kahvaltı sonrası yürüyerek Mardin'i geziyoruz. Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar gibi  Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra serbest öğle yemeğinde eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Yöresel kaburga dolmasını tatmanız tavsiye olunur. Öğle yemeğinin ardından yöreye has mırralarımızı da içtikten sonra etkileyici mimarisi ve tarihçesiyle öne çıkan Kasimiye Medresesi’nin ve son olarak ta Deyrul Zaferan Manastırının görülmesinin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelde.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)

3.GÜN (3 MAYIS 2020)   DARA - SAVUR - DEREİÇİ (KILLIT) KÖYÜ
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak yola koyuluyoruz ve gün içersinde ilk olarak bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent gezisi sonrasında “minyatür Mardin” Savur'a hareket ediyoruz. Savur şirin bir kasaba, beğeneceğinizden eminiz. Sonrasında büyük bir kısmı metruk durumda olan, taş yapılarıyla etkileyici bir atmosfere sahip eski bir Süryani köyü olan Dereiçi'ne uğruyoruz. Köyde yaşayanların tamamı Süryani olan, taş mimaride evleri ve Süryani şarapları ile öne çıkan bu köyün sokakları fotoğraf çekmek için harika bir plato durumunda. Köyü gezdikten ve dileyenler Süryani şarabı satın altından sonra Mardin merkeze dönerek öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Mardin tarihi çarşıda alışveriş ve serbest gezi için serbest zaman verdikten sonra buluşarak havaalanına hareket ediyoruz. Yarım saatlik bir yolculuğun ardından misafirlerimizi 17:30 itibarıyla Mardin Havaalanı'na bırakarak uğurluyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Mardin - İstanbul Yeni Havaalanı seferi. 18:40 kalkış / 20:50 varış

UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş (1.5.2020 Cuma)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Yeni H. - Diyarbakır Havaalanı 05:25 kalkış - 07:30 varış
 
Dönüş (3.5.2020 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI Mardin - İstanbul Yeni H. 18:40 kalkış - 20:50 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
1 MAYIS BUTİK MARDİN TURU 1 İLE 1 MAYIS BUTİK MARDİN TURU 2 ARASINDAKİ İÇERİK OLARAK TEMEL FARKLAR
* 1. Tur İstanbul Yeni Havaalanından, 2. tur İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından.
* 1. Turda Hah(Anıtlı) köyü var, 2. Turda Midyat Mor Gabriel (Deyrul Umur) Manastırı var.
* 2. Turda Batman'a iniş, Mardin'den uçuş nedeniyle diğer tura göre 130 km daha az yol yapılıyor.
* 1. Turda gelişte Diyarbakır'a inildiğinden Diyarbakır şehir turu var, ikinci turda yok.
 
Not: Rehber grubu Diyarbakır Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.049 Ek yatak₺ 2.049 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.349 Çocuk fiyatı₺ 1.749

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni H. -Diyarbakır uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Türk Hava Yolları ile Mardin-İstanbul Yeni H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 2 gece 5* Mardin Ramada Plaza By Wyndham Hotel'de konaklama
:: 2 sabah kahvaltısı
:: 2 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Mardin turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)


TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 1-3 Mayıs tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 34 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 12 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 22 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 3. Hava çoğunlukla az bulutlu, açık
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Mardin turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Mardin turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 105 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

İlk kez katıldığım turunuzdaki hizmetlerden çok memnun kaldım. Tekrar sizlerle değişik turlara katılmayı çok isterim. Teşekkürler.
Semra

Havale/EFT ile ödeme:
2.049 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.049 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.024,50 TL2.049,00 TL
683,00 TL2.049,00 TL
537,86 TL2.151,45 TL
438,49 TL2.192,43 TL
372,24 TL2.233,41 TL
324,91 TL2.274,39 TL
289,42 TL2.315,37 TL
261,82 TL2.356,35 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive