ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ödeme seçenekleri
Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.  Bu tur hakkında 20777 yorum var. 5 tanesi listelendi.
Tüm yorumlar için tıklayınız.

30.03.2016 - Gonca Hanım Gunaydın, Katılmış oldugumuz tur için size tesekkur etmek istedim. Her anlamda superdi program,oteller ve rehberimiz inanılmaz bilgiliydi. Ofisteki arkadaşlarımıza sizden bahsettim ve de tabi ki organizasyonunuzun nasıl başarılı olduğundan. Bundan sonraki tatil planları için ilk bakacağım firma Deep Nature olacaktır. Iyi çalışmalar,
Özgü, Urfa Mardin Nemrut Turu

30.03.2016 - DEEP NATURE ile bu 5. turum oldu. Kaptanımız ve rehberimiz Şükran Hanım bizi mutlu edebilmek için büyük özveride bulundular. Öncelikle onlara teşekkür etmek istiyorum. Bu turu da Deep Nature farkını hissederek ve özümsüyerek tamamladık. Mardin beni çok etkiledi. Hem çok otantik oluşu hem de çok farklı sosyal yapısı bizleri bir kez daha düşünüp hayatımızın kalan kısmında ileriye nasıl bakacağımıza rehber oldu. Teşekkürler DEEP NATURE.
Nalan, Mardin Turu

22.07.2015 - 1-3 Mayıs 2015 Diyarbakır’dan başlayan Mardin-Urfa turumuzda tur boyunca bize her türlü desteğini ve bilgisini paylaşan Rehberimiz Burçak Bey’e ve deep Nature Ailesine teşekkür ediyoruz. Başka tur programlarında tekrar birlikte olmayı arzuluyoruz. Teşekkürler.
Zilkar , 1-3 Mayıs 2015 Urfa Mardin Turu

22.07.2015 - Rehberimiz Burçak Bey eşliğinde unutulmaz bir tur oldu. Anıları unutulmaz kıldı. Mardinin büyülü kültürü ve Urfanın ruhani yönlerini gerek tarihi, Mitoloji bilgisiyle harmanladı. Deep Nature ve rehberimize çok teşekkür ederim.
Hande , 1-3 Mayıs 2015 Urfa Mardin Turu

22.07.2015 - Öncelikle tur rehberimiz Burçak Bey’e çok teşrekkür ederim. Bizlere çok güzel anlattı urfayı, Mardin, Diyarbakırı, Hasankeyfi inanılmaz etkilendim bu geziden ve tarihinden. Çok teşekkür ediyorum.
Sinan , 1-3 Mayıs 2015 Urfa Mardin Turu

BENZER TURLAR

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive