YAT KİRALAMA

Bodrum Yat Kiralama € 3.325 ’dan itibaren
Bodrum Yat Kiralama

7 GÜN

Bozburun Yat Kiralama € 3.325 ’dan itibaren
Bozburun Yat Kiralama

7 GECE

Fethiye Yat Kiralama € 3.325 ’dan itibaren
Fethiye Yat Kiralama

7 GECE

Marmaris Yat Kiralama € 3.325 ’dan itibaren
Marmaris Yat Kiralama

7 GÜN

Yat Kiralama

Ege ve Akdeniz kıyıları birbirinden güzel, eşsiz koylarıyla dünyanın en güzel yat yolculuğu rotalarına evsahipliği yapmaktadır. Siz de beklenti ve bütçenize göre bir yat kiralayarak mavi yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Emin olun tatil anlayışınız değişecek ve artık yaz tatillerinizde mavi yolculuktan başka tercihler mavi yolculuk kadar keyif vermez olacaktır. Çoğu misafirimizin ilk mavi yolculuktan sonraki düşüncesi bu şekilde. Ülkemizde yat ve teknelerle yapılan bu yolculuklara ''mavi yolculuk'' adı verilmektedir. Mavi Yolculuk; Halikarnas Balıkçısı, Azra Erhat ve Sabahattin Eyüboğlu tarafından literatüre kazandırılmış olan ve günümüzde özellikle yat turizminde kullanılan bir terimdir.

Ege ve Akdeniz kıyıları yat kiralayarak mavi yolculuk için keyifli rotalar sunduğu gibi günümüzde mavi turlar sadece Akdeniz ve Ege Kıyıları ile kısıtlı kalmayıp Yunan Adalarını da kapsayacak şekilde genişletilerek yapılabiliyor. Her yıl yüzlerce özel veya kiralık yatın uğrak yeri olan bu kıyılar günden güne Türk misafirlerimiz tarafından da daha fazla tercih edilmeye başlamış ve özellikle bu sene yaşanan Covid-19 pandemisi sonrası oluşan hijyen kaygılarının da etkisiyle misafirlerin, ailesi ve sevdikleriyle oluşturduğu özel grubuyla kendine özel olarak yat kiralayarak dezenfekte edilmiş ve gerekli hijyen koşulları sağlanmış bir teknede tatil yapma fikri popüler hale gelmiştir. Eğer bir deniz tutkunuysanız yat kiralama ile gerçekleştireceğiniz mavi yolculuk esnasında birbirinden eşsiz koylarda berrak sularla buluşmanın keyfi sizin için çok keyifli olacaktır. Geceleri yıldızların altında, dalga sesleri eşliğinde uyumanın, sabahları teninize vuran hafif bir esinti ve kuş sesleri eşliğinde uyanmanın deneyimi size harika hissettirecektir. İş hayatının getirdiği stres ve yorgunluğu atmak , ruhunuzu dinlendirmek için yat kiralama en doğru tercih. Yat kiralama ile gerçekleştireceğiniz mavi yolculuk esnasında hissedeceğiniz duygusal tatlar ruhunuzu tazeleyecek ve sevdiklerinizle size özel bir ortamda olmanın keyif ve huzuru size mutluluk verecektir.
Mavi yolculuk esnasında keyifli aktiviteler sizi bekliyor olacak. Masmavi koylarda kanoyla gezebileceğiniz gibi, gece veya gündüz dilediğiniz zaman şnorkelle veya şnorkelsiz yüzebilirsiniz. Su sporları ve balık tutmak aktiviteler arasında yer alıyor. Ayrıca tavla, okey, domino, kağıt oyunları, tabu, monopoly gibi oyunları da oynayabilirsiniz.
 
Ege ve Akdeniz’in en güzel ve gizli kalmış koylarını keşfetme ayrıcalığı mavi turlarla mümkün. Sevdiklerinizi de yanınıza alarak çıkacağınız mavi yolculukta, en uzak ve kimsenin görmediği yerleri keşfederek farklı bir tatil deneyimi sizi bekliyor olacak. Kiralık özel yatlar ile mavi yolculuk deniz tutkunları için belki de en keyifli tatil seçeneği. Yalnızca dinlemek ve berrak sulara kendini bırakmaktan ibaret olmayan bu deneyim, aynı zamanda aile ve sevdiklerinizle unutulmaz bir seyahat deneyimi de demek. Özel yat kiralayarak seçtiğiniz rotada yapacağınız bu gezilerle tatilleriniz unutamayacağınız anılarla dolup taşacak. Unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi için yapmanız gereken mavi yolculuk yapmak istediğiniz haftaya karar vermek, bu seyahati kimlerle gerçekleştireceğinizi belirlemek ve ardından beklenti ve bütçeniz doğrultusunda bir yat kiralamak için bizimle iletişime geçmek. Deneyimli ekibimiz, beklenti ve bütçeniz doğrultusunda talep ettiğiniz rotada tatili gerçekleştirmek istediğiniz haftada o an itibarıyla müsait olan yat ve teknelerin bilgi ve fotoğrafları ile size 48 saat içinde teklif oluşturarak iletecektir. Yat kiralama hizmetimizde, kiralamalar cumartesi-cumartesi şeklindedir. Cumartesi günü öğleden sonra (16:00-17:00) tekneye binilir, bir sonraki cumartesi 10:00'da tekneden ayrılınır. Covid-19 pandemisi sonrası teknelerin temizlenmesi ve dezenfeksiyon işlemleri nedeniyle cumartesi günler 10:00-16:00 arasında gerekli hazırlık ve işlemler için ayrılmaktadır. Özel yat kiralamada teknede 3 ile 5 kişi arasında mürettabat görevli olur. Bu sayı size iletilen teklifte belirtilir. Özel yat kiralamada yiyecek ve içecek kiralama ücretine dahil olmayıp misafirler tarafından yapılır. Pişirme ve servis ise ekibimiz tarafından yapılır. Dilerseniz tekne alışverişi sizin adınıza ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.

Mavi yolculuklar için kullanılan gezi amaçlı yatlar ahşap yatlar ve modern yatlar olarak sınıflandırılmaktadır. Ahşap yatlar ''gulet'' adıyla bilinmektedir. Modern yatlar ise amaçlarına göre farklı boyutlarda ve çeşittedir. Modern yat olarak adlandırılan bu yatlar çok farklı teknikler ve materyallerden üretilmekte ancak iki ana başlık altında toplanmaktadır. Motor ile seyir edenler ve rüzgâr ile seyir edenlerdir. Modern yatların imalatlarında genel olarak çelik ve fiberglas kullanılmaktadır.
 
Gulet Kiralama : Sadece Türkiye'ye has ve ustalarımızın hüneri ve el işçiliğiyle yapılan bu ahşap teknelerde mavi yolculuk, ahşabın verdiği sıcak duyguyla beraber insana unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Sunduğu geniş yaşam alanları ve hizmetleriyle guletler en önemli tekne kiralama unsurlarından biridir.
 
Motoryat Kiralama : Kısa sürede uzun mesafe kat edilmesi amacına yönelik olarak tasarlanmış yatlardır. İmalatları sırasında fiberglas ve çelik kullanılmaktadır. Genellikle iki ya da daha fazla büyük motor ile yüksek seyir hızına sahip olan bu tekneler her türlü konfor ve lüks düşünülerek tasarlanmıştır. Bu tasarımlarıyla daha çok konfor beklentisi olan mavi yolculuk tutkunlarının tercihlerinde öncelik görmektedir.
 
Yelkenli Tekne Kiralama : Genellikle lisanslı denizcilerin mürettebatsız olarak kiraladıkları ve tutkunu oldukları denizlerde istedikleri şekilde rotalarını belirledikleri, en güzel yelken seyirleri için imkân sunan teknelerdir. Tasarımlarında fiberglas kullanılmaktadır. Lisansınızın olmaması durumunda ya da lisansa sahip olup yeterli tecrübeye sahip değilseniz ancak yine de yelkenli keyfinden mahrum kalmak istemiyorsanız uzman personelleri ile birlikte de bu tekneleri kiralama imkânı mevcuttur. Böylece yelken kullanmayı bilmeseniz de yelkenli tekne deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.        
 
Farklı çeşitlere ve seçeneklere sahip özel yatları kiralayarak unutulmaz bir tatil yaşamanız çok kolay. Hayalini kurduğunuz, yalnızca size ait anlardan oluşan bir tatile ulaşmak için aracı olarak rol oynayan özel yat kiralama hizmetiyle rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor. DEEPNATURE TRAVEL, 19 yıllık deneyimiyle size unutulmaz bir mavi yolculuk için en ideal tekne ile buluşturup, profesyonel bir hizmet anlayışı ile tatilinize eşlik edecektir. Mavi tur deneyimini siz de yaşayın.
 
Yat kiralama talepleriniz için: info@deepnature.com

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive