14 Yıl

Özenli Turlar, Keyifli Tatiller 0 212 243 68 85

Küba Turu

 • Tarih : 3-11 Şubat 2014 (kontenjanımız dolmuştur)
 • Süre : 7 GECE 9 GÜN
 • Küba Turu Deep Nature farkıyla... Kesin hareketli Küba turları. Kendine özgü ruhu, misafirperver ve canayakın insanları, dünyaca meşhur puroları, eski arabaları ve salsasıyla Küba, keyifli bir programla sizleri bekliyor. Küba turlarında deneyimli ekibimizle özel bir Küba turu deneyimi.

  TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. BU PROGRAMIMIZDA DANS, DEVRİM VE DENİZ TEMASI ÖN PLANDA TUTULMUŞTUR. HAVANA, PINAR DEL RIO, VINALES, SANTA CLARA, TRINIDAD VE CIANFUEGOS GEZİLERİ TURA DAHİL! 7 KAHVALTI, ÖĞLE YEMEĞİ VE AKŞAM YEMEĞİ TURA DAHİL!

  1 Mayıs Küba Turu programına ulaşmak için tıklayınız.
 • PDF indir

REZERVASYON

 • 1. GÜN (3 Şubat 2014 Pazartesi)  İSTANBUL – AMSTERDAM – HAVANA
  Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 03.55'te 7 no'lu Kontuar önünde Kübalı tur liderimiz ile buluşma. Check in işlemlerinizi yapmanız ardından KLM Havayollarının KL 1610 tarifeli seferi ile saat 05.55'te Amsterdam'a hareket. Saat 08.30′da Amsterdam'a varış. Amsterdam'a geldiğinde saatlerinizi 1 saat geri almayı unutmayınız. Bekleme süresi  2 saat 35 dakikadır. Ardından KLM Havayollarının KL 723 tarifeli seferi ile saat 10.45'te Havana'ya hareket. Jose Marti Havaalanında Havana'ya saat 15.35'te varış. Saatlerinizi tekrar 6 saat geri almayı unutmayın. Ardından şehir merkezinde bulunan 5* Habana Libre‘ye transfer. Canlı müzik eşliğinde ikram edilecek hoşgeldin kokteyli sırasında giriş işlemlerini hızlıca tamamlayarak akşam yemeğine geçilecektir.
  Konaklama: HAVANA

  2. GÜN (4 Şubat 2014 Salı)  HAVANA
  Sabah kahvaltısının ardından saat 09.00'da Havana Şehir turuna çıkılacak. HAVANA şehri, ilk verilen San Cristobal de La Habana'dan dört asır önce 1519 yılında almış ve İspanyollar tarafından kurulmuştur. Tur Modern Havana'dan başlayacak, Miramar bölgesi, art deko ve modern mimari ile karışık Vedado bölgesinden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na ilerlenecek. Kolonyal mimari tarzı meydanlar ve binaların karşınıza çıkacağı Eski Havana'da Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asis gibi görkemli binaları görecek, yürüyerek eski sokakları gezecek. Sömürge döneminden kalma yapıtları, tarihsel anıtları, binlerce konak, şehir planlaması ile birlikte Havana'nın, Antillerin en önemli başkenti olduğunu anlaşılıyor. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar, ünlü yazar Ernest Hemingway'i hatırlatacak. Tur sırasında La Bodeguita del Medio'da öğlen yemeği yenilecektir, Amerikalı yazarın yaptığı gibi bir Mojito içeceksiniz. Unesco'nun koruma altına aldığı bölgelerden biri olan Eski Kent, tam bir müzik cenneti. Hemen hemen her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlayabilirsiniz. Tarihi, kültürü, ticareti, dinleri ve bunlarla ilgili mekanları, yaşam tarzı olan sosyalizmi ve özellikle sıcakkanlı Küba halkını ve 54 yıldan beri bağımsızlığını koruyan özgür Küba'yı, özelliklede Havana'yı gezi sırasında hissedeceksiniz. Gezilecek yerler arasında; Obispo Caddesi, Atatürk büstü, Rom müzesi vardır. Yağlı boya tabloları ve el işlerini Almacenes San Jose pazarından satın alabilirsiniz. Saat 18.00'de cocotaxi ile otele dönüş.
  Konaklama: HAVANA

  EKSTRA 1 : Akşam yemeğinin ardından isteyenler Dünyaca ünlü Tropicana Show'a katılabilir. Rezervazyon konusunda tur liderinizden yardım alabilirsiniz. SHOW + TRANSFER + İKRAMLAR. 100 CUC kişi başı

  EKSTRA 2 : Akşam yemeğinin ardından isteyenler Dünyaca ünlü Parisien Show'a katılabilir. Rezervazyon konusunda tur liderinizden yardım alabilirsiniz. 55 CUC kişi başı

  3. GÜN  (5 Şubat 2014 Çarşamba) HAVANA – PİNAR DEL RİO – VİNALES – HAVANA
  Sabah kahvaltının ardından günün geri kalanında kafilemiz serbestçe Havana sokaklarında gezebilecektir. İsteyenler sabah kahvaltısı ardından saat 08.30′da Pinar del Rio – Vinale Turu'na gidilecek. Puro fabrikasında ünü tüm dünyaya yayılmış Küba Purolarının yerinde nasıl yapıldığını göreceğiz. Donatien Puro Fabrikasına ziyaret edeceğiz. Ardından Vinales kasabasına gidip, Los Jazmines Seyir Terasından Vinales Vadisinde muhteşem manzarayı izliyoruz. Saat 13.30′da öğle yemeğimizi tipik bir Küba restaurantını olan Finca San Vicente'de yiyoruz. Yemek sonrası “Cueva del Indio” mağarasının içindeki nehri sandalla gezdikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş kocaman bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak yerli bir aileye misafirliğe gidiyoruz. Turumuzun ardından otelimize döneceğiz ve akşam otelimizde yemeği yiyoruz.
  Konaklama: HAVANA

  4. GÜN (6 Şubat 2014 Perşembe) HAVANA
  Sabah kahvaltısından sonra. Gezimiz Modern Havana'dan başlıyor. Küba'nın en çok fotoğraf ve video çekimi yapılan ve en popüler mekanı olan Devrim Meydanı, ardından Cementerio de Colon olarak bilinen ünlü kaşif Cristof Colombus anısına yapılan Mezarlık görülecek. Bu mezarlık Latin Amerikanın İspanyol mimarisinin en eski örneklerinin, sanat eserlerinin sergilendiği ve halk arasında efsaneleşmiş rivayetlere sahip olan önemli bir alandır. Ardından 1930 yılında Ardeko Hareketi ile doğan residencial bölge Miramar'a doğru gidilecek. Ardından Jaimanitas'ta Karayipler'in Gaudi'si olarak adlandırılan Fuster'in meşhur evini ziyaret edeceğiz. Bazı özel atölyeleri de gezip, La Ferminia Restoran'ında öğle yemeği yenilecek. Yemekten sonra Eski Havana'yı dilediğiniz gibi gezip fotoğraf çekebilmek için serbest zaman. Akşam yemeği oteldedir. 
  Konaklama: HAVANA

  5. GÜN (7 Şubat 2014 Cuma)  HAVANA – SANTA CLARA – CIENFUEGOS
  Sabah kahvaltısından sonra check out . Otelden saat 08.30'da Cinfuegos'a transfer.  Yol üzerinde Santa Clara Turu yapıyoruz. Tur dahilinde önce kahraman Ernesto Guevara'nın gerilla arkadaşları ile beraber ebedi uykusuna yattığı, turumuzun heyecanla beklenen kısmı Che Anıt Mezarı ve Müzesi ziyareti sonra da Che'nin kahramanlık öyküsünün yazıldığı mekan olan Tren Blindado'ya gidiyoruz. Santa Clara şehrini tam anlamıyla hissedebilmek için merkezinde bulunan Parque Vidal'da kısa bir yürüyüş yapacağız. Tur sırasında öğle yemeği Los Caneyes Restoranda yenilecektir. Ardından Cienfuegos'a devam. UNESCO'nun sit alanları listesinde yer alan ikinci şehir Cienfuegos'a varıp şehir Turu yapacağız. Tur sırasında Prado Promenade, Central Park, Malecon Bulvarı ve Valle Sarayını gezeceğiz. Palacio de Valle'de akşam yemeği yenilecektir. Hotel Jagua 3* Konaklama.
  Konaklama: CIENFUEGOS

  6. GÜN (8 Şubat 2014 Cumartesi) CİENFUEGOS – TRİNİDAD – CAYO SANTA MARIA
  Sabah kahvaltısından sonra çıkış işlemleri yapıp, tam gün Trinidad Turuna gidilecektir. 09.00'da Trinidad Şehir Turuna çıkıyoruz. Öncellikle Trinidad'ın kolonyal UNESCO tarafından koruma altına alınmış şehir merkezi gezilecek. Taş sokaklarında yürürken geçmişe yolculuk yapmış hissi uyandıracak ve kocaman pencereleri olan yüksek tavanlı evleri, sallanan koltukları ve misafirperver halkı göreceksiniz. Tur sırasında Museo Romantico Trinidad Şehir Müzesi ve Santisima Trinidad Katedrali ziyaret edeceğiz. Canlı müzik eşliğinde Trinidad'a ait Canchanchara'dan tadacak sonra da alışveriş için Alfarero Evi'ne gidip sevdikleriniz için hediyelik eşyalar seçebileceksiniz. Ardından 260 yaşında, 44 metre uzunluğunda ve köle döneminde haberleşme aracı ve ibadete çağrı olarak kullanılan Manaca – Iznaga kulesine ziyaret edeceğiz. Şekerkamışı tarlalarının sahiplerine ait Senyorial Evi, antika “trapiche” ve köle barakalarının harabelerini görebileceğiz buradada öğlen yemeği alınacaktır. Turun ardından Cayo Santa Maria'ya gidiyoruz Melia Cayo Santa Maria 4* herşey dahil konaklama. Otelde her şey dahildir.
  Konaklama: CAYO SANTA MARIA

  7. GÜN  (9 Şubat 2014 Pazar) CAYO SANTA MARIA
  Santa Clara Şehrinin Kuzeyinde bulunan Jardines del Rey takım adasının en güzel adası, Santa Maria Adasıdır … Ekosistemleri bozulmamış olan, bembeyaz kumsallara sabip, deniz dalgaları okyanusdan huzur getiren ve daima yaz plajları yerli faunası ile tanınmıştır.
  Sabah kahvaltı sonrası muhteşem kumsalının tadını çıkartmak için serbest gün. Otelde her şey dahildir.
  Konaklama: CAYO SANTA MARIA

  8. GÜN  (10 Şubat 2014 Pazartesi)   CAYO SANTA MARIA – HAVANA – AMSTERDAM
  Sabah kahvaltı sonrası geri dönüş hazırlığı için serbest vakit. Saat 09.00'da odadan çıkış Havana'ya transfer. Havana'da alışveriş için Almacenes San Jose'de serbest zaman ve öğlen yemeğinde istakoz yiyebilmek için Paladar önerilecek. Saat 13.30'da Jose Marti Havaalanına'na transfer ve saat 17.30'da KLM KL 724 tarifeli seferi ile Amsterdam'a hareket.

  9. GÜN  (11 Şubat 2014 Salı) AMSTERDAM – İSTANBUL
  Saat 09.00'da Amsterdam'a varış. 2 saat 25 dakika bekleme süresi ardından KLM tarifeli seferi ile 11.25′te İstanbul'a hareket. 15.50′de İstanbul'a varış ve hizmetlerimizin sonu.
   

 • VİZE İLE İLGİLİ

  :: Küba vizesi Amerika'ya girişte herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.
  :: Yeşil pasaportu olan T.C. vatandaşlarına Küba vizesi gerekmemektedir.

  REZERVASYON İLE İLGİLİ

  Turumuz en az 15 kişi ile gerçekleşir. Turumuzda sınırlı uçak bileti kontenjanı mevcuttur. Web sayfamızda turun yayında olması, turda yer olduğu anlamına gelmez, lütfen online rezervasyon yapmadan önce müsaitlik sorunuz.


  BİLİNMESİ GEREKENLER

  Turumuz süresince beklenen hava sıcaklığı 27 – 30 derece civarındadır. Çevre gezilerimizde yazlık kıyafet, sandalet, güneş gözlüğü, şort ve tişörtten başka bir şey giymeye çok ender ihtiyacınız olabilir. Genelde otellerde restorant ve gece kulüplerinde ise erkeklerin kot/kumaş pantolon ve gömlek, bayanlarında daha şık giyinmesi beklenir.

  Bir Küba seyahatine çıkmadan önce bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

  · Küba, Türkiye saatine göre 7 saat geridir.

  . Resmi ve konuşulan dil İspanyolcadır.

  · Yıllık ortalama sıcaklığı 28 derecedir.

  · Küba'da "Cadeca" adı verilen döviz bürolarında EURO bozdurmak daha avantajlıdır.

  . Amerikan Doları getirmeniz tavsiye edilmez, komisyonu çok yüksektir.

  · Euro'dan Pesos Cubanos (Convertibles veya CUC )'e para bozdurmanız gereklidir. 1 € = 1.20/30 CUC

  · Turkcell veya AVEA kartınızla Türkiye ile rahat konuşabilirsiniz. (1dk = 11 TL civarı)

  · Büyük alışveriş merkezlerinde, lokantalarda ve otellerde VISA/Master Kart geçerlidir. Alışveriş için ise genelde nakit kullanılır.

  · Küba'dan Türkiye'yi arama kodu +119, Türkiye'den Küba'yı arama kodu ise 00 537'dir.

  · Havana'daki havaalimanı çıkış vergisi olan 25 CUC nakit ödenir.

  . Elektrik : 110 Volt olup, fakat otellerde 220 Volt mevcuttur.

  · Faturasız puro almanızı tavsiye etmiyoruz!!! YASAKTIR. Ancak 2 kutu faturasız puro gümrükten geçer, fazlasına gümrükte el koyabilirler.

  · Faturalı purolarda ise, Casa del Habano'dan veya fabrikadan kişi başına 2000 €'ya kadar alışveriş yapabilirsiniz.

  . Yanınızda dizüstü bilgisayar getirmenize gerek yoktur, çünkü kalacağınız otellerde bilgisayar ortamı ve internet mevcuttur.

  · Küba turizm yapmak için güvenli bir ülkedir, suç oranı çok düşüktür. Bulaşıcı hastalıklar çok ender veya yoktur, çünkü Küba Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerine göre, koruyucu hekimlikte birinci, pek çok tıp dalında da ön sıralardadır. Küba vatandaşları için sağlık hizmetleri eğitim de olduğu gibi ücretsizdir. Türkiye'nin pek çok sağlık alanında kullanılan aşılar, Küba'dan gelmektedir.

  - Yanınızda fotoğraf makineleriniz için yedek batarya, hafıza kartı bulundurmanız gerekmektedir.

  - Siyah çay, ıslak mendil ve kırmızı (pul) biber bulunmamaktadır. İhtiyacınız olacağını düşünüyorsanız yanınızda bulundurmalısınız.

  - Kullandığınız ilaçlarınızı yanınızda getirmeyi unutmayınız.

  - Telefonunuzdan internete bağlanabilmeniz için otelden internet şifresi almanız gerekmektedir.

  · İklim: Ilımlı subtropik bir iklimi vardır. Kısa kış dönemlerinde Kuzeyden gelen soğuk rüzgarlarla serinler fakat bu rüzgarlar uzun süreli değildirler. Gece ve gündüz sıcaklıkları sahillerde iç kısımlara oranla daha az değişiklik gösterirler. Ülkenin doğusu, batısına kıyaslandığında daha sıcak bir iklim sergilemektedir.
  · Yaklaşık havasıcaklığı: 24,6º C (76,3º F); Yazın: 25º C (77º F); Kışın: 22º C (71,6º F).

  · Bitki ve Hayvanlar : Küba'da bulunan bitki örtüsü çok zengin ve çeşitlidir. Yaklaşık sekiz bin tür bulunmaktadır. Milli ağaç sayılan palmiye ağacını Küba'nın genelinde görmek mümkündür. Küba'nın özelliklerinden bir tanesi de zehirli veya insane sağlığına zarar verebilecek hayvan türlerinin olmamasıdır. Çeşitli parlak renkleriyle polymita sadece Küba'da görebileceğiniz bir yumuşakça türüdür. Dünyanın en küçük sinekkuşu sayılan Zunzún ve Küba'nın milli kuşu sayılan Tocororo da yine sırf Küba'da görebileceğiniz hayvan türleridir. Adayı çevreleyen sularda çoğu yenilebilir yaklaşık 900 balık türü yaşar.


  YİYECEK - İÇECEK - ALIŞVERİŞ

  Bir ada ülkesi olan Küba'da denizde yaşayan ve çoğu yenebilir 900 çeşit canlı vardır. Deniz ürünlerinin bolluğundan dolayı Kübalılar bunlara pek rağbet etmemektedirler. Bu nedenle, tavuk adada en yaygın yiyeceklerin başında gelir. Küba yemeklerinde genelde acı ve baharatlar kullanılılır. Temel gıda maddeleri arasında pirinç ve fasülye bulunur. “Cristal” (hafif) ve “Bucanero”, “Lagarto”, “Mayabe” (sert) adanın en popüler biralarıdır. Meşrubat olarak “Refrescos” adı verilen içecekler yaygındır. Bu meşrubatların en popüleri tropikal bir meyve suyu olan “Guayaba”dır. Sıcak içecek olaraksa kahve ve espresso mevcuttur. Adada her yerde kokteyller bulmanız mümkündür. Özellikle beyaz şeker kamışı, misket limonu (lime) suyu, ezilmiş nane, rom, soda ve buzun karışımından oluşan “Mojito” Küba'dan dünyaya yayılan ünlü kokteylidir.

  Adadan eşe dosta hatta kendinize hediye etmek isteyeceğiniz şeylerin başında akla ilk gelenler rom ve purodur. Puro almayı düşünüyorsanız puro fabrikası olan “La Casa del Habano”nun satış dükkanlarını tercih etmenizi öneririz. Diğer tavsiye edebileceğimiz puro markalarıysa “Cohiba”, “Montecristo”, “Cuaba” ve “Vegas Robaina” dır. Rom meraklıları için tavsiye ettiğimiz marka marka “Havana Club”dır. Diğer rom çeşitleri “Silver Dry”, “Carta Blanca (3 yıllık)”, “Carta Oro (5 yıllık)” ve “Anejo (7 yıllık)”dır.Yıllanmış rom sek içilir ve genelde kokteyllerde pek kullanılmaz.

  “Tiendas” adı verilen Küba'ya özgü marketlerde giyimden kozmetiğe her şeyi bulabilmeniz mümkün. Gıda alışverişinizi de tiendaslardan yapabilirsiniz. CD ve kaset alımlarınız içinse “Artex” veya “Longina” adı verilen dükkanları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Küba'da resim, heykel ve baskı sanatlarının ürünleri, resmi güvenilirlik sertifikası (official authencity certificate) ile satılmaktadır. Adada “Feria” adı verilen sokak pazarlarından satın alabileceğiniz diğer Küba'ya özgü eşyalar arasında tahta oymalar, yağlı tablolar, seramikler, nakışlar, mercan takılar ve müzik enstrumanları bulunuyor.

  Son olarak, Küba'nın ritmi olan Salsa ve Rumba'yı her yerde duyabilirsiniz. Her an mutlu, kıpır kıpır bu ritimleri yaşatan Kübalı müzisyenlere Küba sokaklarında rastlamanız an meselesi...

 • TUR FİYATI
  Kredi kartı ile peşin ve anlaşmalı kartlara taksitli 2449 EURO
  Nakit veya banka havalesiyle peşin ödemede 2350 EURO
  * Fiyatlarımıza zorunlu seyahat sigortası dahildir.

  Katılım ücretine dahil olan hizmetler
  :: KLM Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti (İstanbul-Amsterdam-Havana / Havana-Amsterdam-İstanbul)
  :: Amsterdam havalimanı vergileri
  :: Programda belirtilen tüm transferler
  :: Kübalı Tur Lideri / Türkçe rehberlik hizmeti
  :: Havana'da 5* Habana Libre Hotel'de  4 gece yarım pansiyon konaklama
  :: Cienfuegos'ta 3* Hotel Jagua'da 1 gece oda kahvaltı konaklama
  :: Cayo Santa Maria'da 4* Melia Cayo Canta Maria Hotel'de 2 gece her şey dahil konaklama
  :: Havana'da La Bodeguita del Medio Restoran'da set menü öğle yemeği
  :: Pinar del Rio'da Finca San Vicente Restoran'da set menü öğle yemeği
  :: Santa Clara'da Los Caneyes Restoran'da set menü öğle yemeği
  :: Trinidad'da Manaca – Iznaga Restoran'da set menü öğle yemeği
  :: Cienfuegos'ta Palacio de Valle Restoran'da set menü akşam yemeği
  :: Havana, Pinar Del Rio, Vinales, Santa Clara, Trinidad ve Cianfuegos gezileri
  :: Küba Vizesi
  :: Müze giriş ücretleri
  :: Zorunlu seyahat sigortası

  Katılım ücretinin dışındakiler
  :: Havana Havaalanı Çıkış Vergisi (25 CUC)
  :: Yemeklerdeki içecekler
  :: Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler
  :: Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
  :: Ekstra gece turları
  :: Otel ekstraları
  :: Uçaklarda 20 kg'ı aşan bagaj ücreti
  :: Yerel rehber ve şoförlere bahşişler
  :: Kişisel harcamalar


  SINGLE FARKI
  Tek kişi konaklama halinde nakit ödemede 300 Euro single farkı talep edilir.

 • KLM HAVAYOLLARI İLE GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.


  GİDİŞ
  03.02.2014 KLM HAVA YOLLARI İstanbul Atatürk 05:55 kalkış > Amsterdam 08:30 varış
  03.02.2014 KLM HAVA YOLLARI Amsterdam 10:45 kalkış > Havana 15:35 varış

  DÖNÜŞ
  10.02.2014 KLM HAVA YOLLARI Havana 17:30 kalkış > Amsterdam 09:00 varış (ertesi gün)
  11.02.2014 KLM HAVA YOLLARI Amsterdam 11:25 kalkış > İstanbul Atatürk 15:50 varış


  Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir.

  Yolcu başına bagaj hakkı 20 kg'dır. 20 kg üstü bagaj için ilgili hava yolu şirketleri ekstra ücret talep etmektedir.

  HATIRLATMA: Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
   
   

 • TURUMUZ TOPLAM 7 GECE OTEL KONAKLAMALIDIR.


  4 Gece Havana - 5* Habana Libre Hotel - Yarım pansiyon konaklama
  1 Gece Cienfuegos  –  3* Hotel Jagua - Oda kahvaltı konaklama
  2 Gece Cayo Santa Maria – 4* Melia Cayo Santa Maria Hotel  - Her şey dahil konaklama

 • 7 KAHVALTI, 7 ÖĞLE YEMEĞİ VE 7 AKŞAM YEMEĞİ TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.

  Öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler ekstradır.

Hatırlatmalar

:: Küba vizesi Amerika'ya girişte herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

:: Tur rehberi program üzerinde düzenleme yapabilme hakkını saklı tutar.

Diğer Yurtdışı TurlarıTüm turlar